Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • είναι πολύ πολύ αχνο σήμερα , ελπιζω αύριο να μην έχει καθόλου! συμπτώματα ελάχιστο μπούκωμα τπτ άλλο ! θα ειμαι με μάσκα γιατί θα κάνω καισαρική! λογικά το μωρο θα πάει στην παρακολούθηση , αν τυχόν δεν πάει είπαν θα το εχω στο δωμάτιο μαζί μ ! στην απομόνωση μεν αλλά μαζί ! μακάρι να πάνε όλα καλα , έφτασε σχεδόν η ώρα 😇 

      • Δύναμη! 2

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ειρήνη μπράβο και πάλι μπράβο!!!! Όλα εξελίσσονται ομαλά και να μη φοβάσαι πια!!!!!!

fragolina το νινί σου σας παίζει κανονικά :tongue::lol:

Άλλαξα λίγο τη σειρά της λίστας (κατά ημερομηνία εξέτασης):

Stone: 9/6 - B Επιπέδου

Γιωτίτσα: 10/6 - Β Επιπέδου

chris 81: 12/6 επίσκεψη

despina100: 15/6 Υπέρηχος Καρδιάς

maraki32: 15/6 - Β Επιπέδου

βασω79: 16/6 επίσκεψη

Angelique1981: 17/6 - Β Επιπέδου & 21/7 επίσκεψη

Clelia: 17/6 επίσκεψη

μαμαλευτερακι: 24/6 - Β Επιπέδου

GeorginaT: 28/6 - B Επιπέδου


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Aλοοοοοοοο!!!!!!!!!!Γυρισα απο το βλαχοχωρι μου που με καταφαγανε τα κουνουπια το κερατο μου....:evil::evil::evil::evil:

πηγαμε τετραημερο να κανουμε κανενα μπανακι και εβρεχε συνεχεια!!!το κερατο μου παλι!!!:evil::evil::evil:ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!!:evil::evil::evil:

Εχετε γραψει πααααααααραααα πολλα (ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΛΕΜΕ!!!)...

Καλως ήρθαν τα νεα μελη!(αλο georgina και fragolina!!!)..Με το καλο κοριτσια!

Ειρηνη απιστευτα τα νεα σου!!!καλα συγνωμη κιολας αλλα τα χει χαμενα ο γιατρος παιδακι μου??? δεν τις θυμοταν τις ενεσεις και σε λαχταρησε???(και μαζι και αλλες 15 γκαστροκορες εδω:mrgreen::mrgreen:να κανουμε ενα ντου με αρχηγο το τσιπουριδιον για να τον πλακωσουμε??:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μπραβο και σε ολα τα κοριτσια που εκαναν β επιπεδου!!!φτου φτου να μη μας ματιασω ολα τελεια πανε σε αυτο το καφε!!!

ειδα πως πιασατε κουβεντα για τα μωρουδιακα...

εγω στο μελινακι πήρα κουνια και αλλαξιερα τη vigo white της bebe-jou δηλαδη αυτη (φωτο απο πριν γεννηθει η μελινα:mrgreen::mrgreen:)

http://img249.imageshack.us/img249/760/94200986.jpg

http://img710.imageshack.us/img710/5977/24636883.jpg

http://img267.imageshack.us/img267/82/13302059.jpg

και φωτο τωρα (περιπου τωρα δηλαδη πριν 5 μηνες)

http://img130.imageshack.us/img130/1012/38845023.jpg

καροτσι μου πηρε δωρο η πεθερα μου χωρις να με ρωτησει ενα της chiccο που με βολεψε πολυ αν και ειναι λιγο στενο..αλλα εχει το καλο οτι γυρναει το καθισμα μπρος πισω και στην αρχη που θες να βλεπεις το παιδι ειναι σουπερ..

η καλαθουνα επισης φαινεται στη φωτο και μου αρεσε γιατι ηταν μεγαλη (τα πορτ μπεμπε ειναι πολυ στενα ρε παιδι μου!!)

το ρηλαξ πηγε στα αζητητα..πηραμε ενα με μουσικες και δονηση 80 ευρουδακια και δεν καθοταν ποτε το σκατο δεν της αρεσε!! ελπιζω να παλουκωθει λιγο ο μπεμπης γιατι ειναι ολοκαινουριο...

