Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Mammy ενω αν καταλαβα εισαι στην προσπαθεια για πρωτο παιδι,παρατηρω οτι ξερεις αρκετα..πως αυτο?ψαχτηκες ή εισαι του χωρου?

Ναι πρωτες προσπαθειες!

Οτι διαβαζω εδω στο νετ και ακουω απο τους γυρους μου.Καμια σχεση με τα του χωρου!

1 hour ago, vikib είπε:

σε ευχαριστω που μου απαντησες.να μαθαινουμε

να μας ενημερωσεις αν θες πως θα κινηθειτε μετα

μαμμυ για το ελενα διαβαζω καλα λογια

εγω γεννησα σε δημοσιο επαρχια.δ ειναι τοσο τραγικα

Πρεπει να βρω εναν καλο γυναικολογο σε δημοσια κλινικη.

Ο ντοκ που ειχα δεν ειναι εν ζωη

Σε ευχαριστω πολυ Βικυ μου για την απαντηση σου να σου ζησουν τα παιδακια σου!.

 


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φιλεναδες!!!!!!!! καταρχην ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις ευχες σας!!!!!!!!
 η οικογενεα και μετα εσες!!!!!!!

κατα δευτερον εχτες διαβασα τα νεα σας... και ενω κοντευα να τελειωσω.... παρουσιασε το σαιτ του φορουμ προβλημα!!!!!! μετα δεν μπορουσα να μπω γιτι φυγαμε!!!!!

μαμυ2 καλως ηρθες!!!!

μουτζουρακι αρχισες τα χαπια ε????? ο αντρουλης πηγε την πεμπτη για το σπερμο και περιμενει αποτελεσματα???? η αυτην την πεμπτη που ερχεται????? κοιτα στο τελος του μνμ...... ακου μια μερα μετα!!!???? τσ τσ τσ

τονακι αυριο η συναντηση με το σπορακι σου!!!!!!! οοοοολα καλα ευχομαι!!!!!!! πηγες για ψωνια????? εισαι καλυτερα?????

σαμμερακι δυναμη!!!!! τι κανεις  my editor????? ο γιοκας σου?????

μαμα η μελινα πωςηταν το σκ?????

βικουλα ξεκουραστηκες το σκ??? ο αντρουλης αναρρωσε???? η κορουλα βοηθησε???? ο μπεμπης καλα?????

ρενακο μου τι γινεται με το βαρος???? τσουξιμο ειχε???? εκλεισες ραντεβου με τον ντοκ??? μηπως να ξαναεκανες παπ????

μαρακι ασε τον εαυτο σου ελευθερο εαν θεςπαιδακι μια ειναι η συνταγη σεχ!!!!!!!! μερα παρα μερα ελευθερο!!!!! τις αλλες δουλειες τις προσαρμοζεις στις αναγκες σου!!!!!

τζειν!!!!!! ολα καλα?????? αυριο η χοριακη!!!!!! με το καλο!!!!! να ντυθειςκαλα για το σχολειο..... οδηγεις????

αμπτακι πως νιωθεις?????

ζαμιακουλι μου!!!!!! σαγρε μου!!!! σε ευχαριστω..... για το τηλ..... σορυ δεν προλαβα να σου μιλησω....θα σε παρω εγω... μια απο τις επομενες μερες!!!!!ειρηνακι!!!!!! τζο μου ολα καλα?????εβελινακι..... εισαι καλυτερα με τις αναγουλες????? χαρουμενη μαμα!!!!! μαρινακι τι γινεσαι?????

εμεις καλα.... βγηκαμε και εχτες γα φαι... γκρινα ο ενας!!!!! ξυπνησαν απο δυο φορες ο καθενας ωσπου να ξημερωσει!!!!!! και σημερα πηγαμε  για καφε.... ηταν καλυτερα και οι δυο!!!! κοιμηθηκαν σχετικα νωρις πριν τις 23,00

2 hours ago, nini84 είπε:

Βικυ μου οι κυστεις που εχω ειναι σοκολατοειδεις που σημαινει ενδομητριωση. Μαγνητικη γινεται για να τις δουνε καλυτερα σε σχεση με τον υπερηχο και ισως φανει και καποια αλλη εστια ενδομητριωσης. 

