Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

εγω χθες καμαρωσα το παλικαρακι μας στη β επιπεδου και ηρεμησα αρκετα!!!

Εχω την αισθηση οτι εχει αρχισει να κανει αισθητη την παρουσια του που και που αλλα 2-3 φορες την ημερα και περιμενω να δω πως θα εξελιχθει ολο αυτο

@Lia21 μου να σας ζησει γερος δυνατος και καλοτυχος να ειναι!!!

@Georgia1972 τι κανεις? Οι αντρες σου? πως ειναι τωρα με ολους στο σπιτι?

Οι υπολοιπες τι νεα εχετε?

 

  • Μου αρέσει 5

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Κορίτσια τι κάνετε? 

Μαρία μου χαίρομαι πολύ που η Β αυχενικη πήγε τόσο καλά! 

Γεωργία κουράγιο! Τα γλυκούλια έκλεισαν 1 μήνα? Συγχαρητήρια! Καλή δύναμη. 

Eamo μου σας είπαν κάτι νεότερο?

Αλίνα μου οκ με τα φάρμακα? Άντε να ξεκινήσεις με το καλό. 

Νίνα μου τι κάνεις? Πως είσαι?

Εγω  κορίτσια εχω κάνει μια κοιλιά... έχω πάρει 10 κιλά! Προς το βραδυ βαραινω πολυ και πονάει το πόδι μου που είχα κάνει χειρουργείο. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω σταματήσει τίποτα από αυτά που έκανα. Ενώ όταν είμαι λίγο πιο ξεκούραστη είναι και η κοιλιά πιο ελαφριά. Και το μπάνιο στη θάλασσα με βοηθάει πολύ!

Κορίτσια σας φιλώ όλες!

  • Μου αρέσει 1

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Elma86 είπε:

Καλημέρα!Εγώ 5η μέρα από την εμβρυομεταφορά σήμερα...πως περνάνε άλλες 5 χωρίς να σκέφτομαι οτι δε νιώθω τίποτα?? 

Καλή σου μέρα!

Πάρε βιβλία και περιοδικά. Πες τους να σου φέρουν για την ακρίβεια. Ξάπλωσε στον καναπέ και χαζεψε στην τηλεόραση. Πάρε σταθερό και κινητό κοντά σου και μίλα. Πάντως μην σηκώνεσαι όσο μπορείς. Εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα. Και κοντά στην χοριακη είχα και συμπτώματα περιόδου. Και η χοριακη μου ήταν τέλεια. Μην δίνεις σημασία στα συμπτώματα. Δεν υπάρχει κάτι στάνταρ. Να πιστεύεις σε αυτά τα εμβρυακια και να τους μιλάς. 

Όσο μπορείς ξεκούραση. Εγώ στις προηγούμενες περιπτώσεις δεν έκατσα καθόλου. Αυτή την φορα την πέρασα στο κρεβάτι.

Ποτέ πας για χοριακη?


nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Lila K είπε:

Καλή σου μέρα!

Πάρε βιβλία και περιοδικά. Πες τους να σου φέρουν για την ακρίβεια. Ξάπλωσε στον καναπέ και χαζεψε στην τηλεόραση. Πάρε σταθερό και κινητό κοντά σου και μίλα. Πάντως μην σηκώνεσαι όσο μπορείς. Εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα. Και κοντά στην χοριακη είχα και συμπτώματα περιόδου. Και η χοριακη μου ήταν τέλεια. Μην δίνεις σημασία στα συμπτώματα. Δεν υπάρχει κάτι στάνταρ. Να πιστεύεις σε αυτά τα εμβρυακια και να τους μιλάς. 

Όσο μπορείς ξεκούραση. Εγώ στις προηγούμενες περιπτώσεις δεν έκατσα καθόλου. Αυτή την φορα την πέρασα στο κρεβάτι.

Ποτέ πας για χοριακη?

Το Σάββατο πρώτα ο Θεός.Δυστυχώς σήμερα ήρθα στη δουλειά αλλά κάθομαι σε γραφείο.Μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι οπότε δεν κουράζομαι ιδιαίτερα.καθισα 3-4 μέρες κανονικά.Τι να πω μακάρι!!


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια καλή εβδομάδα!

Λία συγχαρητήρια, να σας ζήσει!

@Elma86 υπομονή και καλά αποτελέσματα!

@Μαρία1430 συγχαρητήρια και σε εσένα. Χάρηκες το αγοράκι σου στη β επιπέδου. 

Στα δικά μου επιτέλους πήρα την έγκριση από την επιτροπή! 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elma86 είπε:

Το Σάββατο πρώτα ο Θεός.Δυστυχώς σήμερα ήρθα στη δουλειά αλλά κάθομαι σε γραφείο.Μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι οπότε δεν κουράζομαι ιδιαίτερα.καθισα 3-4 μέρες κανονικά.Τι να πω μακάρι!!

