Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Πολύ όμορφη τοποθέτηση ! 

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Συμφωνώ απόλυτα !!! Μακάρι και εγώ να είχα αυτή τη λογική νεότερη όταν ήμουν ! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλή Ανάσταση να έχουμε κορίτσια κ να φέρουμε στον κόσμο γερά, υγιή κ χαρούμενα μωρά!! Να περάσετε τέλεια ότι κι αν κάνετε!

Μαριλου κ Αντυ να είστε ηρεμες κ αισιόδοξες!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια μου, τι μου κάνετε;

Η μπουμπού μεγαλώνει, η κοιλιά μου είναι τσίτα άλλο δεν πάει, σε 13 μέρες μπαίνω στο μήνα μου, απίστευτο πέρασε ο καιρός.

Τελείωσα και με τα μωρουδιακά πλυσίματα σιδερώματα.

Παραγγείλαμε χθες και μονό κρεβάτι για το δωμάτιο της με κομμοδίνο, γιατί έχω ένα καναπέ αλλά δεν θα με βολέψει να κοιμάμαι εκεί. οπότε το πήραμε απο τώρα, οπως καταλαβαίνετε για το πρώτο διάστημα θα είμαστε χώρια με τον αντρούλη μου. Θα κοιμάμαι στο δωμάτιο της μικρής, γιατί θα έχουμε και το θηλασμό ειδικά το πρώτο καιρό και ο αντρούλης στην κρεβατάρα μας και θα τρέχει αν χρειαστεί΄κάτι ο μικρός, γιατί ένα θέμα στην αρχή θα υπάρχει όταν θα ακούει το μωρό να κλαίει. Και ο σκατούλης ρίχνει κάτι υπνους πολυτελείας, το τελευταίο καιρό. Εκει που τελειώσαμε με το ένα ξεκινάμε πάλι απο την αρχή. Απο 1η βγάζουμε και τα χαλιά, ένα τελευταίο συμμάζεμα σπιτιού και φεύγουμε κατά της 8 με 10 του μήνα για Πάτρα. Της 3/5 έχω ραντεβού με το γιατρό, να μου κάνει και καρδιοτοκογράφημα και η Παναγία μαζί μας.

Να ξεκινήσω με Άντυ και Μαριλού, κορίτσια ξεκούραση, και όλα θα πάμε μια χαρά, αφού το παρακολουθείτε όλα είναι υπο έλεγχο.

Βιργινία μου ταξιδάκι διάβασα τέλεια. Καλά να περάσεις

Κατερινάκι η κοιλίτσα φανταστική και απο κιλά μια χαρά είσαι, ούτε που φαίνονται, εγώ είμαι ήδη +12 αλλά δεν ανυσηχώ καθόλου, μετά θα ξεφουσκώσουμε θα δεις.

Οζαλινάκι μου απ' ότι διάβασα θα δουλεύεις, δεν πειράζει κοριτσάρα μου.

Μαράκι και Αγγελική μεγειά το μαλλί, και εγώ λέω το άλλο ΄Σάββατο που έχω και μία βάφτιση να το φτιάξω και να το κόψω κιόλας, γιατί έχει να το δει κομμωτής απο τις αρχές Νοέμβρη, το δικαιούται.

Λιζάκι. Κική, vanilla, linja, εύχομαι κορίτσια μου σε όλες καλή Ανάσταση να έχουμε Καλό Πάσχα να έχουμε, να φάμε τα κοψιδάκια μας και με το καλό να έρθουν τα μπεμπάκια μας.

Κοριτσάρες μου σας ζάλισα, φιλιά πολλά σε όλες σας και καλά να περάσετε.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

─(\)",,¸(/) ─ (\)",,¸(/)

─(=•_•=)──(=•_•=)

m/▶●◀\m. m/▶●◀\m

(ö¯)\|/( ö¯),(¯ö)\|/(ö¯)ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!

μάλλον φύγατε όλες:(

αλλά δεν πειράζει.....;) να περάσετε υπέροχα.

είμαι 3 ώρες στην δουλειά και νιώθω ήδη τόσο κουρασμένη λες και δουλεύω 23...:(

η μπεμπούλα πάλι χορευει λες και της αρέσει που είμαστε εδώ......λέτε να βγεί μαζόχα σαν την μάνα της???????

