Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια είμαι σε σοκ!Μόλις μου έκανε μπουλινγκ ο γιατρός μου επειδη αντιμιλησα στην μαία του.

      Τον εμπιστεύομαι τυφλά κ τον θεωρώ τεράστιο επιστημονα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το ανεχτώ το σημερινό.

      Ξέρετε κάποιον γιατρό που να μπορεί να αναλάβει δίδυμη κύηση στον 6ο μήνα?Έχω κάνει κόπο για αυτά τα παιδιά κ αυτή την στο με έχουν κάνει κ κλαίω.

Μανουλες Φεβρουαριου 2015


Greta

Recommended Posts

Καλημέεεερα!!!!

Ζόρικη μέρα για μένα σήμερα αν και ευχάριστα ζόρικη...

Παντρεύεται η κουμπαρούλα μου (κολλητή μου, μας πάντρεψε και θα μας βαφτίσει και το μπέμπη εφόσον όλα πάνε καλά) το οποίο σημαίνει ότι από το μεσημέρι ξεκινάνε τα ...νυφοτρεξίματα (!)

Ελπίζω να αντέξω(!) :D:D

Αλλά... χαλάλι της μία την έχουμε :D:D

Φιλιά σε όλες καλά να περάσετε σήμερα!!!


Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κ από εμάς!

Κ εμείς τον μπαμπά μας περιμένουμε να γυρίσει απο την δουλεια αλλα θα αργήσει! Οποτε το πρωινο μας παει χαμένο για το απογευματινό μας δεν ξέρω ειναι κ που δεν πρέπει να κουράζομαι οποτε το σκεφτόμαστε πολυ π να πάμε.

Κ θεσσαλονικη αρκετό κρύο τρενάρω το αέριο όσο μπορω!


KMwEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Quisney να ζησει η κουμπάρα σου!καλούς απογόνους!να περάσετε όμορφα!

kashmam μια απ τα ίδια!!!!ασε που κανει και κρύο!

tina το μενού σήμερα έχει γιουβετσι με κοτόπουλο!

Τώρα προσπαθώ να βάλω τον μικρό για ύπνο μπας και φάω και εγώ η ερημη!!παλι χαλια με πόνο στο στομάχι!έχω ξυπνήσει απ το χάραμα γιατί πονουσα!μονο με τον σκωληκοειδητη μην έχει σχεση.κρυωσα παλι?δεν ξέρω πια!ίσως και επειδή μεγαλώνει η μήτρα τι να πω!?


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

QUINSEY να ζησουν !καλα να περασετε λοιπον!

GRETA το ιδιο φαγητο ειχαμε σημερα κ εμεις τωρα φαγαμε γιατι τωρα γυρισε ο αντρας απο την δουλεια...εγω παλι κοιμηθηκα χαραματα δεν με επιανε ο υπνος με τιποτα...:cry:


IGvSm12.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Greta Καπανδριτι Αττικης, ξέρεις μετα τα διόδια αφιδνων, εσείς?

Πο πο ένας άνθρωπος π εχει τ ίδιο πρόβλημα με μένα...περιμένω ν κοιμηθεί για ν φάω... Παλιά το ίδιο ίσχυε και για την τουαλέτα, τώρα της λεω "Έλα να παει η μαμά τουαλέτα" κ συνήθως έρχεται.... Να δώ πως θα την παλέψουμε με τα δυο.... Παω ν κάνω καμία δουλεια, μόλις κοιμήθηκε... Αν κ θα προτιμούσα να κάτσω, γτ σήμερα όλη μέρα έκλαιγε για αγκαλιά κ έχω πεθάνει στην κούραση... Αν με έβλεπε η Γιατρος μ θα με σκότωνε κ με το δίκιο της...


7qw0p2.pngbIK3p3.png
Link to comment
Share on other sites

tina τι ωραία!!εγώ το κάνω στην κατσαρόλα και μου βγαίνει πιο ωραίο απ οτι στον φούρνο!

boulitsa ναι κατάλαβα που μένεις!εγώ Πειραιά!

