Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εεε...είσαστε τρελάρες....κορίτσια; ακούστε σκηνικό στη δουλειά:

σκάει μύτη η Προσωπάρχης από την Αθήνα απροειδοποιήτα...ωχχχχ λεώ εγώ ήρθε η ώρα μου...μπαίνει μέσα ο δ/ντης και ο προϊστ μου...ωωωχ λέω εγώ....και ποιον έδιωξαν ρε κορίτσια; τον ΠΡΟΙΣΤ!!!!!

φουυυουουουο....μου 'φυγε ένα βάρος....οχι οτι το ευχαριστιέμαι, αλλά εγώ άν έχανα την δουλειά μου θα πεινούσα, αυτός έχει και λογιστικό γραφείο έξω....δεν είναι τόσο χαμένος.....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και ποιον έδιωξαν ρε κορίτσια; τον ΠΡΟΙΣΤ!!!!!

ΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα!

Άντε, τη γλίτωσες πάλι! :tongue:

να μαι κ πάλι κοντά σας!Σας ευχαριστώ πολύ όλες!σάντυ να χαίρεσαι τον μικρό σου!

κισάκι άντε σειρά σου!

Κορίτσι να σου ζήσειιιιιιιιιιιιιιιι!!!

New-baby-boy01.gif


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

να μαι κ πάλι κοντά σας!Σας ευχαριστώ πολύ όλες!σάντυ να χαίρεσαι τον μικρό σου!

κισάκι άντε σειρά σου!

Καλημερα κουκλακι μου, με το καλο να ερθει η μπουμπου στο σπιτι, ο μικρος τί λεει?

Παστακια πολυ γελιο χαχαχα

Νιονιο Τζονι Ντεπ εφηβικος και παντοτινος ερωτας χαχαχα

Φιλακια σ΄ολες!

Link to comment
Share on other sites

κουκλάκι μου με αυτά κι αυτά η παλιογαϊδούρα σε ξέχασα....να σου ζήσει το νινί, να είναι γερό και δυνατό και πάντα τυχερό!!!να μου το φιλησεις...πως τα περνάς; αντέχεις βρε!!!;););)

Κορίτσια, να με συγχωρήσει ο Θεός, δεν το ευχαριστήθηκα, αλλά επειδή έπαιζε πολύ να φύγω εγώ λόγω μην μείνω έγκυος και οτι δεν έιχα κανένα μέσον εκεί μέσα και και και.....μπήκε μέσα (ο προιστ) όταν τον φωνάξανε με ένα υφάκι οτι "τώρα Κατερίνα οτι κάναμε, καναμε....είναι η ώρα σου"(γιατί μου είχε πεί οτι το άλλο το μακακκισμένο το ανύπαντρο που έχουμε είναι πιο αρεστό στους υπόλοιπους...εμ βέβαια εγώ έχω και οικογενεια και προβλήματα δεν έιμαι όπου μάνα μου και πατερας μου...και οτι αν και το έχει παλέψει 5 χρόνια τώρα δεν θα μπορέσει να το αποφύγει λόγω εποχής!!!! κάτι τέτοιες μακακίες μού έλεγε ....ή οτι αφού έκανα παιδί, πρέπει να φύγω και να προετοιμαστώ γιατί τέτοιες εταιρείες τις μανάδες διώχνουν τώρα......!!!!!:mad::-x:-x)...εν τω μεταξύ αυτός είχε "όνομα" μεσα στην εταορεία οτι και καλά με κράτησε ...μου έσωσε πολλές φορές τη θέση, αλλλαααα ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ!!!! μου'χεοι φύγει ο πάτος!!!κι άσε που άφησα τον Τζότζο μου 3,5 μηνών μωρό για να γυρίσω για να παλέψω για τη θέση μου κι όταν χρόνιζε το παιδί μού λεγε οτι μάλλον θα με διώξουν!!!! Η μόνη εποχή που δεν μου το έλεγε αυτό ήταν όταν ήμουν εγκυος κι επειδή είχα αίμα, πρόσεχαν κάπως ας πούμε(που χέσε μέσα κι εκεί μαλακίες μου κάνανε αλλά δεν μασαγα εγώ, για να είμαι ήρεμη για το παιδί......).....ααααυτά...καλά δεν ξέρεις και ποτέ...αν και μας καθυσήχασε ο δ/ντης οτι από ταγραφεία τέλος οι περικοπές, αλλά ποτέ δεν ξέρεςι ξαναλέγω...μπορεί η επόμενη να είμαι όντως .....Ο Θεός βοηθός κορίτσια...

Αλλά πού είσαστε ; πού χαθ'ηκατε; είσαστε καλά; Μαεστρούλι όλα καλά; Κισάκι ποτε γεννάμε τελικά; Μανουτιτάκι;ΕλένηΚ; Ελένη2008;Καλά με το Σαντούλι και το Κουκλάκι κάπως τα είπαμε....Το κουφετάκι καλά είναι;Η Νιονιώ;Ξέχασα καμμία; έλα μωρέέέέέέέ;πού είσαστεεεεεεεεεε;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κλ καλε μια σελιδα την λιβανιζετε 800μερες.κ ουτε ενα σωστο ξεχιλωμα βρε παιδακι μου.πατρινια μου κουραγιο κ μην την ψαχνεις να παρακαλας να εχετε δουλιτσα κνα περνανε οι μερες.πλεον ξερω πολλα ζευγαρια με δυο γονεις ανεργους κ 3 παιδια αστα αστα!παρτε κ το ξεχυλωμα.

assets_LARGE_t_420_365083_type11491_type11491.jpg


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπα το γκουκλι το φτιαξε το θεμα δεν θα ξναυπαρξουν μου φαινετε ξεχυλωματα το δντ εβαλε κ εδω το χερι του.περικοπες κ στις εικονες λεμεε


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...