Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα είμαι μανούλα διδύμων με δανικά ωράρια. Παλιά στο σπορ, μιας και τα μωράκια μου έφτασαν κιόλας 3,5 ετών. Λέμε με των άντρα μου να κάνουμε άλλη μια προσπάθεια (τελευταια) για να κάνουμε ακόμα ενα μωράκι. Εχου με βλαστοκυστες d5 Kai d6 αλλά μετά από τόσο χρόνια δεν θυμάμαι καθόλου τι θα πει αυτό... είμαι καλές πιστευετε?

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Ω ναι! Δεν μπορεί να μην έχει ανέβει! :-D Όλα καλά θα πάνε! Τι ώρα έχεις ραντεβού; Εγώ πάντως σου κάνω συμπαράσταση σήμερα, δεν βολτάρω γιατί εδώ ο καιρός δεν είναι τόσο ωραίος...

Σου ευχομα ολοψυχα εναν πλακουντα ψηλα ψηλα.ψηλααααα κνεναν μπεμπαρο. Ναααααααααααα !!!!!!

:)


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσακια :)

Κιμεδω υπεροχη λιακαδα!!!! Βαλσαμο για τις εγκλειστες :D

Πηγα βολτιτσα κ χθες κ σημερα..χθες για καφε με το αμαξι κ σημερα περπατησα βολταροντας... κουραστηκα ομως σημερα, τρομαξα να γυρισω κινειχα κ ενοχλησεις... λιγο που σαπισα τοσον καιρο στο καθισιο...λιγο ο φοβος.. :P

Αχ...ας κρατησει λιγο η καλοκαιρια...

Σας φιλω :*


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ακούω εξάντληση???

Κορίτσια μια από τα ίδια ακόμα.....δε θυμάμαι τόσο πολύ στην πρώτη μου...τουλάχιστον κοιμόμουν τότε και ξεχνιόμουν....χεχεχε άρχισα τα παραπονάκια μου πάλι!!!

Κι εγώ δυο λεπτά όρθια μία ώρα καθιστή..... βόλτα δε μας πήγε το στεφάνι κι αυτός βιώνει την εγκυμοσύνη μου χειρότερα από εμένα φαίνεται!! το καημενάκι το πιτσιρίδι μου αυτό σκέφτομαι μόνο....από την άλλη όλος ο κόσμος άρρωστος φοβάμαι να τον πάω κάπου και να κολλήσουμε όπως συνήθως!! Μέσα κλεισμένοι δε πειράζει...

Θωκάκι μου εννοείται ότι θα χει ανέβει ο μπέμπης μας!!! όλα καλά θα πάνε!! έχεις τις καλύτερες ευχές μου!!! Φιλάκια στον γιατρούλη μας θα τον δω 26 του μηνός!!

Είμαι ζαλισμένη και πολύ κουρασμένη γι αυτό δεν αναφέρομαι πλέον στη καθεμιά σας!! Διαβάζω ψώνια βόλτες και σας χαίρεται η καρδούλα μου!! Μπράβο!!

Κρεμούλα βάζω μια φορά την ημέρα και λαδάκι αλλά υπάρχουν μέρες που βαριέμαι αφόρητα και δεν έχω βάλει...ναόπως σήμερα!! τρέχω τρέχω να πασαλειφτώ ;)


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες. Θωκάκι εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο. Έχε εμπιστοσύνη στο Θεό και θα γίνει.

Απ' ότι βλέπω για όλες το σαββατοκύριακο είχε πολύ ύπνο. Κι εγώ σάπισα ήμερα.

Πέμπτη πρωί πάω για ντοπλερ. Άντε να δούμε τι θα γίνει...

