Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δικαιούνται τρίτεκνοι με συνολικό οικογενειακό κάτω από 17280 ευρώ.Είστε γραμμένες στο σύλλογο τριτέκνων της περιοχής σας?Μέσω αυτών γίνεται η αίτηση.Δωρεάν τυρί φέτα, ρύζι, λάδι, γραβιέρα,μακαρόνια.Για φέτος ακόμη δεν έχουν πει ποια προϊόντα θα δώσουν.


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περαστικά σας, πονάει πολύ η ωτίτιδα, ελπίζω να την προλάβατε στις αρχές!

ευχαριστω marouskaki!!αυτο το παιδι ειναι τοσο ησυχο (εχει περασει κ αλλες ωτιτιδες)που ειναι σαν να ποναει αλλα να μη θελει να σε ενοχλησει!!τι να πω!αγγελουδι σε αυτα.εχω μαθει βεβαια πλεον οτι αν κλαινε τη νυχτα ειναι πονος κ συνηθως αυτι.εβγαζε κ δοντι κ ακουγες λιγο κλαμα στον υπνο του κ τελος.αν δεν εκανε 39 θα νομιζα οτι ειναι το δοντι,το οποιο εσκασε χθες!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

Πωπω...ναι, κι αυτά τα δόντια...Κάθε δόντι μαρτύριο ήταν...Ένα-δυο βράδια κλάματα, θηλασμοί συνεχείς και μετά έβγαινε...Ουφ, πάει ακόμη ένα, σιδερένιο!:P:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμας,τι κανετε κοριτσια μου?Εμεις ειμαστε ολοι αρρωστοι πλην της ξανθουλας που ελπιζω να μην κολλησει..Εγω εχω τρομερο πονολαιμο και το παλευω με καραμελες και ζεστα..Την παρασκευη βγηκα κι ολας μετα απο 2χρονια σχεδον με κοριτσοπαρεα σε μπουζουκια περασα τοσο καλα παροτι την ιωση και το ξενυχτι σε δυο χρονια παλι χιχιχιχι...

Πρεπει και εμεις να γραφτουμε στους τριτεκνους της Αττικης και ολο το αμελώ αν εχει χρονο ο Τ μεσα στην εβδομαδα θα τον στειλω να κανει την αιτηση,οσο για το επιδομα του ογα εμας δεν μας το βαλανε γιατι το καναμε 31/10 και με αριθμπ πρωτοκόλλου εφυγε 2/11:shock::cry::|:? τωρα αν θα το παρουμε δεν ξερω,παντως ειπαν οτι θα ξαναγινουν πληρωμες τον Απριλιο μακαρι να τα παρουμε,εφυγα παω να φαω φιλια σε ολες


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη σαρακοστη κορες!annia,περαστικα σας!δεν υπαρχει χειροτερο απο το να αρρωσταινει η βασιλισσα του σπιτιου!ολα καταρεουν μετα!οποτε ξεκιναω να νιωθω κατι,παιρνω τα χαπακια comitrex cold γιατι αν κρεβατωθω δεν θα λειτουργει τιποτα εδω μεσα!

πως περασατε?δεν ευνοησε ο καιρος αλλα εφτιαξα χταποδακι κ καλαμαρακια κ πρηστηκαμε.αυτος ο χαλβας!τελειως αλλα τοσο παχυντικος.ευτυχως δεν παιρνω τον υπολοιπο καιρο γιατι θα γινομουν τεραστια(ο αντρουλης μου ηδη εχει γινει)!

χθες πηγαν τα πιτσιρικια οακα για ποδηλατο κ βρηκα ευκαιρια κ εκανα καμια δουλιτσα.σημερα βεβαια παλι χαλια αλλα ειστε οι μονες που το καταλαβαινετε!!φιλια σε ολες!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

καλη σαρακοστη κορες!annia,περαστικα σας!δεν υπαρχει χειροτερο απο το να αρρωσταινει η βασιλισσα του σπιτιου!ολα καταρεουν μετα!οποτε ξεκιναω να νιωθω κατι,παιρνω τα χαπακια comitrex cold γιατι αν κρεβατωθω δεν θα λειτουργει τιποτα εδω μεσα!Περαστικά σε όλους σας, Άννια, κι από μένα, εύχομαι να είστε πλέον όλοι καλά!

πως περασατε?δεν ευνοησε ο καιρος αλλα εφτιαξα χταποδακι κ καλαμαρακια κ πρηστηκαμε.αυτος ο χαλβας!τελειως αλλα τοσο παχυντικος.ευτυχως δεν παιρνω τον υπολοιπο καιρο γιατι θα γινομουν τεραστια(ο αντρουλης μου ηδη εχει γινει)!

Καλή Σαρακοστή!Εμείς πήγαμε για φαγητό στους δικούς μου (σουπιές στιφάδο και χταποδάκι με μακαρόνι κοφτό!) ....

χθες πηγαν τα πιτσιρικια οακα για ποδηλατο κ βρηκα ευκαιρια κ εκανα καμια δουλιτσα.σημερα βεβαια παλι χαλια αλλα ειστε οι μονες που το καταλαβαινετε!!φιλια σε ολες!

Τα τριήμερα έχουν τα καλά τους και τα κακά τους Δήμητρα, χαχα!Από τη μια είναι όλη η οικογένεια μαζεμένη κι από την άλλη...είναι όλη η οικογένεια μαζεμένη:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ!!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας...

Και εμείς χθες στις επάλξεις με αετούς και σαρακοστιανά...Τα μικρά δε παρόλο που δεν είχε καλό καιρό έσκαψαν στα χώματα, μου μάζεψαν λουλούδια, κάνανε και μια μίνι περιπέτεια(τα πήγε στο βουνό η μαμά μου) και ήταν κατα ευχαριστημένα...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

marouskaki,ποσο δικιο εχεις!απο τη μια χαιρομαι να ειμαστε ολοι μαζι,απο την αλλη λεω πωπω παλι χαμος!λυπαμαι κ τον κοπο που εκανα να συμαζεψω!!πως καταφερνουν παντως σε μιση ωρα να καταστρεφουν το σπιτι δεν το εχω καταλαβει!χαχα!γερα να ειναι μωρε!

xanp,το φυλο του μωρου το ξερεις?οχι οτι εχει σημασια.απ οτι βλεπω ενα κ ενα εχεις.

ο μεγαλος απο τωρα σκεφτεται οτι την αλλη δευτερα δεν εχει σχολειο.(κ γω επισης!).ο μεσαιος στην τρελλα κ ο μικρος δεν εχει πυρετο,συνεχιζουμε αντιβιωση αλλα πολυ καταρροη.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι το ξέρουμε αγόρι περιμένω.Και όπως δήλωσε ο γιος μου πριν μάθουμε

-Μαμά αν είναι πάλι κορίτσι δεν θα το αντέξω, αλλά αν είναι αγόρι θα την έχουμε βασίλισσα την αδερφή μας!!χαχαχα είχε και προτίμηση...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...