Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Κατρίν, είδα μπέμπη! Ρε συ, τι κουκλί είναι αυτό! Και νομίζω ότι μοιάζει στον μπαμπά!!! Αλλά ετσι κι αλλιώς μοιάζετε με το στεφάνι σου, κουκλί θα γίνει και το βασικότερο... Τρελλό Μπαόκι!!!

Και η Ηλιάννα πώς μεγάλωσε ρε συ έτσι!!! Φτου φτου τα παιδάκια σου, όλα μια χαρά!

Αχχχχχ...... κοριτσάκι σε γνώρισα, μια μικρή μπουμπού... και τώρα είσαι μάνα δύο παιδιών! Μου έχετε λείψει όλοι σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, Χρόνια πολλά!

Παστάκια και Σάντυ να χαίρεστε τα καμάρια σας! Πάντα χαρούμενα να είναι!

Χρόνια πολλά στον μπαμπά μου και στον ανηψιό μου που τους χαιρόμαστε κάθε μέρα!

Link to comment
Share on other sites

έλα να χαίρομαι τον Τζότζο μουουουου λέμεεεεε.....:P:p:p

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές...Σαντούλι μου να τον χαίρεσαι τον Γιώργαρο κι εσύ Νιονιώ μου τον μπαμπούλη σου και το ανηψάκι σου....φιλάκιααααα πάω να τον ζουλήξωωωωωωωω...πάλιιιιιιιιιιιιιιι:P:p:p


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλό μήνα και καλημέρα!

Ήρθε επιτέλους η Άνοιξη ...ή μήπως το καλοκαίρι;

Την περασμένη εβδομάδα που έβγαζα τα παιδιά στην παιδική χαρά φορούσα χειμωνιάτικα και μπουφάν και έχει από το Σάββατο που βγάλαμε τα καλοκαιρινά μας ρούχα και χθες φορέσαμε κοντομάνικά και αμάνικά χωρίς φανελάκι. Δε λέω ότι δε μ' αρέσει αλλά κάτι δε πάει καλά...:shock:

Πάντως αν συνεχίσει έτσι δεν τη βγάζω καθαρή το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααααα.....καλό μήνααααα...όλα τα καλά..

άντε να καλοκαιριάσει να έρθουμε λίγο στα πάνω μας...Πώς είσαστε; εμείς καλά....το μόνο άσχημο νέο που έχω να σας πώ και πολύ σοβαρό μάλιστα είναι οτι μάθαμε οτι ένα ανηψάκι μου 10 χρόνων έχει σθένωση αορτής και τρέχει η αδερφή μου σε Ωνάσεια κτλ κτλ....:(:(:(εύχομαι να πάνε όλα καλά γιατί σχεδόν τον έχουμε μεγαλώσει με τον Πέτρο....και να μην το είχαμε μεγαλώσει...τέλος πάντων λέω βλακείες γιατί δεν ξέρω τι ναπώ...προσπαθώ όμως και είμαι αισιόδοξη, γιατί ο Θεός είναι εκεί και κοιτάει και αφού το προλαβαίνουν το παιδί πιστεύω οτι είναι με το μέρος τους...όχι βέβαια οτι σε όσους γινεται το αντίθετο δεν είναι ο Θεός μαζί τους...τέλος πάντων μην μακρυγορώ και σας φαίνομαι πάλι κάπως.....

αυτά....

κλείσιμο μήνα έχουμε και τρέχω σαν μακάκας γιατί έχουμε προϊσταμένη τώρα πια και είναι πιο στρίντζω από τον προηγούμενο.....

Ο Τζότζος μόλις ξεπέρασε άλλη μία ίωση...και κόλλησε εμάς:D:D:D....ααα!!!και δαγκώνει τα παιδάκια στον παιδικό...θα το σκοτώσω!!!!:shock::shock::shock:


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Παστακια, για το δάγκωμα μη στεναχωριέσαι. Μέχρι να τον σκοτώσεις θα το ξεπεράσει. Φάση είναι, την περάσαμε κι εμείς και ο ανηψιός μου και το παιδάκι της κουμπάρας μου (παρεπιπτόντως πηγαίνουν όλα στο ίδιο παιδικό :tongue:).

Για τον ανηψιό σου τι να πω... ελπίζω και εύχομαι να το ξεπεράσει το παιδάκι αν και δεν ξέρω ακριβώς τι γίνεται σ' αυτήν την πάθηση.

Δύναμη στους γονείς και θετική σκέψη.

Ο Θεός να το φυλάει!

Μακάρι να το ξεπεράσει γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε κορίτσια που είσαστε....Πάτρα καλεί Θεσ/κη, Αθήνα και περίχωραααααααα!!

Νιονιώ μου σε ευχαριστώ πολύ...θα δούμε θα δείξει...


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αααααντε ρε Λενιώωωωωωωωω....καλά είσαι; η μπουμπού σου καλά;..Ο Τζότζος καλά είναι μας τρελαίνει έχει αρχίσει και λέει αρκετες λεξούλες, κάνει αρκετές ζουζουνιές και αυτά......Εσείς πώς περνάτε;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Ειδες βρε Παστακια μου,μολις μας καλεσες εμφανιστηκαμε,χιχιχιχιχιχι:tongue:

Καταρχην τι νεοτερα εχεις για το ανιψακι σου,πως ειναι το παιδι και σε τη φαση βρισκονται;Μακαρι να πανε ολα καλα κοπελα μου,και συντομα να αντιμετωπιστει το προβλημα υγειας,εσεις το μονο που μπορειτε να κανετε ειναι να συμπαρασταθειτε στους γονεις.

Εμεις τρεχουμε και δε φτανουμε,για αυτο και εχουμε χαθει,η μικρη εχει εξετασεις,ιδιαιτερα,προβες για παραστασεις σχολειου και μπαλετου,αλλα προς το παρον το απολαμβανουμε....κατα τ'αλλα οσο εχουμε την υγεια μας,λεμε οτι ειμαστε καλα.

Οσο για τα υπολοιπα κοριτσακια κι αυτα καλα ειναι,η σαντυ εχει προβλημα με το πισι για αυτο και εχει εξαφανιστει.Καταφεραμε ομως και βρεθηκαμε για καφεδακι και το ευχαριστηθηκαμε,ειμασταν σχεδον ολες,ελειπαν το κισακι κι η μαριαθ.Αλλα δεν πειραζει θα το ξαναοργανωσουμε,μονο καλα να ειμαστε.

Αυτα τα ολιγα,φιλακια πολλα,στο τζοτζο,που ακομα περιμενουμε φωτο,ελεος μαρη,εγω στο ειπα,φανταρο θα το δουμε το παιδι στο τελος:tongue::tongue:


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου τα είπε η Φανή.

Από υγεία είμαστε Δόξα το Θεό, και αυτό είναι το κυριότερο!

Για τα υπόλοιπα, όπως όλοι κι εμείς το παλεύουμε(μέχρι πότε δεν ξέρω)!!!!;)

Βάλε καμιά φωτογραφία ρε να δούμε τον Τζότζο!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...