Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια. Ειμαι εγγυος στο πρωτο μου παιδακι με ΠΗΤ 09/07/12. Ειμαι απο Πατρα αλλα παντρευτηκα στην Ζακυνθο. Για να δουμε ειμαστε πολλες? Ελατε ελατε.... για να μαζευομαστε..:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα,να μαι κ εγω!μενω θεσσαλονικη κ επιτελους θα γινω μανουλα το 2012!!!!η δικη μας ΠΗΤ ειναι 7/7/12!!!!καλη συνεχεια να εχουμε!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,να μαι κ εγω!μενω θεσσαλονικη κ επιτελους θα γινω μανουλα το 2012!!!!η δικη μας ΠΗΤ ειναι 7/7/12!!!!καλη συνεχεια να εχουμε!!!

Καλως ήλθες Ανναα4.. Χαιρομαι πολυ που επιτέλους υπαρχει μια που θα γεννησει στον ιδιο μηνα με μενα. Γιατι γινεται στους αλλους μηνες τοσος χαμος και δω όχι? χαχαχα θα δουμε... Πως παει η εγκυμοσύνη σου? Εγω ευτυχως δεν εχω εμετους και τετοια. Αυχενικη ποτε θα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα rioula,καλως σε βρηκα!!!εγω εχω εμετους κ πολλες αναγουλες αλλα σιγα σιγα φευγουν...αλλα δεν πειραζει ας πανε ολα καλα κ γινομαι κομματια χιχιχι!για αυχενικη την Τριτη που εχουμε ραντεβου στην γιατρο θα μας πεις ποτε,αλλωστε εχουμε ακομα μιας κ η αυχενικη γινετ περιπου απο την 11με 14εβδομαδα!αντε να φτασει κ εκεινη η ωρα να μας φυγει το πρωτο αγχος!!!!φιλια κκ θα τα λεμε!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα εχω ραντεβου με τον γιατρο μου. Θα το δουμε σημερα και μαλλον θα ακουσουμε και την καρδια του.Νομιζω οτι σε αυτη την εβδομαδα μπορει να ακουστει.Θα σου πω νεα. φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω σημερα εχω ραντεβου με τον γιατρο μου. Θα το δουμε σημερα και μαλλον θα ακουσουμε και την καρδια του.Νομιζω οτι σε αυτη την εβδομαδα μπορει να ακουστει.Θα σου πω νεα. φιλια

με το καλο,εμεις ακουσαμε την προηγουμενη βδομαδα!αντε καλο ραντεβουδακι με το μπεμπακι,περιμενω λεπτομερειες χχιχιχιχι!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλημερα κοριτσια και εγω εγγυος στο πρωτο και εχω ΠΗΤ 26/07...την τριτη ακουσαμε και την καρδουλα του!!!!!να μας πανε ολα τελεια....

καλως ηρθες,κ μακαρι για ολες μας να ακουμε μονο ευχαριστα!!!!καλη συνεχεια να εχουμε!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμενα!!! Ειμαι η Πενυ και είμαι έγκυος για δεύτερη φορά. Ειμαι ηδη μαμα ενος κουκλου(κουκουβά ξερω....), του Κωσταντή. Εχω περάσει απο το καφέ σας πολλές φορές και σας χαζεύω αλλά φοβόμουν να γράψω.... Η προηγούμενη εγκυμοσύνη μου (προ εξαμηνου) ήταν παλλινδρομη και τα γέλια μου είχαν βγει σε κλαματα.Ετσι τώρα είμαι ιδιαίτερα επιφυλακτική, το έχω πάρει εντελώς στο φλου και τι να πω....Ο Θεός βοηθός....ελπίζω να πανε όλα καλα....

Ως ώρας έχω μια πολύ καλή εγκυμοσύνη (καμια σχέση με τις προηγούμενες). Ευτυχώς ουτε εμετούς . Ζαλάδες μονο μάλλον λόγω των UTROGESTAN που έπαιρνα λόγω της προηγούμενης παλλινδρομης.

Εσεις από διαθεση πως πατε????

ΠΗΤ εχω 18 Ιουλιου δυο μερες πριν τα γενέθλιά μου.

Με το καλό λοιπόν τα μωράκια μας!! Να εχουμε όλες μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και τα μωράκια μας να είναι υγιεστατα!!!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και απο εμένα..είπα να δώσω το παρών και σε αυτή την παρεούλα, με το καλό γύρω στα μέσα Ιουλίου 2012 θα συναντηθώ με το δεύτερο μωράκι μου, ελπίζω όλα να πάνε καλά, ακούσαμε και εμείς καρδούλα και σε καμμια βδομαδούλα ξαναπάω γιατρό..

Να είστε όλες καλά εύχομαι, με τέλειες εγκυμοσύνες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, εγώ από συμπτώματα είχα αναγούλες και φοβερή τάση για εμετό, τα οποία αρχίζουν σιγά σιγά και υποχωρούν και γι'αυτό ανησυχώ πολύ.Την Δευτέρα είχα ραντεβού με τον γιατρό και το είδαμε το σποράκι, χτυπούσε η καρδούλα του μια χαρά, αλλά δεν κουνιόταν και πολύ, το ταρακουνούσε η γιατρός με τον υπέρηχο αλλά έκανε μόνο μια κίνηση.Να ανησυχήσω, έπρεπε να κουνιέται πιο πολύ?Η γιατρός βέβαια μου είπε όλα οκ. Είμαι 9 εβδομάδων..


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Neraidoula, τι να σου πω, εγώ στο ραντεβου που πήγαμε και ακούσαμε καρδούλα, δεν θυμάμαι να με ταρακουνούσε για να δει κίνηση, βασικά δεν είχα οπτική πρόσβαση προς την οθόνη για να σου περιέγραφα και την εικόνα.

Γνώμη μου, καρδούλα ακούσατε και ήταν οκ,αρκεί νομίζω, δεν έχω ακούσει να εξετάζουν και την κινητικότητα του εμβρύου σε αυτό το στάδιο.

Προσπάθησε, όσο μπορέις, να τιθασεύσεις την αγωνία σου, θα κάνεις έτσι καλό και στην ψυχολογια σου αλλά και στο μωρό σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...