Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

helloooooooooooooti kanete?επιστρεψαμε χθες σνιφ σνιφ!!!!!σημερα η μικρη μου δεν παλευεται!συνηθισε σε αγκαλιτσες κ τωρα τρεχω κ δε φτανω.πηγαμε στην παιδιατρο μας στη θεσνικη για εμβολιο.πηραμε 600 γραμ(ολε) και ειμαστε 7360:p.μου ειπε να μη δινω τραχανα και πορτοκαλι,ενω η γιατρος της Ορεστιαδας μου ειπε να δινω κανονικοτατα.μπερδευεσαι τωρα ή δε μπερδευεσαι?

Μαρινα μηπως ξερεις καποιον γυναικολογο Γαλαζιο στο νοσοκομειο?ειναι λεει κ μαστολογος.

Καλα βρε κοπελιες,ακομα δε βρεθηκατε για καφεδακι?τι αλλα νεα?τι κανουν τα ζουζουνακια σας?

θα επανελθω μολις βρω χρονο δριμυτερη!!!!!φιλακια


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα...καλωσήρθατε Χριστινάκι...ακουστά τον έχω αλλά δεν ξέρω αν είναι και μαστολόγος μπορώ να μάθω αν θες..όσο για την διατροφή της μικρής ένα θα σε πω..οι παιδίατροι έχουν τις δικές τους οδηγίες..η δικιά μου είπε τα πάντα εκτός αβγό,ψάρι μέλι τα υπόλοιπα όλα ναι...και μπάμιες φάγαμε..καφέ όχι ακόμη..να την Γιώτα περιμένω να πάρει..α..τα κιλά της μικρής σου μια χαρά είναι και οι αγκαλιές φυσικό και επόμενο να της λείπουν


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.χαθηκαμε!!!!σημερα ο καιρος ηταν υπεροχος κ βγηκαμε για καροτσαδα.μαλλον ετσι θα ειναι κ ολη την εβδομαδα που ερχεται.μακαρι για να χαρουμε λιγο.Γιωτα ποτε γυρνας στη δουλεια?εγω Μαιο κ στη σκεψη κ μονο τρελαινομαι.ουφ!!!δεν μπορουσε να ειναι η αδεια 35 χρονια?χι χι


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ.που ειστε βρε κοριτσια.ο καιρος υπεροχος και οι καροτσαδες δινουν κ παιρνουν!η μικρουλα μου με ξενυχτησε σημερα.ξυπνησε στις 1,3 και 6 παρα,μεχρι που την πηρα στο κρεβατι μας κ κοιμηθηκαμε εως τις 6.30.καλη βδομαδα να εχουμε


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα βρε κορίτσια αλλά με τέτοιο καιρό που μυαλό για να κάτσουμε μέσα;;;αχ..ο καιρός κοντεύει για να γυρίσετε!!!!υπομονή στην αρχή θα είναι δύσκολα μετά θα συνηθίσουε το λέω και για τις 3 μας...η δική μου πλέον δεν ξυπνάει το βράδυ αλλά κοιμάται μαζί με μένα μάλλον για αυτό...πρωινότο κορίτσι σου βλέπω..σε τέντωσε

Γιώτα που είσαι;άντε καλά άνοιξε ο καιρός..να πιούμε καφέ επιτέλους


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν το πιστευω οτι συγχρονιστηκαμε!βγηκαμε μια βολτιτσα εδω στην αυλη αλλα εχει πολυ ηλιο,επιτελους βεβαια.Μαρινα εσυ ποτε γυρνας στη δουλεια?η Γιωτα χαθηκε.ελπιζω να ειναι καλα


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοπελιες...σας ξεχασα λιγο αλλα ημουνα στο χωριο(χωρις ιντερνετ) και χθες επιστρεψαμε.ξετρελαθηκε η μικρη και δε μπορω να τη μαζεψω.βγαλαμε ενα δοντι ευτυχως χωρις γκρινια...αλλαξαμε δωματιο και κοιμαται μονη στο δωματιο της δε ξυπναει το βραδυ αλλα μπορω να πω οτι μου λειπει που δε κοιμαται διπλα μου.

