Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Ρανια, μαλλον αλμα ειναι...συν τοις αλλοις το οτι θελει συνεχεια στηθος σου αυξανει την παραγωγη..

Οπως ξαναειπα, μαλλον κ εμεις περναμε αλμα...καθε μιση-μια ωρα στηθος κ γκρινια...γκρινια...εδω κ 3 μερες δοκιμασα να της δωσω κ συμπληρωμα μπας κ ηρεμησει λιγο...σημερα δε δεν επαιρνε καθολου στηθος το απογευμα κ εκλαιγε σπαρακτικα...την εκανα κ μπανιο να ηρεμησει, τπτ :( στο τελος της εδωσα συμπληρωμα, το ηπιε κ ταβλιαστηκε....

Αχ αυτα τα μωρα μας!!!


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μην απελπίζεστε... τα μωρά το εισπράττουν όταν αγχώνεστε και νευριάζετε και νευριάζουν ακόμα περισσότερο κι αυτά... Εγώ όταν κλαίει χωρίς λόγο (ας πούμε οτι είναι χωρίς λόγο, γιατί πιστεύω οτι το κλάμα είναι ένας τρόπος να μας πουν οτι κάτι δεν πάει καλά), τον παίρνω αγκαλιά, τον κάνω μια βόλτα μέσα στο σπίτι μιλώντας του ήρεμα παράλληλα και προσπαθώ να δω τι είναι αυτό που τον ενοχλεί... πάντα βρίσκω το λόγο που τον κάνει να κλαίει... καμιά φορά κλαίει από βαρεμάρα... τον βγάζω μια βόλτα έξω στην αυλή να αλλάξει παραστάσεις και αυτό ήταν :D!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε ντοριτα! Δεν ειναι νευρα, ειναι κουραση..

Εγω για να βγω πρεπει να σηκωσω το καροτσι μαζι με τη μπεμπαμιας κ η εισοδος εχει σκαλια...

δε χρειάζεται να παιδεύεσαι έτσι...

μου έδειξε κάποια από την οικοδομή μου ένα πανεύκολο τρόπο:

ζυγίζεις το καρότσι στις πίσω ρόδες να είναι σταθερό κ το κρατάς καλά...

στο κατέβασμα πας κανονικά με τις 2 πίσω ρόδες κ κατεβαίνεις ένα ένα τα σκαλιά... στο ανέβασμα πάλι με τις πίσω ρόδες αλλά πας ανάποδα, δηλαδή ανεβαίνεις πρώτα εσύ κ τραβάς προς τα πάνω το καρότσι που κι αυτό κοιτάει προς τα κάτω...

ελπίζω να στα περιέγραψα κατανοητά, ρώτα με ό,τι θες...

έχω 10 σκαλιά κ τα ανεβοκατεβαίνω έτσι μέχρι κ 3 φορές την ημέρα!

μου φαίνεται παιχνιδάκι κ ακόμα κι όταν είναι ο σύζυγος πάλι μόνη μου το ανεβάζω... μόνο αν έχω πολύ βαριά ψώνια τα βγάζω...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μην απελπίζεστε... τα μωρά το εισπράττουν όταν αγχώνεστε και νευριάζετε και νευριάζουν ακόμα περισσότερο κι αυτά... Εγώ όταν κλαίει χωρίς λόγο (ας πούμε οτι είναι χωρίς λόγο, γιατί πιστεύω οτι το κλάμα είναι ένας τρόπος να μας πουν οτι κάτι δεν πάει καλά), τον παίρνω αγκαλιά, τον κάνω μια βόλτα μέσα στο σπίτι μιλώντας του ήρεμα παράλληλα και προσπαθώ να δω τι είναι αυτό που τον ενοχλεί... πάντα βρίσκω το λόγο που τον κάνει να κλαίει... καμιά φορά κλαίει από βαρεμάρα... τον βγάζω μια βόλτα έξω στην αυλή να αλλάξει παραστάσεις και αυτό ήταν :D!

και εγω το ιδιο κανω ντορίτα. αλλα σημερα δε βρηκα τί φταιει. ακομη γκρινιάζει. ευτυχως τον εχει αναλαβει ο πατέρας του τώρα. μου έκανε όμως λίγο εμετούλη δυο φορες και μάλλον αυτό φταιει. ???


