Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια.... παρακαλώ πάραυτα να γίνουμε στο σχετικό πινακάκι ροζ!!!!!!!!!!!!!!! ναι ναι περιμένουμε κοριτσάκι..... Όλα καλά δόξα το Θεό, είμαστε 440 γραμμάρια και όλες οι μετρήσεις μας φυσιολογικές... Θα μας ξαναδεί σε 3 εβδομάδες μόνο λόγω ιστορικού για ένα doppler... Ηρέμησα κάπως οφείλω να ομολογήσω....

Με το καλό η κουκλίτσα σας...Εμένα θα με φάει το άγχος μέχρι αύριο το απόγευμα..


x4uqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!!

Και εγώ θα γίνω μανούλα τον Ιούνιο!!!

Είναι το 1ο μου παιδάκι!

Καλημέρα κορίτσια!

Καλωσόρισες Lucy. Αντε με το καλό! Τι έχεις? Αγοράκι ή κοριτσάκι?


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε?τι κάνουν οι κοιλίτσες?

Καλησπέρα!!!!

Και εγώ θα γίνω μανούλα τον Ιούνιο!!!

Είναι το 1ο μου παιδάκι!

καλώς ήρθες! με το καλό το μωρό σου!!

Καλημέρα κοριτσάκια.... παρακαλώ πάραυτα να γίνουμε στο σχετικό πινακάκι ροζ!!!!!!!!!!!!!!! ναι ναι περιμένουμε κοριτσάκι..... Όλα καλά δόξα το Θεό, είμαστε 440 γραμμάρια και όλες οι μετρήσεις μας φυσιολογικές... Θα μας ξαναδεί σε 3 εβδομάδες μόνο λόγω ιστορικού για ένα doppler... Ηρέμησα κάπως οφείλω να ομολογήσω....

μπράβο στη μπουμπού σας!!!άντε να μπει κ λίγο ροζ εδώ πέρα :tongue:

Κοριτσαρες γεια σας!!!εχω χαθει γιατι εχω προβλημα με το λαπιτοπ!!η β επιπεδου ηταν μια χαρα ο μπεμπης ηταν530 γραμμαρια το μονο προβλημα ηταν οτι μια αρτητια ηταν αυξημενη και μου ειπαν να κοψω το αλατι και να περνω την πιεση μου γιατι εχω προδιαθεση για υπερταση!!!!ολα καλα ομως!!!τωρα 17 Μαρτιου εχω doppler!!!

έλα βρε κ ανησυχήσαμε! τέλειος ο μπέμπης σας! αλάτι πρέπει να κόψεις τελείως?πω πω δύσκολο μου ακούγεται!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

που είναι ολες οι μανουλες? βολτάρουν πάλι?

εγω ακόμη αρρωστουλα.

:-(

Καλημερα κοριτσουδομανουλάκια μου!!!Ακόμη αρρωστούλα βρε πυτζαμούλα μου????? ουφουυυυ περαστικάκια σύντομα ;)

κοριτσάκια μου σας ευχαριστω πολυ!!!τα καταφέραμε να παντρευτουμε τελικα....έχω αίμα όπως καταλάβατε....μια έρχεται μια σταματάει....όλα τα κάνει ο πλακουντας μου που ειναι χαμηλα κ υπάρχει ενα κομματάκι του που αιωρείται....είμαι αισιόδοξη γιατι το μωράκι το νοιώθω συχνα κ προσεύχομαι να το τραβήξει προς τα πάνω καθώς θα ανεβαίνει η μήτρα μου.....ειναι πολυ ψυχοφθόρο όλο αυτο κ ελπίζω να τελειώσει αίσια πολυ γρήγορα....ευχηθείτε μου το ίδιο....:(

όλα θα πάνε τέλεια γλυκό μου Θωκακι!!! Είναι ένα θεματάκι που σε κρατάει σε μεγάλη ανησυχία αλλά συμβαίνει σε πολλές μανούλες ψυχούλα μου!! Εξάλλου όπως καταλαβαίνεις έχεις κι εμάς με την αστερόσκονη και θετιική ενέργεια να σε περιβάλουμε ε?? Θα τελειώσει σύντομα το εύχομαι!!!! Και θα μαστε εδώ του χρόνου να μιλάμε για τις μύξες τους!! χιχιχιχιχι

Κοριτσαρες γεια σας!!!εχω χαθει γιατι εχω προβλημα με το λαπιτοπ!!η β επιπεδου ηταν μια χαρα ο μπεμπης ηταν530 γραμμαρια το μονο προβλημα ηταν οτι μια αρτητια ηταν αυξημενη και μου ειπαν να κοψω το αλατι και να περνω την πιεση μου γιατι εχω προδιαθεση για υπερταση!!!!ολα καλα ομως!!!τωρα 17 Μαρτιου εχω doppler!!!