νινακι μουκαλη επιτυχια!!!!! υπομονη και ψυχραιμια!!!! ποια μερα θα πας για αιματολογικες και μαγνητικη?????

μουτζουρακι μου!!!!!!!!!!  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ με το μπεμπακι σου......... του χρονου να γιορταζεις αγκαλια!!!!!!!!!! ετσι εξηγειται υδροχοηνα μου η γλυκα σου!!!!!! χαχαχαχα!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πφφφφ νομιζω οτι εκμεταλλεύτηκα πέραν του δέοντος τις γόνιμες, ελπίζω κ να έπιασε τόπο... απ το περασμένο Σάββατο 5 επαφες ( 9, 11, 13, 15, 16, 17) κ κατάλαβα ωορρηξια την 16η μερα.... απο αυριο θα το παμε πιο χαλαρά, γιατι ξεζουμιστηκαμε αμφότεροι.... χαχαχα

Κ γω σκέφτομαι το δημόσιο μαιευτήριο... ο γυναικολόγος μου ειναι στο ΙΑΣΩ βεβαια, αλλα δεν ειμαι αρνητική στο δημόσιο... στα ιδιωτικά πληρώνεις τη φιλοξενία...

Τονια με το καλο αυριο να συναντήσεις παλι το μπεμπακι σου κ Jane καλα αποτελέσματα στις αυριανές σου εξετάσεις....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, marakif1990 είπε:

Πφφφφ νομιζω οτι εκμεταλλεύτηκα πέραν του δέοντος τις γόνιμες, ελπίζω κ να έπιασε τόπο... απ το περασμένο Σάββατο 5 επαφες ( 9, 11, 13, 15, 16, 17) κ κατάλαβα ωορρηξια την 16η μερα.... απο αυριο θα το παμε πιο χαλαρά, γιατι ξεζουμιστηκαμε αμφότεροι.... χαχαχα

Κ γω σκέφτομαι το δημόσιο μαιευτήριο... ο γυναικολόγος μου ειναι στο ΙΑΣΩ βεβαια, αλλα δεν ειμαι αρνητική στο δημόσιο... στα ιδιωτικά πληρώνεις τη φιλοξενία...

Τονια με το καλο αυριο να συναντήσεις παλι το μπεμπακι σου κ Jane καλα αποτελέσματα στις αυριανές σου εξετάσεις....

Καλά με εφαγες λάχανο;;; εγώ μόνο δυο;; ε οχιιιι... χαχα.....  βαρα βαρααα

1 hour ago, 17μαρτη2015 είπε:

φιλεναδες!!!!!!!! καταρχην ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις ευχες σας!!!!!!!!
 η οικογενεα και μετα εσες!!!!!!!

κατα δευτερον εχτες διαβασα τα νεα σας... και ενω κοντευα να τελειωσω.... παρουσιασε το σαιτ του φορουμ προβλημα!!!!!! μετα δεν μπορουσα να μπω γιτι φυγαμε!!!!!

μαμυ2 καλως ηρθες!!!!

μουτζουρακι αρχισες τα χαπια ε????? ο αντρουλης πηγε την πεμπτη για το σπερμο και περιμενει αποτελεσματα???? η αυτην την πεμπτη που ερχεται????? κοιτα στο τελος του μνμ...... ακου μια μερα μετα!!!???? τσ τσ τσ

τονακι αυριο η συναντηση με το σπορακι σου!!!!!!! οοοοολα καλα ευχομαι!!!!!!! πηγες για ψωνια????? εισαι καλυτερα?????

σαμμερακι δυναμη!!!!! τι κανεις  my editor????? ο γιοκας σου?????

μαμα η μελινα πωςηταν το σκ?????

βικουλα ξεκουραστηκες το σκ??? ο αντρουλης αναρρωσε???? η κορουλα βοηθησε???? ο μπεμπης καλα?????

ρενακο μου τι γινεται με το βαρος???? τσουξιμο ειχε???? εκλεισες ραντεβου με τον ντοκ??? μηπως να ξαναεκανες παπ????