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε ντοριτα! Δεν ειναι νευρα, ειναι κουραση..

Εγω για να βγω πρεπει να σηκωσω το καροτσι μαζι με τη μπεμπαμιας κ η εισοδος εχει σκαλια...

Καταλαβαίνω κι εγώ είμαι πτώμα... Και χρειάζεται λίγος χρόνος χωρίς τα μωρά να ηρεμούμε... να ας πούμε εγώ, βρίσκω τρομερά διασκεδαστικό το άπλωμα των ρούχων :tongue: γιατί γίνεται σε άλλον όροφο από αυτόν που βρίσκεται το μωρό και βρίσκομαι λίγα λεπτά στο μπαλκόνι χωρίς να ακούω τίποτα (για γέλια και για κλάματα η κατάσταση)!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μωρε ας καθοταν να τ απλωσω κ ας ηταν διπλα μου στο καροτσι να της μιλαω... (αν κ οταν το κανει αυτο, λογω κουρασης την ξεχναω, το ομολογω!!! Κ δεν της μιλαω... μετα τρω φλασια κ τη θυμαμαι.... κ αντε παλι η παρλα... εντελως για γελια κ κλαματα!!!


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

δε χρειάζεται να παιδεύεσαι έτσι...

μου έδειξε κάποια από την οικοδομή μου ένα πανεύκολο τρόπο:

ζυγίζεις το καρότσι στις πίσω ρόδες να είναι σταθερό κ το κρατάς καλά...

στο κατέβασμα πας κανονικά με τις 2 πίσω ρόδες κ κατεβαίνεις ένα ένα τα σκαλιά... στο ανέβασμα πάλι με τις πίσω ρόδες αλλά πας ανάποδα, δηλαδή ανεβαίνεις πρώτα εσύ κ τραβάς προς τα πάνω το καρότσι που κι αυτό κοιτάει προς τα κάτω...

ελπίζω να στα περιέγραψα κατανοητά, ρώτα με ό,τι θες...

έχω 10 σκαλιά κ τα ανεβοκατεβαίνω έτσι μέχρι κ 3 φορές την ημέρα!

μου φαίνεται παιχνιδάκι κ ακόμα κι όταν είναι ο σύζυγος πάλι μόνη μου το ανεβάζω... μόνο αν έχω πολύ βαριά ψώνια τα βγάζω...

Τον ξερω τον τροπο αλλα τα συγκεκριμενα σκαλια ειναι πολυ ψηλα, δεν ειναι σαν τα συνηθη... ανεβαινεις απο το πεζοδρομιο.στην εισοδο κ μετα παλι σε ενα δευτερο επιπεδο.της εισοδου. Κανα δυο φορες που δοκιμασα αυτο που λες δεν τα καταφερα.. θα ξαναδοκιμασω.....


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμεις βεβαιως βεβαιως παλι δεν κοιμηθηκαμε και το πρωι παλι γκρινια οποτε τον βουταω το πρωι και τον παω βολτα γυρω απο το τετραγωνο. Κυριος και κος Απολλωνας. Με το που μπαινουμε σπιτι γκρινια... ααα ετσι εισαι λεω... τον παιρνω με τον αντρα μου και παμε για καφε και φαγητο ηρθε και η μανα μου με την θεια μου και μια ο ενας μια ο αλλος μια χαρα περασαμε ολοι. Γυριζουμε σπιτι στις πεντε... γκρινια... ααα δεν παμε καλα λεω, τωρα δεν μπορει νυσταζει. Τον κανω μπανιο τον παιρνω στο στηθος αγκαλια και τωρα κοιμαται. Ελπιζω να κρατησει κανενα τριωρο. Χαζευα βρε κοριτσι ολες τις αλλες εξω και τα μωρα τους ολα κοιμοντουσαν στο καροτσι, μαλιστα μια ειχε και διδυμα. Ζηλευω!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα κ μεις ειμαστε διασημες:οταν σταματανε τα κλαματα ξερουν οτι αν κοιταξουν στο δρομο θα μας δουν κ οταν ξαναρχιζουν ξερουν οτι μπηκαμε στην εισοδο η στο σπιτι!!! Αλλα γινεται να ειμαστε ολη μερα εξω; κ τωρα που χαλαει.συνεχεια ο καιρος;


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...