Χελωνίτσα που είσαι; εσύ πότε έχεις ντόπλερ;

Link to comment
Share on other sites

myheart ΠΗΤ 06/06 ΔΙΔΥΜΑ

mpempoulaki ΠΗΤ 07/06

jend ΠΗΤ 08/06

XELONITSA1984 ΠΗΤ 10/6

dimitra00 ΠΗΤ 14/6

alovesa ΠΗΤ 18/6

zottepyjama ΠΗΤ 20/06

ioanna-dimitris ΠΗΤ 22/6

medoussaki ΠΗΤ 22/06

Rania2810 ΠΗΤ 22/06

thokos ΠΗΤ 27/06

moody ΠΗΤ 28/06

mommyart ΠΗΤ 29/06

Κοριτσάκια μου καινουρια και γλυκά μπείτε εδώ και προσθέστε τα στοιχεία σας ναι??? Και παλεές διορθώστε ή συμπληρώστε φύλο!!! ;)


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες. Θωκάκι εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο. Έχε εμπιστοσύνη στο Θεό και θα γίνει.

Απ' ότι βλέπω για όλες το σαββατοκύριακο είχε πολύ ύπνο. Κι εγώ σάπισα ήμερα.

Πέμπτη πρωί πάω για ντοπλερ. Άντε να δούμε τι θα γίνει...

Χελωνίτσα που είσαι; εσύ πότε έχεις ντόπλερ;

τα λέτε αυτά για να με πειράζετε που και δε κοιμάμαι καθόλου μες στην ημέρα κι με πιάνει υπερένταση το βράδυ εεεε??? πτου σας βρε!! ;)


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

myheart ΠΗΤ 06/06 ΔΙΔΥΜΑ

mpempoulaki ΠΗΤ 07/06

jend ΠΗΤ 08/06

XELONITSA1984 ΠΗΤ 10/6

dimitra00 ΠΗΤ 14/6

alovesa ΠΗΤ 18/6

zottepyjama ΠΗΤ 20/06

ioanna-dimitris ΠΗΤ 22/6

medoussaki ΠΗΤ 22/06

Rania2810 ΠΗΤ 22/06

thokos ΠΗΤ 27/06

moody ΠΗΤ 28/06

mommyart ΠΗΤ 29/06

Κοριτσάκια μου καινουρια και γλυκά μπείτε εδώ και προσθέστε τα στοιχεία σας ναι??? Και παλεές διορθώστε ή συμπληρώστε φύλο!!! ;)

Κι εγώ! Κι εγώ! 26/06!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααα υπότασηηηη!!!! Προσέξτε το το απόγευμα έκανα 10 με 4 κόντεψα να λιποθυμήςω!!!!πήρα το ντοκ πανικόβλητη κ μ πε ότι στο μήνα μας μπορεί να δούμε τέτοια νούμερα και να μην πάθουμε πανικό!!! Απ ευθείς κάτι αλμυρό και στα καπάκια λίγο γλυκό!!!! Ω ναι με το που εφαγα μια φουχτα πατατάκια είμαι άλλος άνθρωπος!!!! Το νου σας όταν βολτάρετε!!!! Καληνύχτες!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

myheart ΠΗΤ 06/06 ΔΙΔΥΜΑ

mpempoulaki ΠΗΤ 07/06

jend ΠΗΤ 08/06

XELONITSA1984 ΠΗΤ 10/6

dimitra00 ΠΗΤ 14/6

alovesa ΠΗΤ 18/6

zottepyjama ΠΗΤ 20/06

ioanna-dimitris ΠΗΤ 22/6

medoussaki ΠΗΤ 22/06

Rania2810 ΠΗΤ 22/06

Dorita_87 ΠΗΤ 26/06

thokos ΠΗΤ 27/06

moody ΠΗΤ 28/06

mommyart ΠΗΤ 29/06

Ντοριτα τι περιμένεις αγοράκι για κοριτσακι???


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκι να μη φοβάσαι..... αν και ζούμε σε εργασιακή ζούγκλα έχεις το νόμο με το μέρος σου και είναι δικαίωμά σου αδιαμφισβήτητο τόσο οι 56 πριν και οι 64 μετά όσο και το 6μηνο. Για τις άδειες που δικαιούσαι δεν ξέρω αλλά το θεωρώ αδιανόητο να μη στις δώσουν....

