Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια μου... μαζευομαστε σιγα-σιγα, εμεις απο αυριο γυρναμε σπιτακι και θα τα λεμε πιο συχνα!

καλα ειμαι πολυ χαρουμενη για το πρωτο μωρακι της παρεας μας!!

αρχισε ο χορος κοριτσια........ ετοιμαστειτε!!!!!!

Εμείς αύριο σπάμε το φράγμα των 32 εβδομάδων (που τόσο ήθελε ο γιατρός να περάσουμε) και την Πέμπτη έχουμε ντοπλερ. Ελπίζω να μην με κρατήσουν μέσα για να γεννήσω και να με αφήσουν να γυρίσω σπίτι. Και το λέω γιατί έχω πέρα από τις συσπάσεις και πόνους.

Ρενακι, αντε κοπελα μου καλα αποτελεσματα για το ντοπλερ και κουραγι για τον πονο και τις συσπασουλες.. ολα θα πανε καλα..

πως περάσατε οι υπόλοιπες φιλενάδες που με αφήσατε μόνη μου εδώ και ένιωθα απέραντη ερημιά?:(:(:(

οζαλινακι, δουλευες κοριτσακι μου ε? ειχες βρε παρεα την κορακλα σου!!!!

katerina_s ολα καλα κοπελα μου?

Αντουλα καλη επιστροφη κοπελα μου.. παει και αυτο, προσοχη τωρα

LisaH μεγαλωνει ο μπεμπης μας... μην αγχωνεσαι με την επεμβασουλα, να γεννηθει με το καλο και μετα ολα θα γινουν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

maria καλα ειμαι! Εδώ απολαυμβάνω τις κλοτσιες της μπέμπας!!!! Εσύ???

Αχ, ειμαι και "έμπειρη" μαμα.... με έχει πιάσει μια αγωνια, άλλο πράγμα!!!!

κατερινα τι κάνεις;;; Ολα καλα;;;;


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου, αν πω οτι ειμαι καλα θα πω ψεματα για αυτο δε γραφω και παρα πολυ. Με εχει κουρασει παρα πολυ ολο αυτο που γινεται και στεναχωριεμαι πολυ, εχω και συσπασεις συνεχεια. Ευτυχως ο μπεμπακος ειναι καλα και ανυπομονω πολυ. Ευχομαι με τον ερχομο του να αλλαξει και η τυχη στην οικογενεια μου και να μας πανε τα πραγματα καλυτερα..


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου, αν πω οτι ειμαι καλα θα πω ψεματα για αυτο δε γραφω και παρα πολυ. Με εχει κουρασει παρα πολυ ολο αυτο που γινεται και στεναχωριεμαι πολυ, εχω και συσπασεις συνεχεια. Ευτυχως ο μπεμπακος ειναι καλα και ανυπομονω πολυ. Ευχομαι με τον ερχομο του να αλλαξει και η τυχη στην οικογενεια μου και να μας πανε τα πραγματα καλυτερα..

θα αλλάξει!!!!;) Θα το δεις!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

maria καλα ειμαι! Εδώ απολαυμβάνω τις κλοτσιες της μπέμπας!!!! Εσύ???

Αχ, ειμαι και "έμπειρη" μαμα.... με έχει πιάσει μια αγωνια, άλλο πράγμα!!!!

αχ, εχεις και εσυ αγωνια? τι να πουμε και εμεις Κατερινουλα μου?

εγω εχω πολυ εντονη αγωνια να δω πως θα ειναι αυτο το πλασματακι..

δεν με τρομαζει ο τοκετος αλλα πως θα ειναι μετα στο σπιτι μαζι της..

Τι θα το κανουμε;;;

Κοριτσακια μου, αν πω οτι ειμαι καλα θα πω ψεματα για αυτο δε γραφω και παρα πολυ. Με εχει κουρασει παρα πολυ ολο αυτο που γινεται και στεναχωριεμαι πολυ, εχω και συσπασεις συνεχεια. Ευτυχως ο μπεμπακος ειναι καλα και ανυπομονω πολυ. Ευχομαι με τον ερχομο του να αλλαξει και η τυχη στην οικογενεια μου και να μας πανε τα πραγματα καλυτερα..

γλυκεια μου κατερινα, ποσο σε σκεφτομαι, σιγουρα εχεις κουραστει απο ολα αυτα, προσπαθησε να προσεχεις τον ευατο σου και τον μπεμπη..

τουλαχιστον κοντευει ο καιρος που θα το εχεις αγκαλια σου και οσο για τον μπαμπα κανε κουραγιο καλη μου.. ειναι πολυ δυσκολα ε?

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου, ναι, ειναι πολυ δυσκολα, ειναι στη φαση που λες καλυτερα να φυγει για να μην ταλαιπωρειται αλλο, οσο δυσκολα και αν ειναι αυτο..

Κοριτσια, να σας πω, σημερα εχω συνεχεια συσπασεις, χωρις πονο βεβαια, αλλα μηπως πρεπει να παρω το γιατρο; Ραντεβου εχω τη δευτερα.