μαρακι ασε τον εαυτο σου ελευθερο εαν θεςπαιδακι μια ειναι η συνταγη σεχ!!!!!!!! μερα παρα μερα ελευθερο!!!!! τις αλλες δουλειες τις προσαρμοζεις στις αναγκες σου!!!!!

τζειν!!!!!! ολα καλα?????? αυριο η χοριακη!!!!!! με το καλο!!!!! να ντυθειςκαλα για το σχολειο..... οδηγεις????

αμπτακι πως νιωθεις?????

ζαμιακουλι μου!!!!!! σαγρε μου!!!! σε ευχαριστω..... για το τηλ..... σορυ δεν προλαβα να σου μιλησω....θα σε παρω εγω... μια απο τις επομενες μερες!!!!!ειρηνακι!!!!!! τζο μου ολα καλα?????εβελινακι..... εισαι καλυτερα με τις αναγουλες????? χαρουμενη μαμα!!!!! μαρινακι τι γινεσαι?????

εμεις καλα.... βγηκαμε και εχτες γα φαι... γκρινα ο ενας!!!!! ξυπνησαν απο δυο φορες ο καθενας ωσπου να ξημερωσει!!!!!! και σημερα πηγαμε  για καφε.... ηταν καλυτερα και οι δυο!!!! κοιμηθηκαν σχετικα νωρις πριν τις 23,00

νινακι μουκαλη επιτυχια!!!!! υπομονη και ψυχραιμια!!!! ποια μερα θα πας για αιματολογικες και μαγνητικη?????

μουτζουρακι μου!!!!!!!!!!  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ με το μπεμπακι σου......... του χρονου να γιορταζεις αγκαλια!!!!!!!!!! ετσι εξηγειται υδροχοηνα μου η γλυκα σου!!!!!! χαχαχαχα!!!!!!

Μαρτακουλινο μου δύο μέρες είχα το βάρος κ τώρα δε ξέρω τίποτα.  Πέρασε.   Τι να πω; γιατί μου λες για το παπ; σκέφτεσαι κάτι συγκεκριμένο αγάπη;; 6 μήνες πέρασαν που το εκανα.. 

Μια χαρά σας βρισκω όμως.. και φαη κ για καφεδάκι.  .  Ρε αν η μανούλα είναι καπατσα κ δυνατή.. ποιος την πιάνει!! Ταπεινή θαυμάστρια σου.. το ξέρεις!!❤

1 hour ago, Mammy2 είπε:

Ναι πρωτες προσπαθειες!

Οτι διαβαζω εδω στο νετ και ακουω απο τους γυρους μου.Καμια σχεση με τα του χωρου!

Πρεπει να βρω εναν καλο γυναικολογο σε δημοσια κλινικη.

Ο ντοκ που ειχα δεν ειναι εν ζωη

Σε ευχαριστω πολυ Βικυ μου για την απαντηση σου να σου ζησουν τα παιδακια σου!.

 

Mammy μου κ εγώ έχω πολύ καλό γυναικολογο..αλλά είναι στο γαία.  Ελπίζω να σε βοηθήσουν κάπως οι υπολοιπες αν ξέρουν... 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλά με εφαγες λάχανο;;; εγώ μόνο δυο;; ε οχιιιι... χαχα.....  βαρα βαρααα

Μαρτακουλινο μου δύο μέρες είχα το βάρος κ τώρα δε ξέρω τίποτα.  Πέρασε.   Τι να πω; γιατί μου λες για το παπ; σκέφτεσαι κάτι συγκεκριμένο αγάπη;; 6 μήνες πέρασαν που το εκανα.. 

Μια χαρά σας βρισκω όμως.. και φαη κ για καφεδάκι.  .  Ρε αν η μανούλα είναι καπατσα κ δυνατή.. ποιος την πιάνει!! Ταπεινή θαυμάστρια σου.. το ξέρεις!!❤

Εγω εχω σύζυγο που κάθεται το χειμωνα, συν του οτι έτυχε να ναι τωρα σκ που ήμουν κ γω χαλαρη... εσένα σ έφαγε η εφημερια κ η μαλ@κω φιλοξενούμενη..... :-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 minutes ago, marakif1990 είπε:

Εγω εχω σύζυγο που κάθεται το χειμωνα, συν του οτι έτυχε να ναι τωρα σκ που ήμουν κ γω χαλαρη... εσένα σ έφαγε η εφημερια κ η μαλ@κω φιλοξενούμενη..... :-P

Χαχαχαχα....  δίκιο έχεις ρε αγάπη...  αυτή η βλαμενη! Ο αντρας μου θα την πληρώσει όμως αύριο.. θα δει..!!

