Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

τι κανετε κοριτσακια μου? ολα καλα?

εγω πηγα με την μαμα μου στο ευχελαιο το απογευμα, μετα γυρισαμε σπιτακι, εκανα μακαρονια στον αντρουλη και μπηκα να δω τα νεα σας..

Αυριο θα βαψω αυγουλακια, θα παω κομμωτηριο και θα ετοιμασω βαλιτσουλες για το "χωριο" του αντρα μου!

Κοριτσια εγω εχω μια μεγαλη βαλιτσα benetton και θα βαλω μεσα και τα δικα μου και της μπεμπας (εδω στην κλινικη δεν δινουν ρουχα για τα μωρα).

Εγώ γενικα καλα! Εχω καούρες βρε κορίτσια. Αχ μαλλιαρή θα μου βγει η μπέμπα.

Εγώ εχω πόνους χαμηλα, στα κόκκαλα όμως. Ειδικα αν καθησω μετα αδυνατον να σηκωθω από πόνο.

κατερινακι, και εγω εχω καουρες πολλες! ο γιατρος με κοροιδευει και μου λεει οτι θα εχει μαλλια η μπεμπα!

και πονους εχω στα ποδια, κανα 3ημερο τωρα, δεν μπορω να σηκωθω λεμε..

για την συχνοουρια που λετε και εγω μια απο τα ιδια, δεν ηξερα την ασκηση, θα την δοκιμασω μολις γεννησουμε και θα δουμε!

Vanillaκι μου, τι ειναι παλι αυτο τωρα? ελα βρε κουκλα, μην στεναχωριεσαι, φυσικα και δεν φταις εσυ!

ολα θα πανε καλα, θα το παρακολουθειτε και ολα θα ειναι οκ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Vanilla μου, ξέρω είναι δύσκολο να μην αγχωνεσαι, αλλα προσπάθησε να έχεις θετική ενέργεια. Εξάλλου τώρα το ξέρετε κ θα το προσεξεις. Ολα θα πανε μια χαρα. Καληνύχτα κούκλες


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

εφτιαξε ο καιρος, μακαρι να μην ξαναπαγωσει!

ετοιμαζομαι να παω εκκλησια, μαγειρευω και φακιτσες και μετα θα βαψω αυγουλακια.

εσεις τι κανετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια!

Μόλις έβαλα μια ταψάρα γεμιστά στο φούρνο για να τρώμε τις επόμενες μέρες ;)

Αυγά έβαψα προχθές, εχθές κάναμε με τη μαμά μου κουλούρια οπότε σήμερα είμαι ελεύθερη να πάω για πασχαλινά ψώνια!!!

Το Πάσχα τί θα κάνετε? Θα πάτε πουθενά?...εμείς θα αποφύγουμε τα μακρινά ταξίδια και θα πάμε στο εξοχικό μας στη Λούτσα. Θα είναι οι γονείς μου, η γιαγιά μου, τα αδέρφια μου με τα κορίτσια τους και οι κουμπάροι μας.

Κορίτσια, βοήθειά σας. Θα περάσω κι εγώ από την εκκλησιά όταν βγω να ανάψω ένα κεράκι.

Φιλάκια πολλά στις κοιλίτσες σας :)


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κοριτσακια και μπεμπακια, τι κανετε;

Βανιλα μου, αλλο παλι και αυτο.. Μην ανησυχεις, αφου το ξερετε θα το προσεξετε. Ψυχραιμια, κοριτσι μου. :D

Βιργινακι μου, σας χρωσταω φωτογραφιες, αλλα δεν ξερω πως να το κανω.. Θα ρωτησω τον αντρα μου τωρα που τον βρηκα.

Οι υπολοιπες τι κανετε; Πολλα φιλακια σε ολες!!!!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα !

Εγω πηγα το πρωι εκκλησια κοινωνησα αναψα κερακια.....!!!

Πηγα κ στο Ικα κ τα νευρα μου κροσια ! Καταρχην πληρωθηκα πολυ λιγα για δωρο κ ξενερωσα..... τελος παντων !

Απαισιο κ αυτο το βραδυ.... με επιασε το εντερακι ...σαν κολικος να το πω? κ υπεφερα...ο αντρας μου ηθελε να με παει στο νοσοκομειο 2 η ωρα το βραδυ !!!

Ουφ ! Κ σημερα καπως το νιωθω κ με ενοχλει.... ευχομαι να περασει...εχω πεσμενη διαθεση πολυ....

Εμεις φευγουμε Σαββατο για Καρδιτσα στο χωριο μου αλλα θα βγουν πολλες οι ωρες μιας κ θα εχουμε πολλες στασεις λογω εμου !!!!!

Εχω αρχισει να το μετανιωνω αλλα θα παω κοντρα στους φοβους μου...μιας κ ο γιατρος εδωσε οκ ! Θα παρω οτιδηποτε σε φαρμακα να εχω κ αυτα των συσπασεων ακομα μηπως χρειαστουνε κ ολα καλα...

Βλεπω κ ασχημα ονειρα συνεχεια κ με κανουν χαλια ! Ουφ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου ευκολο ειναι !!! Πηγαινεις στο σηματακι με τον συνδετηρα βρισκεις απο τον υπολογιστη τις φωτο τις ανεβαζεις ερχεσαι ξανα εδω στο συνδετηρα κ μολις το πατησεις σου βγαζει τις φωτο που εχεις επιλεξει κ πατας απαντηση !

Ειναι πολυ απλο !!!!

Οποτε μπορεις βρε μην αγχωνεσαι !!!

Καλημερουδια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και μια οψη απο τη μερια του μπεμπη γιατι ειμαστε στο ιδιο δωματιο. Αυτο μεσα ειναι η κουνουπιερα, δεν την εχουμε κρεμασει ακομα.

Και στην απο πανω ειμαι εγω με τον μπεμπη, ειμαι κομματια βεβαια, μη σχολιασετε μουρη και ματια, καντε πως δεν βλεπετε..:tongue::tongue:

post-28031-14825440743783_thumb.jpg


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...