Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

koyfetaki καλο καθαρισμα κοπελαρα μου!μολις τελειωσεις ελα να βοηθησεις και εδω γιατι τα εχω βρει σκουρα.ολη την ωρα καθαριζω και ολη την ωρα καθαρισμα θελει.....ουφ!

ελπιζω ολα να ειναι οκ και να εισαι καλα.εγω δεν το βλεπω για τεταρτο,επαθα για χιλιοστη φορα ουρολοιμωξη και ο γιατρος με εβαλε καραντινα και τριμηνη θεραπεια.ποτε να προλαβω να το κανω?εχω και μια ηλικια η γυναικα.ο μονος χαρουμενος ειναι ο αντρας μου!!να του δωσω καμια να ησυχασω κοριτσια?

αχ,pastakia απο οτι βλεπω ολες στα ιδια ειμαστε.γιατι δεν το παγωνεις το στεγαστικο σου κοπελα μου?εμεις με το που εμεινε ανεργος το παγωσα για ενα χρονο και μετα θα δουμε ,δεν γινοταν αλλιως.υπομονη .....

maestria τελεια η φωτο!!!!αντε να περασουν οι ιωσεις μηπως και κυκλοφορησουμε.τοσο καλος καιρος και εμεις μεσα!!!!

φιλακια κοριτσια σε ολες εδω μεσα!!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω δεν το βλεπω για τεταρτο,επαθα για χιλιοστη φορα ουρολοιμωξη και ο γιατρος με εβαλε καραντινα και τριμηνη θεραπεια.ποτε να προλαβω να το κανω?εχω και μια ηλικια η γυναικα.ο μονος χαρουμενος ειναι ο αντρας μου!!να του δωσω καμια να ησυχασω κοριτσια?

αχ,pastakia απο οτι βλεπω ολες στα ιδια ειμαστε.γιατι δεν το παγωνεις το στεγαστικο σου κοπελα μου?εμεις με το που εμεινε ανεργος το παγωσα για ενα χρονο και μετα θα δουμε ,δεν γινοταν αλλιως.υπομονη .....

maestria τελεια η φωτο!!!!αντε να περασουν οι ιωσεις μηπως και κυκλοφορησουμε.τοσο καλος καιρος και εμεις μεσα!!!!

φιλακια κοριτσια σε ολες εδω μεσα!!!!!

μην μου μιλάτε για ουρολοίμωξη παθαίνω ανατριχίλα....πριν το παιδί είχα συνέχεια...συνέχεια όμως!!!! δεν ξεκολλάς με την καμμία από αυτό...μετά το παιδί μία φορά μου τυχε και έκανα 3μηνη θεραπεία κι εγώ...και είμαι τόσο μιγιάγγιχτη με τα μικρόβια κτλ κτλ που όταν το παθαίνω τα βάζω τόσο με τον εαυτό μου "πως το'παθα παλι ρε ΓΜΤ!!!!"

όσο για το στεγαστικό, φιλαράκι έχουμε κάνει ήδη αίτηση στην τράπεζα για καλύτερη δόση, αλλά πήγαμε και στον ΕΚΠΟΙΖΩ για υπερχρεωμένο νοικοκυριό....γιατί δεν πάει άλλο...ΚΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΠΙΚΟΤΑΤΟΙ, ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ...μπορεί να μην ψωνίζαμε στο Σουπερ μαρκετ να φάμε για να πληρωθεί το στεγαστικό ...άσε με χέσε με.....2 δόσεις είναι απλήρωτο και θα πάμε σε δικηγόρο ειδικό γι'αυτό ....Ο Θεός να μας φυλάει μοναχά.....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

ο θεος να μας φυλαει ολους κοριτσια μας.τι να πω!!!!!!!δεν λεω τπτ ολα καλα αντε να δουμε ποτε θα ξεσηκωθει ο κοσμος κ θα παρει τα οπλα αχχαχαα απο τα χωρια θα ξεκηνησουν λεει ο χαμπι μου να το δειτε


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλό μηνα και καλή βδομάδα!

Παστακια έχετε δάνειο από τράπεζα ή από το παρακαταθηκών;

Αν είναι από τράπεζα για πες λεπτομέρειες, τι χρειαζεται και τα σχετικά γιατί κι εμείς δεν την παλευουμε με τίποτα!

Κουφέτο ποιος θα ξεσηκωθεί;;;;;;;

Δεν υπάρχει περίπτωση! Όλοι έχουμε λουφάξει γιατί φοβόμαστε μην μας βρουν χειρότερα;

Και να σου πω και κάτι; Στις 6 Μαϊου θα δεις ότι δεν θα αλλάξει τίποτα γιατί παλι θα ψηφίσουν τους ίδιους.... Γιατί ο Έλληνας είναι μαζόχας και η νοοτροπία μας δυστηχώς δεν αλλάζει...


