Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

      9η μέρα είχα χοριακη 29. Μετά από 4 μέρες είχε πέσει στο 7. Ο γιατρός μου είπε να σταματήσω τα φάρμακα κ αν θέλω να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά τον επόμενο κύκλο όπως και έκανα. Περασα κ εγώ παλλινδρομη στις 20 βδομάδες, μετά είχα την βιοχημικη κ μετά επιτέλους όλα πήγαν καλά. Είναι θέμα πιθανοτήτων περισσότερο, μέχρι να πετύχεις το υγιές έμβρυο. 

      Αν κ κάθε αποτυχία πονάει πολύ, σίγουρα καλύτερα να σταματήσει από τόσο νωρίς παρά να σταματήσει μετά. Εύχομαι σύντομα να τελειώσει το δύσκολο κομμάτι, κ όλα θα πάνε καλά!

      • Μου αρέσει 1

Νυφικά / Βαπτιστικά Alessandra


Recommended Posts

Ονομάζομαι Αλεξάνδρα Ματζουράκη και ήθελα πάντοτε να ασχοληθώ με ό,τι έχει σχέση με τον Γάμο και την Βάπτιση. Χρειάστηκε αρκετός καιρός μέχρι αυτό να γίνει πραγματικότητα διότι δεν ήθελα να γίνει κάτι πρόχειρο. Τώρα πια έπαψα να ονειρεύομαι και ΖΩ το όνειρό μου.

Στο Ατελιέ μου, που βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη, θα βρείτε:

  • Νυφικά για Ενοικίαση / Πώληση αλλά και για Ράψιμο

  • Βαπτιστικά
  • Αξεσουάρ για την νύφη (κουάφ, διακοσμητικά χεριού, κορώνες...)
  • Μπομπονιέρες χειροποίητες

  • Σετ Γάμου (Καράφες, Κρασοπότηρα, Βιβλία Ευχών...)
  • Στέφανα
  • Κουτιά Βάπτισης , Λαμπάδες , Λαδόπανα...

  • Συνεργασία με κομμώτρια και μακιγιέζ
  • Προσκλητήρια
  • Βραδινά Φορέματα (και για ράψιμο)

Θα ήθελα να επισημάνω πως όλα τα Νυφικά μου είναι χειροποίητα. Αξίζει να τα δείτε και να τα δοκιμάσετε. Και είμαι σίγουρη πως αν δεν βρείτε αυτό που σας αρέσει, θα βρούμε σίγουρα μαζί ένα σχέδιο για να το ράψουμε.

Τιμές εκπληκτικές και ασυναγώνιστες!

Μιά περιήγηση στο blog μου, θα σας πείσει για να κλείσετε ένα ραντεβού και να διοργανώσουμε μαζί την ωραιότερη μέρα της ζωής σας ή την ωραιότερη μέρα για το μωράκι σας!

Μην ξεχνάτε να περνάτε συχνά από το blog να βλέπετε τα πακέτα προσφορών που ανανεώνονται συνεχώς.

Αλεξάνδρα Ματζουράκη

Νυφικά / Βαπτιστικά Alessandra

Αργυρουπόλεως 42

55131 Καλαμαριά

2311 272 014

6973 580 967

www.oikosalessandra.wordpress.com

glitterfy-flpbk1044715281934.gif

Επεξεργάστηκαν by Νυφικά / Βαπτιστικά Alessandra
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Μην ξεχνάτε να περνάτε συνχά από το blog μου www.oikosalessandra.wordpress.com.

Έχουμε νέα σχέδια σε κουτιά βάπτισης. Μεγάλη ποικιλία...μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου ακόμη κι αν δεν βρίσκεστε στην Θεσσαλονίκη. Κάνουμε αποστολή όλων των προιόντων μας σε Ελλάδα, Κύπρο και Εξωτερικό.

Φιλικά

Αλεξάνδρα

glitterfy-flpbk1051212169134.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 5 months later...

Τώρα κοντά σας με το ηλεκτρονικό μας κατάστημα. Θα βρείτε ό,τι χρειάζεστε για τον Γάμο σας ή την βάπτιση του παιδιού σας στην καλύτερη τιμή της αγοράς. Κι αν δεν βρείτε αυτό που ψάχνετε φθάνει να μας στείλετε ένα email για να το βρούμε σίγουρα εμείς!!!

www.alessandra.gr

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...