Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε; Πολλη ησυχία έχει το θεματακι μας. Αρχίσατε τις βόλτες; 

Εμείς εδω... Σαν να αρχισαν τα μικρά να κοιμούνται λιιιγο παραπάνω. Την Τετάρτη έχουμε παιδίατρο. Ελπίζω να τα βρει καλά.

Αυτα προς το παρόν. Τα φιλιά μου σε όλες!

  • Μου αρέσει 4

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσιαααα

Εγώ χάλια εχασα τον πεθερό μου στην Αυστραλία χθες το πρωι πνίγηκε ο ανθρωπος με φαγητό ...ειχε θεμα κ δεν σωθηκε. Αποφάσισαν να τον φέρουν Ελλάδα που είμαστε όλοι εκτος της κόρης του κ των εγγονιων ...μονο απο εμας δεν ειδε εγγονια εφυγε με αυτο τον καημο

  • Λυπημένη/-ος 6
Link to comment
Share on other sites

@DIMITRAS συλλυπητήρια κορίτσι μου , τι τρόπος να φεύγει κανείς ! Ελπίζω αυτός ο χαμός να φέρει και μια άφιξη που τόσο θέλετε για να εξισορροπήσουν τα πράγματα !

@Georgia1972 Αντε μπαίνετε σε ρυθμούς σιγά σιγά ! Πως αισθάνεσαι τώρα που μεγάλωσαν λιγάκι ; Το έχεις πιστέψει ή ακομα τα κοιτάς και σου κάνει εντύπωση !

 

@Lia21 περνάνε οι μέρες θα αρχίσουν και οι βολτες !

Εγώ πήγα στο γιατρό την προηγούμενη βδομάδα ! Όλα μια χαρά , έγινε 1 κιλό , η καρδούλα δεν έδειξε κάτι και αυτή τη φορά όποτε ελπίζουμε ότι ήταν κάτι παροδικό . Σε ένα μήνα πάλι ραντεβού . Κάναμε και 1-2 μπανακια. Διακοπές φέτος δεν έχει , σε 15 μέρες περιμένω τα κουφώματα και μετά βαψίματα όποτε καταλαβαίνετε !

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Πώς είστε;

Eamo μου, όπως τα λες! Ακόμα τα κοιτάζω και δεν μπορώ να το πιστέψω!

Εσύ να προσέχεις γιατί βλέπω έχετε ανοίξει δουλειές με φούντες! Καλορίζικα να είναι και καλή δύναμη.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια μου! Μετα απο πολυ καιρο απουσιας μπηκα να σας πω τα νεα μου.

Δοξα Τω Θεω μετα απο πολλες λαχταρες κ αγωνιες ο μπεμπης μας γεννηθηκε στις 20 Ιουνιου με φυσιολογικο τοκετο.

Απο τις 8 Μαρτιου νοσηλευτηκα για αρκετο καιρο κ τον υπολοιπο στο σπιτι σε απολυτη ακινησια. Αυτος ηταν κ ο λογος που χαθηκα. 

Γεωργια μου να σου ζησουν τα διδυμακια! Να τα χαιρεσαι κ να ειναι παντα γερα κ καλοτυχα!

Δημητρουλα μου λυπαμαι πολυ γι αυτο που διαβασα πιο πανω. Να ειστε γεροι να τον θυμαστε κ συντομα το ή τα παιδακια σας να σας φερουν χαρες στο σπιτι σας!

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε? Γεννησε καποια αλλη? Ειχαμε νεες εγκυμοσυνες?

Σας φιλω πολυ-πολυ!

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

να ζήσετε να τον θυμάστε Δήμητρα. Κρίμα να φεύγουν οι άνθρωποι τόσο ξαφνικά.

eamo πιάσατε κιλό ε! μια χαρά είστε! 

να σας ζήσει Μελένια μου! ταλαιπωρήθηκες αλλά όλα καλά! εγώ γέννησα 10 μέρες πριν από σένα! από τα άγχη της εγκυμοσύνης, έχω περάσει τώρα στα άλλα άγχη: κάνει το μωρό γουλιές συνέχεια, παίρνει βάρος; με τον ύπνο έχουμε μεγάλο θέμα αλλά αυτά είναι αναπόφευκτα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!! Ζέστη σήμερα δεν την παλεύω.. 

Δημητρουλα μου ζωή σε σας και κουράγιο.. 