πολλά φιλάκια κοριτσάρες μου και φιλάκια στις κοιλίτσες σας.:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κοριτσακια και μπεμπακια!!

Καλα να περασετε οσες φυγατε και ευχομαι σε ολες χρονια πολλα, καλη ανασταση και με το καλο να φερουμε στον κοσμο τα μωρακια μας!!

Πολλα φιλακια σε ολες!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλες!!!

Μπήκα για να ευχηθώ Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες. Με το καλό κορίτσια να δεχθούμε τα μωράκια μας.

Εμείς, είμαστε τα ίδια. Ξάπλα, συσπάσεις, ενέσεις και χάπια.

Διαβάζω συχνά τα νέα σας. Κουράγιο στα κορίτσια που χρειάζεται να προσέξουν λίγο και καλά να περάσετε όσες καταφέρατε να φύγετε.

Πολλά φιλιά σε όλες και στα γλυκά μωράκια!!!!!!!


[sIGPIC]

[/sIGPIC]KNEVp3.png?3bXf386A

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστός Ανέστη κορίτσια μου......και του χρόνου αγκαλιά με τα αγγελούδια μας:tongue::tongue:

να περάσετε τέλεια σήμερα και μην φάτε΄πολύ......

εγώ έχω πεθάνει απο την καούρα.........:(

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη σε όλες κορίτσια και στις οικογένειες σας και να έρθουν σύντομα στην αγκαλιά μας γερά μωράκια.

Σαν σήμερα πριν 3 χρόνια ήμουν με 6 διαστολή και σε 4 ώρες κρατούσα στην αγκαλιά μου, το μικρό μου αντράκι. 1.30 Μεγάλη Παρασκευή γεννήθηκε.

Αστεράκι μου χρόνια σου πολλά να είσαι πάντα υγιείς και χαρούμενος να γεμίσεις το σπίτι μας με την υπέροχη φωνουλα σου κια τα χαμόγελα σου. Σ' αγαπώ πολύ.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μπυ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ και του χρονου να καμαρωνουμε τα μπεμπακια μας στην Ανασταση..

πως περασατε? εμεις ανεβηκαμε την Μ.Παρασκευη και πηγαμε στο χωριο του αντρουλη, φυσικα δεν ειχα δικτυο, μια χαρουλα περασαμε, το Μ. Σαββατο πηγαμε Πατρα για βολτα και χαζεμα σε μαγαζια και μετα παλι χωριο. πολυ ξαπλα και βολτα, απο φαι οχι και πολλα πραγματα..

μαγειριτσα δεν εφαγα μονο λιγο κοκορετσακι και φυσικα αρνακι.

Οσο για την μπεμπα μου δεν με εχει αφησει σε υσηχια και ειμαι τρελη απο χαρα. Κουνιεται και αλλαζει θεση πολυ συχνα, μας εχει κανει να χαζευουμε ολη την μερα την κοιλια μου..

marilou85 μου, κοριτσακι μου, τι μας μαυρισες... ολα καλα θα πανε, να μπαινεις να μας γραφεις οσο πιο συχνα μπορεις... τα διδυμακια μας ειναι μια χαρουλα και θα κατσουν εκει οσο πρεπει...

Βανιλακι γελασα πολυ με αυτο που εγραψες... δεν πειραζει καλη μου του χρονου να παμε στην Ανασταση με τα μωρακια μας που θα ειναι κουκλακια... εγω στην εκκλησια ολο τα μωρακια χαζευα!!!!!

κ δν την παλευω καθολου.Υπομονη κ σε σενα.Θα τα ξαναπουμε συντομα

φιλακιαααααααααααααα

Αντουλα μου, πως εισαι καλη μου? κανε υπομονη και ολα καλα θα πανε... τι σου λεει ο γιατρος, θα κατσεις Αθηνα μεχρι να γεννησεις?