εχω και εγω μια λιστα με οσα πηρα για τη μικρη...προσωπικη μου αποψη αν σας ρωτανε τι θελετε πειτε λεφτα!! και για να παρετε αυτα που αρεσουν σε εσας αλλα και γιατι για δειτε τι ξεφραγκιασμα εχει να πεσει.:confused::confused::confused:..την παραθετω:

1. Κούνια

2. Συρταριέρα

3. Φωτιστικό

4. Χαλί

5. Καρότσι

6. Καλαθούνα

7. Καθισμα αυτοκινήτου

8. Αλαξιερα

9. Ενδοεπικοινωνία

10. Φωτάκι νυκτός

11. Καδος απλύτων

12. Θερμόμετρο δωματίου (ψιλοαχρηστο πηγε)

13. Θερμόμετρο μπανιου (παντελως αχρηστο πηγε)

14. Relax

15. Σεντόνια κούνιας

16. Σεντόνια καλαθούνας

17. Σεντόνια αγκαλιάς

18. Κουβερτες κουνιας

19. Κουβερτες καλαθούνας

20. Σελτεδακια

21. Pampers

22. Μωρομάντηλα

23. Κρεμα συγκάματος (weleda ή frezyderm)

24. Αφρόλουτρο-Baby oil-Γαλάκτωμα (weleda ή frezyderm)

25. Ορούς-Otrisalin (oπωσδηποτε!!!) οχι τη φουσκα!!!

26. Πετσετες

27. Μπουρνούζια

28. Μπιμπερό

29. Αποστειρωτήρας

30. Πανακια ρεψίματος

31. Πανακια αγκαλιας

32. Γαντακια (Αχρηστα)

33. Εσωρουχα

34. Φορμάκια βαμβακερά

35. Φορμάκια βελουτε (παντελως αχρηστα)

36. Απορρυπαντικό και μαλακτικό ρούχων

37. Πιπίλες

38. Διακοσμητικά δωματίου

39. Σαλιάρες

40. Μπανιερακι με καθισματακι

41. Βουρτσα-Χτενακι

42. Σφουγγαράκι ή γαντι πετσετε

43. Βουρτσα καθαρισμού μπιμπερό

44. Μαρσιπος

45. Τσαντα

46. Ψαλιδάκι για νυχια

47. Καλτσακια

48. Σκουφακια

ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το Δεσποινάκι!!!!Βλέπω τέλειο το τετραήμερο!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αντε μαρή και ανησύχησα!!!Να μην φεύγεις χωρίς προειδοποιήση!!!!!Μας ρώτησες εμάς;;;;;;αααααααααααααααααααααααα!!!!!

Να σου πω δεν θα χρειαστούμε και μπιμπερό αποστειρωτές και τέτοια;;;;


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το Δεσποινάκι!!!!Βλέπω τέλειο το τετραήμερο!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αντε μαρή και ανησύχησα!!!Να μην φεύγεις χωρίς προειδοποιήση!!!!!Μας ρώτησες εμάς;;;;;;αααααααααααααααααααααααα!!!!!

Να σου πω δεν θα χρειαστούμε και μπιμπερό αποστειρωτές και τέτοια;;;;

Δεν διαβαζεις προσεκτικα νομιζω λεμε!!!:evil::evil::evil: ΟΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ!!!:evil::evil::evil:

ΑΑΑ!!!Την αλλη τεταρτη παω ζακυνθο για ενα μηνα!!! Μ'αφήνεις????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τόσο στραβή λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οχι μαρή δεν σ'αφήνω:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Εκτός αν υποσχεθείς οτι α μπαίνεις να μας λες κανένα νέο!!!!!Να μην σε ψαχνουμε εμεις που δεν εχουμε φατσοβιβλίο!!!!

Να πω κάτι εγώ θέλω να θηλάσω αλλά μόνο με θήλαστρο!!!!Δεν ξέρω γιατι μου έχει καθίσει ετσί!!!Ίσως αλλάξω γνώμη....


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τόσο στραβή λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οχι μαρή δεν σ'αφήνω:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Εκτός αν υποσχεθείς οτι α μπαίνεις να μας λες κανένα νέο!!!!!Να μην σε ψαχνουμε εμεις που δεν εχουμε φατσοβιβλίο!!!!

Να πω κάτι εγώ θέλω να θηλάσω αλλά μόνο με θήλαστρο!!!!Δεν ξέρω γιατι μου έχει καθίσει ετσί!!!Ίσως αλλάξω γνώμη....

Θα στο πω οσο πιο διακριτικα μπορω.....ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΑ???? Γιατι παιδακι μου θες να θηλασεις με θηλαστρο??? Ξερεις τι μαρτυριο ειναι???? εκτος του οτι εχεις τεραστιες πιθανοτητες να σου κοπει το γαλα γρηγορα, το θηλαστρο ειναι απαραδεκτη εμπειρια!!!! εγω θηλασα 7 μηνες και ενω ολο παραπονιομουν οτι βαρεθηκα βαρεθηκα θελω να ηρεμησω, τωρα παλι τα ιδια θελω...

ειναι δυσκολο στην αρχη, ειδικα το πρωτο σαρανταημερο μεχρι να εδραιωθει ο θηλασμος ολο θα νομιζεις οτι δεν τρωει καλα το μωρο, οτι δεν εχεις αρκετο γαλα και διαφορα αλλα τετοια, αλλα μετα ειναι απιστευτα ευκολα ολα!!! οταν τον εκοψα ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΤΡΕΛΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΓΑΛΑ!!!(που πλεον δεν χρειαζομουν και αποστειρωση!!! εδω πιπιλες αποστειρωνα και βαριομουν!!!)

