Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Elma μου σε ιδιωτικο η δημοσιο κεντρο τα ιδια περνεις....

ΝΙΝΑ78 κορίτσι μια χαρα είσαι μην φοβασαι τιποτα οι τιμες σου για 6η εβδομαδα ειναι μια χαρα ολα θα πάνε υπεροχααααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Elma μου σε ιδιωτικο η δημοσιο κεντρο τα ιδια περνεις....

ΝΙΝΑ78 κορίτσι μια χαρα είσαι μην φοβασαι τιποτα οι τιμες σου για 6η εβδομαδα ειναι μια χαρα ολα θα πάνε υπεροχααααα

Σε ευχαριστω Δημητρα μου.Μακάρι και εύχομαι ότι καλύτερο και σε εσένα!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε! 

@NINA78 Από όσα ξέρω και εγώ μια χαρά είναι τα νούμερα. Συγχαρητήρια! 

Κορίτσια έκλεισε το ραντεβού με την επιτροπή την Δευτέρα! Έχω αγχωθει τρέλα. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια μου...

Γεωργια μου εχετε τρελαθεί με τα μωρα σας ε;;;Ευχομαι να τα παρετε συντομα στο σπιτακι σας....

Στα κοριτσακια που αναμένουν με αγωνία να φερουν στον κοσμο τα μωρα τους με το καλο κ μ'εναν πονο....

Εμεις εχτες καναμε κ το 1ο μας μπανακι...

Τα φιλιά μου σε ολες

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Σας σκεφτομαι και ψαχνω τόσες μέρες μια στιγμή να μπω να σας γράψω και δεν προλαβαίνω με τίποτα! Αλλά επιτέλους βρήκα 5 λεπτά.
Τι κανετε; Διάβασα ωραία νέα. Επιτροπές προχωράνε, ωραια αποτελεσματα Β' επιπέδου, κλωτσιτσες στις κοιλιτσες, ωραίοι διπλασιασμοι. Μπραβο σας! Εμεις πηραμε το ενα μας μπεμπακι απο τις 28/5 και πηγαίνουμε στο άλλο το γαλα του. Οι ρυθμοί είναι γρήγοροι αλλά πιστεύω πως μπαίνουμε σε μια σειρα και οι πρωτες αγωνιες φευγουν. Σας αφήνω προς το παρον για να προλάβω να γράψω και στις φίλες μου στο θεμα των δανεικων.

Τα φιλιά μου σε ολες!

Pingu μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!

  • Μου αρέσει 9

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!

όλα καλά πάνε, μπράβο!

Γεωργία μου άντε να πάρετε και το άλλο μπεμπάκι τώρα!

πωωωω Αντζυ είπες για θάλασσα και σκίρτησε η καρδιά μου! θέλω όσο ποτέ άλλοτε να κάνω βουτιές, δεν αντέχω άλλο αυτή τη ζέστη.

Εγώ μπήκα σήμερα στην 39η εβδομάδα! Βολεύτηκε ο μπέμπης, δε σκέφτεται να βγει! Από την ανυπομονησία μου, μέχρι και σφουγγαρίστρα έχω έτοιμη σε μια άκρη να μαζέψω τα νερά όταν σπάσουν

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεςςςς 

Γεωργίτσα μου υπέροχα αντε με το καλό κ ο μικρούλης να έρθει σπίτι!!

Lia προσοχή στον κουβά μη σαστίσει ο άντρας κ τα κάνει όλα χαλια!!

Αντζυ μου μπανάκι πωωω άραγε φετος θα μπω στη θάλασσα??

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κορίτσια!!! 

Γεωργία μου τέλεια! Με το καλό να πάρετε και το άλλο μπεμπακι στο σπίτι!!! Σύντομα θα το έχεις αγκαλιτσα κι αυτό!!! Σε νιώθω απόλυτα! Θυμάμαι όταν μας είπαν ελάτε αύριο να την πάρετε.. Δεν το πίστευα ότι επιτέλους θα την έχω στην αγκαλιά μου.. Συγκινήθηκα τώρα... :x

Λία πες στον μπέμπη ότι πρέπει να βγει γιατί άρχισαν και οι ζεστες.. Την σφουγγαριστρα να την έχεις και δίπλα στο κρεβάτι... :-P

Εμείς πρέπει να μάθουμε ποίημα που θα το πει η μικρή στην γιορτή που θα κάνουν στον παιδικό σταθμό.. 

Φιλάκια σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα να σε ρωτήσω... Επιστροφή χρημάτων γίνεται μόνο αν υπάρχει χαρτί από επιτροπή? Γιατί εγώ αυτή τη φορά χρησιμοποίησα τα φάρμακα που είχα και δεν πήρα καινουρια

On 2/6/2018 at 4:18 ΜΜ, DIMITRAS είπε:

Elma μου σε ιδιωτικο η δημοσιο κεντρο τα ιδια περνεις....

ΝΙΝΑ78 κορίτσι μια χαρα είσαι μην φοβασαι τιποτα οι τιμες σου για 6η εβδομαδα ειναι μια χαρα ολα θα πάνε 


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elma86 είπε:

Δήμητρα να σε ρωτήσω... Επιστροφή χρημάτων γίνεται μόνο αν υπάρχει χαρτί από επιτροπή? Γιατί εγώ αυτή τη φορά χρησιμοποίησα τα φάρμακα που είχα και δεν πήρα καινουρια

Καλέ με την εγκριση πας την χρειάζοντε η κάθε εγκριση ισχύει για ενέσεις η εκθεση απο το κέντρο που υπογραφει ο γιατρος αναγραφει τις μοναδες που χρησιμοποιησες τα ωαρια τα εμβρυα κ το αποτελεσμα ρώτα κ στο κέντρο για την ερίπτωση σου

Link to comment
Share on other sites

Ελμα η κάθε έγκριση δικαιολογεί να πάρουμε φάρμακα 2 φορές...αν εσύ για παράδειγμα έχεις πάρει μόνο τη μια φορά και έχεις καταθέσει τα χαρτιά που σου είπε η Δημητρα και έχεις εισπράξει τα χρήματα που δίνουν δεν έχεις δικαίωμα να ξανακαταθεσεις χαρτία πριν πάρεις και τη δεύτερη δόση φαρμάκων...Και εννοείται πως πρέπει να ολοκληρωθεί και η διαδικασία ( ωοληψια_εμβρυομεταφορα) για μα τα καταθέσεις γιατι ζητουν και την έκθεσή της προσπαθειας την οποια παιρνεις απο το κεντρο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κυρίες μου. 

@Elma86 καλή επιτυχία να είναι η τυχερή αυτή η φορά. 

@Georgia1972 με το καλό και το δεύτερο μωράκι στο σπίτι σας!

Εγώ σήμερα ολοκληρώνω τα χαρτιά για την επιτροπή -εχω έρθει στο κέντρο για το παραπεμπτικό και τον υπέρηχο. Το απόγευμα παίρνω και τις ορμονολογικες και έκλεισα. Τη Δευτέρα περναω επιτροπή. Και για κάποιο λόγο έχω τόσο άγχος (που δεν είχα ούτε όταν έδινα προφορικά μάθημα για το πτυχίο μου). Κάθε συμβουλή δεκτή. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...