Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

ψαχνω κουκουβαγιες απο τα γιαουρτακια advance


Recommended Posts

να ρωτησω κατι (επειδη δεν ξερω που να το γραψω...)

για δευτερη καρτελα ποια σας στειλανε??????

γιατι πηρα τηλ. να μου στειλουν την δευτερη καρτελα και μου ειπε η κοπελα οτι πρεπει εκτος απο γιαουρτακια να πινει και γαλα, αλλα θα μου την στειλει παρολα αυτα..

και τελικα μου εστειλαν μια που δινει δωρο ενα ξυλινο σπιτακι αλλα συμπλρωνεται μονο απο κουπονια απο γαλα

:confused::confused::confused:


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Κοριτσια εχω πολλες κουκουβαγιες απο γιαουρτια (τρωμε ουυυ) και μαζεψαμε, μας στειλανε δωρο ωραιους πανινους κυβους και τωρα που γιναμε 1 χρονων στειλανε κι δευτερη καρτελα αλλα για κουκουβαγιες απο γαλα. Αν σε καποια μανουλα περισσεψε θελω να ανταλλαξω με κοκουβαγιες που εχω απο γιαουρτι.


qrj3p3.png

ECocp4.png

Notes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kορίτσια καλησπέρα.Ψάχνω και εγώ κουκουβάγιες απο γιαουρτάκια γιατί με το ρυθμό που τα τρώμε δε βλέπω να τις μαζεύουμε.Αν καποια κοπέλα έχει και δεν τις χρειαζεται θα χαιρόμουν πολύ να μου της έστελνε.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Πήρα στη Δέλτα και μου είπαν ότι έχει σταματήσει η προωθητική ενέργεια με τις κουκουβάγιες των Δέλτα Advance, αλλά ότι μπορούσα να γραφτώ στο http://www.deltamoms.gr/ για κουπόνια.

Γράφτηκα και είχα τη δυνατότητα να τυπώσω 6 κουπόνια για κάθε παιδί για γιαουρτάκια και 6 για γάλα, από 30 λεπτά το καθένα. Δεν είναι κι άσχημα! Αν μάλιστα ανανεώνονται κάθε μήνα, μια χαρά είναι. Δυστυχώς θέλει έγχρωμη εκτύπωση.

Υποψιάζομαι ότι αν τα παιδιά ήταν λίγο μικρότερα, θα είχα και ένα δωράκι εγγραφής. Αν γραφτεί καμιά μαμά με παιδί κάτω των 2 ετών, ας μας πει!


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...