εγω στη δουλεια γυρναω μαιο και δε θελω...πασχα τι θα κανετε?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Νέα μαμά κι εγώ, Αλεξανδρούπούπολη μένω. την Τρίτη που μας έρχεται σαραντίζω και θα αρχίσουμε τις βόλτες! γέννησα 4 Μαρτίου, μια όμορφη μπουμπού!


είμαι χαζομαμά και μαρέσει!

θηλάζω αποκλειστικά!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα..καλώς την athi..να σε ζήσει το κοριτσάκι σου....όλες κορίτσια σεαυτό το τόπικ!!!!πολύ χαίρομαι...που χαθήκατε σουρλουλούδες;;;;ζωζα ακόμη παίρνεις για καφέ,ε;;;;άντε βρε παιδί χαθήκαμε εντελώς...Πάσχα πήγαμε Λευκόγεια μετά το Νευροκόπι στο χωριό της μαμάς μου ήταν πολύ ωραία..πήραμε καθαρό αέρα και η μικρή ξεσάλωσε με την περπατούρα στην αυλή..εσείς πως περάσατε;;;ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλησπερα!σας παρακαλω, χρειαζομαι τις συμβουλες σας!

ειμαι η βιβη 32 χρονων και εχω τρια αγορακια 9.5, 4 ,2.5 χρονων.

ειμαι απο αθηνα διοριστηκα ομως το νοεμβρη αλεξανδρουπολη(εκπαιδευση)!ανεβηκα έκανα τα χαρτια μου και ξαναγυρισα με το ιδιο εισιτηριο που λενε, γιατι πηρα την αδεια ανατροφης και φετος ειμαι αθηνα! πιστευα οτι θα παρω μεταθεση του χρονου, αλλωστε έχω και πολλα

μορια λογω παιδιων .Για να μη σας ζαλιζω με πολλες λεπτομερειες με το νεο πολυνομοσχεδιο της διαμαντοπουλου αλλαζουν πολλα και μπορει να χρειαστει να μεινω δυο χρονια ακομη αλεξανδρουπολη!(ουτε στο υπουργειο ξερουν να μου πουν με σιγουρια,αμαν)

ειμαι σε απογνωση!η δουλεια του αντρα μου ειναι εδω και δε μεταφερεται!νε ανεβω μονη μου με 3 μικρα παιδια δεν ξερω αν θα τα βγαλω περα, να ρθει κι ο αντρας μου μαζι ,όταν γυρισουμε τι θα βρει να κανει πισω αν εχει αφησει τη δουλεια του?να αφησω τα παιδια πισω ουτε συζητηση!

αυτο που θελω να σας ρωτησω ειναι αν ερθει τελικα μαζι μου,υπαρχει πιθανοτητα να βρει δουλεια εκει ή υπαρχει μεγάλη ανεργεια?έστω κατι απλο ,ακομη και εργοστασιο που λεει ο λογος ή φυλακας, γιατι αυτο που κανει εδω ειναι εξειδεικευμενο και σιγουρα θα ειναι δυσκολο να το κανει εκει!επισης υπαρχουν δημοτικοι παιδικοι σταθμοι και ποτε γινονται οι αιτησεις?θα μπορω να κανω αιτηση ενω δεν έχω ακομη κατοικια στην αλεξανδρουπολη?

επειτα για να νοικιασω ένα τριαρακι στο κεντρο (ας ειναι και παλιο) σε τι ποσο να υπολογίζω?

κοριτσια σας ευχαριστω απο τωρα,ξερω οτι το καφε ειναι για πιο λαιτ συζητησεις αλλα η βοηθεια σας θα μου ειναι πολυτιμη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...