Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Έχω διαβάσει για το coq10 ότι βοηθάει πάρα πολύ. Έπαιρνα ημερησιως 200mg,  τώρα θα το αυξήσω στα 600mg  είναι ακριβό δυστυχώς όμως. Αλλά κ για ωμέγα 3 λιπαρά πως χρειάζεται.

      Εγώ παίρνω το coq10, φολικο και μια πολυβιταμινη για πριν τη συλληψη, που βοηθάει δηλαδή.

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

καλημέρα!

Ελενάκι να χαίρεσαι το μικράκι σου!! (κατόπιν εορτής!!:confused::confused:)

Ιρν καλως ήρθες στο ελλάδα! Επιτέλους και κάποιος που πέρασε καλά!!!

λετα καλώς μας ήρθες!!

Πουλάκι καλό κουράγιο.. Αντε, λίγο υπομονή και τελειώνεις!!

Δεσποινα, κι εσείς είχατε γενθλιάκια!! Χρονια σας πολλά!!! βλέπω τα μέρη μας σ'άρεσαν!! Αλλά όχι και κρύο... Φέτος δεν μας έχει κάνει κρύο... Θα το συνηθίσεις σιγά σιγα!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλε Δεσποινα!!!!Μαζι εχουμε γενεθλια;;;31 εσεις ή λαθος τα υπολογισα;;Να σου ζησει και σενα ο κοριτσαρος!!!

Πες τα βρε Ελενη...ακου κρυο...!!! :)

Παντως εκει πανω που μενεις η Δεσποινα...ε...το τσουζει λιγο παραπανω...η αληθεια να λεγεται!! :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστό και αυτό αλλά κι εγώ ψηλά μένω..

Κι αν πεις τα κορίτσια στο Πανόραμα!!!:rolleyes:

Απλώς είναι συνηθισμένη σε άλλο κλίμα και είναι απόλυτα φυσιολογικό να ενοχλείται! Μόνο την υγρασία που έχουμε να βάλεις, φτάνει και περισσεύει!!!:mrgreen:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδι μου....αυτη η υγρασια και μονο κανει τη διαφορα!!!!

Τι αλλα νεα Ελενακι;;Η μικρη σου; σχολειο;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδι μου....αυτη η υγρασια και μονο κανει τη διαφορα!!!!

Τι αλλα νεα Ελενακι;;Η μικρη σου; σχολειο;

χαχαχα!!!! Το ανέκδοτο της εβδομάδας!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Άκου εκεί σχολείο....:rolleyes::rolleyes: Παιδάκι μου, αυτά είναι για άλλους!!!

Στο σπίτι με 39 πυρετό και πιθανών ωτίτιδα...:(:(:(

Τώρα ψάχνω τα στοιχεια της παιδιάτρου που πάει η ιρν για να την πάω εκεί!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!το ονομα μου αγγελικη!σημερα εχει μια μουνταδα απιστευτη εδω..εχει καθολου ηλιο στη θεσσαλονικη?εβαλα τα καλοριφερ στο φουλ,ζεστο καφε και κουκουλωμα..δυσκολα μακρυα απο τα παιδακια αλλα και αυτη η ησυχια του σπιτιου μου χε λειψει λιγο ειναι η αληθεια!!

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδι μου!!!!!!

Τι να πω....περαστικα βρε κοριτσι μου.......

εμεις οταν πηγαμε στο γιατρο για την γαστρεντερ μου ειπε οτι ειναι κοκκινα τα αυτακια του και οτι πρεπει να του καθαριζω τη μυτη με ορο και πεντε και εξι φορες τη μερα για να μη ξαναπαθει ωτιτιδα...


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα!!!Καλημερα κοπελα μου.....βρε σα να μην εχεις κι αδικο.....χουχουλιαζεις με την ησυχια σου βρε παιδι μου!!! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ωωωχ..περαστικα σας ελενη..αυτη η ωτιτιδα ταλαιπωρει παρα πολλα μικρα αυτο τοδιαστημα.εμενα η βαφτισιμια μου εδω και 2,5μηνες ειναι με αντιβιωσεις και γιατρους και ακομη να συνελθει..περαστικα..

Link to comment
Share on other sites

εμενα και τα2 μου τα μικρα ειναι χαλια με τη μυτη τους..ο μεγαλος βηχει και πολυ και ειμαστε ολο με φυσιομερ..τουλαχιστον αυτος φυσαει τη μυτη .τη μικρη που δε καταλαβαινει και δε μπορει τι να την κανω?δε καθεται να της κανουμε και φυσιομερ, 2 ανθρωποι την πιανουν , ουτε φυσιολογικο ορο θελει ουτε τιποτα..αχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ ρε κορίτσια...

Εχω αγανακτήσει πια... Μια το ένα μια το άλλο, κουραστήκαμε πια! Και πιο πολύ το παιδί..

Απο τότε που ξεκινήσαμε παιδικό δεν έχει γίνει καλά σχεδόν ποτέ...:confused:

Αγγελικουλα λοιπόν το πουλάκι!!;)

Όπως λέει και το ασμα, Αγγελικούλα ζάχαρη-Αγγελικούλα μέλι!!!

Χουχούλιασε λίγο και για μας κοριτσάκι μου!!!

Αχ, Ελένη ποσο δίκιο έχεις!!!:|


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κι εγω τον μικρο μου λη την ωρα με τον ορο ειμαστε!Απο τοτε που γεννηθηκε εχεις συνεχως μυξες και φυσικα βηχα!!!Ουκ ολιγες φορες εχουμε καταληξει στο νοσοκομειο και μολις χρονισαμε....τι μας περιμεεεενει ακοοομααααααααααα......!

Ποσο ειναι τα παιδακια σου Αγγελικουλα;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ο μεγαλος μου (Λουκας-Νικητας)ειναι 2,5 και η μικρη μου(Ζωη) 10 μηνων..αχ τι θα κανω κι εγω με τον παιδικο δε ξερω.απο τη μια θελω να τον στειλω του χρονου γιατι οσο να ναι ειναι καλυτερα για το παιδι να ναι με τα αλλα παιδακια αλλα απο την αλλη να εχουμε συνεχεια ασθενειες..σκεφτομαι και τη ζωη που θα κολλαει κι αυτη απο τονμεγαλο...ουφ δε ξερω τι να κανω

Link to comment
Share on other sites

Ουκ ολιγες φορες εχουμε καταληξει στο νοσοκομειο και μολις χρονισαμε....τι μας περιμεεεενει ακοοομααααααααααα......!

Αχχχχχ!!!!! Ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω!!!

Με το πουλάκι νομίζω ότι έχουμε ελάχιστες μέρες διαφορες μια και είμαστε μαμαδες ιουλιου.


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα

Καλε Αγγελική έχει πολυ ωραίο ήλιο στην Θεσσαλονίκη....αφού λέω να βγάλω τον μικρο εξω για βόλτα και να παμεστο ικεα για ψώνια....ΕΣΥ που είσαι????

Και εγω είμαι λίγο άρρωστη αλλα διαπίστωσα οτι οταν βγαίνω εξω νιώθω πολυ καλύτερα λες και με βοηθάει ο καθορος αέρας...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...