Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Καλημέρα!

Κι εμείς αρχίσαμε παιδικό εδώ και 1 βδομάδα.Πολύ κλάμα το πρωί λέμε,πολύ.

Αλλά μετά μου λέει η δασκάλα της ότι σταματάει γρήγορα και δεν με ζητάει και συμμετέχει και έτσι ηρεμώ...Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδάκια λοιπόν και σε όλες τις μανούλες!;)

Kαλημεραααααααα!!!!!!!!!!που εισαι βρε ψυχη!!!!ωραιο καφε ηπιαμε!!!:tongue:

και εμεις ξεκινησαμε δυναμικα με τα σχολεια και Ω ΘΕΕ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!:D:D:DΟχι οτι καθομαι βεβαια αλλα ειναι μεγαλη αλλαγη..

εγραψα και εγω το μικρο μου παιδικο εδω στο χωριο και το κοριτσακι μου ξεκινησε προνηπιο!!!μεγαλη συγκινηση λεμε...μου φαινεται τοσο παραξενο να πηγαινω στο νηπιαγωγειο καθε πρωι!!!!!!!

3xmama που την εγραψες τη μικρη??(στειλε πμ μην το γραψεις εδω)...λες να ειναι συμμαθητες με τον γιο και να μην το ξερουμε??:shock:

ξεκινησα να ψαχνω και για δουλεια επιτελους (4 χρονια εχω να δουλεψω και αν και με 10ετη προυπηρεσια νοιωθω φοβερα αγχωμενη..)..σιγα μη βρω βεβαια ετσι οπως εχουν τα πραγματα....

αυτα!!!!τα ειπα ολα τα νεα μας σε 10 γραμμες! (τι πολυταραχη ζωη που ζω χοχοχοχοοχοχοχο)...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και απο μένα με λένε πολίνα και έχω μια κορούλα 1,5 μηνών... απο μηχανιώνα εγώ απο επανωμή ο άντρας μου ήρθε και έδεσε το γλυκό χιχι :tongue:

Καλώς μας ήρθες!

Να σου ζήσει το μωράκι!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες!

Να σου ζήσει το μωράκι!

ελενη θα κανονισουμε βρε να βρεθουμε ολες μαζι για καφε τωρα που εχει ακομα καλο καιρο??? αφου ειμαστε ολες κοντα να μην τρεχουμε στο κοσμος..περαια δεν εχει κανενα καφε καλο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημεραααααααα!!!!!!!!!!που εισαι βρε ψυχη!!!!ωραιο καφε ηπιαμε!!!:tongue:

και εμεις ξεκινησαμε δυναμικα με τα σχολεια και Ω ΘΕΕ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!:D:D:DΟχι οτι καθομαι βεβαια αλλα ειναι μεγαλη αλλαγη..

εγραψα και εγω το μικρο μου παιδικο εδω στο χωριο και το κοριτσακι μου ξεκινησε προνηπιο!!!μεγαλη συγκινηση λεμε...μου φαινεται τοσο παραξενο να πηγαινω στο νηπιαγωγειο καθε πρωι!!!!!!!

ξεκινησα να ψαχνω και για δουλεια επιτελους (4 χρονια εχω να δουλεψω και αν και με 10ετη προυπηρεσια νοιωθω φοβερα αγχωμενη..)..σιγα μη βρω βεβαια ετσι οπως εχουν τα πραγματα....

αυτα!!!!τα ειπα ολα τα νεα μας σε 10 γραμμες! (τι πολυταραχη ζωη που ζω χοχοχοχοοχοχοχο)...

Διαβασα τα νεα της πολυταραχης ζωης σου κ ειναι σαν να το εγραφα εγω!

Εστειλα κ εγω τα παιδακια μου παιδικο κ δουλευω ξανα εδω κ 2 βδομαδες μετα απο 4 χρονια σπιτι!!!!!!!!

Ειναι παραξενο πραγματικα που τα πηγαινω το πρωι παιδικο κ μετα παω γραφειο!

