Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 33 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Μακαρι να παει καλα!! Αυτο μ ειπε κ ο γιατρος πως μας νοιαζει ο διπλασιασμος.. Μακαρι να αναπτυχθει το γλυκακι!! Εσενα σ ειπε να παρεις εξτρα προγεστερονη για τα καφε??

      Τώρα έχουμε ένα διήμερο αγωνιασ Και συνεχίζουμε !!! Τουλάχιστον μας εύχομαι να γεννάμε μαζί αρχές Φλεβάρη για να έχουμε παρέα χαχαχαχα😂

      Ναι μου πρόσθεσε ένα ουτρογεσταν και μου έκοψε το salospir!!

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

ειμουνα τοση ωρα σε σελιδα με συνταγες και εψαχνα ιδεες για αυριο για ενα γλυκακι γρηγορο και δροσερο.

παλι σουπερ μαρκετ θα τρεχω αποψε!

και βρηκα και ωραια ιδεα για το χοιρινο!

παλι θα μεγαλουργησουμε στην κουζινα Μυρτω!

Link to comment
Share on other sites

Οχι να το παινευτω αλλα η κουζινα ειναι το φορτε μου

Αν θες για το χοιρινο δοκιμασε κ αυτο που σου λεω εγω κ θα κανω σημερα

Παιρνεις χοιρινο (ή κ κοτόπουλο) τηγανια (γενικως μπουκιτσες δλδ αν ειναι κοτοπουλο φιλετο κ το κοβεις μπουκιες, αν κ το εχω κανει κ με μπουτι ολοκληρο)

Το παναρεις μεσα σε σκονη μανιταροσουπα το βαζεις σε ταψακι - πυρεξ, ριχνεις ενα κουτακι μπυρα κ το χωνεις στο φουρνο αρχικα με αλουμινοχαρτο κ μετα το ανοιγεις να παρει χρωμα κ να δεσει η σαλτσα (με τους χρονους δεν τα παω καλα - με το ματι τα κοβω τα φαγητα αν ειναι οκ... κ συνηθως το βαζω στον αερα)

Αν θες βαλε κ φρεσκα μανιταρια

Μουρλια γινεται

Ιδια λογικη ειναι κ κοτοπουλο με κρεμυδόσουπα κ χυμό ροδάκινο κ γίνεται καπως σαν γλυκοξινο....μουρλια κ αυτο (αυτο το εχω κανει μονο με κοτοπουλο ειναι η αληθεια - γενικως ειμαι κοτοφαν!!!)


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

αααα κ γλυκακι

καπου εχω μια τουρτα ανανα....κατσε να την βρω

κ παντα βεβαια παιζει το σαλαμι ή μωσαικο ή κορμος

κ το μπισκοτογλυκο

παω να βρω την τουρτα κ ερχομαι


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μυρτω δεν ειμαστε φαν του μανιταριου, αυτο ομως με την κρεμμυδοσουπα ακουγεται σουπερ!!

και λεω να φτιαξω μπισκοτογλυκο με κρεμες αραβοσιτου στιγμης βανιλια σοκολατα και να βαλω πτι μπερ με σοκολατα για βαση!

αν βρεις συνταγη για τουρτα πεστη - θα τη διαβασω απο το σπιτι!

καλο μας μεσημερι!!

Link to comment
Share on other sites

κ εγω οταν θελω κατι παντα εκει παω...εγγυηση!

μια χαρα ακουγεται το μπισκοτογλυκο, αυτο κανε

κ στα μανιταρια διαφερουμε...εμεις τρελαινομαστε


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

εφτασααααααααααααα!!!

τι μου κάνετε κουκλίτσεεεες;

όλες πίσω εεε...; άντε καλό χειμώνα να έχουμε τώρα...

εμείς περάσαμε Τ Ε Λ Ε Ι ΑΑΑΑ!! αφού κ εγώ δεν το πίστευα...κυνηγούσαμε βέβαια τον ταρζάν αλλά σε γενικές γραμμές ξεκουραστήκαμε κ ανανεωθήκαμε κάργα!!

σας έστειλα κ σχετικές φώτο να μπείτε στο κλίμα - μην μιλάω στο κενό!!! (το φόρεματάκι μας στις πρώτες φώτο είναι δωράκι της χριστίνας - και στην φώτο την μπύρα δεν την ήπιαμε - Ελένη!!!- άδεια ήταν!!!)

τελικά ούτε τη μάγδα είδα - ας όψονται τα κινητά που μπαίνουν στα αθόρυβα!! ούτε την αννούλα - ας όψεται η λαμπουσίτσα που μας τα χάλασε!! δεν πειράζει αρκεί που είναι καλά το κοριτσάκι κ το σαββατοκύριακο η μαμά της μου το έταξε κ δεν το πήρε πίσω...απλά λίγο θα αργήσει!

