Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Καλημέρα σε όλες...Χθες πήγα στην γιατρό και καταλήξαμε ότι  ίσως φταίνε τα ωάρια για όλο αυτό με βάση τα πόσα ήταν ώριμα και κάτι για φάσεις που δεν κατάλαβα ακριβώς.  Βέβαια είπε ότι μπορεί να ήταν ένας κακός κύκλος και αυτό δεν μπορεί να το ξέρει αν δεν κάνουμε και άλλη διέγερση. Αν έχουν την ίδια διαδρομή και κατάληξη τότε είναι σίγουρο ότι φταίνε τα αυγά. Να πω την αλήθεια στεναχωρέθηκα αλλά νιώθω και μια ανακούφιση γιατί έχω μια αιτία. Τώρα το θέμα είναι αν θα κάνουμε μια εμβρυομεταφορα ακόμα με αυτά που έχουμε στην κατάψυξη, τα οποία δεν είναι άριστα αλλά δεν σημαίνει ότι αποκλείεται να δώσουν εγκυμοσύνη,  ή αν θα ξεκινήσουμε, του χρόνου βέβαια όχι τώρα στα κοντά,  και αν δεν γίνε ξανά να πάμε σε δανεικά. Μας είπε να κάνουμε προεμφυτευτικό την επόμενη φορά αλλά είναι πολλα τα λεφτα ρε κορίτσια....600 το κεντρο και γύρω στα 300 για την κάθε βλαστοκύστη δηλαδή μπορει να φτάσει και στις 3000.......

Καλησπερα κοριτσι μου... Για εμενα κανε αλλη μια εμβρυομεταφορα αφου εχεις εμβρυακια γτ ποτε δεν ξερεις ποιο θα ειναι τυχερο να ερθει στον κοσμο. βεβαια πλεον γνωριζεις και θα εισαι προετοιμασμενη καπως για ενα πιθανο (μακρυα απο εμας) αρνητικο αποτελεσμα και δν θα σε παρει απο κατω. Οσον αφορα τον προεμφυτευτικο το ξερω οτι ειναι πολλα τα λεφτα αλλα γλιτωνεις το ψυχοφθορο μια πιθανης αποβολης... ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις και να ερθει συντομα ενα τουλαχιστον υγιες μωρο στο σπιτι σου

Βεβαια αν εισαι σαν εμενα θα μπαινεις στον εκτο κι ακομα θα φοβασαι μην παθει τπτ το μωρακι σου. Αλλο επιπεδο αγχους και τρελας 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 40 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου... Για εμενα κανε αλλη μια εμβρυομεταφορα αφου εχεις εμβρυακια γτ ποτε δεν ξερεις ποιο θα ειναι τυχερο να ερθει στον κοσμο. βεβαια πλεον γνωριζεις και θα εισαι προετοιμασμενη καπως για ενα πιθανο (μακρυα απο εμας) αρνητικο αποτελεσμα και δν θα σε παρει απο κατω. Οσον αφορα τον προεμφυτευτικο το ξερω οτι ειναι πολλα τα λεφτα αλλα γλιτωνεις το ψυχοφθορο μια πιθανης αποβολης... ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις και να ερθει συντομα ενα τουλαχιστον υγιες μωρο στο σπιτι σου

Βεβαια αν εισαι σαν εμενα θα μπαινεις στον εκτο κι ακομα θα φοβασαι μην παθει τπτ το μωρακι σου. Αλλο επιπεδο αγχους και τρελας 

Και γω το θέλω να κάνω παλι μια ακόμα προσπάθεια πιο πολύ μήπως και γλιτώσω την ταλαιπωρία από μια ακόμα διεγερση..Σε ευχαριστω πάρα πολύ μακάρι η ευχή σου να πιασει τόπο!!! Στον εκτο ε???Σαν χθες θυμαμαι που ειπες για τη χοριακή σου!Αντε πλησιαζει ο καιρός!!!


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Elma86 είπε:

Και γω το θέλω να κάνω παλι μια ακόμα προσπάθεια πιο πολύ μήπως και γλιτώσω την ταλαιπωρία από μια ακόμα διεγερση..Σε ευχαριστω πάρα πολύ μακάρι η ευχή σου να πιασει τόπο!!! Στον εκτο ε???Σαν χθες θυμαμαι που ειπες για τη χοριακή σου!Αντε πλησιαζει ο καιρός!!!

Αν έχεις την οικονομική δυνατότητα και τα ψυχικα αποθεματα προχωρα!!! Εμείς κι οι ευχές μας μαζί σου για ένα ιδανικό αποτέλεσμα...

Νιώθω ότι εχω αρκετό καιρό μπροστά μου. Το πολυ 4 μηνες ακόμα

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
18 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Καλημερα κορίτσια τι κάνετε? Τι ερημιά είναι αυτή? Που είστε??? 

Καμάρι μου καλημέραααα

Εγώ κοριτσι τρέχω με διαφορες δουλειές εκτός του μπεμπε το σκεφτομαι κ με πιάνει το στομάχι μου..ακόμα δεν εχω ηρεμήσει..φαντάσου τωρα εστρωσε ο κύκλος μου κ σε ροη κ σε μέρες..εσυ πως είσαι διακοπές???

Φιλάκια σε όλες σας Μελένια?? Συμπεθερομαρία κλωτσάμε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Καλημερα κορίτσια τι κάνετε? Τι ερημιά είναι αυτή? Που είστε??? 