Link to comment
Share on other sites

Α και κάτι άλλο που μπορώ να βρω αυτοκόλλητα για τον τοίχο;

Σχεδον παντου!!! εχει σε ολα τα παιχνιδαδικα (τα πιο ωραια μεχρι τωρα τα εχω δει στα max)...εγω τα ειχα παρει μεσω ιντερνετ το ψωνιο και καλα για να μην εχουν αλλοι ιδια (και τι πρωτοτυπο!!!πεταλουδες και λουλουδια!!! ειμαι τελειως ουφο λεμε!!:mrgreen::mrgreen:)

Link to comment
Share on other sites

Οοοοοοοοοοοχι δεν παρεξηγώ μην αγχώνεσαι!!!!!!Εδώ έχω ακούσει και έχω ακούσει εσένα θα παρεξηγήσω;;;;;Δεν ξέρω γιατι μου έχει καθήσει ετσι ειλικρινά!!!!!Δεν έχω καν επιχειρήματα να σου πω!!!Φαντάσου!!!!!Μια τρελή εγκυος με ψυχολογικά ειμαι μην φανταστεις!!!


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οοοοοοοοοοοχι δεν παρεξηγώ μην αγχώνεσαι!!!!!!Εδώ έχω ακούσει και έχω ακούσει εσένα θα παρεξηγήσω;;;;;Δεν ξέρω γιατι μου έχει καθήσει ετσι ειλικρινά!!!!!Δεν έχω καν επιχειρήματα να σου πω!!!Φαντάσου!!!!!Μια τρελή εγκυος με ψυχολογικά ειμαι μην φανταστεις!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΑΠΕΙΡΗ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΝΑ!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:Θα δεις εκεινη την ωρα μωρε!!!! οτι σε κανει εσενα να νοιωθεις καλυτερα!!!

παντως οπως σε εχω κοψει μεχρι τωρα νομιζω θα σου αρεσει...θα φρικαρεις λιγο στην αρχη σαν και εμενα αλλα μετα θα σου αρεσει θα δεις!! ε και αν δεν σου αρεσει δεν χαλασε και ο κόσμος!!! ειπαμε!!!! δεν εχουμε κολληματα εδω, ειμαστε χαλαρεεεεεεεεεςςςςςςς!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον γι'αυτό θέλω με θήλαστρο απο την αρχή γιατι φοβαμαι οτι θα φρικάρω!!!!!!Καλά ε! μιλάμε για πολύ κλωτσιά και τώρα τον καταλαβαινω και καθιστή πριν μόνο ξαπλωμένη....


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον γι'αυτό θέλω με θήλαστρο απο την αρχή γιατι φοβαμαι οτι θα φρικάρω!!!!!!Καλά ε! μιλάμε για πολύ κλωτσιά και τώρα τον καταλαβαινω και καθιστή πριν μόνο ξαπλωμένη....

ελα ρε!!!!ειδες βρε χαζουλα???? και που να δεις τι εχει να ακολουθησει!!!! σε λιγο θα πηγαινει η κοιλια σου περα δωθε!!!και θα ξεχωριζεις και τι σε χτυπαει (ποδι, κεφαλι, χερι..) απιστευτο συναισθημα....

Link to comment
Share on other sites

εγω τωρα τι να πρωτοσχολιασω???

καταρχας ενα μπραβο στην ειρηνουλα μας,που εστω και αργα βρηκατε την ακρη με την crp ,να ναι καλα η ερμη η μανα που την ταλαιπωρουν!!!αχ γιατροι μονο να τους πληρωνεις ειναι....τσ τσ τσ

ploegisi ελπιζω να πανε καλα τα πραγματα με τον Χρηστο και να ξεπερασει τον κινδυνο..

για προικα μωρου σε εμενα τουλαχιστον δε σκοτωθηκαν να ρωτανε τι δωρο να παρουμε....τα πηραμε ολα μονοι μας..Μα αυτη η συνηθεια να μας γεμισουν με χρυσαφικα????ουφ πια!!!μασαμε,το ζωδιο,το μονογραμμα,βραχιολακια,παραμανες...

ευτυχως πολλοι μας δωσανε λεφτα!!Ετσι και εγω περα απο τα απαραιτητα για το μωρο πηρα ρουχα για μενα!!!ειχα φριξει εκεινες της πρωτες μερες!!καλα και εγω διαβαζα στο φορουμ μη παρω πολλα ρουχα για το μωρο,θα μου φερουν και τετοια...ναι καλα..κανεις δεν εφερε ρουχα για εκεινη την περιοδο και ετσι ειμασταν και 3 φορμακια πλυνε βαλε!!!!

πολλα θελω να γραψω αλλα τωρα ειμαι ξαπλωμενη και μουδιασε το χερι μου...


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...