Και εγώ πλεον τον ταιζω και μετα τρώω με την ησυχία μου!παλιά τρωγαμε μαζί!δηλ εκείνος ετρωγε με εμένα γιατί εγώ δεν κατάφερνα να φάω!!χαχαχα και στο μπάνιο μαζί!δεν γίνετε αλλιως!με τα δυο τι να σου πω!δεν ξέρω ποτε θα τρώμε και θα κάνουμε μπάνιο!

Ο μπαμπάς μας ήρθε αλλά κανει κρύο δεν θέλω να πάω πουθενά!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια,πως τα πατε?Μια και βαζουμε χρονολογιες εγω ειμαι του 83, απο τις μεγαλες εδω δηλαδη!! Σημερα πηραμε το καροτσι μας, Inglesina trilogy σε χρωμα μπεζ-εκρου, πολυ ομορφο!Ημασταν κωλοφαρδοι, βρηκαμε ενα (περσινο χρωμα-κατα τ'αλλα ιδιο με τα φετινα) που ειχε μεινει τελευταιο, επειδη αυτος που ηταν να το αγορασει τελευταια στιγμη αλλαξε προτιμηση στο χρωμα και το πηραμε 690 ευρω ενω κανονικα εχει 800!Οποτε μια χαρουλα!Μας ειπαν να μην παρουμε βαση isofix διοτι ουσιαστικα δεν προσφερει παραπανω ασφαλεια αλλα ευκολια σε εμας στο βαλε-βγαλε και επειδη το πρωτο 9μηνο θα εχω εγω το μωρο οποτε δεν θα εχει καθημερινη μετακινηση με το αμαξι, ηταν τζαμπα εξοδο...Αν δω οτι δυσκολευομαι με τη ζωνη να το δενω το καθισμα, θα παρω..Επισης μαλλον καταληξαμε σε κρεβατι, ενα ωραιο, natural λεγεται το μοντελο απο το ΗΡΑ μαζι με την συρταριερα-αλλαξιερα του...Ειδα πολλα, καλαθουνα μπανακι παρκοκρεβατο κλπ κλπ !Ουφ!Ειχα τη λιστα μαζι και σημειωνα, πολυ γελιο! Α, ερωτηση για τις εμπειρες, μου ελεγαν στα μαγαζια οτι δεν αξιζει να παρω καλαθουνα και να το κοιμιζω στο πορτ μπεμπε..Αποψεις?


F4oIp2.png
Link to comment
Share on other sites

LITTLE_STAR απο τωρα αγορασες καροτσακι ε???αχ ποσο σε ζηλευω που ξεκινησες αγορες..εγω λεω να κρατηθω ακομη εναν μηνα γιατι νομιζω ειναι λιγο νωρις..οι υπολοιπες πηρατε τιποτα ,ποτε θα ξεκινησετε αγορες??


IGvSm12.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Hi, και από μένα,

Εγώ κορίτσια του 85 είμαι, στα μισά της 10ετίας!

Από αγορές έχω πάρει μόνο δύο σουτιέν ένα απλό χωρίς μπανέλες (sloggy) κι ένα θηλασμού (triumph) που ήταν σε καλή προσφορά.

Γενικα, ο γιατρός μας απαγόρευσε τις επαφές από πολύ νωρίς 3ο μήνα, χωρίς να μας έχει πεί για κάποιο πρόβλημα. Οπότε κάνουμε υπομονή:tongue:

Πολύ καλό για αγορές και ιδέες είναι το Mother Baby στο Περιστέρι, έχει και ηλεκτρονικό κατάστημα. Μου είπανε ότι είναι πολύ καλά ποιοτικά τα ρουχαλάκια και τα επιπλάκια που έχει. Θα περάσω να τα δώ από κοντά την ερχόμενη εβδομάδα.