Εγώ θα πάρω έως και το 6 μηνο ευτυχώς έχω βοήθεια και από τις 2 μαμάδες... Να σε ρωτήσω επειδή θα πάω Δευτέρα στο ΙΚΑ. 200 ένσημα δεν πρέπει να έχεις τον τελευταίο χρόνο? Και τώρα που είναι κλειστά τα ιατρεία του ΕΟΠΥΥ που θα πάμε να μας εξετάσουν για την ΠΗΤ?

Koρίτσι μου για τα 200 ένσημα το ξερω. Κι εγώ είναι να πάω σήμερα στο Ικα για κάτι βλακείες και για να ρωτήσω. Αν με αφήσουν να φύγω για δύο ώρες. Αλλιως θα πάω μέσα στην εβδομάδα. Εδώ το καθεστώς είναι λίγο περίεργο. Σου κάνουν και χάρη που σε πληρώμουν. Αν μάθεις πες μας. Επίσης, δεν ξερω αν ξεκίνησες την άδεια σου, έχω την εντύπωση ότι πρέπει να πας με χαρτί απο τον εργοδότη ότι έχεις ήδη βγει σε άδεια. Στο ΙΚΑ θα σε κατατοπήσουν φαντάζομαι πολύ καλύτερα. Εγώ αναφέρω μονο ότι έχω διαβάσει. Τώρα για τους γιατρούς ουτε που ξέρω.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι δεν κατάλαβα, όλα αυτα τα δικαιουσαι, γιατι αγχώνεσαι? μια χαρα σε βρισκω, μακαρι να είχαμε ολες αυτη την πολυτελεια.

η μητροτητα ειναι το τελευταιο απορθητο κάστρο. μην το ισοπεδώσουμε και αυτό. αυτα που δικαιουσαι να τα παρεις με αέρα και οχι να λυπάσαι κιόλας.

Με αέρα θα τα πάρω, τον ψυχολόγικό πόλεμο που θα γυρίσω μετά ποιος τον αντέχει? Εδώ πετάνε ατάκες (οχι μονο σε μένα αλλά και στις άλλες κοπέλες) του στυλ 'αλλοι γ...νε και άλλοι πληρώνουν'. Μονο για να πάρετε μια εικόνα για το επίπεδο!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μπαλονακια μου!!!!τι ωραίες μέρες!!!!ειναι κ επίσημο.....η άνοιξη ηρθε....τα λουλούδια μου εχουν ανθίσει....κ μαζί τους κ η ενίοτε στραπατσαρισμενη μου διάθεση!!!χθες βγήκα βόλτα ναιιιιιιιιι!!!!ειχα τόσο καιρο!!!πηγαμε σε ενα υπέροχο καφε που βλέπει ολη την Αθήνα κ ρουφηξα ήλιο για πολλη ωρα :cool:!!!!φυτοζωήσαμε κανονικά!!!!:D

Αλλα κ εγω απο χθες έχω μια εξάντληση....μια κούραση.....όλο νυσταζω.....κ φαγούρα στην κοιλίτσα.....κ άσχημα όνειρα....μάλλον μας πείραξε η αλλαγή καιρού :confused: τεσπα....κορίτσια....αύριο έχω ρντβ με τον ντοκ....ευχηθειτε μου να εχει ανεβει ο πλακ μου....το έχω πολλη ανάγκη.....έχω απεριόριστη λαχτάρα να πάω να δω τι γινεται.....ουτε στη β΄ επιπεδου τέτοια αγωνία....σας έχω λιγουλάκι ανάγκη αύριο..μιας κ ξέρω οτι με καταλαβαίνετε!!!

Ελπίζω να βολταρετε σήμερα!!!!εγω θέλω μονο να κοιμάμαι....ε μην το παρακανουμε....βγήκα χθες...αρκει!!!!

Σας φιλώ γλυκα γλυκα!!!

Ειμαστε όλες μαζί σου! Θα περνάμε όλες τις αγωνίες μας παρέα!!!!:wink:


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...