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα κορες!δεν ξερω βρε λενι εμενα με φαινετε οτι κανενας σχεδον δεν θα τους ψηφισει αλλα παλι οι ιδιοι θα βγουν...ειχε χτες μια εκπομπη για την βουλγαρια 12 ωρες δουλευαν οι γυναικες αξιοπρεπεστατες οχι αυτα τα σουργελα γενικος που βλεπουμε εδω με οικογενειες κ πολα χρονια στην πλατη τους εργασιας 12 ωρες για 250ευρο....καταντια πληρης,κατι πρεπει να γινει παντος ελενη μου για να μην φτασουμε εκει


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε πα να μαμιθουν ολοι τους ζουμε απιστευτες ωρες παντος.

και βιαστηκα να μιλησω ο μεγαλος γυρισε με πονο στο στομαχι απο σχολειο κ παει να παρει κ την μικρη ο χαμπι τωρα κ αυτη χαλια ρε γμτ δηλαδη γμτ


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε κουφέτο...

Ελεος δηλαδη!!! Φέτος σας πάει αντε να μην πω πως!

Τες πα... Περαστικά να είναι κι αυτά θα τα ξεχάσεις!

ελενι με αιμοραγια την εχω...ειχε περιοδο στις 24 του μηνα τις σταματησε κ της ηρθε σημερα πηγμα με αιμα εχω τρελαθει το απογευμα πηρα τον γιατρο θα παμε απο κει..μου ειπε οτι συνεχιζει το πηγμα ομως βρηκε διοδο κ γι αυτο της ηρθε η αιμοραγια κατι μου λεει οτι παμε παλι για χειρουργειο....εαν μπορουμε εγω θα του πω μεσα στου ασφαλους να το κανουμε στις διακοπες του πασχα......γμτ....ο μεγαλος ακομη κοιματε θα τον ξυπνησω τωρα για να φαει λιγο αστρακι που τον εκανα:-(


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ελενι με αιμοραγια την εχω...ειχε περιοδο στις 24 του μηνα τις σταματησε κ της ηρθε σημερα πηγμα με αιμα εχω τρελαθει το απογευμα πηρα τον γιατρο θα παμε απο κει..μου ειπε οτι συνεχιζει το πηγμα ομως βρηκε διοδο κ γι αυτο της ηρθε η αιμοραγια κατι μου λεει οτι παμε παλι για χειρουργειο....εαν μπορουμε εγω θα του πω μεσα στου ασφαλους να το κανουμε στις διακοπες του πασχα......γμτ....ο μεγαλος ακομη κοιματε θα τον ξυπνησω τωρα για να φαει λιγο αστρακι που τον εκανα:-(

Πες μου ότι μου κάνεις πλακα!!!!

Δεν είναι δυνατόν....

Γιατί ρε γμτ... Αφού πήγαινε τόσο καλά!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γτ ελενη οπως ειπε κ ο γιατρος μετα απο τοσες επισκεψεις που κανουμε καθε δυο βδομαδες κ λιγοτρεο μαλλον πρεπει να κανουμε την διαινυξη αγαπη μου.εμεις δηλαδη τωρα σωθηκαμε αλλα δεν λυσαμε το προβλημα.και επιδη ειμαι κατα πολυ τρελαμενη αλλα κ ποιο ηρεμη εγραψα το θεμα μας κ ειπα κ το ευχαριστω που ηθελα στον ντοκτορ....αντε παω να ξυπνησω τον μεγαλο κλ λελενη ηταν που ηταν μισος ....τωρα με την γαστρεντεριτιδα μην σου πω....


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα αγάπες...πωώώς πάτε; εμείς τα ίδια...άλλαξε και ο καιρός πάλι και ο Τζότζος είναι πάλι με Αερολίν και Φλιξοτάιντ(καλέ τι αγγλικό ήταν τούτο!!!)

Που είσαστε ρε παιδιά, γιατί χαθηκαμε;:(:(:(

Καλημέρα!

Καλό μηνα και καλή βδομάδα!

Παστακια έχετε δάνειο από τράπεζα ή από το παρακαταθηκών;

Αν είναι από τράπεζα για πες λεπτομέρειες, τι χρειαζεται και τα σχετικά γιατί κι εμείς δεν την παλευουμε με τίποτα!

Κουφέτο ποιος θα ξεσηκωθεί;;;;;;;

Δεν υπάρχει περίπτωση! Όλοι έχουμε λουφάξει γιατί φοβόμαστε μην μας βρουν χειρότερα;

Και να σου πω και κάτι; Στις 6 Μαϊου θα δεις ότι δεν θα αλλάξει τίποτα γιατί παλι θα ψηφίσουν τους ίδιους.... Γιατί ο Έλληνας είναι μαζόχας και η νοοτροπία μας δυστηχώς δεν αλλάζει...