περαστικά κ αγύριστα κ στον μυρτώ-σύζυγο που μας χάλασε τα γεννέθλια!!!(θα επανορθώσει ελπίζω!!)

λιτσάκι ευγενείς συναναστροφές βλέπω εεεε; βρε δεν έριχνες τη μυρτώ δίπλα στον γυιο κανενός μπραντ-αντζελινας!!!

ελενάκι μην στεναχωριέσαι για το τουτου - ναι; τι να κανουμε ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι, θα κάνουμε κ καμμιά βλακεία...άσε που σίγουρα θα έφταιγε κ ο τάκης σε κάτι ε;

χρόνια πολλά κ στους εορτάζοντες που δεν μιλήσαμε τηλεφωνικώς - παναγιωτάκη εύας κ μάρω!

η μικρή ξεσάλωσε στις παραλίες - όλο "μπάνιοοοοο" φώναζε και "κούνια" από το ένα στο άλλο μας πήγαινε, έφαγε τον άμπακο στις διακοπές, πήγαμε 9100 και γυρίσαμε 10 κιλά!!!χαχαχαχ!!! από το πολύ παιχνίδι της άνοιξε η όρεξη!!

λέμε πολλές λεξούλες - κ τρελλάναμε μαμά κ μπαμπά!!!- περίπου 30 τις μέτρησα επίσης κάνουμε τη μαιμού-παπάκι-σκυλάκι-γάτα και αγελάδα και τον μπαμπά μας τον φωνάζουμε "τόννυ!!!!"

όπου δει παιδάκι ή καρότσι τρέχει να το φιλήσει κ να το αγκαλιάσει!! πολυ γέλιο μιλάμε κ όπου δει μπάλα ή κατι που μοιάζει με μπάλα (πχ καρπούζι) βάζει τον κώλο της πάνω και φωνάζει "ντοιγκ!!" - επειδή της έκανε ο μπαμπας της ντοιγκ - ντοιγκ πάνω σ'αυτες τις μπάλες τις φουσκωτες που χοροπηδάνε - καταλάβετε ε;

επίσης χορεύουμε ασταμάτητα!! με την πρώτη νότα μουσικής παρατάμε τα πάντα να ρίξουμε τη γυροβολιά μας!!! - παίζει στην παιδική πισίνα στο ξενοδοχείο - αρχίζει η μουσική - βγαίνει σε 1'' από την πισίνα διασχίζει τρεχοντας όοοοολη την μεγάλη πισίνα ανεβαίνει τα 10 σκαλάκια που είχε γιατί; - για να χορέψει μπροστά στο ηχείο!!!! όοοοολοι μεμας γελούσαν!!

γενικά κοριτσάκια μου περάσαμε υπέροχα κ νομίζω ότι ήταν από τις καλύτερες διακοπές που έχω κάνει ποτέ μου...- αν εξαιρέσουμε τη μαμακίαση που δεν παίζεται ώρες ώρες -

τέλος

ΜΑΡΩΩΩΩΩΩΩ ΜΟΥ!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

και

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΑΦΤΙΖΕΤΑΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΠΡΑΝΤ - ΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ - ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟΥ!!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρινάκι πολύ χαίρομαι για εσενα!

Μάλλον απο οτι αποδεικνύεται είσαι η μόνη που πέρασες καλα με όλη την έννοια της λέξεως!!!

Έλιωσα στο γέλιο με την αντίδραση της Εβελίνας στις μπάλες!!!

Όσο για αυτο με το χορό κ εμεις το έχουμε, όοοοοτι κ να κάνει μόλις ακούσει μουσικη το παραταει κ χορευει!!!

Α κ ψιτ μεταξύ μας...να ρίξει η Λίτσα την Μυρτώ δίπλα απο γαλαζοαίματο λιγουλάκι δύσκολο....την Μαριαννούλα μπορεί....


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

ένα δίκιο το'χεις!!!χαχαχα!!! ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι είπαμε!!!

θα στείλουμε εβελίνα κ μελινάκι για κλάμπινγκ!!έτσι;

αααα...περπατούσαμε στο δρόμο κ περάσαμε μπροστά από ένα κλαμπ που είχε τέρμα τη μουσική, μου αφήνει το χέρι απευθείας κ μπαίνει μέσα κ άρχισε το χορό κ τα χέρια τεντωμένα στον μπαρμαν να την πάρει στην μπάρα πάνω!!! εν τω μεταξύ ήταν 8 το απόγευμα κ το μπαρ τελείως κωλόμπαρο!! πολύ γέλιο!! κάτσε να βρω τη φώτο να τη βάλω να γελάσετε!!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...