Εγω ειμαι απο Χορτιατη! Περιχωρο δεν ειναι κ αυτο????:tongue:


-

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα τα νεα της πολυταραχης ζωης σου κ ειναι σαν να το εγραφα εγω!

Εστειλα κ εγω τα παιδακια μου παιδικο κ δουλευω ξανα εδω κ 2 βδομαδες μετα απο 4 χρονια σπιτι!!!!!!!!

Ειναι παραξενο πραγματικα που τα πηγαινω το πρωι παιδικο κ μετα παω γραφειο!

Εγω ειμαι απο Χορτιατη! Περιχωρο δεν ειναι κ αυτο????:tongue:

Καλωσήρθες!!Βρε νομιζω εχουμε και αλλη κοπελα απο χορτιατη!!!δεν θυμαμαι ομως ποια!:oops::oops:βρηκες δουλεια βρε ?? να εχω ελπιδες δηλαδη??????:D πως ειναι που ξεκινησες ξανα μετα απο τοσα χρονια????

σας ειπα οτι με την 3xmama παμε τα παιδια στο ιδιο σχολειο και πιθανοτατα θα εχουμε ιδωθει απεξω????μηπως να κραταω ενα γαρυφαλλο αυριο??:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γυρισα στην παλια μου δουλεια αλλα μη φανταστεις... Με ΤΕΒΕ μπλοκακι δηλαδη! Ουτε που ξερω ποσα θα μου μενουν στο χερι τελικα!

Ελπιζω κ εσυ να βρεις συντομα!

Το μονο που φοβαμαι ειναι να μην αρχισουν οι ιωσεις κ οι αρρωστιες στον παιδικο γιατι τοτε ....


-

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι απο Χορτιατη! Περιχωρο δεν ειναι κ αυτο????:tongue:

Είναι, είναι!!!

σας ειπα οτι με την 3xmama παμε τα παιδια στο ιδιο σχολειο και πιθανοτατα θα εχουμε ιδωθει απεξω????μηπως να κραταω ενα γαρυφαλλο αυριο??:tongue:

Δεν χρειάζεται!!! Θα ξεχωρίσεις την πιο όμορφη και θα πας να της μιλήσεις!;)

Δέσποινα ότι αποφασίσετε! Εγώ είμαι μέσα!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Πολύύύ χαίρομαι που ξανανοίξαμε το καφέ μας!Και που γινόμαστε ολοένα και περισσότερες!

Καλημέρα και απο μένα με λένε πολίνα και έχω μια κορούλα 1,5 μηνών... απο μηχανιώνα εγώ απο επανωμή ο άντρας μου ήρθε και έδεσε το γλυκό χιχι :tongue:

Καλωσήρθες Πολίνα και να σου ζήσει η μπουμπουκίτσα σου!

Διαβασα τα νεα της πολυταραχης ζωης σου κ ειναι σαν να το εγραφα εγω!

Εστειλα κ εγω τα παιδακια μου παιδικο κ δουλευω ξανα εδω κ 2 βδομαδες μετα απο 4 χρονια σπιτι!!!!!!!!

Ειναι παραξενο πραγματικα που τα πηγαινω το πρωι παιδικο κ μετα παω γραφειο!

Εγω ειμαι απο Χορτιατη! Περιχωρο δεν ειναι κ αυτο????:tongue:

madipemi καλωσήρθες ! 2 αγοράκια έχεις ?Να τα χαίρεσαι και καλή αρχή και σε αυτά στον παιδικό και σ' εσένα στη δουλειά!

σας ειπα οτι με την 3xmama παμε τα παιδια στο ιδιο σχολειο και πιθανοτατα θα εχουμε ιδωθει απεξω????μηπως να κραταω ενα γαρυφαλλο αυριο??:tongue:

Το φαντάζεσαι?!:eek: Πολύ πιθανόν να έχουμε βρεθεί στον παιδικό ,και όχι μόνο εκεί ,και να μην το ξέρουμε.. Θα σε πάρω τηλ. ξανά να τα πούμε!