Μελενια μου κοριτσάκι μου μας έλειψες. Να σας ζήσει ο μπέμπης να είναι γερός και τυχερός!!!! Πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά! 

Lia μου έτσι είναι. Από την στιγμή που μαθαίνεις αρχίζουν τα άγχη και πιστεύω ότι δεν περνάνε ποτέ. Εδώ η δικιά μου έχει κλείσει τα 3 και πάντα κάτι με αγχώνει.. 

Eamo μπράβο κοπέλα μου! Και σιγά σιγά τις δουλειές.. Μην κουράζεσαι.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λια μου ευχαριστω πολυ! Να σας ζησει ο μπεμπακος σας ♡♡♡! Οσο για τα αγχη αστα να πανε... κ εγω μια απ τα ιδια!

Pinguδακι μου κ εμενα μου λειψατε πολυ! Σ' ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου. Κ σ' εσενα με το καλο να ρθει το δευτερο! Το Ελενακι σου πως ειναι? Να μου τη φιλησεις.♡♡♡

Το Καλλιοπακι τι κανει?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/7/2018 at 4:26 ΜΜ, Me-Lenia είπε:

Λια μου ευχαριστω πολυ! Να σας ζησει ο μπεμπακος σας ♡♡♡! Οσο για τα αγχη αστα να πανε... κ εγω μια απ τα ιδια!

Pinguδακι μου κ εμενα μου λειψατε πολυ! Σ' ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου. Κ σ' εσενα με το καλο να ρθει το δευτερο! Το Ελενακι σου πως ειναι? Να μου τη φιλησεις.♡♡♡

Το Καλλιοπακι τι κανει?

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Μια χαρά είναι. Πάμε παιδικό σταθμό, επιτέλους κόψαμε και την πανα.. Θα την φιλήσω.. Και εσυ να μου φιλήσεις τον μπεμπακο σου! 

Το Καλλιοπακι το χάσαμε. Έχουμε καιρό να μάθουμε νέα της.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Πώς τα πάτε;

Μελενια μου! Σε σκεφτόμασταν! Σ' ευχαριστώ πολύ  για τις ευχές. Να σου ζήσει το μωράκι σου! Πάντα γερό και καλότυχο να είναι!

Πώς τα πας με τα ξενύχτια; Εμάς περνούσαν και τα δύο μαζί κολικούς και καταλαβαίνεις τι γινόταν! Τώρα ευτυχως έχουν λίγες μέρες που κοιμούνται παραπάνω.

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 16 Ιουλίου 2018 at 11:42 ΠΜ, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα κορίτσιαααα

Εγώ χάλια εχασα τον πεθερό μου στην Αυστραλία χθες το πρωι πνίγηκε ο ανθρωπος με φαγητό ...ειχε θεμα κ δεν σωθηκε. Αποφάσισαν να τον φέρουν Ελλάδα που είμαστε όλοι εκτος της κόρης του κ των εγγονιων ...μονο απο εμας δεν ειδε εγγονια εφυγε με αυτο τον καημο

Αν ειναι δυνατον να φεύγεις μ αυτόν τον τροπο. Συλλυπητήρια. Πως ειστε τωρα; Οτι και να πούμε ειναι λιγο για τον άντρα σου.

On 17 Ιουλίου 2018 at 10:34 ΠΜ, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! Μετα απο πολυ καιρο απουσιας μπηκα να σας πω τα νεα μου.

Δοξα Τω Θεω μετα απο πολλες λαχταρες κ αγωνιες ο μπεμπης μας γεννηθηκε στις 20 Ιουνιου με φυσιολογικο τοκετο.

Απο τις 8 Μαρτιου νοσηλευτηκα για αρκετο καιρο κ τον υπολοιπο στο σπιτι σε απολυτη ακινησια. Αυτος ηταν κ ο λογος που χαθηκα. 

Γεωργια μου να σου ζησουν τα διδυμακια! Να τα χαιρεσαι κ να ειναι παντα γερα κ καλοτυχα!

Δημητρουλα μου λυπαμαι πολυ γι αυτο που διαβασα πιο πανω. Να ειστε γεροι να τον θυμαστε κ συντομα το ή τα παιδακια σας να σας φερουν χαρες στο σπιτι σας!

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε? Γεννησε καποια αλλη? Ειχαμε νεες εγκυμοσυνες?

