Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια,

Σεβη με το καλο να παρεις αγκαλια τα αντρακια σου

αχ τι καλα αρχησαν να περπατανε τα μικρα σας !!!!!!

agorakia τι εγινε τελικα με την κοπελα την εδιωξες;

βρε κοριτσια εγω νομιζω τα μωρα μου δεν θελουν να βγουν απο την κοιλια μου 37εβδ.κλεινω σημερα κ τπτ ακομα.

εχω ανεβασει κ ατι φοτο στο fb με την κοιλαρα κ ειπα να της ανεβασω κ εδω , χρειαζετε καποια ξεχωριστη διαδικασια εδω η με τον ιδιο τροπο;

Κατερινάκι, βάστα γερά, κουκλίτσα μου! Συνήθως βιάζονται τα μωρά και προσπαθούμε να τα ξεγελάσουμε με κάτι τούτα και κάτι κείνα και να μείνουν λίγο ακόμη :)

Τώρα που κάθονται φρόνιμα, άστα εκεί! Καλό τους κάνει! Θα σπάσεις και το ρεκόρ μας!

Jasminaki, πόσο γέννησες; 37 και...


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεννητούρια κι αφίξεις στο καφέ!! Ολέεεεεε Ολεεεέεεε!!!Να ζήσουν όλα τα μπεμπάκια κι αυτά που γεννιούνται σήμερα να την περνάνε πάντα μέλι!!!! Κατερινιώ, που είσαι? Κάτι μου λέει ότι γέννησες! Για πες... τώρα για τον σαραντισμό, Νάκι, χτες δεν γίνατε 40, πήγατε μια μέρα νωρίτερα δηλαδή? Να πάω κι εγώ σήμερα??? Πήρα και στην εκκλησία, ήταν μια εκει και δεν ήξερε να μου πει.. Για τις ποσότητες που λες, μήπως τα μωρά δεν έχουν τακτικές κενώσεις κι έτσι δεν πεινάνε? Εγώ ξαναξεκίνησα το ινφακόλικ γιατί δεν παλεύεται η φάση, ο μικρός μου βασανίζεται και λυπάμαι που τον βλέπω. Ενώ τρελλαίνομαι για μωράκια στη φάση που είναι νεογέννητα, λέω αντε να περάσει ο καιρός να σταματήσουν οι κολικοί... Νακι και πάλι, για καρότσι πήρες τα εξτρα για βροχή, ήλιο, καφέ, κτλ? Λέω να παραγγείλω τελικά.. Πως τα βρήκες, βολικά? Ε ρε τα νουνούσκια που θέλουν να ξεπορτίζουν!!!! Μπράβο σας!!! Για την νταντά που ψάχνω εναγωνίως, θα συμφωνήσω με τη Τζίνι, Αγκοράκια (τρέιντ μαρκ μπάι Τζίνι και πάλι), μήπως να το ξανασυζητάγατε? 'Ηταν ανάδρομος κι ο Ερμής, ρε παιδιά, φρίκες τρώμε όλοι, καλό είναι να τις επικοινωνούμε.. Εγώ ακολουθώ πάντα και την παροιμία που λέει, προτιμότερος ο διάβολος που ξέρεις απ' το διάβολο που δεν ξέρεις.. Σας φιλώ σταυρωτά!

Ντάκφεις, προετοιμάζομαι να σου απαντήσω!!!

laerta ακομα δεν γεννησα μαλλον μαρμελαδα περιμενουν να φτιαξει η agorakia κ να βγουν.

για τον σαραντισμο που λες εδω στο δικο μου το χωριο τα πανε να παρουν την ευχη κ μετα τα πανε κ σε 3σπιτια τα βαζουν ζαχαρη για να ειναι γλυκα , κερματα για να ειναι γερα κ βαμβακι για να γινουν μεγαλα με ασπρα μαλλια .