Δεν χρειάζεται!!! Θα ξεχωρίσεις την πιο όμορφη και θα πας να της μιλήσεις!:wink:

Δέσποινα ότι αποφασίσετε! Εγώ είμαι μέσα!

χαχαχα!:lol:Κυρία μου στην επόμενη έξοδο όλα κερασμενα από μένα για τα καλά σας λόγια!

Δέσποινα , μην την πιστεύεις πλάκα κάνουμε!

Για καφέ κορίτσια μάλλον Σ/Κ θα ήταν πιο βολικό?Τι προτείνετε?Και αν είναι για Περαία να μας βοηθήσουν οι κοπέλες από εκεί για το μέρος συνάντησης!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koρίτσια χαίρομαι επιτέλους που το θέμα που είχα επιτέλους συνεχίζετε!! Πηγαίνει καμιά από εσάς το παιδί της σε παιδικό σταθμό στο ΄Ρύσιο ;; Εαν ναι ας μου στείλει πμ μήπως πηγαίνουμε στον ίδιο παιδικό σταθμό!! Καλωσήρθατε όλες και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!! Εγώ έχω αρκετό άγχος γιατί θα ξεκινήσουμε τον παιδικό σταθμό την Δευτέρα και θα κλαίνε και δεν είναι ευχάριστο όλο αυτό το συναίσθημα αλλά τι να κάνω θα ξεκινήσω σε λίγο καιρό δουλειά οποτε δεν είχα άλλη επιλογή!! Κορίτσια δεν θέλετε να πάμε για καφέ καμια καθημερινή μέρα, για απογευματάκι μιλάω για να σας βολεύει όλες, θέλετε αποκλειστικά σαββατοκύριακο ή έστω Παρασκευή;;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πήραμε μπρος! ;)

Καθημερινή είναι λίγο δύσκολο για μένα αλλά Παρασκευή με βολεύει.

Εκτός αν θέλετε να πάρουμε και τα παιδιά μαζί και να πάμε σε κανένα παιδότοπο! Όπως σας βολέυει καλύτερα!

Κατριν καλως ήρθες!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Πολύύύ χαίρομαι που ξανανοίξαμε το καφέ μας!Και που γινόμαστε ολοένα και περισσότερες!

Καλωσήρθες Πολίνα και να σου ζήσει η μπουμπουκίτσα σου!

madipemi καλωσήρθες ! 2 αγοράκια έχεις ?Να τα χαίρεσαι και καλή αρχή και σε αυτά στον παιδικό και σ' εσένα στη δουλειά!

Το φαντάζεσαι?!:eek: Πολύ πιθανόν να έχουμε βρεθεί στον παιδικό ,και όχι μόνο εκεί ,και να μην το ξέρουμε.. Θα σε πάρω τηλ. ξανά να τα πούμε!

χαχαχα!:lol:Κυρία μου στην επόμενη έξοδο όλα κερασμενα από μένα για τα καλά σας λόγια!

Δέσποινα , μην την πιστεύεις πλάκα κάνουμε!

Για καφέ κορίτσια μάλλον Σ/Κ θα ήταν πιο βολικό?Τι προτείνετε?Και αν είναι για Περαία να μας βοηθήσουν οι κοπέλες από εκεί για το μέρος συνάντησης!

καλώς σας βρήκαμε και εγω και η κόρη μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Σας βολεύει να συναντηθούμε την επόμενη Παρασκευή 28 του μηνός;; Θελετε Περαία σε κάποιον παιδότοπο η cosmos στον παιδότοπο ή σε κάποια καφετέρια ;; Θέλετε να συναντηθούμε με τα παιδιά μας ή μόνες;; Οσες θέλετε στείλτε μου με πμ το τηλ σας για να συννενοηθούμε να συναντηθούμε !!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...