Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Τι καλά που σε πρόλαβα!!!!!!!!

Με το καλό, κοριτσάκι μου!

Να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τα παιδάκια σου, να τα καλωσορίσεις στον κόσμο εσύ, η μανούλα τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πωπω, πόσο συγκινούμαι, όταν ακούω την ίδια μέρα τοκετού με τη δικιά μου! Το ίδιο είχα πάθει και με τη Nunu!!! :)


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nunuka!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια για τα πρώτα σας πολλά και κανονικά βηματάκια!

Καλό δρόμο να έχουν τα παιδάκια σου :)

Εμείς τίποτα ακόμη, αλλά όλο και πλησιάζουμε :) Σηκωνόμαστε και ξανακαθόμαστε και ξανά μανά...!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, βρε Jasminoula, έτσι λέω κι εγώ, τάχα τους βλέπω αποφασισμένους και λέω "τώρα θα φύγει", αλλά μπα, ξανακάθονται!

Μάλλον ακόμα δεν νιώθουν σίγουρα. Ε, πού θα πάει, θα περπατήσουν κι αυτά. Από τη μία βέβαια λέω ότι θα ηρεμήσουμε, από την άλλη όμως μήπως δεν θα τα προλαβαίνουμε μετά??? :shock::shock::shock: Θα τρέχει το ένα από τη μία το αλλο από την άλλη, οπότε η βόλτα χωρίς δεύτερο άτομο θα είναι επικίνδυνη??


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επίσης, Twinsaki, η Αντζελίνα τα δίδυμα τα γέννησε κανονικά! Όπως και το πρώτο. Δεν θυμάσαι το πράσινο σμαραγδί (ωραίο, δεν λέω) φόρεμα, σε κάτι βραβεία και η κοιλούμπα απέναντι;

Η Σάρα Τζέσικα τα έκανε με παρένθετη, όπως και η Σελίν Ντιόν, αλλά για το τελευταίο δεν είμαι 100% σίγουρη. Σίγουρα είχε καταψύξει ωάρια και είχε πει ότι θα βάλει μπρος τη διαδικασία (εξωσωματικής ή παρένθεσης, σου λέω δεν θυμάμαι...) αφού τέλειωνε την περιοδεία της. Ωραίο κι αυτό. "Θα κάνω παιδί μόλις τελειώσει η τουρνέ". Κι εγώ, μωρέ. Θα κάνω κάτι ψώνια, θα πάω και σούπερ μάρκετ, ένα σφουγγάρισμα στο σπίτι και μετά θα βάλω μπρος.


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια,

Σεβη με το καλο να παρεις αγκαλια τα αντρακια σου

αχ τι καλα αρχησαν να περπατανε τα μικρα σας !!!!!!

agorakia τι εγινε τελικα με την κοπελα την εδιωξες;

βρε κοριτσια εγω νομιζω τα μωρα μου δεν θελουν να βγουν απο την κοιλια μου 37εβδ.κλεινω σημερα κ τπτ ακομα.

εχω ανεβασει κ ατι φοτο στο fb με την κοιλαρα κ ειπα να της ανεβασω κ εδω , χρειαζετε καποια ξεχωριστη διαδικασια εδω η με τον ιδιο τροπο;


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Γεννητούρια κι αφίξεις στο καφέ!! Ολέεεεεε Ολεεεέεεε!!!Να ζήσουν όλα τα μπεμπάκια κι αυτά που γεννιούνται σήμερα να την περνάνε πάντα μέλι!!!! Κατερινιώ, που είσαι? Κάτι μου λέει ότι γέννησες! Για πες... τώρα για τον σαραντισμό, Νάκι, χτες δεν γίνατε 40, πήγατε μια μέρα νωρίτερα δηλαδή? Να πάω κι εγώ σήμερα??? Πήρα και στην εκκλησία, ήταν μια εκει και δεν ήξερε να μου πει.. Για τις ποσότητες που λες, μήπως τα μωρά δεν έχουν τακτικές κενώσεις κι έτσι δεν πεινάνε? Εγώ ξαναξεκίνησα το ινφακόλικ γιατί δεν παλεύεται η φάση, ο μικρός μου βασανίζεται και λυπάμαι που τον βλέπω. Ενώ τρελλαίνομαι για μωράκια στη φάση που είναι νεογέννητα, λέω αντε να περάσει ο καιρός να σταματήσουν οι κολικοί... Νακι και πάλι, για καρότσι πήρες τα εξτρα για βροχή, ήλιο, καφέ, κτλ? Λέω να παραγγείλω τελικά.. Πως τα βρήκες, βολικά? Ε ρε τα νουνούσκια που θέλουν να ξεπορτίζουν!!!! Μπράβο σας!!! Για την νταντά που ψάχνω εναγωνίως, θα συμφωνήσω με τη Τζίνι, Αγκοράκια (τρέιντ μαρκ μπάι Τζίνι και πάλι), μήπως να το ξανασυζητάγατε? 'Ηταν ανάδρομος κι ο Ερμής, ρε παιδιά, φρίκες τρώμε όλοι, καλό είναι να τις επικοινωνούμε.. Εγώ ακολουθώ πάντα και την παροιμία που λέει, προτιμότερος ο διάβολος που ξέρεις απ' το διάβολο που δεν ξέρεις.. Σας φιλώ σταυρωτά!

Ντάκφεις, προετοιμάζομαι να σου απαντήσω!!!


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...