Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω κοριτσια δεν θα ερθω, πλημμύρισε ο θερμοσιφωνας και γινεται χαμος εδω, τον εχω μεσα σε ντουλαπι και εχουν γιενι απαειρα πραγματα μουσκεμα πρπει να τα βγαλω ολα κλπ.... γκρρρρρρ


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Ελπίζω να περάσετε όλοι πολύ ωραία εγώ κόλησα τους υπόλοιπους και οι μυρσίνη εχθες εκανε όλο το απογευμα εμετους, ευτυχώς την πλακωσα στην αλμόρα και δεν αφυδατώθηκε. Το βράδυ ανέβασε ο θοδωρής πυρετό και σήμερα το πρωι ξεκίνησε και ο κολέ. Μόνο ο νικ δεν έχει κολήσει.

Δεν καταλααβαίνω πως τοςυ κόλησα έκανα σηνέχεια όλο το μπάνιο ντετόλ, έπλενα χέρια, δεν καταλαβαίνω.

Αθηνάκο τι μπελας που λέει και ο γουινι... καλά ξεμπερδέματα!

Καλή ηλιολουστη κυριακή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε Λέγκω μου περαστικά σας! :) κι αγύριστα!

Αθηνούλα τι έγινε; με το ναυάγιο της κουζίνας; ;)

σας βάζω φωτο από τη συνάντησή μας σήμερα. Ωραία περάσαμε, ελπίζω να το επαναλάβουμε τώρα που μεγάλωσαν οι μέρες και καλυτερεύει κι ο καιρός! και να είμαστε και περισσότερες!:D

https://plus.google.com/photos/101103020387656121784/albums/5861543876449822401?authkey=CLzi487Bo8fykQE

Link to comment
Share on other sites

Βοο hooo hoooo ζουλεψα....

Εγω κορίτσια το ηλιολουστο πρωινο το περασα μαζευωντας νερα και ειναι η δευτερη φορα που το παθαινω γμτ!

Και το ωραιο ειναι οτι ο υδραυλκος δεν βρηκε απολυτως τιποτα. Καποια μερα ειχαν κοψει το νερο εδω στο δικτυο και ισως με την πιεση καποια βαλβιδα του μποιλερ να ανοιξε λεει κατι τετοιο. γκρρρρρ Μιλάμε πρεπει να σιγοεσταζε ολο το βραδυ, ανοιξα να παρω κατι και ετρεξ καταρραχτης.

τον θερμοσιφωνα τον εχουμε...στο σαλονι....ναι τετοιες εξυπναδες εκανε ο κυρ βαγγ (καλα οντως στο μπανιο δεν χωρουσε)φυσικα δεν τον ειχα γνωρισει τοτε χαχαχαχαα... και τον εχουν καλυψει με ενα ντουλαπι στο οποιο βαζω χιλιαδες πραγμτα.... ΟΟΟΟΟΟΛΑ αυτα βραχηκαν και ψιλοφουσκωσε και το ντουλαπι. τεσπα. ευτυχως δεν ειχα τιποτα ξυλωματα.

Αργησα να τα συμμαζεψω και μετα ηταν καπως αργα για να ερθω. Δεν πειραζει την επομενη.

Λεγκ περαστικα, κι εμενα κατι με περιτριγυριζει, γενικως περασαμε αυτη τη βαρβατη γριπη ολοι και μετα απο 1 μηνα τωρα ψιλοσυνερχομαστε αλλα η Ειρηνη σημερα σηκωσε πυρετο! Για να δουμε...

Σας φιλω


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πως μεγαλώσαν τα ζουζούνια σας!!!!!! Και εσείς κορίτσια φρεσκαδουρίτσες μου είστε!! Φτου φτου!! Και τι είναι αυτό το παιχνιδάκι που παίζουν με τις ώρες τα αγόρια, μπας και πάρω και καμία ιδέα????


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και τι είναι αυτό το παιχνιδάκι που παίζουν με τις ώρες τα αγόρια, μπας και πάρω και καμία ιδέα????

Καλημέρα!

Ρόζα μου φαίνεται playmobil είναι το παιχνίδι, πλοίο .... (κάτι τέτοιο) μέσα σε βαλιτσάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Tι όμορφα παιδάκια! Τι όμορφες μαμάδες!

Είστε όλες κούκλες και πολύ κομψές!

Άφρο τι ωραίο κούρεμα!

Κρίμα που δεν τα καταφέραμε...

Εμείς πήγαμε στην παραμυθοχώρα στο Μετς στην παράσταση του Πινόκιο http://www.paramithohora.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=106&Itemid=34 πάρα πολύ ωραία και ευρηματική! Και για πολλές ηλικίες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Που ειστε τσουπρες? Χρειαζεται μια ανακαινιση το καφε μας μου φαινεται, πολυ αναδουλεια εχει πεσει. Ο ντι τζει μας που ειναι να βαλει καμια μουσικουλα να μας ξεσηκωσει λιγακι?

Ωραια ηταν προχτες, τωρα που θα ανοιξει ο καιρος και μεγαλωσε και η μερα να το επαναλαβουμε με περισσοτερες συμμετοχες παρακαλω. Αθηνα και την αλλη φορα που ειχε χαλασει το θερμοσιφωνο ειχαμε παλι συναντηση ή θυμαμαι λαθος? Και γαμω τις αβαρίες... Θα κανονισουμε συνατηση αμεσα μαζι σου κυρια, σου χρωσταω και κατι δωρα! Περαστικα στο Ρηνάκι!

Τις φωτο δεν τις ειδα, να δω ποτε θα προλαβω να μπω απο το σπιτι...

Ευγενια, ποτε θα κανονισουμε να παμε μαζι γυμναστηριο?

Βρε σεις κοριτσια, τωρα που εχουν αλλαξει τα ασφαλιστικά μας ξερει καμια τι κανουμε? Ο παιδιατρός σας ειναι συμβεβλημένος? Μπορει να σας γραφει φαρμακα, εμβολια εξετασεις κτλ χωρις να θελουν θεωρηση? Κια με την επισκεψη τι γίνεται? Πληρωνουμε κανονικα? Πρεπει να τα μαθω αυτα ρε γμτ και δεν τα γουσταρω μία... Εμενα ο δικος μου απο οσο ξερω δεν ειναι...


Link to comment
Share on other sites

nai re gmt 2η φορα που το παθαινω τη τυχη μου μεσα! ! ! Kαι καλα τα δωρα δε με νοιαζουν, αλλα σου χρωσταω κ λεφτα, το λεγαμε με τη Τζενη τις προαλλες!

Εδω στο πριβε παρκάκι, αλλάξαν και τα παιχνιδια βαλαν καινουργια, αλλα εχει πολλη πευκόσκονη και δεν νομίζω οτι ειναι καλό ιδιως για οσους εχουν αλλεργίες!

Καλα δεν το πιστευω παντως δνε θυμομουν οτι εχασα παλι συναντηση απο θερμοσιφωνα, μπας και ηταν αλλη φαση? χαχαχαχαχα σημαδι το βαζει? ααααααχ ακομα μαζευω αρκάδια απο παντου παντως !


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...