Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

χαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχα!

Παραλίγο να τους ξυπνήσω με τα κλαρίνα σου χαχχαχαααααα

Αντί για το μμρ κάνε τους το αντίστοιχο, το πριορίξ νομίζω.

Κι εγώ είχα προβληματιστεί αλλά με έπεισαν στο Παίδων.

Μέχρι και θανάτους λέει έχουν κάθε χρόνο από ιλαρά.

Το κάναμε και μετά από λίγες μέρες ο Χριστόφορος πέρασε την ερυθρά πολύ ήπια. Λίγα σπυράκια, λίγα δέκατα και τέλος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φροσω, μου την εδωσε η παντηση του γιατρου:

τυχεροι ημασταν!

τι θα πει αυτο δηλ?

πειραματα κανουνε?

κ επειδη λεει υπηρξαν παμπολα κρουσματα με αιμμοραγικη διαρροια, μετα το εμβολιο, δεν το προτεινει πια.:shock:

κ μονο μια δοση της ειχαμε κανει εμεις οταν ηταν 6 μηνων.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

γρρρρρρ!

μη ξανς πλυγας.

μη ξανσ πλυγας!!!!

ειδες πως σου πέρασε όμως ο πόνος.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πεθερα η αναλγητική-αντιφλεγμονώδης. Κάτι σαν το ντεπόν δηλαδή. Η συχνότητα της δόσης είναι κατά βούληση. :P:p:p:p:p:p


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να σοβαρευτώ λίγο.

Ναι το πριορίξ μου έχει πει ότι θα κάνουμε και μου είπε ότι είναι και απαραίτητο.

Για τα εμβόλια της γαστρεντερίτιδας, δεν είναι ότι σε καλύπτουν για τα πάντα αλλά για συγκεκριμένους ιούς οι οποίοι δεν ταλαιπωρούν τα παιδιά πειρσσότερο από μια κοινή γαστρεντερίτιδα. Πιο πολύ τα ταλαιπωρούμε με το εμβόλιο και τις παρενέργειές του.

Εντωμεταξύ όλο και βγαινουν και καινούρια...


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ για αυτά εμπιστεύομαι μόνο τους γιατρούς του Παίδων.

Ο κάθε παιδίατρος λέει τα δικά του.

Έχω δει παιδάκι να μπαίνει νοσοκομείο από αφυδάτωση από διάρροιες.

μας έχουν καταμπλέξει.

όπως και με το εμβόλιο για το Η1Ν1. Και τί δεν έλεγαν και τώρα έχουν το στέλεχος μέσα στα κανονικά αντιγριπικά εμβόλια και δεν μιλάει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να σοβαρευτώ λίγο.

Ναι το πριορίξ μου έχει πει ότι θα κάνουμε και μου είπε ότι είναι και απαραίτητο.

Για τα εμβόλια της γαστρεντερίτιδας, δεν είναι ότι σε καλύπτουν για τα πάντα αλλά για συγκεκριμένους ιούς οι οποίοι δεν ταλαιπωρούν τα παιδιά πειρσσότερο από μια κοινή γαστρεντερίτιδα. Πιο πολύ τα ταλαιπωρούμε με το εμβόλιο και τις παρενέργειές του.

Εντωμεταξύ όλο και βγαινουν και καινούρια...

εγω θελω να κανω σε ολα της γριπης.

συμφωνουμε?

αλλα λεει δεν εχει βγει ακομα.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

τουινς, δεν θελω να τους το κανω κανονικα (απο 1 χρονο μεχρι 15 δεν λεει το βιβλιαριο?), γιατι βλεπω οτι σε αναπτυξιακο σταδιο ειναι πιο πισω απο τη συλια.

κ φοβαμαι παραλληλα, γιατι εχω 2 γνωστους που κατηγορουν το μμρ, για τον αυτισμο στα παιδια τους αντιστοιχα.