Μια χαρά σε βρίσκω εσένα!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχαχαχα....  δίκιο έχεις ρε αγάπη...  αυτή η βλαμενη! Ο αντρας μου θα την πληρώσει όμως αύριο.. θα δει..!!

Μια χαρά σε βρίσκω εσένα!!

Να δούμε, γιατι κ τον περασμένο μηνα καπως ετσι το χα παει κ τζίφος... παντως ολο αυτο το διάστημα, αυτούς τους δυο μήνες το χουμε παρει πιο "σοβαρά"...

Link to comment
Share on other sites

On 13/1/2017 at 8:20 ΜΜ, moutzoura2016 είπε:

αχ Χρυσακι...και πως ξερεις ποτε εχεις γονιμες?κανεις τεστ ωορρηξιας?

κοιτα ....και εγω δεν εχω σταθερο αλλα δεν εχω πολυκυστικες...βεβαια τοσο μεγαλους κυκλους δεν κανω....τον προηγουμενο μηνα ομως εκανα κ εγω καπου 48 ημερες...απο 27/10 αδιαθετησα 12/12 ειχα κανει κυστικο ωαριο κ ο γιατρος μου εδωσε primolut να ερθει....και ειπαμε να ψαξουμε ολον τον κυκλο με ορμονικες και τεστ ωορρηξιας καθως οι υπερηχοι μου επεφταν μεσα στις γιορτες...και οντως ετσι εγινε...ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας πρωι 1/1....επαφες ειχα καθολου τη διαρκεια ανα 2-3 μερες και εκεινες τις μερες στην ωορρηξια 30/12-1/1-2/1 και 4/1....

9/1 εκανα εξεταση προγεστερονης κ βγηκε καλη...οποτε ολα δηλωσαν μια καλη ωορρηξια αν και συνεβει 21η μερα του κυκλου μου...ο γιατρος ομως με ενισχυσε με ουτρο σε περιπτωση πιθανης συλλληψης....

οποτε τωρα θεωρητικα ειμαι 13 περιπου μερες μετα την ωορρηξια....εχω πει μεχρι δευτερα να κανω χοριακη...αλλα ψηνομαι Κυριακη για ενα clear blue!

αυτο που με εχει προβληματισει ειναι πως περιπου 3-4/1 αρχισε εντονα να πονα στηθος και απο 6-7/1 εως σημερα ο πονος ειναι αφορητος οι φλεβες πεταγμενες...οι θηλες πονανε...κ η μεση μου δυο μερες τωρα με ενοχλει

εσυ πως κ δεν το εχεις ρυθμισει με καποιο τροπο και εχεις τοσο μεγαλες αποκλισεις?

καλημερα κοριτσια ειπα να μπω να διαβασω τα νεα σας ...μουτζουρα μου για εναμιση χρονο επαιρνα αντισυλληπτικα μπας κ στρωσει αλλα παλι τιποτα οτι ναναιειναι ο κυκλος μου ..ειναι καλα σημαδια αυτα που με περιγραφεις ετσι ημουν οταν εμεινα στο μικρουλη μου..ελπιζω να εισαι αν κ δεν διαβασα παρακατω τα νεα σου 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, marakif1990 είπε:

Να δούμε, γιατι κ τον περασμένο μηνα καπως ετσι το χα παει κ τζίφος... παντως ολο αυτο το διάστημα, αυτούς τους δυο μήνες το χουμε παρει πιο "σοβαρά"...

Κ εγώ τον προηγούμενο μήνα.. σεισμό έκανα..αλλά...   ας ελπίσουμε αυτός να είναι ο τυχερος μας!!!!

