Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

myheart ΠΗΤ 06/06 ΔΙΔΥΜΑ

mpempoulaki ΠΗΤ 07/06

jend ΠΗΤ 08/06

XELONITSA1984 ΠΗΤ 10/6

dimitra00 ΠΗΤ 14/6

alovesa ΠΗΤ 18/6

zottepyjama ΠΗΤ 20/06

ioanna-dimitris ΠΗΤ 22/6

medoussaki ΠΗΤ 22/06

Rania2810 ΠΗΤ 22/06

Dorita_87 ΠΗΤ 26/06

thokos ΠΗΤ 27/06

moody ΠΗΤ 28/06

mommyart ΠΗΤ 29/06

Ντοριτα τι περιμένεις αγοράκι για κοριτσακι???

Μπεμπακο!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!! Καλα ειστε? Ξυπνησα κ εκανα κατι ψιλοδουλειες... αυριο παω για καμπυλη..εννοειται με τη μαμα μου γιατι τρεμω τις βελονες....

Απο αντοχες πως πατε;; εγω ολο νυσταζω...


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

myheart ΠΗΤ 06/06 ΔΙΔΥΜΑ

mpempoulaki ΠΗΤ 07/06

jend ΠΗΤ 08/06

XELONITSA1984 ΠΗΤ 10/6

dimitra00 ΠΗΤ 14/6

alovesa ΠΗΤ 18/6

zottepyjama ΠΗΤ 20/06

ioanna-dimitris ΠΗΤ 22/6

medoussaki ΠΗΤ 22/06

Rania2810 ΠΗΤ 22/06

thokos ΠΗΤ 27/06

moody ΠΗΤ 28/06

mommyart ΠΗΤ 29/06

Κοριτσάκια μου καινουρια και γλυκά μπείτε εδώ και προσθέστε τα στοιχεία σας ναι??? Και παλεές διορθώστε ή συμπληρώστε φύλο!!! ;)

Καλημερα και απο εμενα σε ολες τις γλυκες μανουλες!!!! σημερα εχουμε και εμεις ντοκ!!! μαλλον ειμαστε ροζουλινι! θα σας πω σιγουρα το βραδακι που θα το εχουμε δει!!!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!thokos μου καλη επιτυχία Κοπελαρα μου!!!!τι εφιάλτες και απόψε!ειδα οτι γέννησα και δεν ειχα κάνει καμια προετοιμασία και οτι πήγε να μου πέσει το μωρο στο πάτωμα!!α!!ξεχασα να σας πω..τα αποτελεσματα της καμπύλης ηταν μια χαρά!!!βουρ στα γλυκά λοιπον!!!!!χαχαχα!αληθεια..η χελωνιτσα πάλι χάθηκε;


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!!thokos μου καλη επιτυχία Κοπελαρα μου!!!!τι εφιάλτες και απόψε!ειδα οτι γέννησα και δεν ειχα κάνει καμια προετοιμασία και οτι πήγε να μου πέσει το μωρο στο πάτωμα!!α!!ξεχασα να σας πω..τα αποτελεσματα της καμπύλης ηταν μια χαρά!!!βουρ στα γλυκά λοιπον!!!!!χαχαχα!αληθεια..η χελωνιτσα πάλι χάθηκε;

Για πες την εμπειρια απ την καμπυλη....


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα σε ολες τις γλυκες μανουλες!!!! σημερα εχουμε και εμεις ντοκ!!! μαλλον ειμαστε ροζουλινι! θα σας πω σιγουρα το βραδακι που θα το εχουμε δει!!!

Aλλάξατε ομάδα??? ;) δεν ησασταν γαλάζιοι?


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έκανα την καμπύλη. Ολα πολύ καλά! Μάλιστα υπογλυκαιμική οπως πάντα! Αντε τώρα μας μένει το doppler! Ποτε έχετε ραντεβου για το ντοπλερ κορίτσια?

