Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

καλημέρα σας...ευχαριστώ πολύ myheart...δεν κοιμήθηκα καλά το βράδυ.σκεφτόμουν συνέχεια την εικόνα του αγοριού στον υπέρηχο. τι συγκίνηση! με το καλό να τα καμαρώσεις αύριο στον υπέρηχο


x4uqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

συνεγκυούλες μου τι κάνετε;εχει φοβερές μέρες ε;;;πόσο τέλειος ήλιος;;μερικές φορές ζηλεύω κ θα θέλα να βγω για εναν καφε αλλα μετα χαιδευω την κοιλίτσα μου κ δεν με πειράζει...εχουμε άλλωστε καιρο μπροστά μας!!!ο γιοκαρινος μου δινει ρεσιτάλ ωρες ωρες κ με τρελαίνει!!!νομίζω οτι ανέβηκε λίγο γιατι το νοιώθω πανω απο τον αφαλό;εσείς που το νοιωθετε τώρα;αν ισχύει αυτο θα ειναι καλό για μένα γιατί ίσως τράβηξε λίγο τον πλακ μου.....παρασκευη έχω αιματολογο για τον επανέλεγχο της ηπαρίνης κ την άλλη Τετάρτη θα πάω στον ντοκ να δούμε που βρισκόμαστε....αχ μακάρι να εχει ανεβει μια σταλίτσα!!!

Μανούλα αρτίστα....το γλυκο το κόβουν για να εχει λείψει στο μωράκι...πριν μπεις θα σου δώσουν δυο μελακια να φας για να ειναι συνεργασιμο το νινι....κ να κινείται....εμένα δεν του αρκούσαν τα μελακια κ κατεβήκαμε για σοκολατίνα κ συνεχίσαμε πιο μετα....χιχιχι να πεις στον Ελευθεριάδη να σου βγάλει κ μια 3d φωτό γιατι κανονικά δεν βγάζει!

Μεδουσάκι συγχαρητήρια!!!!ειναι φοβερή εξέταση η β΄ κ οταν όλα ειναι καλα ειναι τόσο συγκινητικά!!!ετσι γύρισα κ εγω!!!αφου απο τη χαρα μας πήγαμε κ του πήραμε το πρωτο του φορμάκι 50?!!!χα χα καταλαβαίνεις!!!

Πυτζαμούλα περαστικα σου βρε κορίτσι!ειναι άτιμος ο καιρος αυτός κ θέλει προσοχή!!

Καρδούλα,Μουντάκι,Ράνια,Δημητρούλα,Τζεντ,Μπεμπουλάκι,Χελωνιτσα....κ οποια άλλη ξεχνω σας στέλνω τα φιλάκια μου!!!!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε?τι κάνουν οι κοιλίτσες?

καλώς ήρθες! με το καλό το μωρό σου!!

μπράβο στη μπουμπού σας!!!άντε να μπει κ λίγο ροζ εδώ πέρα :tongue:

έλα βρε κ ανησυχήσαμε! τέλειος ο μπέμπης σας! αλάτι πρέπει να κόψεις τελείως?πω πω δύσκολο μου ακούγεται!

ΤΕΛΕΩΣ κοψιμο το αλατι!!τη πιεση μου την περνω καθημερινα ειναι 11 με 7!!οποτε προχωραμε καλα!!αντε να δουμε!!να πανε ολα καλα μην εχουμε τιποτα προωρους τοκετους!!μου ειπε ο γιατρος οτι αν ηταν αυξημενες και οι δυο θα ημουν σε υψηλου κινδυνου κυηση και θα επρεπε να με παρακολουθουν καθε εβδομαδα!!:shock:

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΩΣ κοψιμο το αλατι!!τη πιεση μου την περνω καθημερινα ειναι 11 με 7!!οποτε προχωραμε καλα!!αντε να δουμε!!να πανε ολα καλα μην εχουμε τιποτα προωρους τοκετους!!μου ειπε ο γιατρος οτι αν ηταν αυξημενες και οι δυο θα ημουν σε υψηλου κινδυνου κυηση και θα επρεπε να με παρακολουθουν καθε εβδομαδα!!:shock:

γιατι βρε χελωνιτσα σου είπε να κοψεις το αλατι? τι πιεση είχες?

εμενα οσες φορες μου τη μετρησε ηταν 11 με 7 και μου είπε οτι ειναι χαμηλη


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι βρε χελωνιτσα σου είπε να κοψεις το αλατι? τι πιεση είχες?

