Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

το ξερω παρολο που δεν εχω κανενα μηνυμα λεει οτι ειναι γεματο! εχει φάει κολλημα προφανως! εχω στειλει μαιλ στον διαχειριστη!

Καταλαβαινω απολυτα, απλα ενιωσα ασχημα οταν το διαβασα αυτο,γιατι προσωπικα δε το εχω κάνει ποτε σε καμια κοπελα που δε θηλαζει..δεν υπαρχει διαφορα για μενα τι γαλα θα το ταίσεις μητρικό ή ξενο,αλλα πως θα το μεγαλωσεις..

Τωρα αν καποιες θεωρουν οτι κανουν τοοοοοοοοοσο μεγαλο κατορθωμα ειναι δικο τους θεμα.Και γω που θηλαζω οκ,δεν κατεκτησα και τη σελήνη...γυναικες θηλαζαν απο αρχαιοτάτων χρονων δεν ανακαλύψαμε την Αμερικη ξαφνικά εμεις! Ελεος & ημαρτον! xaxaxaxa

αχ βρε κοριτσακι χαιρομαι που καταλαβες τι εννοω....φυσικα και δεν το εχεις κανει ποτε σε καμια!οχι εσυ!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

Γιατί δεν υπάρχουν κοπέλες του Αυγούστου που δεν θηλάζουν???Εγώ είμαι ενάντια στον φανατισμό όπως και να έχει!!!Τώρα θηλάζω αύριο μπορεί όχι ε και???Και επειδή διάβασα κάτι οχι καμία δεν είπε πως ήταν έυκολος ο θηλασμος!!!Κάθε άλλο!!!

καλα δεν διαβαζα εσας οταν ελεγα οτι τον παρουσιαζουν ευκολο τον θηλασμο.Οπου και ναγυρισεις αυτο λενε.Βιβλια περιοδικα τα παντα...Αν ειναι δυνατον δεν θελω να μπω σε καμια τετοια διαμαχη και μην με βαζετε σε αυτο.Εγω την γνωμη μου ειπα και δεν αναφερομαι σε καμια!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια στο τελος θα τσακωθουμε ανευ λογου!!!!!!!!!

Ελα!!!!!!! ΤΕΛΟΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!

Ολοι λενε για τη Μπιγιονσε ρε γαμωτο!!!

Δε πηγε καμιά σας???

Μονο τη Μαρίτα κοβω να εχει πάρει τα διδυμα και να έχει πάει!Τη φανταζομαι να ειναι μπροστα μπροστα με δύο μάρσιπους ενα στηθος και ενα πλάτη και να χορευει και απο πάνω!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα δεν διαβαζα εσας οταν ελεγα οτι τον παρουσιαζουν ευκολο τον θηλασμο.Οπου και ναγυρισεις αυτο λενε.Βιβλια περιοδικα τα παντα...Αν ειναι δυνατον δεν θελω να μπω σε καμια τετοια διαμαχη και μην με βαζετε σε αυτο.Εγω την γνωμη μου ειπα και δεν αναφερομαι σε καμια!

Ναι καλέ απλά για μένα πολλές φορές ήταν δύσκολος ο θηλασμός και ακόμα είναι αλλά το παλεύω χωρίς να φανατισμό γιατί πραγματικά το θεωρώ αστείο!!!Άσε που και εγώ και ο άντρας μου παιδιά της milupa είμαστε και δεν πάθαμε και τίποτα !!!Και τώρα που επιστρέφω στην δουλειά δεν ξέρω αν θα είναι αποκλειστικός ο θηλασμός μας!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν οι πρώτες μας φωτο στο νέο καφε!!!

http://i948.photobucket.com/albums/ad330/konstadina176/DSCN1294-1.jpg

http://i948.photobucket.com/albums/ad330/konstadina176/DSCN1290-1.jpg

http://i948.photobucket.com/albums/ad330/konstadina176/DSCN1285-1.jpg

Επεξεργάστηκαν by JimDin

yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Dafy καλώς ήρθες!

Να σου ζήσει το αγοράκι σου!

Κάποιες υπερβολές διαβάζω στο καφέ του Σεπτεμβρίου, οτι τα περισσότερα παιδάκια που θηλάζουν έχουν αρρωστήσει! μόνο ο δικός αρρώστησε, δεν ξέρω κάποιο άλλο! Παιδιά είναι κι αυτά που θηλάζουν και θα αρρωστήσουν καμιά φορά, δεν είναι ρομποτάκια!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ντίνα τι ματάρες είναι αυτές? άντρακλας με τα όλα του!

Και το παπούτσι τρέλα!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτα τα φλυτζάνια που μας εχουν βάλει, μου φέρνουν στο νου τη Μενεγάκη!χαχα

Υπαρχει επιλογη για αλμπουμ,που μπορεις να ανεβασεις φωτο και να τις βλέπουν μονο μέλη του καφέ και οχι ολοι οι ασχετοι! Πολυ καλο αυτο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...