Ελαααααα βρε ζουζούυυυυυ τι γινεται?????????? Μας ανησυχησες αν και δεν είχα καμία αμφιβολία ότι όλα βαινούν καλώς!!! Μη ξαναλείψεις τόσο εεε??? χεχεχεχε Χαίρομαι που όλα είναι τέλεια!!! εεε το αλατάκι καλό είναι γενικότερα να το έχουμε λιγότερο όσο γίνεται στα φαγητάκια μας έτσι??? Αχ να δω τι θα δούμε και σε μένα να γελάω μεθαύριο!!!!

Καλησπέρα!!!!

Και εγώ θα γίνω μανούλα τον Ιούνιο!!!

Είναι το 1ο μου παιδάκι!

Καλώς όρισες Λούσυ!!!! Με το καλό το μωράκι σου!!!!!

Μανουλίτσσες βρείτε μου τη λίστα pls!!! Να προσθέσουμε Λούσυ και κοριτσομάνυ!!

Πέμπτη η ββββ!!! Από σήμερα λέει δίαιτα...όχι ζάχαρη!! Μα έτυχε και σε σας??? Δεν έχω καποιο πρόβλημα μου είπαν όμως 2 μέρες πριν nononononono!!! Δεν νομίζω να αντέξω...τέσπα!!

Φιλιά σε όλες τις κοιλιτσούλες!!

Καλημέραααααααααα


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσουδομανουλάκια μου!!!Ακόμη αρρωστούλα βρε πυτζαμούλα μου????? ουφουυυυ περαστικάκια σύντομα ;)

όλα θα πάνε τέλεια γλυκό μου Θωκακι!!! Είναι ένα θεματάκι που σε κρατάει σε μεγάλη ανησυχία αλλά συμβαίνει σε πολλές μανούλες ψυχούλα μου!! Εξάλλου όπως καταλαβαίνεις έχεις κι εμάς με την αστερόσκονη και θετιική ενέργεια να σε περιβάλουμε ε?? Θα τελειώσει σύντομα το εύχομαι!!!! Και θα μαστε εδώ του χρόνου να μιλάμε για τις μύξες τους!! χιχιχιχιχι

Ελαααααα βρε ζουζούυυυυυ τι γινεται?????????? Μας ανησυχησες αν και δεν είχα καμία αμφιβολία ότι όλα βαινούν καλώς!!! Μη ξαναλείψεις τόσο εεε??? χεχεχεχε Χαίρομαι που όλα είναι τέλεια!!! εεε το αλατάκι καλό είναι γενικότερα να το έχουμε λιγότερο όσο γίνεται στα φαγητάκια μας έτσι??? Αχ να δω τι θα δούμε και σε μένα να γελάω μεθαύριο!!!!

Καλώς όρισες Λούσυ!!!! Με το καλό το μωράκι σου!!!!!

Μανουλίτσσες βρείτε μου τη λίστα pls!!! Να προσθέσουμε Λούσυ και κοριτσομάνυ!!

Πέμπτη η ββββ!!! Από σήμερα λέει δίαιτα...όχι ζάχαρη!! Μα έτυχε και σε σας??? Δεν έχω καποιο πρόβλημα μου είπαν όμως 2 μέρες πριν nononononono!!! Δεν νομίζω να αντέξω...τέσπα!!

Φιλιά σε όλες τις κοιλιτσούλες!!

Καλημέραααααααααα

Εγώ πάντως μισή ώρα πριν έτρωγα twix!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας χαιρετώ...χρειαζόμουν μια μεγάλη βόλτα μετά τον ββ... το αγοράκι μου δηλαδή...είμαι πολύ συγκινημένη και χαρούμενη που όλα πήγαν καλά...μας ταλαιπώρησε λιγάκι μέχρι να γυρίσει αλλά όλα καλά...τα φιλιά μου και καλή σας νύχτα


x4uqp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα εγκυούλες κ μπεμπάκια!! πως είστε?? εμείς καλά! ανυπομονούμε για τον αυριανό υπέρηχο!! τώρα η μαμά πίνει καφέ κι οι μπόμπιρες κλωτσάνε :D

μεδουσάκι μπράβο για τ'αποτελέσματα!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...