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, η κυρία είναι ακόμη στο σπίτι. Χθες είδαμε την καινούρια και, όπως όλα δείχνουν, αν μας πει "ναι", θα την πάρουμε.

Τώρα συνειδητοποιώ πως κάθε τόσο είχε και ένα θέμα στο σπίτι. Σήμερα την ακούω από πάνω που μιλάει στο κινητό πρωί πρωί. Καταλαβαίνω ότι κάτι συμβαίνει πάλι με τον γιο της. Κατεβαίνω (πάλι με φουστανάκι... τυχαίο; δεν νομίζω! Αλλά αυτή τη φορά πιο ανάλαφρο, λευκό, με το φραμπαλά του, με τσοκάρες -κίτρινες, ασορτί με τσάντα, θεσπέσιος συνδυασμός, πραγματικά), λέω "τι συμβαίνει;" μου λέει "ο γιος μου έφερε σκύλο το βράδυ στο σπίτι, ένα μικρό κουταβάκι"! Φρικαίρνω!!!!!!!! Της λέω "είναι εμβολιασμένο, το έπιασες;", "όχι, τα σιχαίνομαι", μου λέει. Τι να κάνω, βρε Laerta μου, αυτό με τους διαβόλους σωστό, μα σκέψου ότι με αυτή τη λογική δεν θα βρεις ποτέ κάτι καλύτερο. Ας πούμε, εγώ ελπίζω να μην βάφει με τα βερνίκια μου η νέα κυρία τα νύχια της... Όπως έκανε η τωρινή!!! Και είδα έκπληκτη μια μέρα ότι στα πόδια είχαμε το ίδιο ακριβώς νύχι, πορτοκαλί φωσφοριζέ και λέω (η καλοπροαίρετη) "σύμπτωση θα είναι"!!!!! Μέχρι που βρήκα στο πάτωμα του υπνοδωματίου μου ίχνη από το βερνίκι, στο σημείο που καθόταν και τα έβαφε!!! ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ... Είπα να μην το επικοινωνήσω, αλλά τώρα δεν θέλω άλλο πολιτισμό!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ζώνες περιπάτου;;;;;;;;;;;;;;;

Τι είναι αυτό; Κάτι σαν λουράκι σκύλου;

(με το παρδόν και με την καλή έννοια)

χαχαχα ναι κάτι τέτοιο.... leto140543large_400x.jpg

Κατερινάκι, βάστα γερά, κουκλίτσα μου! Συνήθως βιάζονται τα μωρά και προσπαθούμε να τα ξεγελάσουμε με κάτι τούτα και κάτι κείνα και να μείνουν λίγο ακόμη :)

Τώρα που κάθονται φρόνιμα, άστα εκεί! Καλό τους κάνει! Θα σπάσεις και το ρεκόρ μας!

Jasminaki, πόσο γέννησες; 37 και...

37 + 3 !


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!!!

Δε θα σχολιάσω τη malakia του pc ή του site που έγραφα και τα έχασα κι εγώ όλα...παρόλο που κάνω πάντα copy και έχω και άλλον explorer που με το back τα κρατάει...γκρρρρρρρρ:mad::-x:-x

Λοιπόν όλο το βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου τη Σέβη.

Μα καλά λέτε ότι έτσι θα γίνεται άραγε από τούδε και στο εξής με όσες από εμάς γεννάνε??

Σέβη μου σου ξαναστέλνω θετική ενέργεια!!!!!!!:D:D

Κατερινιώ τί ωραία κοιλίτσα??!! Τέλεια!! Κι εμένα έτσι με βλέπω πάνω κάτω του ίδιου βεληνεκούς -μακάρι γιατί εγώ παρεμπιπτόντως δε τη θεωρώ μεγάλη, ούτε πολλά τα κιλά!