εμενα οσες φορες μου τη μετρησε ηταν 11 με 7 και μου είπε οτι ειναι χαμηλη

Γιατι μου βρηκαν αυξημενες αντιστασεις στη μια μητριαια αρτηρια και αυτο σημαινει οτι υπαρχει προδιαθεση για υπερταση οποτε πρεπει να περιορισω το αλατι και να τσεκαρω την πιεση μου!!;)αν ανεβει πρεπει να ενημερωσω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Κορίτσια και μωρουδάκια!

Ειλικρινά αυτό που σκεφτόμουν εχθές είναι το πόσο ευχαριστημένη είμαι με την στρογγυλη κοιλίτσα που έχω αποκτήσει! Δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα κάνω τόση χαρά για παραπανίσια κιλά! Δεν είναι υπέροχες οι κοιλίτσες μας?


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μου βρηκαν αυξημενες αντιστασεις στη μια μητριαια αρτηρια και αυτο σημαινει οτι υπαρχει προδιαθεση για υπερταση οποτε πρεπει να περιορισω το αλατι και να τσεκαρω την πιεση μου!!;)αν ανεβει πρεπει να ενημερωσω!!

Χελωνίτσα μου εύχομαι ναμην χρειαστεί. Καλά κάνεις και την προσέχεις πάντως! Τίποτα καλύτερο από την πρόληψη!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας...ευχαριστώ πολύ myheart...δεν κοιμήθηκα καλά το βράδυ.σκεφτόμουν συνέχεια την εικόνα του αγοριού στον υπέρηχο. τι συγκίνηση! με το καλό να τα καμαρώσεις αύριο στον υπέρηχο

Εγώ τρελαίνομαι να κοιτάω την φωτογραφία του! Φαντάσου μια απλή και όχι τοσο καθαρή πρόωρη φωτογραφία του με κάνει να κάνω τόσα όνειρα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα :)

Thokos να ζησετε και νανευτυχησετε!!!!

Κοριτσια με τους β επιπ υπεροχα τα νεα σας:)

Χελωνιτσα μας κοψοχολιασες!!!θα σε μαλωναμε αλλα εισαι εγκυουλα :P

Εγω μοιραζω τις μερες μου μεταξυ γυναικολογων, αιματολογων, ενδοκρινολογων, διαιοτολογων κ εμβρυολογων ( ο πλυθηντικος για εμφαση στις περισσοτερος ειδικοτητες :P )

Επισης η κουβερτουλα πτοχωραει :D

Φιλιαααα!!!


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια και μωρουδάκια!

Ειλικρινά αυτό που σκεφτόμουν εχθές είναι το πόσο ευχαριστημένη είμαι με την στρογγυλη κοιλίτσα που έχω αποκτήσει! Δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα κάνω τόση χαρά για παραπανίσια κιλά! Δεν είναι υπέροχες οι κοιλίτσες μας?

Κι εγω καμαρωνω σα γυφτικο σκεπαρνι!!

Φαντασου οταν γεννησουμε κιολας!!λες κι αλλη γυναικα δεν υπηρξε εγκυος πριν απο εμας επι γης!!!

Αλλη καμια δε γεννησε μονο η Μαριω το Γιαννη!!!! :

ΠΟΛΥ σοφες οι παροιμιες!!!!


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατι μου βρηκαν αυξημενες αντιστασεις στη μια μητριαια αρτηρια και αυτο σημαινει οτι υπαρχει προδιαθεση για υπερταση οποτε πρεπει να περιορισω το αλατι και να τσεκαρω την πιεση μου!!;)αν ανεβει πρεπει να ενημερωσω!!

xelonitsa καλή σου μέρα... παίρνεις ασπιρίνη??? κάνεις αντιπηκτικές????Να χεις το νου σου με την πίεση είχα και γω αυξημένες αντιστάσεις μητριαίας στο πρώτο και μου δωσε σ αυτό salospir από την αρχή...


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω καμαρωνω σα γυφτικο σκεπαρνι!!

Φαντασου οταν γεννησουμε κιολας!!λες κι αλλη γυναικα δεν υπηρξε εγκυος πριν απο εμας επι γης!!!

Αλλη καμια δε γεννησε μονο η Μαριω το Γιαννη!!!! :

ΠΟΛΥ σοφες οι παροιμιες!!!!

Τι εννοείς? Οτι γεννήσαν κι άλλες πριν από εμας????? :-( Οτι δεν ειμαστε οι ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ?????? :?: Εισαι σίγουρη?

:-):smile::-):smile::-):smile::-):P


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τρελαίνομαι να κοιτάω την φωτογραφία του! Φαντάσου μια απλή και όχι τοσο καθαρή πρόωρη φωτογραφία του με κάνει να κάνω τόσα όνειρα!

μα πόσο κλάμα με την φωτογραφία...


x4uqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...