στη συλια το ειχα κανει στους 16 μηνες.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

τουινς, δεν θελω να τους το κανω κανονικα (απο 1 χρονο μεχρι 15 δεν λεει το βιβλιαριο?), γιατι βλεπω οτι σε αναπτυξιακο σταδιο ειναι πιο πισω απο τη συλια.

κ φοβαμαι παραλληλα, γιατι εχω 2 γνωστους που κατηγορουν το μμρ, για τον αυτισμο στα παιδια τους αντιστοιχα.

στη συλια το ειχα κανει στους 16 μηνες.

ναι καλά....

Πάω κι εγώ. Σε λίγο θα αρχίσουν τα ξυπνήματα.

Σας καληνυχτάω :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καληνυχτα τουινσακι!

όπως και με το εμβόλιο για το Η1Ν1. Και τί δεν έλεγαν και τώρα έχουν το στέλεχος μέσα στα κανονικά αντιγριπικά εμβόλια και δεν μιλάει κανείς.

ωπα! αυτο δεν το ηξερα! :shock:

δηλ. απαξ κ τους τι κανω θα εχει κ απο αυτο?

πριτς! θα ρωτησω πρωτα.

εντωμεταξυ, για παιδικο-συλια ηταν αρνητικος παλι.

αλλα λεει θα βαρεθει στο σπιτι!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

παπιοφατσα, φασολακια εφαγαμε κ εμεις σημερις!

ρε νακι, στον απορροφητηρα κ για φαγητο?! κουραγιο!

δια τον ντοκτορα? στα γαλλικα λεω να του τα πεις!

λαερτα εγω τηλεφωνο τον παπουλη ειχα παρει στην εκκλησια κ το κανονισα. κ για τη μιση κ για του σαραντισμου. κ στην μιση κ στο σαραντισμο εμενα με ρωτησαν αν ειχαμε ''δωσει'' ονοματα. για το αλεξανδρος ημουν σιγουρη οπως καταλαβατε. για το ελπιδα, δεν το ειχαμε αποφασισει ακομα!

σεβη, μια χαρα τα μπεμπεγια! γουθταρουν μηλοπιτα

(στο δια μου, κανω κ διατροφη, αλλα απο ενα ζαχαροπλαστειο- athene- που εχουμε εδω... το χτυπαγα ευκολα αν το ειχα!) τι με κανεις να ξερες!

εμενα με ειχε νηστικη απο το προηγουμενο βραδυ!:evil:

κ γεννησα κατα τις 12.00!

αγορακια, 7 χρονια την ειχατε, ή δεν καταλαβα καλα?!

μηπως να το ξανασκεφτεις κ να της μιλησεις σταρατα κ με τσαμπουκα αναλογο? (αν εχεις ''βρει'' κ κατι αντιστοιχο της κ το σκεφτεις)

φροσω, αρκετο καιρο την ειχες δηλ!

ρε μπας κ η μαρια-βοηθος ντοκη, μας της εκανε κ την εβγαλε τσατσενγκα? εβγαλε κ ενα ποντο απο τα παπουτσια.

για να βαλω κανενα σημαδι στον τοιχο αυριο, να παρω κ το αλφαδι κ να δω τι θα βγαλει. κατι μου λεει πως θα μαζεψε με το πλυσιμο σημερα η συλια!

βρε τουινς να μην εχω μπει στο φορουμ οταν δεν επινε το γαλα η συλια.

φοβερη ιδεα για την κρεμα στο γαλα!

γουιστη ολα καλα?

ρε παιδια η ολγα που ειναι?

σελεστινο (μου θυμισες τα ρουχα) καλως ηρθες κ με το καλο τα μπεμπεγια. κ εγω απο τις τυχερες που δεν ειχα ανακατωμα κλπ κλπο, αλλα ειχα τρελη νυστα (κ ορεξη για κοκορετσι μεγαλη βδομαδα:oops:, αλλα δεν ηξερα οτι ημουν εγκυος!)

σεβη ξαγρυπνας, ή μου φανηκε?

κανε νανι βρε.

ολα καλα θα πανε.

εχεις ετοιμα τα παντα ολα?

ωτασπηδες πηρες?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...