2 minutes ago, chrysa1982 είπε:

καλημερα κοριτσια ειπα να μπω να διαβασω τα νεα σας ...μουτζουρα μου για εναμιση χρονο επαιρνα αντισυλληπτικα μπας κ στρωσει αλλα παλι τιποτα οτι ναναιειναι ο κυκλος μου ..ειναι καλα σημαδια αυτα που με περιγραφεις ετσι ημουν οταν εμεινα στο μικρουλη μου..ελπιζω να εισαι αν κ δεν διαβασα παρακατω τα νεα σου 

Που είσαι εσύ κορίτσι ; σε τι φάση εισαι;;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε?   Εγώ έχω ξυπνήσει από νωρίς και δεν μπορώ να  κοιμηθώ πάλι. . Έχω αγωνία και για το βράδυ.  Δεν ξέρω γιατί με έπιασε ξαφνικά με το που άνοιξα τα μάτια μου.  Μέχρι χθες ήμουν χαλαρή.  

Εσείς τι κάνετε? ? Μουτζουρα μου το γιορτασατε χθες? ? 

 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε?   Εγώ έχω ξυπνήσει από νωρίς και δεν μπορώ να  κοιμηθώ πάλι. . Έχω αγωνία και για το βράδυ.  Δεν ξέρω γιατί με έπιασε ξαφνικά με το που άνοιξα τα μάτια μου.  Μέχρι χθες ήμουν χαλαρή.  

Εσείς τι κάνετε? ? Μουτζουρα μου το γιορτασατε χθες? ? 

 

Καλημέρα Τονακι μου!!  Είναι επειδή ξέρεις ότι θα πας σήμερα κ σε έχει πιάσει αγωνία καλό μου!! Μη μου αγχώνεσαι...    εγω όπως βλέπεις..και πολύ αργά κοιμήθηκα κ έχω ξυπνήσει από χαράματα.  Έχω πολύ έντονο πονο από το βράδυ χαμηλά στην κοιλιά αριστερά..  είτε είναι η ωορρηξια... που η δεύτερη γραμμουλα είναι ακόμα πιο έντονη κ από την πρώτη στο τεστακι... η είναι κολικος εντέρου..     που μάλλον όμως το πρώτο αλλά είναι τόσο ίδια.  Ένα είναι το σίγουρο..  ακόμα δεν έχει περάσει κ στις 11 έχω οδοντιατροοοο...  ΤΙ χαπι να πάρω ρε κορτσια για πονο ωορρηξιας;  γιατί πήρα το βράδυ για το εντέρο αλλά δεν με κάλυψε.. 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, chrysa1982 είπε:

καλημερα κοριτσια ειπα να μπω να διαβασω τα νεα σας ...μουτζουρα μου για εναμιση χρονο επαιρνα αντισυλληπτικα μπας κ στρωσει αλλα παλι τιποτα οτι ναναιειναι ο κυκλος μου ..ειναι καλα σημαδια αυτα που με περιγραφεις ετσι ημουν οταν εμεινα στο μικρουλη μου..ελπιζω να εισαι αν κ δεν διαβασα παρακατω τα νεα σου 

καλημερα Χρυσακι μου!!!τι κανετε?ο μικρουλης σου καλα?οσον αφορα τα αντισυλλιπτικα νομιζω απλα ειναι τα χαπακια που βαζουν τη σκονη κατω απο το χαλακι...και εννοω φυσικα πως οσο τα περνεις ολα μελι -γαλα(ας πουμε δλδ γιατι εχουν παρενεργειες!)και μετα τα σταματας και βρισκεσαι στα ιδια!

οσον αφορα εμενα τα συμπτωματα ηταν συμπτωματα περιοδου η οποια ηρθε 17/1 και αυτο το μηνα ξεκινησα προσπαθεια με χαπια προκλησης ωορρηξιας υποστηριξη ενδομητριου και μαλλον αφου δουμε τα αυγουλακια θα κανουμε κ ενεση για ελεγχο της ωορρηξιας!ο αντρας μου θα κανει ενα σπερμο γιατι πρεπει εφοσον προχωραμε σε υποβοηθουμενη προσπαθεια και προχωραμε!:)

εσυ σε τι φαση εισαι?