Τζινιώ μή μου πεις ότι εννοείς το athenee στη Λ. Ηρακλείου....??:tongue:

Νunukakia 1.000 μπράβο σας!!! :!::!:

Αγοράκια κάνε αντιπερισπασμό στην καινούρια, όταν θα θες να την τσεκάρεις.. Βάλε μέσα στα μπουκαλάκια των βερνικιών λίγο νέφτι..ή ότι άλλο ανάλογο ρευστό βρεις.. και άφησέ τα προκλητικά πάνω στο κομοδίνο σου ή την τουαλέτα...Χιχιχιχι;);):):):)


 

Ένα παιδί μπορεί να διδάξει σε έναν ενήλικο τρία πράγματα: να είναι ευτυχισμένος χωρίς ιδιαίτερο λόγο, να είναι πάντα απασχολημένος με κάτι και να ξέρει να απαιτεί με όλη του τη δύναμη αυτό που θέλει.

Paulo Coelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααα!!!

Δε θα σχολιάσω τη malakia του pc ή του site που έγραφα και τα έχασα κι εγώ όλα...παρόλο που κάνω πάντα copy και έχω και άλλον explorer που με το back τα κρατάει...γκρρρρρρρρ:mad::-x:-x

Λοιπόν όλο το βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου τη Σέβη.

Μα καλά λέτε ότι έτσι θα γίνεται άραγε από τούδε και στο εξής με όσες από εμάς γεννάνε??

Σέβη μου σου ξαναστέλνω θετική ενέργεια!!!!!!!:D:D

Κατερινιώ τί ωραία κοιλίτσα??!! Τέλεια!! Κι εμένα έτσι με βλέπω πάνω κάτω του ίδιου βεληνεκούς -μακάρι γιατί εγώ παρεμπιπτόντως δε τη θεωρώ μεγάλη, ούτε πολλά τα κιλά!

Τζινιώ μή μου πεις ότι εννοείς το athenee στη Λ. Ηρακλείου....??:tongue:

Νunukakia 1.000 μπράβο σας!!! :!::!:

Αγοράκια κάνε αντιπερισπασμό στην καινούρια, όταν θα θες να την τσεκάρεις.. Βάλε μέσα στα μπουκαλάκια των βερνικιών λίγο νέφτι..ή ότι άλλο ανάλογο ρευστό βρεις.. και άφησέ τα προκλητικά πάνω στο κομοδίνο σου ή την τουαλέτα...Χιχιχιχι;);):):):)

Γεια σου και σένα, μικρή μου μέλλουσα!

Άσε, δεν νομίζω ότι η καινούρια έχει ανάγκη από τα δικά μου βερνίκια, πρέπει να έχει αρκετά δικά της. Μακιγιαρισμένη όμορφα, κομψή, καλοβαλμένη. Η νυν δεν φαντάζομαι ότι έχει τόσο μεγάλη γκάμα καλλυντικών, οπότε έκρινε καλό να μοιραζόμαστε τα δικά μου και (το χειρότερο) χωρίς να το λέει. Γιατί, αν θεωρείς φυσικό ότι είμαστε κολλητές και μοιραζόμαστε τα ίδια καλλυντικά, θα πρέπει να ξέρεις ότι η κολλητή μου, θα μου το έλεγε, έστω και τυπικά...

Αχ, είμαι αναστατωμένη αυτές τις μέρες!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

τι κανετε?σημερα επεστρεψε η νανα!!! τι ωραιο που ακουστηκε εκεινο το κουδινι στις 9νταν!!! ειχα μια ανησυχια για την αντιδραση των μωρων, ελεγα θα χρειαστει καμια βδομαδα να την θυμηθουν..αλλα σουπερ!

λίγο κουμπωμενα στην αρχη για λιγα λεπτα κ μετα ολα καλα..!

καλα, δε θα λειψω απ το σπιτι κανα 2μερες μην εχουμε καμια κριση αγχους (μωρων)αλλα σημερα πηγα μονη στο φουρνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ε?ε?

