Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΡΟΥΧΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

καλησπερα ναι ειναι μωβ οχι και πολυ εντονο αλλα οχι τοσο σκουρο που βγηκε στη φωτο.. στο τελειωμα δηλ τα λαστιχα του ειναι κ αυτα μωβ.. απο συνθεση δεν λεει κατι αλλα ειναι πολυ μαλακο απο μεσα και απο εξω.. κ δεν τσιμπαει!! ειναι μαρκας pull over

Link to comment
Share on other sites

5umu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

μπλουζακι Medium εχει ελαστικοτητα.. ZAZU 9ευρω σε αριστη κατασταση

blw7.jpg

Ιταλικη φουσα μπαλου Νο 40 ειναι φανταστικη και σχεδον αφορετη (λιγο τσαλακωμενη μονο..) 10ευρω 53εκατοστα απο τη μεση εως κατω

Link to comment
Share on other sites

4tzd.jpg

7394.jpg

μπολερο σε μωβ χρωμα αφορετο 7ευρω PULL & BEAR

s3em.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

μαυρη διαφανη μπλουζιτσα 3ευρω

fj33.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Ιταλικη μπλουζα πανακριβα την πηρα Sonia fortuna λεει στο καρτελακι ελαχιστα φορεμενη .. την ειχα για καλη 10ευρω σε αριστη κατασταση (διαφανη)

large κανει και σε Med.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσι μου καλα εισαι? τη συγκεκριμενη φουστα την εχω κρατημενη (ξεχασα να το γραψω) σημερα θα ξερω αν ειναι διαθεσιμη θα μετρησω κ διαστασεις κ θα σου πω.. φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


depi μου η φουστιτσα ειναι διαθεσιμη απο ακρη σε ακρη (απο μια μερια δηλ.μονο) ειναι 37εκατ. ειναι πραγματικα πολυ ομορφη και κομψη χανει πολυ στη φωτο.. φιλια οτι αποφασισεις πεςμου:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...