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου, ναι, ειναι πολυ δυσκολα, ειναι στη φαση που λες καλυτερα να φυγει για να μην ταλαιπωρειται αλλο, οσο δυσκολα και αν ειναι αυτο..

Κοριτσια, να σας πω, σημερα εχω συνεχεια συσπασεις, χωρις πονο βεβαια, αλλα μηπως πρεπει να παρω το γιατρο; Ραντεβου εχω τη δευτερα.

αχ, δυσκολο να το πεις αλλα πραγματικα να βλεπεις και τον ανθρωπο να βασανιζεται ετσι, ειναι πολυ μεγαλο βασανο για ολους..

να παρεις καλυτερα τον γιατρο σου, πως τις καταλαβαινεις τις συσπασεις ρε Κατερινα?

Εμενα πετρωνει η κοιλια μου καπου-καπου σε ενα σημειο? αυτο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολυ για το κουράγιο που μου δίνετε.

Κατερινακι, ίσως είναι καλο να τον ενημερώσεις, να σου φύγει και η ιδέα. Όσο για τον μπαμπά σου, κουράγιο και δύναμη.

Κατερίνα μου έχεις αγχωθει κ εσυ ε;;

Μαρακι, νομίζω ότι θα μας οδηγεί το ένστικτο όταν θα τα πάρουμε στο σπιτι


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πετρωνει η κοιλια πολυ και νιωθω λιγο δυσφορια εγω. Θα δω πως θα παει και θα τον παρω αν ειναι το πρωι. Αν ηταν να γεννησω θα ειχα και πονο, ε; :rolleyes:

Κι εγω σας ευχαριστω για την συμπαρασταση στο θεμα του μπαμπα μου. Οι φιλες μου δεν εχουν ενδιαφερθει τοσο οσο εσεις..


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λιζακι προσπαθησε να σκεφτεσαι το προσωπακι του γλυκου σου μπεμπακου, δεν εχει νοημα να αγχωνεσαι απο τωρα..

Κατερινα μην σου μπαινουν ιδεες.. δεν γεννας απο τωρα!

καθε ποτε καταλαβαινεις συσπασεις.. αν ειναι συχνα παρε το πρω τον γιατρο σου καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Τι μου κάνετε; Επιτέλους κατάφερα να κάτσω λίγο.

Αύριο θα γιορτάσουμε τα γενέθλια του μικρού, σας ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας.

Κατερινάκι μου υπομονή κοριτσάκι μου, είναι δύσκολα τώρα με το μπαμπά σου, εύχομαι πραγματικά ο ερχομός του μπέμπη να φέρει αλλαγή στην ζωή σας και μόνο χαρές.

Ρενά μου εύχομαι να είναι όλα καλά και να μην χρειαστεί ακόμα να γεννήσεις

Άντυ μου καλώς ήρθες στο σπιτάκι σου, χαλάρωσε και κάνε υπομονή να περάσει ο καιρός.

Λιζάκι μου μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε μια χαρά, όταν με το καλό γεννηθεί ο μικρούλης θα το δούνε οι γιατροί, γιατί ίσως τελικά να μην χρειαστεί, ποτέ δεν ξέρεις.

Μαράκι μου άγχος έχω κιαι εγώ όπως και η Κατερίνα, παρότι μαμάδες, νιώθεις κάπως να ξαναπιάσεις ένα μικρούλη στα χέρια σου, αφού απο χθες βλέπουμε βίντεο τον μικρό, και έχουμε πάθει πλάκα, το πόσο μικρός ήταν και σε τρία χρόνια έχει γίνει ένα κανονικό παιδάκι.

Αύριο δουλειά πάλι και δεν γουστάρω καθόλου, υπομονή και ακόμα μία βδομάδα μου έμεινε, την άλλη Τρίτη έχω προγραμματισμένο ραντεβού να δούμε την μπλουμπλούκα, και 5 μπαίνω στο μήνα μου, απίστευτο πέρασε ο καιρός.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ τωρα κοντευεις κιολας ειναι πιο λογικο να εχεις συσπασουλες..

ξεκουρασου οσο μπορεις, αχ θελω και εγω να γεννησω, πως θα περασει ο καιρος... μου λες;;

η νυφη σου ειναι πολυ καλη, ολο κουνιεται και με εχει τρελανει..

στο πλαι δεν μπορω να γυρισω με κλοτσαει σαν να μου λεει, γυρνα μαμα με ενοχλεις!

αυριο θα παμε να της παρουμε κανα ρουχαλακι.

Link to comment
Share on other sites

μπλουμλπου μου, τι κανεις? εμεις εδω πατρα, αυριο φευγουμε.. εχει πιασει μια μπορα απεναντι τι καιρο εχει?

πωπω, πως περασε ο καιρος, αρχισαμε να εχουμε ετοιμογεννες μανουλες.. μου φαινεται σαν ψεμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...