Οταν πηγαινεις σπιτι να ξεκουραζεσαι. Να τρως και πολλά ασπράδια από αυγά! Όλα καλά σου εύχομαι από την καρδιά μου. 

  • Ευχαριστώ 1

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Καλημέρα!Εγώ 5η μέρα από την εμβρυομεταφορά σήμερα...πως περνάνε άλλες 5 χωρίς να σκέφτομαι οτι δε νιώθω τίποτα?? 

Υπομονη και θαπερασουν..λιγο εμεινε ακομα..πως νιωθεις μέχρι τωρα?

πρίν από 7 λεπτά , alina80 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή εβδομάδα!

Λία συγχαρητήρια, να σας ζήσει!

@Elma86 υπομονή και καλά αποτελέσματα!

@Μαρία1430 συγχαρητήρια και σε εσένα. Χάρηκες το αγοράκι σου στη β επιπέδου. 

Στα δικά μου επιτέλους πήρα την έγκριση από την επιτροπή! 

 

Τελεια @alina80...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , alina80 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή εβδομάδα!

Λία συγχαρητήρια, να σας ζήσει!

@Elma86 υπομονή και καλά αποτελέσματα!

@Μαρία1430 συγχαρητήρια και σε εσένα. Χάρηκες το αγοράκι σου στη β επιπέδου. 

Στα δικά μου επιτέλους πήρα την έγκριση από την επιτροπή! 

 

Το πρωτο βήμα εγινε! Συγχαρητήρια! Πότε με το καλό?

  • Ευχαριστώ 1

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Υπομονη και θαπερασουν..λιγο εμεινε ακομα..πως νιωθεις μέχρι τωρα?

Τελεια @alina80...

 

πρίν από 18 λεπτά , Lila K είπε:

Οταν πηγαινεις σπιτι να ξεκουραζεσαι. Να τρως και πολλά ασπράδια από αυγά! Όλα καλά σου εύχομαι από την καρδιά μου. 

 

πρίν από 19 λεπτά , alina80 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή εβδομάδα!

Λία συγχαρητήρια, να σας ζήσει!

@Elma86 υπομονή και καλά αποτελέσματα!

@Μαρία1430 συγχαρητήρια και σε εσένα. Χάρηκες το αγοράκι σου στη β επιπέδου. 

Στα δικά μου επιτέλους πήρα την έγκριση από την επιτροπή! 

 

Σας ευχαριστώ όλες.Δεν νιώθω τίποτα λίγο πονοκέφαλο πού και πού, λίγο η μέση και σήμερα κάτι σχεδόν ανεπαίσθητες σουβλίτσες. Ίσως και ένα ελαφρύ τσούξιμο στις θηλές.Σήμερα που ήρθα στη δουλειά και φόρεσα σουτιέν γιατί με αθλητικά ήμουν τις προηγούμενες μέρες,δεν παρατήρησα κάποια αλλαγή. Τέλος πάντων εύχομαι να είναι η τυχερή φορά. Ολόκληρο το αυγό γίνεται?Τα σιχαίνομαι λίγο, τουλάχιστον με τον κρόκο μου είναι λίγο πιο υποφερτα

@alina80 καλή αρχή και σε σενα!

  • Ευχαριστώ 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Elma86 είπε:

 

 

Σας ευχαριστώ όλες.Δεν νιώθω τίποτα λίγο πονοκέφαλο πού και πού, λίγο η μέση και σήμερα κάτι σχεδόν ανεπαίσθητες σουβλίτσες. Ίσως και ένα ελαφρύ τσούξιμο στις θηλές.Σήμερα που ήρθα στη δουλειά και φόρεσα σουτιέν γιατί με αθλητικά ήμουν τις προηγούμενες μέρες,δεν παρατήρησα κάποια αλλαγή. Τέλος πάντων εύχομαι να είναι η τυχερή φορά. Ολόκληρο το αυγό γίνεται?Τα σιχαίνομαι λίγο, τουλάχιστον με τον κρόκο μου είναι λίγο πιο υποφερτα

@alina80 καλή αρχή και σε σενα!

Να σου πω την αληθεια και εγω ετσι νιωθω απο χθες εχω λιγο πονοκέφαλο το στήθος κ η κοιλια εχουν πρηστει κ εχω κ κατι σουβλιες μικρες δεξια..υπομονη και ολα θα γίνουν

Link to comment
Share on other sites

@Elma86 εύχομαι να έγινε το θαύμα αυτή τη φορά!!!όσο μπορείς να είσαι ξάπλα, όπως σου είπαν κ τα κορίτσια πιο πάνω.υπομονή μέχρι το Σάββατο κ να είσαι αισιόδοξη. Όλα γίνονται την σωστή στιγμή και για σας μπορεί αυτή η στιγμή να ήρθε!!!σου στέλνουμε όλες θετική ενέργεια.

@Μαρία1430 μπράβο, πάει κ η Β επιπέδου, την ξεπέταξες κ όλα τέλεια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...