Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

λοιπόν μου φτιαξατε τη μερα ρε κοριτσια!!!!!!!με καποιες τα χουμε ξαναπει(μαγισσα το σκρατσιν κανει θαυματα για αυτο λενε μετα απο υστεροσκοπηση και σκρατσιν ειναι καλυτερα)ευχομαι σε ολες τα καλυτερα..να σας πω την αληθεια το καινουριο τοπικ ειναι αλλος αερας βρε παιδι μου..λοιπον εμενα με πηραν απο το κεντρο..μου ειπαν να τους παρω πρωτη μερα που θα αδιαθετησω να δει ο γιατρος αν θα ακολουθησει κατι απο οσα ειπε η αιματολογος..μετα θα κανω 9η μερα υπερηχο..αν δεν εχω κυστη(θεε μου κανε να μην εχω)θα ξαναπαω 2-3 μερες να δουμε ωορυξια..θα μετρησουμε συν 5 και θα τα βαλουμε...μεχρι τοτε 2 υπερηχους γιατι εχω πολυ σταθερο κυκλο...απο κει και περα ουτροτζεσταν και σικλακουρ (νομιζω σικλακουρ δεν ειμαι σιγουρη)γενικα δινει λιγα φαρμακα ο γιατρουλης μου..για να δουμε αν θα μαστε τυχεροι...θα βαλω 2 βλαστοκυστουλες και θα χω αλλη μια ευχομαι για αδερφακι....με το καλο σε ολες..8 Σεπτεμβρη ειναι η γεννηση της Παναγιας μας!!!αναψτε ενα κερι ολες να ναι τυχερος μηνας

tin proigoumeni fora ixa kani ke scratching ke isteroskopisi ala den ida xairi......... telos padon!

xerome pou se "akouo" anevasmeni!!!!! kali epitixia koritsara mou!!!! tha pane ola telia!!!! edo tha imaste ke tha ta leme!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια. Τι κάνετε; Εγώ συνεχίζω τις ενέσεις και περιμένω. Η οιστραδιόλη μου σήμερα είναι 2800 και το υπέρυχο το απόγευμα για να δούμε πού έχουν φτάσει τα ωοθηλάκια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Τι κάνετε; Εγώ συνεχίζω τις ενέσεις και περιμένω. Η οιστραδιόλη μου σήμερα είναι 2800 και το υπέρυχο το απόγευμα για να δούμε πού έχουν φτάσει τα ωοθηλάκια.

Μια χαρουλα Ειρακι!!!

Με το καλο!!!Με το καλο!!!

Εγω προσπαθω να ανταλλαξω καποιες puregon που μου περισσεψαν με menopur γιατι μου αλλαξε πρωτοκολλο ο ντοκ. Και αν περισσεψαν σε καποιο κοριτσι cetrotide και pregnul.

Και μετα να αδιαθετησω για να ξεκινησουμε!!!

Αληθεια μηπως ξερει καποια κοπελα πως μπορω να βγαλω ακρη?

Το εχω βαλει σαν ανακοινωση εδω και στο parents αλλα δεν βλεπω ανταποκριση.

Επειδη δεν εχει ξαναχρειαστει να κανω κατι αναλογο μηπως εχετε καμμια ιδεα?


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια χαρουλα Ειρακι!!!

Με το καλο!!!Με το καλο!!!

Εγω προσπαθω να ανταλλαξω καποιες puregon που μου περισσεψαν με menopur γιατι μου αλλαξε πρωτοκολλο ο ντοκ. Και αν περισσεψαν σε καποιο κοριτσι cetrotide και pregnul.

Και μετα να αδιαθετησω για να ξεκινησουμε!!!

Αληθεια μηπως ξερει καποια κοπελα πως μπορω να βγαλω ακρη?

Το εχω βαλει σαν ανακοινωση εδω και στο parents αλλα δεν βλεπω ανταποκριση.

Επειδη δεν εχει ξαναχρειαστει να κανω κατι αναλογο μηπως εχετε καμμια ιδεα?

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

Εχεις ρωτησει μηπως μπορεις να στα ανταλλάξουν στο κεντρο που θα κανεις την εξωσωματικη;;;; Συνηθως εχουν "κάβα" φάρμακα και ισως να μπορούσαν να σε διευκολύνουν ! Δεν μου ερχεται κατι αλλο στο μυαλο.....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Τι κάνετε; Εγώ συνεχίζω τις ενέσεις και περιμένω. Η οιστραδιόλη μου σήμερα είναι 2800 και το υπέρυχο το απόγευμα για να δούμε πού έχουν φτάσει τα ωοθηλάκια.

Μια χαρά η οιστραδιολη σου!!!! Πας σουπερ.... Καλο υπερΟχο το απόγευμα!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

Εχεις ρωτησει μηπως μπορεις να στα ανταλλάξουν στο κεντρο που θα κανεις την εξωσωματικη;;;; Συνηθως εχουν "κάβα" φάρμακα και ισως να μπορούσαν να σε διευκολύνουν ! Δεν μου ερχεται κατι αλλο στο μυαλο.....

Σωστη σε βρισκω μαγισσουλα!!!

Λες δηλαδη οτι υπαρχουν κοριτσια που αφηνουν οτι φαρμακο τους περισσεψει στο γιατρο?

Ετσι δηλαδη να του το ζητησω?

Δεν ειμαι τυπος γενικα που ζηταει,οποτε ουτε καν σαν σκεψη μου ειχε περασει.

Η σκληρη αληθεια ειναι πως αν δε βρεθουν προσπαθεια γιοκ.