Σας φιλω πολυ-πολυ!

Τι κανεις Μελενια μου; Να σου ζήσει ο γιοκας, να τον καμαρώνετε!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Αν ειναι δυνατον να φεύγεις μ αυτόν τον τροπο. Συλλυπητήρια. Πως ειστε τωρα; Οτι και να πούμε ειναι λιγο για τον άντρα σου.

 

Ευχαριστώ Κάντι μου δεν περιγράφετε το σοκ ο άνθρωπος δεν εφυγε από φαγητό κομματάκι οδοντογλυφίδας τρύπισε την αναπνευστική οδό δεν υπήρχε φαγητό. Περιμένουμε να ερθει με την πεθερά μου για να τον χαιρετήσουμε αυτό επιθυμούσε να μείνει εδώ..Δεν μπορούμε να καταλάβουμε ακόμα αυτό που έγινε κάνουμε την καθημερινότητα μας κ υπομονή για την πεθερά μου

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μιυ τι κανετε;;;;Μου λειψατε.....ομως τρεχω κ δεν φτανω κ παει πολυ αργα το βραδυ μεχρι να κατσω κ να χαλαρωσω λιγο στον καναπε....

Δημητρουλα μου ζωη σε εσας κοριτσι μου....

Μελενιααααα να σας ζησει ο μικρος σας.....να μας τον φιλησεις.

Γεωργια μου σε τρελαινουν οι αντρες σου ε;;;;πως είναι τα μωρουλια τα γλυκα;

Σας φιλω ολες....

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε?

Μελένια μου συγχαρητήρια!!! Όλες οι δυσκολίες ξεχνιούνται. Το μωράκι σας να είναι Καλά!

Λια μου τι κάνεις με τον μπεμπακο σου? Ξενύχτια ακόμη?

Εαμο κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά. Να είσαι αισιόδοξη και να μην κουράζεσαι. 

Angie μου κουράγιο! 

Μαρία μου πως πάει η δική σου εγκυμοσύνη? Όλα Καλά? Μην κουράζεσαι! 

Δήμητρα μου πόσο λυπάμαι. Εύχομαι σύντομα να αποκτήσετε κι εσείς το θαύμα σας και να είσαι βέβαιη πως θα σας βλέπει και εσείς θα τον νοιώθετε.

Γεωργία μου ελπίζω να έχει στρώσει η κατάσταση μετά και τους κολικούς. Και να κοιμάστε λίγο περισσότερο. 

Θα σας γράψω τα νέα μου τώρα γιατί μετά δεν ξέρω τι θα κάνω ούτε ποσό χρόνο θα έχω...

Στις αρχές του 8ου κατέβηκα στη δουλειά μου στο νησί. Κι όλα ήταν καλά. Εκτός του ότι έπρεπε να κάνω πολλές δουλειές... πέρασε σχεδόν ένας μήνας και ενω  κουραζομουν αλλά και ξεκουραζομουν αρκετά μου είπε ο γιατρός πως τα αμνιακα έχουν μειωθεί.  Δεν χάνω αμνιακό απλά δεν υπάρχει πολύ. Κι έτσι μετράμε αντίστροφα. Με βλέπει κάθε εβδομάδα κι όταν μου πει θα πάμε για γέννα με πρόκληση. Αλλά μάλλον την εβδομάδα της Παναγίας θα γεννησουμε. Δεν βλέπει να πηγαίνει άλλο. Θα έχουμε μπει τον 9ο και 1 εβδομάδα. Μακάρι να τα καταφέρω  και να πάω πιο μακριά. Αλλά φοβάται ο γιατρός. 

Έχει συμβεί σε κάποια? Μειώνονται τα αμνιακα με τη  κούραση? Εχω αγχωθεί και με τη γέννα. Φοβάμαι και λίγο...

Αχ κορίτσια... Δεν το πιστεύω ποτέ σας έγραφα για την θετική χοριακη και τώρα σας γράψω για την επικείμενη γέννα...

Ελπίζω να μπω σε λίγες μέρες να σας πω ευχάριστα. 

Σας φιλώ όλες σας κι εύχομαι η Παναγιά μας να μας χαρίσει πολλα μωράκια, καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες και εύκολες γέννες!

Σας ευχαριστώ για την παρέα σας στην διαδρομή μου. 

  • Μου αρέσει 3

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...