αυτα τα δικα μου, περιμενω ν αρχισω κ σχολειο, να δω που θαμαι κτλ..

η sevi θα γενναει τωρα........!!!!

agorakia εγω θα τελειωνα με την κυρια διοτι η πολλη οικειοτης βλαπτει στις επαγγελματικες σχεσεις..κ αυτη μπερδεψε μαλλον τη σχεση σας..

κ αυτο με το μανο..δεν ειμαι παραξενη γενικα, αλλα τα καλλυντικα μου προτιμω να τα μοιραζομαι μονο φιλες καλες..ειναι κ θεμα υγειινης αν θες.

κατερινα κανε κρατει κ παιρνεις τα μωρα σπιτι!!!!!!!!


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κοριτσακια!!!σημερα πρωι πρωι πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα ειχα κατακοκκινο αιμα...τρελαθηκα απο αγωνια...ο γιατρος μου ειπε ξεκουραση και να παω αυριο να με δει...εχει συμβει σε καμια? μεχρι τωρα δεν ειχα ξαναδει...και εχω αγχωθει Φοβαμαι μη συνέβη τιποτε κακο...ειμαι 10 εβδομαδων και 5 ημερών...απο την ωρα εκείνη δεν ξαναειδα κοκκινο, μονο λίγο καφετί...το πρωι πριν παω τουαλέτα, τακτοποιούσα κατι ρουχα στην ντουλάπα και εστρωσα το κρεβατι...λετε να ειναι απο αυτό? αλλα ουτε βαροε σηκωσα, ουτε κουράστηκα...

Σεβη μου, ειμαι σιγουρη οτι ολα θα εχουν παρι τελεια και τα μωρα σου θα ειναι μια χαρουλα!!!συγχαρητήρια μανούλα!!!περιμενουμε νεοτερα!!!

Agorakia, το θεμα με το βερνικι το βρισκω τραγικο...οχι για κανενα αλλο λογο, αλλα που δεν στο είπε στα ισια...δεν ειναι ωραίο να μην ξερεις τι γινεται στο ιδιο σου το σπιτι καιαν καποιος αλλος χρησιμοποιεί τα πραγματά σου...


Κι εκεί προς το μέρος σου λάμπει ένα φως

Που δείχνει πως είσαι ο προορισμός

Πως είσαι ο δικός μου ο προορισμός

Θα φτάσω εκεί κάποτε θα ΄ρθει ο καιρός

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως…

as1cMah0g410010MzA1OTAzZHwxNTJkfHpvdXpvdW5pYSBlbiBkcmFzZWkgZ2lh.gif

Link to comment
Share on other sites

celestine εγω ειχα παθει κατι τετοιο περιπου στις βδομαδες σου, ηταν μια μικρη αποκολληση κ εμεινα ξαπλα 2βδομαδες. ολα καλα μετα.

θα σου πει ο γιατρος σου βεβαια αυριο, ελπιζω να μην ειναι τιποτα.


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από μένα!! σήμερα μου κοιμηθήκαν πολύ διαοφρετικές ώρες και δεν έκατσα καθόλου!! ουφ!! ούτε φαϊ για μας δεν έχω φτιάξει!!!

celestine καλώς μας ήρθες!! απ όσο γνωρίζω και άλλες κοπέλες στην π[αρέα μας είχαν αίμα το πρώτο τρίμηνο αλλά όλα πήγαν καλά! θα πάς να σε δεί και ο γιατρός σου και θα σου φύγει κάθε άγχος!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!

twins πως πάει? Πονάς ακόμα?

nufi καμιά συναδέλφισσα δεν έχει η νανα προς τα μέρη μας? άντε να ξεκουραστείς λίγο!! πότε ξεκινάς δουλειά?

Ευχαριστώ για τις ευχές σας!!:D:D

φρόσω εμένα εννοείς κοριτσάκι?? χαχαχαχα!! γέλασα!! μου αρέσει!!