Φαντάζομαι πως έχετε νιώσει τα μωράκια σας. Εμενα δίνει το παρόν κάθε φορά που πάω να χαλαρώσω, είτε καθιστή είτε ξαπλωμένη! Σήμερα ένιωσα και τον πρώτο λόξυγκα! Η διαφορά από τις άλλες κινήσεις είναι ότι τα χτυπήματα είναι ρυθμικά με σταθερή ένταση! Πολύ γέλιο!:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια,πως τα πατε?Μια και βαζουμε χρονολογιες εγω ειμαι του 83, απο τις μεγαλες εδω δηλαδη!! Σημερα πηραμε το καροτσι μας, Inglesina trilogy σε χρωμα μπεζ-εκρου, πολυ ομορφο!Ημασταν κωλοφαρδοι, βρηκαμε ενα (περσινο χρωμα-κατα τ'αλλα ιδιο με τα φετινα) που ειχε μεινει τελευταιο, επειδη αυτος που ηταν να το αγορασει τελευταια στιγμη αλλαξε προτιμηση στο χρωμα και το πηραμε 690 ευρω ενω κανονικα εχει 800!Οποτε μια χαρουλα!Μας ειπαν να μην παρουμε βαση isofix διοτι ουσιαστικα δεν προσφερει παραπανω ασφαλεια αλλα ευκολια σε εμας στο βαλε-βγαλε και επειδη το πρωτο 9μηνο θα εχω εγω το μωρο οποτε δεν θα εχει καθημερινη μετακινηση με το αμαξι, ηταν τζαμπα εξοδο...Αν δω οτι δυσκολευομαι με τη ζωνη να το δενω το καθισμα, θα παρω..Επισης μαλλον καταληξαμε σε κρεβατι, ενα ωραιο, natural λεγεται το μοντελο απο το ΗΡΑ μαζι με την συρταριερα-αλλαξιερα του...Ειδα πολλα, καλαθουνα μπανακι παρκοκρεβατο κλπ κλπ !Ουφ!Ειχα τη λιστα μαζι και σημειωνα, πολυ γελιο! Α, ερωτηση για τις εμπειρες, μου ελεγαν στα μαγαζια οτι δεν αξιζει να παρω καλαθουνα και να το κοιμιζω στο πορτ μπεμπε..Αποψεις?

Αν διαβάσεις παραπάνω θα δεις ότι κ εγώ αυτό το καρότσι έχω πάρει κ έχω κατα βολευτεί, ειναι ακόμα σαν καινούριο κ θα το χρησιμοποιήσω πάλι τώρα στο δευτερο παιδάκι μ... Η βάση για το καθισμα αυτοκινήτου ειναι τελείως περιττή, μια χαρά στερεωνεται κ έτσι. Το μόνο κακό του καθίσματος αυτοκινητου ειναι ότι ειναι σχετικά μικρό κ σε λίγους μήνες το μωρο δε θα χωράει, αλλα αυτό ισχύει νομίζω σε όλα τα καροτςια πολυςυςτηματα. Η καλαθουνα ειναι περιττή, πιο καλά θα σε βολέψει να έχεις το πόρτ μπεμπε πανω στη βάση του κάροτσιου που θα μετακινείται κ μέσα στο σπίτι. Αυτό π ισχύει και με το καρότσι-πόρτ μπεμπε και με την καλαθουνα ειναι ότι δεν κατεβαίνουν σε ύψος. Εμένα αυτό με δυσκόλεψε, λόγω καισαρικης δυσκολευομουν να ανασηκώνομαι συνέχεια για να δώ το μωρο. Έτσι τώρα θα παρω το chicco next to me για co sleeping, να το έχω στο ίδιο ύψος. Βέβαια ίσως να ειναι περιττό γιατί δε μετακινείται, έχω κ άλλο παιδάκι κ δν πρόκειται να τη βγάλω στο κρεβατι. Θα δείξει. Πάντως έκανες καλή αγορά, θα τα βγάλει τα λεφτά τ γρήγορα παρ΄ όλο π ειναι ακριβούτσικο. Ότι άλλο θες ρωτά με... Με γεια σας!


7qw0p2.pngbIK3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Αλήθεια ενοιωσες λοξυγκα Μαριαννα?

Εγώ στον μικρο κάπου εκει στον 6°.Τώρα τίποτα ακομα και φαντασου οτι η κύηση μου είναι 22+6!!για να δουμε λογικά σύντομα και εγώ!β επιπέδου εχεις κανει?

little star με γεια το καροτσάκι σας!!!

Εμένα παλι χοροπηδαει μιλάμε!όλη την ωρα δεν υπάρχει!ακόμα και στον ύπνο του απ οτι είδαμε στην β επιπέδου!! Ταρζανακι κ αυτός σαν τον αδερφό του!!!!έχω ηδη 2,5 χρόνια χωρίς ύπνο βαλτε και αλλά τοσα!!!:shock::shock::shock:


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...