Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Και οι συγκολλήσεις που κάνουν οι έμβρυολογοι τι είναι ;;; Άκουσα που το έλεγε η μαία στην έμβρυο λόγο πριν την ετ πως κάνε κάτι να πετύχει η κοπέλα κάνε συγκόλληση και μπερδεύτηκα …

      Αυτό δεν το γνωρίζω,πρώτη φορά το ακούω 

Recommended Posts

Πουλάω μάρσιπο ring Sling της γνωστής εταιρείας αστεράκια χρησιμοποιημενος μόνο μια φορά μετά μου έκαναν δώρο έναν άλλο παρόμοιο κ ξεχαστηκε στη ντουλάπα. 😁

Τιμή 25 θεσσαλονικη


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια υπάρχει το σλινγκ. Ναι είναι το ίδιο με τη φώτο κ λίγο πιο όμορφο αφού έχει κ τσεπουλα .δεν ξέρω πως να ανεβάσω φώτο γι αυτό δεν έβαλα το δικό μου


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια υπάρχει το σλινγκ. Ναι είναι το ίδιο με τη φώτο κ λίγο πιο όμορφο αφού έχει κ τσεπουλα .δεν ξέρω πως να ανεβάσω φώτο γι αυτό δεν έβαλα το δικό μου

Σου έχω στείλει μήνυμα μέρες τώρα το έχεις δει?

Όχι τίποτα αλλά είναι να το κάνω δώρο σε μέλη ά μανούλα που έχει πρόβλημα και το

βιάζομαι.

:)

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...