Ομως ειναι τοσα αυτα που μας αγχωνουν σε αυτη την διαδικασια.

Ας βλεπουμε χαραμαδες -εστω-αισιοδοξιας!!!

Η απωλεια ενος μωρου καταληγει σε 2 μονοπατια.

Η' σε καταστρεφει ή σε μαθαινει να βλεπεις χαραμαδες φωτος ακομα και εκει που ειναι το απολυτο σκοταδι.Ακριβως γιατι εχεις δει του χρωμα της αβυσσου.

Οσοι το εχουν περασει καταλαβαινουν τι εννοω,οσοι παλι οχι να μην το βιωσουν ποτε.

Λοιποοοοον,για να πουμε κατι ευχαριστο παρακαλωωωωωω!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Σωστη σε βρισκω μαγισσουλα!!!

Λες δηλαδη οτι υπαρχουν κοριτσια που αφηνουν οτι φαρμακο τους περισσεψει στο γιατρο?

Ετσι δηλαδη να του το ζητησω?

Δεν ειμαι τυπος γενικα που ζηταει,οποτε ουτε καν σαν σκεψη μου ειχε περασει.

Η σκληρη αληθεια ειναι πως αν δε βρεθουν προσπαθεια γιοκ.

Ομως ειναι τοσα αυτα που μας αγχωνουν σε αυτη την διαδικασια.

Ας βλεπουμε χαραμαδες -εστω-αισιοδοξιας!!!

Ναι αφήνουν νομίζω..... Εμένα μου εδωσαν πρεγκνιλ απο το κεντρο και χωρις ανταλλαγή! Και δεν μπορω να σου πω πως τις ειχα και αναγκη κιολας! Κανε μια προσπαθεια δεν εχεις να χάσεις κατι! Ελπιζω να βρεις ακρη και να πανε ολα καλα!!!!! :wink:


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι αφήνουν νομίζω..... Εμένα μου εδωσαν πρεγκνιλ απο το κεντρο και χωρις ανταλλαγή! Και δεν μπορω να σου πω πως τις ειχα και αναγκη κιολας! Κανε μια προσπαθεια δεν εχεις να χάσεις κατι! Ελπιζω να βρεις ακρη και να πανε ολα καλα!!!!! :wink:

Ευχαριστω πολυ μαγισσουλα για την σκεψη και τις ευχουλες σου!!!

Θα ρωτησω και ειδομεν!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω στο δικο μου ειχα αφησει κουτια και μαλιστα τα πηρε εκεινη την ωρα καποια αλλη...αλλα εκτος αυτου εχουν αποθηκη με οοολα τα φαρμακα

Νησακι μου ευχαριστω και εσενα πολυ για το ενδιαφερον και την αμεση απαντηση σου!!!

Απλα δεν εχω καταλαβει.Σορρυ αν ρωταω χαζα απλα δεν ξερω πως πρεπει να λειτουργησω σε τετοια κατασταση.

Εχουν αποθηκη σαν του φαρμακειου δηλαδη?Που αντι να τις αγορασεις απο το φαρμακειο μπορεις να τις παρεις και απο εκει?Εκει μπορω να τις ανταλλαξω ή πρεπει να πληρωσω?

Αν για παραδειγμα δεν ειχα περισσευμα να ανταλλαξω θα τις αγοραζα?

Εγω παντως οταν μεινω εγκυουλα ασυζητητι θα τις δωρισω!!!

Ασε που τις βρισκω και γουρικες για την κοπελα που θα τις επαιρνε!!!!;)

Τα νεα σου Νησακι μου?

:-D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!!

Καλημερουδια!!!

Πως ειμαστε κοριτσια μου!!!

Λοιπον το ρωτησα και σε γειτονικη ενοτητα.

Και θα γινω ενοχλητικη και απο εδω.

Και σας "απειλω",θα την κανω συχνα αυτη την ερωτηση!!!:tongue:

Ηθικον????

Δεν ακουω,δεν ακουω!!!!!!

Εεεεεετσι μπραβο!!!!Α-Κ-Μ-Α-Ι-Ο-Τ-Α-Τ-Ο-Ν:lol:

Την Υγεια μας να εχουμε βρε κοριτσια μου και ολα τα αλλα ερχονται!!!!

Καλημερες γλυκες!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Έχω μπλέξει με την δουλειά και γιαυτο δεν μπήκα καθόλου. Ελπίζω να είστε καλά. Φυσικά το ηθικό μας θα είναι ακμαίο μερικές μέρες γιατι είναι και κάποιες μέρες που δεν λέει να ανέβει με τίποτα. Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Έχω μπλέξει με την δουλειά και γιαυτο δεν μπήκα καθόλου. Ελπίζω να είστε καλά. Φυσικά το ηθικό μας θα είναι ακμαίο μερικές μέρες γιατι είναι και κάποιες μέρες που δεν λέει να ανέβει με τίποτα. Φιλάκια

Καλησπερα Ανελακι!!!

Ευχομαι ολα καλα και για εσενα!!!

Πως γινεται οταν ειμαστε κοντα σε προσπαθεια να ερχονται τα πανω-κατω!!!

Δεν ξερω αν συμβαινει και σε εσας αλλα ωρες-ωρες νομιζω το συμπαν με κοροιδευει!!!

Ε ειπα πια να το ξεγελασω και εγω μια φορα:tongue:Αισιοδοξια και παλι αισιοδοξια!!!

Οσο για τις δυσκολες ημερες ,εχω γεμισει πηγαδια απο δακρυα και σκαψει χαντακια απο τις ασταματητες σκεψεις!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...