Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Δεν το είχα σκεφτεί έτσι... αλλά τώρα που το λες.

Εγώ είμαι αυτή που μοιάζει με έγκυος στη μέση. Νομίζω ότι μου μοιάζει.

Πάρε εσύ αυτή από δεξιά που έχετε ίδιο μαλλί (την ξανθιά εννοώ).

Τώρα για το ποια θα πάρει την γκριζομάλλα από αριστερά ... δε με ενδιαφέρει χα, χα, χα.....

Ας πούμε ότι είναι κάποια συμπεθέρα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κουκλες! Ναι εγω ειμαι δεν ειμαι φαντασμα χαχαχα εχω καιρο να μπω....ο συζηξ χειρουργηθηκε και αναρρωνει ποτε θα δουλεψει ξανα αγνωστο προς το παρον, εγω ακομα περιμενω να μου δωσουν λεφτα απ΄αυτα που με χρωστανε απ΄τη δουλεια και γενικα ειμαστε μια ομορφια χαχαχα, ο μικρος ειναι ενα γλυκο, τρελο παιδακι και καθε μερα μου παιρνει ολο και περισσοτερο τα μυαλα (τα λιγα που χω), συννενοουμαστε αψογα αλλα λεει μονο μαμ, μαμα, το απ΄το αυτο, αουβ στα σκυλακια και τσιριζει ολη μερα ειτε απο χαρα ειτε απο νευρα χαχαχα. Στελνω πολλα πολλα φιλακια σ΄ολες σας!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αμαζόνες μου! Βλέπω από νέα μια ομορφιά είμαστετα φιλία μου στην καθεμία καί περαστικα ρε σεις ρι νσ πω


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10.jpg

Καλημέρα τσούπρες!

Γεια σου Κισάκι! Τι κάνεις κούκλα; Πως είναι η οικογενειακή ζωή με τα δύο;

Σάντυ, μπορώ να καταλάβω τι τρέλα έχεις με τον γιο. Λατρεύω την κόρη μου, θέλω πάλι κορίτσι αλλά με τον γιο μου υπάρχει έρωτας.

Νομίζω ότι παίζει κάποιο οιδιπόδειο με τους γιους μας.

Βαρέθηκα τη βροχή, δε θέλω άλλο. Θέλω να βάλω κοντομάνικα και να βγάλω το καλσόν.

Που είναι ο ήλιος οεο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχαχαχα!!!τι κανετε?πξγα γιατρο ναδει τη μητρα,μια χαρα ολα οκ!αδιαθετησα κιολαςκαι καθαρισα...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...