Πάω να μαγειρέψω!!!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σελεστινακι συνεβει σε μενα και μαλιστα 2 φορες.

την πρωτη ημουν 5 βδ.+2 και την αλλη 9+κατι.

μαλιστα την πρωτη φορα ειχα αιμα!!!!οχι μονο στο σκουπισμα,αλλα κανονικα για μιση μερα.

την πρωτη φορα δεν μπορουσα να κανω τιποτε γιατι ημουν μακρυα απο το γιατρο και εδω που μενω δεν πηγα καν για υπερηχο γιατι δεν ηξερα τι μηχανημα εχουν και αν μπορουσε να φανει κατι γιατι ηταν πολυ αρχη.

Ξαπλωσα και περασε(μαλλον ειχε σπασει καποιο αγγειο καθως μεγαλωνε η μητρα).

την αλλη φορα ειχα μια πολυ μικρη αποκολληση.Αλλα με προσοχη περασε κι αυτη.

Να ξεκουραστεις ,να ξαπλωσεις και ολα θα πανε καλα.Μη φοβασαι!!

ο γιατρος μου (επειδη ειχα παθει πανικο,τον ειχα παρει τηλ κλαιγοντας) μου εξηγησε οτι αυτα συμβαινουν συχνα το 1ο τριμηνο και ειδικα σε διδυμη κυηση.Και οπως ξερεις ολα πηγαν καλα!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

nunu μια απο τα ιδια!!δεν εχω κατσει στιγμη παρα μονο για να κανω τις αντλησεις.

συγχαρητηρια και στα μωρακια σου!!!απο δω και περα μαλλον δεν θα καθεσαι συχνα!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Γεννητούρια κι αφίξεις στο καφέ!! Ολέεεεεε Ολεεεέεεε!!!Να ζήσουν όλα τα μπεμπάκια κι αυτά που γεννιούνται σήμερα να την περνάνε πάντα μέλι!!!! Κατερινιώ, που είσαι? Κάτι μου λέει ότι γέννησες! Για πες... τώρα για τον σαραντισμό, Νάκι, χτες δεν γίνατε 40, πήγατε μια μέρα νωρίτερα δηλαδή? Να πάω κι εγώ σήμερα??? Πήρα και στην εκκλησία, ήταν μια εκει και δεν ήξερε να μου πει.. Για τις ποσότητες που λες, μήπως τα μωρά δεν έχουν τακτικές κενώσεις κι έτσι δεν πεινάνε? Εγώ ξαναξεκίνησα το ινφακόλικ γιατί δεν παλεύεται η φάση, ο μικρός μου βασανίζεται και λυπάμαι που τον βλέπω. Ενώ τρελλαίνομαι για μωράκια στη φάση που είναι νεογέννητα, λέω αντε να περάσει ο καιρός να σταματήσουν οι κολικοί... Νακι και πάλι, για καρότσι πήρες τα εξτρα για βροχή, ήλιο, καφέ, κτλ? Λέω να παραγγείλω τελικά.. Πως τα βρήκες, βολικά? Ε ρε τα νουνούσκια που θέλουν να ξεπορτίζουν!!!! Μπράβο σας!!! Για την νταντά που ψάχνω εναγωνίως, θα συμφωνήσω με τη Τζίνι, Αγκοράκια (τρέιντ μαρκ μπάι Τζίνι και πάλι), μήπως να το ξανασυζητάγατε? 'Ηταν ανάδρομος κι ο Ερμής, ρε παιδιά, φρίκες τρώμε όλοι, καλό είναι να τις επικοινωνούμε.. Εγώ ακολουθώ πάντα και την παροιμία που λέει, προτιμότερος ο διάβολος που ξέρεις απ' το διάβολο που δεν ξέρεις.. Σας φιλώ σταυρωτά!

Ντάκφεις, προετοιμάζομαι να σου απαντήσω!!!

