Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

οχι ακομα ευτυχως δεν εχουμε κανει τιποτα!!! περιμενουμε ακομα σημερα θα μαθουμε σιγουρα αλλα αν ειναι κοριτσακι και αυτο θα τα βαλω και τα δυο μαζι στο ιδιο δωματιο!!! :P:p:p


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οχι ακομα ευτυχως δεν εχουμε κανει τιποτα!!! περιμενουμε ακομα σημερα θα μαθουμε σιγουρα αλλα αν ειναι κοριτσακι και αυτο θα τα βαλω και τα δυο μαζι στο ιδιο δωματιο!!! :P:p:p

H αλήθεια είναι οτι με είχε πιάσει μια στενοχώρια, έλεγα οτι ο μικρός μου θα έχει έλλειψη νύφης όταν μεγαλώσει! Πάει και αυτό το άγχος! :tongue: Γερό να είναι το παιδάκι σου είτε είναι αγοράκι είτε είναι κοριτσάκι!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι οτι με είχε πιάσει μια στενοχώρια, έλεγα οτι ο μικρός μου θα έχει έλλειψη νύφης όταν μεγαλώσει! Πάει και αυτό το άγχος! :tongue: Γερό να είναι το παιδάκι σου είτε είναι αγοράκι είτε είναι κοριτσάκι!

χαχαχαχα !!!!! ετσι πανω απο ολα να ειναι γερα!!! και δεν μας νοιαζει και τοσο το φυλλο!! το επομενο που θα κανω αν κανω θα ειναι αγορι!! χααχαχχαχα :P:p:p:p


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα !!!!! ετσι πανω απο ολα να ειναι γερα!!! και δεν μας νοιαζει και τοσο το φυλλο!! το επομενο που θα κανω αν κανω θα ειναι αγορι!! χααχαχχαχα :P:p:p:p

Σε βλέπω πολύ αποφασισμένη! :D Κάποια απογοητέυτηκε με το φύλο!

Δεν σας είπα. Το Σάββατο είδα και τις κουνιες της ΙΚΕΑ. Η μία που ήταν στο γκρι καφέ μου άρεσε αρκετά αλλά κολλάω στο οτι δεν πέφτει το μπροστινό κάγκελο.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια μου!! πως τα πάτε?οι κοιλίτσες καλά?? εμείς καλά είμαστε, σήμερα με πονάνε οι γάμπες λες κι έτρεχα όλο το βράδυ!!

εμένα καμπύλη δεν μου ζήτησε(προς το παρόν τουλάχιστον) ο ντοκ κ ντόπλερ λογικά θα κανονισουμε μεθαύριο που έχουμε ραντεβου!

Δεν σας είπα. Το Σάββατο είδα και τις κουνιες της ΙΚΕΑ. Η μία που ήταν στο γκρι καφέ μου άρεσε αρκετά αλλά κολλάω στο οτι δεν πέφτει το μπροστινό κάγκελο.

ποια κουνια είδες?αν ήταν αυτή στο λινκ που έβαλα το καγκελο πέφτει βγαίνει γι'αυτό σε ρωτάω!!!

Εγω εχω θεμα με τις βελονες... γι αυτο κ φοβαμαι.... πφφφφφ βρωμοεξεταση!!

κι εγώ τις σιχαίνομαι...αλλά μ'αυτά κ μ'αυτά πήρα κ'απως το κολάι...το χειρότερο ήταν ο ορος που μου έβαλαν στην κλινική στο σημείο της κλείδας...

φιλιά σε όλες!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Tην ρώτησα και μου είπε δεν πέφτει το κάγκελο. Είναι σταθερό. Ανυπομονώ να ξεκινήσω τα ψώνια ρε κοριτσια. Θέλω να κοιτάξω και σε ενα μαγαζί στο περιστέρι. Θα δω, εχω μπερδευτεί πολύ με το θεμα κουνια και έχω αλλάξει χιλιες γνωμες! Σήμερα ο μπεμπάκος μου είναι πολύ ήσυχος. Ακόμα δεν έχει καλοξυπνήσει φάινεται. Ισα που καταλάβαινα ενα γαργαλητό πιο νωρίς.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε βλέπω πολύ αποφασισμένη! :D Κάποια απογοητέυτηκε με το φύλο!

Δεν σας είπα. Το Σάββατο είδα και τις κουνιες της ΙΚΕΑ. Η μία που ήταν στο γκρι καφέ μου άρεσε αρκετά αλλά κολλάω στο οτι δεν πέφτει το μπροστινό κάγκελο.

ναι ναι δεν εχω κολληματα με το φυλλο!!!! γερο να ειναι το μωρακι μου κι ας ειναι οτι θελει!!! :P:p:p


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι δεν εχω κολληματα με το φυλλο!!!! γερο να ειναι το μωρακι μου κι ας ειναι οτι θελει!!! :P:p:p

Koiτα, την πιο σοφή ατάκα για εμάς που έχουμε αγορια την άκουσα απο τον υπερηχογά μου! Είπε, 'εγω μπορώ να σου εγγυηθώ οτι μεχρι τα 16 θα είναι αγόρι. Από εκεί και περα θα φανει'. Χαχαχαχαχαχαχα!:D:p:p:p


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Koiτα, την πιο σοφή ατάκα για εμάς που έχουμε αγορια την άκουσα απο τον υπερηχογά μου! Είπε, 'εγω μπορώ να σου εγγυηθώ οτι μεχρι τα 16 θα είναι αγόρι. Από εκεί και περα θα φανει'. Χαχαχαχαχαχαχα!:D:p:p:p

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! σωστο και αυτο ;)


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω εχω Doppler Μ.Δευτερα 14/04.οσο για κούνια δε θα πάρω ακόμα.για αρχή θα χρησιμοποιήσω την καλαθουνα.

Eμεις έχουμε 24-4 το doppler. Ρε κορίτσια, τι ερωτας είναι αυτός με το μωρό. Μονο που σκέφτομαι οτι με το καλό σε 3 μηνες το πολύ θα του φυλάω τα πατουσάκια μου έρχεται να βάλω τα κλαμματα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eμεις έχουμε 24-4 το doppler. Ρε κορίτσια, τι ερωτας είναι αυτός με το μωρό. Μονο που σκέφτομαι οτι με το καλό σε 3 μηνες το πολύ θα του φυλάω τα πατουσάκια μου έρχεται να βάλω τα κλαμματα!

εγω ακομα και τωρα που καθομαι και βλεπω το βιντεο απο την ημερα που γεννηθηκε η κορη μου κλαιω σαν μωρο απο χαρα!!!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν το εχω συνειδητοποιήσει οτι θα εχω μωρο σε λιγο.....

ε καιρος ειναι λοιπον να το συνειδητοποιησεις!!!! σε λιγο θα το κρατας στην αγκαλια σου και θα κατουριεσαι απο την χαρα σου :P:p:p


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...