Αγάπη έχουμε αφήσει το στεγαστικό και ένα όλα σε ένα που έιχαμε κάνει απλήρωτο 2 μήνες(από τράπεζα φυσικά, γιατί στην ηλικία που το πήραμε μόνο τράπεζα έβλεπε κέρδος!!->21-22 χρονών!!!)

Κοίτα να δεις υπάρχει ένας οργανισμός ο ΕΚΠΟΙΖΩ που σε συμβουλεύουν για τα υπερχρεωμένα νοικοκυριά με δικηγόρους τους κάνεις μια αίτηση 50,00 ευρά και συνεχάει το θέμα με αμοιβή δικηγόρου γύρω στα 400-500...βέβαια το ειρηνοδικείο από ό,τι ξέρω έχει "στρατολογησει" κάποιους ανεργους δικηγορους που με λιγότερα σαφώς σου διεκπεραιώνουν την υπόθεση στο πιτσ! φυτίλι που λέμε κι εδω κάτω....πάντως υπάρχει φως και να ξέρεις οτι το δάνειο δεν πρέπει να υπερβαίνει το 1/3 του μισθού/εισοδήματος...ακόμα δεν έχουμε ξεκινησει διαδικασία, ρωτήσαμε τον ΕΚΠΟΙΖΩ και μας είπε να αφήσουμε απλήρωτα τα δάνεια για κάποιες δόσεις, γιατί αν είμαστε και τόσο τυπικοί θα σου πεί η τράπεζα "πότε είχες πρόβλημα"...εν τω μεταξυ πήγαμε και στην τράπεζα και έχουμε κάνει και εκεί αίτηση(άάάάλλλα 50,00 ευρά) για "καλυτέρευση" της δόσης και έτσι φαίνεται οτι δεν το κάνουμε από "δόλο",όπως θα μπορούσε να στηρίξει η τράπεζα.....και να σου πώ την αλήθεια ψιλο-βολευτηκαμε και βγάλαμε πέρα άλλες υποχρεωσεις που είχαν μείνει απλήρωτες...βάλαμε και πετρελαιο για του χρόνου...τεσ πα!!! ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΜΟΝΑΧΑ!!!

Κουφετάκι μου να ξέρεις οτι σε σκέφτομαι συνέχεια ΄και όλα αυτά που περάσατε φέτος..υπομονη και περαστικά....μας μαμίσανε φέτος την ψυχολογία ρε γμτ!!!!!

ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Δυστηχώς μόνο στα λόγια μένουμε....

Όσο για τις εκλογές, θυμήσου με! Πάλι τα ίδια θα έχουμε!

ΕΝΤΑΞΕΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ...ΕΓΩ ΑΠΌ ΤΕΡΜΑ ΔΕΞΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΡΜΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΕΤΣΙ ΟΠΩς ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ...ΣΙΧΤΙΡ ΒΡΑΔΥΝΙΑΤΙΚΟ!!

δε πα να μαμιθουν ολοι τους ζουμε απιστευτες ωρες παντος.

και βιαστηκα να μιλησω ο μεγαλος γυρισε με πονο στο στομαχι απο σχολειο κ παει να παρει κ την μικρη ο χαμπι τωρα κ αυτη χαλια ρε γμτ δηλαδη γμτ

Α, υπομονη ρε γμτι!!!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο εμένα...33 είμαι να μπώ???? έχω λίγο καιρό στο καφέ και ακόμα ανακαλύπτω νέες ομάδες :P :p

Για όσες δεν με έχετε ξαναδεί είμαι η mamavasia απο δίπλα (parents), είμαι καλά και ανυπομονώ να φτιάξει περισσότερο ο καιρός. Βαρέθηκα τα χειμωνιάτικα, τον αέρα και το κρύο :P :p :P (τι σας λέω νυχτιάτικα)!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλωσήρθες Μαμαβάσια!

Και εμείς καλά λέμε ότι είμαστε και βαρεθήκαμε και εμείς τις βροχές και τα κρύα.

Παστάκια, τι να σου πω πέρα από υπομονή. Την υγειά σας να έχετε και όλα θα περάσουν. Think positive!

"Π" σας και ξανά "Π" σας κουφέτο. Αμάν βρε Πασχαλιάτικα! Ζόρι μεγάλο για την μικρά. Αλήθεια από ψυχολογία πως είναι η κόρη σου;

Τώρα εγώ κάνει να ευχηθώ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ;

Μακάρι βρε κορίτσια να περάσει αυτός ο μήνας και να έρθει ο Μάΐος χωρίς κρύα, αρρώστιες και πιο αισιόδοξος. Αμήν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...