Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σιγα καλε μην παρω καινουριο !

Εχω ενα πολυ ομορφο απο αυτο με τις ροδες λαχανι με πορτοκαλι λουλουδακια ! Μια χαρα ειναι αυτο θα παρω μαζι μου !!!!

Κ ισως να παρω κ την τσαντα αλλαξιερας γι ανα βαλω μεσα πραγματα της μπεμπας οπως κανα γαντακι πανακια για γουλιτσες, καμια πανα αγκαλιας η κανα σελτεδακι τετοια πραγματακια !!!! Αν κ τα περισσοτερα υποθετω θα τα δωσει το μαιευτηριο !

Link to comment
Share on other sites

Λιζακι μου οτι εχεις !

Αν δεν το ειχα θα επαιρνα κ γω ενα τελειως απλο !

Απλα ετυχε να υπαρχει στη συλλογη.....

Το μεσημερι πριν κοιμηθω διαβαζα ιστοριες τοκετου κ πλανταξα στα κλαμματα απο συγκινηση βεβαια αλλα δεν μπορουσα να σταματησω !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Κατερινακι !!!

Εδω ταλαιπωρουμαι με εναν καινουριο περιεργο κ μονιμο απο χτες πονο χαμηλα στην κοιλια.... θα δω πως θα παει κ θα τηλεφωνησω στο γιατρο αυριο.....

Ναι καλε συγκινηθηκα μιλαμε πολυ κλαμα ! χαχαχαχαχα!!!

Εσυ πως εισαι ???????

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γενικα καλα! Εχω καούρες βρε κορίτσια. Αχ μαλλιαρή θα μου βγει η μπέμπα.

Εγώ εχω πόνους χαμηλα, στα κόκκαλα όμως. Ειδικα αν καθησω μετα αδυνατον να σηκωθω από πόνο. Ναι, καλα ειναι να πάρεις να ρωτησεις. θεωρώ όμως οτι όλα αυτα ειναι προπαρασκευαστικά της μήτρας για τη γέννα.

σημερα έμαθα οτι μια φιλη γέννησε κα καταχάρηκα. Βλέπεις ειχε πολλα προβλήματα και πραγματικα της αξίζουν χιλια μπράβο!!!

Ερχεται και η σειρά μας κορίτσια....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λιζακι για τον πονο μιλας ??

Κατερινα μου καουρες εχω κ γω αυτο το διαστημα εντονες αλλα η πεινα πεινα ! Μωρε ισχυει αυτο που λενε για τα μαλλακια ? η ειναι θεμα μητρας που πιεζει το στομαχι ???

Οσο για τους πονους ετσι ακριβως ειμαι κ γω..οταν παω να σηκωθω υποφερω....κ στην κοιλια χαμηλα κ στα κοκκαλα εκει στους προσαγωγους...

Στο μεταξυ επειδη εχω συχνοουρια το βραδυ κ σηκωνομαι απειρες φορες σκεφτομαι οτι ισως φταιει κ το οτι ολο το βαρος παει εκει μεχρι να σηκωθω κ ισως να ειναι απο την πολυ πιεση που ασκειται εκει εκεινη την ωρα !

τι να πω μακαρι να μην ειναι τιποτα μωρε ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λιζακι για τον πονο μιλας ??

Κατερινα μου καουρες εχω κ γω αυτο το διαστημα εντονες αλλα η πεινα πεινα ! Μωρε ισχυει αυτο που λενε για τα μαλλακια ? η ειναι θεμα μητρας που πιεζει το στομαχι ???

Οσο για τους πονους ετσι ακριβως ειμαι κ γω..οταν παω να σηκωθω υποφερω....κ στην κοιλια χαμηλα κ στα κοκκαλα εκει στους προσαγωγους...

Στο μεταξυ επειδη εχω συχνοουρια το βραδυ κ σηκωνομαι απειρες φορες σκεφτομαι οτι ισως φταιει κ το οτι ολο το βαρος παει εκει μεχρι να σηκωθω κ ισως να ειναι απο την πολυ πιεση που ασκειται εκει εκεινη την ωρα !

τι να πω μακαρι να μην ειναι τιποτα μωρε ...

Εγώ πάλι .... η πίτσα, πίτσα!!!Αστα δεν προσέχω! δεν ξέρω αν ισχύει πραγματικα. δεν το πολυπιστεύω. Βέβαια στον μικρο που δεν είχα καθολου καούρα, μα καθόλου γεννήθηκε χωρις πολλά μαλλάκια:tongue:

Όσο για τη συχνουρια...πιέζει μωρε το μωρο. Πόσες φορες πήγεσ και δεν έκανες και πολλά πράγματα ενώ ένιωθες ότι αν αργήσεις 1 δευτερολεπτο θα έχεις ατύχημα;;;


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λιζακι για τον πονο μιλας ??

Κατερινα μου καουρες εχω κ γω αυτο το διαστημα εντονες αλλα η πεινα πεινα ! Μωρε ισχυει αυτο που λενε για τα μαλλακια ? η ειναι θεμα μητρας που πιεζει το στομαχι ???

Οσο για τους πονους ετσι ακριβως ειμαι κ γω..οταν παω να σηκωθω υποφερω....κ στην κοιλια χαμηλα κ στα κοκκαλα εκει στους προσαγωγους...

Στο μεταξυ επειδη εχω συχνοουρια το βραδυ κ σηκωνομαι απειρες φορες σκεφτομαι οτι ισως φταιει κ το οτι ολο το βαρος παει εκει μεχρι να σηκωθω κ ισως να ειναι απο την πολυ πιεση που ασκειται εκει εκεινη την ωρα !

τι να πω μακαρι να μην ειναι τιποτα μωρε ...

α καλά για τους πόνους αυτούς δεν το συζητώ, κι εγώ έχω μπόλικους! Είναι από το βάρος και τη διόγκωση της μήτρας!

Αλλά πριν εννοούσα ότι κι εγώ βαλαντώνω στο κλάμα κάθε φορά που διαβάζω τέτοιες ιστορίες.

Κατερίνα μου, ξυνόμηλο για τις καούρες! Σε μένα έχει πολύ καλό αποτέλεσμα


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

α καλά για τους πόνους αυτούς δεν το συζητώ, κι εγώ έχω μπόλικους! Είναι από το βάρος και τη διόγκωση της μήτρας!

Αλλά πριν εννοούσα ότι κι εγώ βαλαντώνω στο κλάμα κάθε φορά που διαβάζω τέτοιες ιστορίες.

Κατερίνα μου, ξυνόμηλο για τις καούρες! Σε μένα έχει πολύ καλό αποτέλεσμα

Ναι Lisa, ξυνόμηλο! Ευυχως υπάρχει και αυτο!!!!:tongue:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου την αληθεια αυτο μου συμβαινει την ημερα μονο !

Πχ παω τουαλετα αδειαζω (χιχιχι) κ μετα απο λιγο θελω ξανα κ αφου παω γιατι νιωθω θα μου..φυγουν παω κ βγαινει μια σταγονα ! χαχαχαχα!

το βραδυ ομως....οσες φορες κ οσο συχνα κ να παω εχω πολυ πραμα καθε φορα !!! χααχαχαχαχααχχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λεπτομερεστατη !!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...