 

πρίν από 44 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Καμάρι μου καλημέραααα

Εγώ κοριτσι τρέχω με διαφορες δουλειές εκτός του μπεμπε το σκεφτομαι κ με πιάνει το στομάχι μου..ακόμα δεν εχω ηρεμήσει..φαντάσου τωρα εστρωσε ο κύκλος μου κ σε ροη κ σε μέρες..εσυ πως είσαι διακοπές???

Φιλάκια σε όλες σας Μελένια?? Συμπεθερομαρία κλωτσάμε?

Καλημερααααααααααα!

πως ειστε κοριτσια? εγω ζεσταινομαι τρελα, με κουραζει πολυ η ρουτινα αλλα συμπεθερα μου ανταμείβομαι που δινει καθημερινα το παρον ο μπεμπης, αν και δεν πολυκανει το χατιρι στον αντρα μου :P

Να σας πω τα ρεζιλικια μου πρωινιατικα... πηγα να κανω τις κλασσικες εξετασεις του μηνα και κρατουσα τα ουρα απο το σπιτι. Κι εκει που απο το θαλαμο υποδοχης εμπαινα να μου παρουν αιμα, ανοιγει το κουτακι, πεφτει κατω το δοχειο και τους τα εκανα μανταρα. Αχχχχχ ρομπα πρωι πρωι

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! 

Δημητρουλα υπομονή!!! Ποιες διακοπές? Φέτος θα πάμε 3 μέρες λίμνη Πλαστήρα και 3 μέρες στο χωριό μου. 

Μαρακι τι ωραία... Κλωτσιτσες!!! 

Πω πω.. Φαντάζομαι θα σου λέγανε δεν πειράζει δεν πειράζει.. Χαχαχα. 

Γεωργία μου τρέχεις με τα μωρά? 

Η Μελενια το Σουγκαρακι έχουν χαθεί τελείως.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pingu είπε:

Καλημερα!!! 

Δημητρουλα υπομονή!!! Ποιες διακοπές? Φέτος θα πάμε 3 μέρες λίμνη Πλαστήρα και 3 μέρες στο χωριό μου. 

Μαρακι τι ωραία... Κλωτσιτσες!!! 

Πω πω.. Φαντάζομαι θα σου λέγανε δεν πειράζει δεν πειράζει.. Χαχαχα. 

Γεωργία μου τρέχεις με τα μωρά? 

Η Μελενια το Σουγκαρακι έχουν χαθεί τελείως.. 

Ναι μου λεγανε δεν πειραζει, συμβαινει συχνα γτ οι ουροσυλλεκτες σπανε με το παραμικρο και τετοια. Να ανοιξει η γη να με καταπιει

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

@Μαρία1430 τουλάχιστον έκανες εντυπωσιακή είσοδο !!!

Παντως μη στεναχωριέστε ούτε και εμείς διακοπές φέτος! Κανένα ΣΚ μόνο εδώ τριγύρω ! Το εχω πάρει απόφαση πια και ευτυχώς και ο καιρός βοηθάει ακόμα !

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Ναι μου λεγανε δεν πειραζει, συμβαινει συχνα γτ οι ουροσυλλεκτες σπανε με το παραμικρο και τετοια. Να ανοιξει η γη να με καταπιει

χα χα χα χα τους κατουρησες δηλαδη με μια εννοια!!! ελα μια χαρα σκεφτομαι το γελιο που θα εκανες κ εσυ κ αυτοι !!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, linaa είπε:

χα χα χα χα τους κατουρησες δηλαδη με μια εννοια!!! ελα μια χαρα σκεφτομαι το γελιο που θα εκανες κ εσυ κ αυτοι !!! 

8 η ωρα το πρωι δεν μπορω να πω οτι γελασανε ιδιαιτερα ουτε αυτοι ουτε εγω. τωρα που το σκεφτομαι ομως ειναι πολυ γελοιο :P

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρία1430 είπε:

8 η ωρα το πρωι δεν μπορω να πω οτι γελασανε ιδιαιτερα ουτε αυτοι ουτε εγω. τωρα που το σκεφτομαι ομως ειναι πολυ γελοιο :P

 

ελα εκανες πιο ενδιαφερουσα την μερα τους πλακα εχει θα εχεις να λες κ ιστοριες μετα την γεννα αυτα θυμομαστε!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Καλημερα!!! 

Δημητρουλα υπομονή!!! Ποιες διακοπές? Φέτος θα πάμε 3 μέρες λίμνη Πλαστήρα και 3 μέρες στο χωριό μου. 

Μαρακι τι ωραία... Κλωτσιτσες!!! 

Πω πω.. Φαντάζομαι θα σου λέγανε δεν πειράζει δεν πειράζει.. Χαχαχα. 

Γεωργία μου τρέχεις με τα μωρά? 

Η Μελενια το Σουγκαρακι έχουν χαθεί τελείως.. 

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε;

Pingu μου όπως τα λες! Τρέξιμο δε θα πει τίποτα. Μου είπε κάποιος πως αν έχεις δίδυμα χρειάζεσαι τρεις ανθρώπους και το έβρισκα υπερβολικό. Και όμως! Έτσι είναι. Δεν τα προλαβαινουμε.

  • Μου αρέσει 4

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

πωω Γεωργία, εδώ μ ένα μωρό και χρειάζομαι βοήθεια, φαντάζομαι εσύ. 

εμείς γίναμε 31 ημερών σήμερα. Άντε να σαραντίσει να αρχίσουμε τις βόλτες, να πάρουμε λίγο αέρα!

Μαρία μου θα τα έχουν συνηθίσει αυτά χαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...