Rena2010 και εσυ τα ιδια ε? κουραγιο βρε κοριτσακι, θα περασει ο καιρος, το αποτελεσμα μετραει...

bloublou μου, να χαιρεσαι το αντρακι σου, να ειναι γερο και τυχερο και να το καμαρωνεις παντα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσακια κι απο μενα!!!Χρονια πολλα και Χριστος ανεστη.ευχομαι με το καλο να κρατησετε ολες τα μωρακια σας αγκαλια στην ωρα τους!!!ακουτε μπεμπακια της Μαριλου και της Αντυ?:D

να σας κανω μια ερωτηση?εμας που γεννηθηκαμε στις 21/4 στις 33+2 εβδομαδες θα μας κανετε παρεα ή θα μας διωξετε απο την παρεα σας?

η μικρη ειναι στη θερμοκοιτιδα.αναπνευστικα ειναι καλα και τωρα περιμενουμε να αρχισει να τρωει .θα σας πω αλλη στιγμη αναλυτικα τα νεα μας.φιλακια σε ολες


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια κι απο μενα!!!Χρονια πολλα και Χριστος ανεστη.ευχομαι με το καλο να κρατησετε ολες τα μωρακια σας αγκαλια στην ωρα τους!!!ακουτε μπεμπακια της Μαριλου και της Αντυ?:D

να σας κανω μια ερωτηση?εμας που γεννηθηκαμε στις 21/4 στις 33+2 εβδομαδες θα μας κανετε παρεα ή θα μας διωξετε απο την παρεα σας?

η μικρη ειναι στη θερμοκοιτιδα.αναπνευστικα ειναι καλα και τωρα περιμενουμε να αρχισει να τρωει .θα σας πω αλλη στιγμη αναλυτικα τα νεα μας.φιλακια σε ολες

Γεννησατε;;; Ολα καλα;; πως εγινε;; Ελπιζω ναναι ολα καλα, αν και προωρο, και να το χαρεις πολυ συντομα στην αγκαλια σου. Και βεβαια να μεινεις στην παρεα μας, να μας λες τα νεα του πρωτου μωρου της παρεας!

Ελπιζω να περασατε καλα ολες οι κοπελες το 4ημερο αυτο. Μπλουμπλου να χαιρεσαι το μικρο σου!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Tιτινούλα μου, διάβασα το μήνυμα σου και δεν το πίστευα, το πρώτο μωράκι, της παρέας. Φυσικά και να μείνεις μαζί μας, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ το κοριτσάκι σου, να είναι υγιές και εύχομαι όλα καλά απο δω και πέρα. Όποτε μπορέσεις γράψε μας τα νέα σου και τι έγινε.

Μινούλα μου εσύ πως είσαι; Τι κάνει το ζουζούνάκι σου;

Εμείς καλά, την Τετάρτη θα κόψουμε την τούρτα μας και θα σβήσουμε τα κεράκια, τα περιμένει πως και τι.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια κι απο μενα!!!Χρονια πολλα και Χριστος ανεστη.ευχομαι με το καλο να κρατησετε ολες τα μωρακια σας αγκαλια στην ωρα τους!!!ακουτε μπεμπακια της Μαριλου και της Αντυ?:D

να σας κανω μια ερωτηση?εμας που γεννηθηκαμε στις 21/4 στις 33+2 εβδομαδες θα μας κανετε παρεα ή θα μας διωξετε απο την παρεα σας?

η μικρη ειναι στη θερμοκοιτιδα.αναπνευστικα ειναι καλα και τωρα περιμενουμε να αρχισει να τρωει .θα σας πω αλλη στιγμη αναλυτικα τα νεα μας.φιλακια σε ολες

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!

Τιτίνα μου καταρχην ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ! ΕΚΠΛΗΞΗ Ε;;;ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ-ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!! Θα φάει και η μικρή και γρηγορα θα επιστρέψετε στο σπίτι σας!!!! Πω πω...ανατριχιασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!:tongue:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα, κοριτσια, με το καλο τα μωρακια μας!!

Τιτινα μου, να σας ζησει το κοριτσακι σας!!!!!!!!!!!!! Ολα θα πανε καλα και θα πατε γρηγορα σπιτακι σας!! Αχ, απιστευτο μου φαινεται!! Γερο και καλοτυχο να ειναι το μωρακι σας και να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!!!

Μπλουμπλου μου, να χαιρεσαι τον μικρο σου!!!!!

Πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...