Εμείς είμαστε 24 Απρίλη!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!thokos μου καλη επιτυχία Κοπελαρα μου!!!!τι εφιάλτες και απόψε!ειδα οτι γέννησα και δεν ειχα κάνει καμια προετοιμασία και οτι πήγε να μου πέσει το μωρο στο πάτωμα!!α!!ξεχασα να σας πω..τα αποτελεσματα της καμπύλης ηταν μια χαρά!!!βουρ στα γλυκά λοιπον!!!!!χαχαχα!αληθεια..η χελωνιτσα πάλι χάθηκε;

μην ανησυχεις ολα αυτα τα ονειρα τα βλεπουμε επειδη τα σκεφτομαστε και εχουμε αγχος..και εγω ειδα προχθες οτι γεννησα φυσιολογικα αντι για καισαρικη και ολα πηγαν καλα.εννω κανονικα γενναω με καισαρικη.


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για πες την εμπειρια απ την καμπυλη....

Μολις πήγα μου πήραν αίμα.μετα μου έδωσαν να πιω ενα ποτήρι νερό με γλυκόζη.περιμενα 1 ωρα και μου πήραν πάλι αίμα.και μετα απο άλλη 1 ωρα μου ξαναπήραν.η γλυκόζη μου ανακατεψε λιγο το στομάχι γιατι ήμουν και νηστικη!παντως την ήπια άνετα...εγω έκανα την εξέταση σε 3 χρόνους 0,60 και 120.πηγα 10 και έφυγα 12.την έκανα στη βιοϊατρική και μετα έφαγα και μια τυρόπιτα......απλώς βαρέθηκα λιγο!αν εχεις καμια φίλη η κανενα βιβλίο ειναι καλα....


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα ναι μαλλον δεν κρατησε για πολυ αυτο το γαλαζιο και μας το κανουν και παλι ροζ!!! :P:p:p:p

Πολύ αναποφάσιστοι μας βγήκατε! Πιστεύω δεν έχετε βαψει ακόμα δωμάτιο! χαχαχαχα


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μολις πήγα μου πήραν αίμα.μετα μου έδωσαν να πιω ενα ποτήρι νερό με γλυκόζη.περιμενα 1 ωρα και μου πήραν πάλι αίμα.και μετα απο άλλη 1 ωρα μου ξαναπήραν.η γλυκόζη μου ανακατεψε λιγο το στομάχι γιατι ήμουν και νηστικη!παντως την ήπια άνετα...εγω έκανα την εξέταση σε 3 χρόνους 0,60 και 120.πηγα 10 και έφυγα 12.την έκανα στη βιοϊατρική και μετα έφαγα και μια τυρόπιτα......απλώς βαρέθηκα λιγο!αν εχεις καμια φίλη η κανενα βιβλίο ειναι καλα....

Κι εγώ την έκανα Σάββατο. Η γλυκόζη ειναι μια χαρά σαν γευση και μάλιστα μπορούσα να αποφασίσω αν ήθελα γευση πορτοκάλι ή λεμόνι χαχαχαχα! Είχα χρόνους 0,60,120,180. Μόνο μετά που έφυγα είχα λίγες ζαλάδες για καμια ώρα γιατί έχω και αυτό το θέμα της υπογλυκαιμίας! Μόλις έφαγα ήμουν πολύ καλύτερα. Ειλικρινά τσάμπα το άγχος.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την έκανα Σάββατο. Η γλυκόζη ειναι μια χαρά σαν γευση και μάλιστα μπορούσα να αποφασίσω αν ήθελα γευση πορτοκάλι ή λεμόνι χαχαχαχα! Είχα χρόνους 0,60,120,180. Μόνο μετά που έφυγα είχα λίγες ζαλάδες για καμια ώρα γιατί έχω και αυτό το θέμα της υπογλυκαιμίας! Μόλις έφαγα ήμουν πολύ καλύτερα. Ειλικρινά τσάμπα το άγχος.

Πορτοκαλί και λεμόνι;;;;α....εγω δε διάλεξα!!!!χαχαχα!!!πραγματικα τσάμπα άγχος!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...