αν δε μετρησεις τις 27 που γεννησα ,ναι 40 γιναμε χθες.

αντε να περασουν οι κολικοι!!!!!!συμφωνω απολυτως!!!!εμεις παιδευομαστε παρα πολυ!!!!σημερα τους εδωσα 20 μλ ζεστο μπας και τα βοηθησει και κοιμηθηκαν λιγακι.

για το καροτσι πηρα:κουκουλα βροχης,ηλιοπροστασια(κανει και για κουνουπιερα),ποδοσακους και εξτρα για καφε(πολυ εξυπηρετικο,εχει και τσεπη για λεφτα 'η οτι θες).Εχω χρησιμοποιησει για τον ηλιο και τον καφε.Η ηλιοπροστασια ειναι ωραια,κοβει και τον πολυ αερα αλλα μεγαλωνοντας ισως να μην την θελουν.παντως αν κοιμηθουν στην παραλια εισαι σουπερ.Εγω μενω σε νησι και τα σκεφτομαι αυτα;)

να σε ρωτησω τωρα που εισαι μονη,πως την παλευεις οταν κλαινε και τα 2?εγω μπορω να τα σηκωνω μαζι αλλα αν θελω να τους κανω το γαλα εχω προβλημα.

και με τις αντλησεις τι κανεις??εγω ξεφευγω απο το τριωρο και τωρα που εχω βοηθεια,οποτε μετα τι θα κανω??θα φαω μεγαλο πακετο,αλλα δεν θελω και να το κοψω,ο ενας ειδικα δεν κανει πολλα πραγματα στο στηθος.


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

και συνεχιζω:

τωρα καταλαβαινω και επιβεβαιωνω οτι 1 παιδι= κανενα!!!!

απορω με ορισμενες που παθαινουν πανικο και λενε οτι κουραζονται με 1!!:confused::confused::confused:

εγω δεν αισθανομαι ηδη γαμπες και πλατη,που να βαρυνουν κι αλλο δηλ!!

εμεις αλλαξαμε γαλα και τα αποτελεσματα ηταν τα εξης:ο μεγαλος που τρελαινεται στους κολικους και ειναι και πιο δυσκοιλιος ξεκινησε καλα με το φριζολακ αλλα σημερα διαφορα δεν ειδα.

ο μικρος ,το πινει πολυ πιο ευχαριστα και κατεβαζει μεγαλυτερη ποσοτητα.

μαλιστα ρευονται πολυ πιο ευκολα!!αυτο σημαινει οτι τους ειναι πιο ελαφρυ???

με το αλμιρον ή αργουσαν πολυ να ρευτουν ή δεν τα καταφερναν ποτε.

επιπλεον δεν ηξερα κι ουτε κανενας παιδιατρος μας ειπε οτι κανει δυσκοιλιοτητα.

αποριες:

1)εμεις που ειμαστε πια 3 κιλα ποσο πρεπει να τρωμε περιπου τη μερα??εξακολουθει να ισχυει το 150μλ/κιλο βαρους?

2)στις βολτουλες μας αντιλιακο βαζουμε?(ξεχασα να ρωτησω τη γιατρο)

ο ενας μου ,ειναι πολυ ασπρουλιαρης!!

3) οι γιοι μου τη μερα αρνουνται να μπουν στα λικνο,κοιμουνται ή στις κουνιες(καθολου δεν με πειραζει) ή πανω στα μαξιλαρια μας,αυτο δε μου αρεσει γιατι δεν ξερω αν κανει να ειναι σε τοσο μαλακη επιφανεια πολυ ωρα,φοβαμαι για τα κοκκαλα τους.

ηθελα κι αλλες αλλα τις ξεχασα.

ΥΓ.τα ταισμα του ενος πηγε παλι στο μισαωρο και καηκε το φαγητο μας.Γμτ,βρωμισε ολο το σπιτι:(:mad:


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...