53 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε?   Εγώ έχω ξυπνήσει από νωρίς και δεν μπορώ να  κοιμηθώ πάλι. . Έχω αγωνία και για το βράδυ.  Δεν ξέρω γιατί με έπιασε ξαφνικά με το που άνοιξα τα μάτια μου.  Μέχρι χθες ήμουν χαλαρή.  

Εσείς τι κάνετε? ? Μουτζουρα μου το γιορτασατε χθες? ? 

 

καλημερα μανουλααααα ομορφη!!!εεεε ειναι το ραντεβου ντε!αλλα οχι αγχος!λαχταρα ναι!αντε θα τα πειτε μαμα και μπεμπακι και θα δεις ολα θα ναι απλα υπεροχα το βραδυ!!!!:)

ωωω ναι το καψαμε!!!οποτε κοριτσια ξεκινησαμε το βαρεμα και εμεις!το νου σας!χαχαχα!βεβαια τωρα θα κανουμε 3 μερες αποχη για το σπερμο!

26 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα Τονακι μου!!  Είναι επειδή ξέρεις ότι θα πας σήμερα κ σε έχει πιάσει αγωνία καλό μου!! Μη μου αγχώνεσαι...    εγω όπως βλέπεις..και πολύ αργά κοιμήθηκα κ έχω ξυπνήσει από χαράματα.  Έχω πολύ έντονο πονο από το βράδυ χαμηλά στην κοιλιά αριστερά..  είτε είναι η ωορρηξια... που η δεύτερη γραμμουλα είναι ακόμα πιο έντονη κ από την πρώτη στο τεστακι... η είναι κολικος εντέρου..     που μάλλον όμως το πρώτο αλλά είναι τόσο ίδια.  Ένα είναι το σίγουρο..  ακόμα δεν έχει περάσει κ στις 11 έχω οδοντιατροοοο...  ΤΙ χαπι να πάρω ρε κορτσια για πονο ωορρηξιας;  γιατί πήρα το βράδυ για το εντέρο αλλά δεν με κάλυψε.. 

καλημερα θεραρα μου!!!!!ειναι τοσο αφορητος που θελει χαπι εε?δεν ξερω κανενα παυσιπονο σαν αυτα που παιρνετε στην περιοδο ισως βοηθησει!ειμαι ασχετη με αυτα γιατι δεν ποναω ποτε!ουτε ωορρηξια ουτε περιοδο!

7 hours ago, marakif1990 είπε:

Πφφφφ νομιζω οτι εκμεταλλεύτηκα πέραν του δέοντος τις γόνιμες, ελπίζω κ να έπιασε τόπο... απ το περασμένο Σάββατο 5 επαφες ( 9, 11, 13, 15, 16, 17) κ κατάλαβα ωορρηξια την 16η μερα.... απο αυριο θα το παμε πιο χαλαρά, γιατι ξεζουμιστηκαμε αμφότεροι.... χαχαχα

Κ γω σκέφτομαι το δημόσιο μαιευτήριο... ο γυναικολόγος μου ειναι στο ΙΑΣΩ βεβαια, αλλα δεν ειμαι αρνητική στο δημόσιο... στα ιδιωτικά πληρώνεις τη φιλοξενία...

Τονια με το καλο αυριο να συναντήσεις παλι το μπεμπακι σου κ Jane καλα αποτελέσματα στις αυριανές σου εξετάσεις....

μαρακιιιιιιιι με το καλο καρδουλα!τελειες επαφες!τωρα με την ησυχια σας!χαχαχα!

8 hours ago, 17μαρτη2015 είπε:

φιλεναδες!!!!!!!! καταρχην ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις ευχες σας!!!!!!!!
 η οικογενεα και μετα εσες!!!!!!!

κατα δευτερον εχτες διαβασα τα νεα σας... και ενω κοντευα να τελειωσω.... παρουσιασε το σαιτ του φορουμ προβλημα!!!!!! μετα δεν μπορουσα να μπω γιτι φυγαμε!!!!!

μαμυ2 καλως ηρθες!!!!

μουτζουρακι αρχισες τα χαπια ε????? ο αντρουλης πηγε την πεμπτη για το σπερμο και περιμενει αποτελεσματα???? η αυτην την πεμπτη που ερχεται????? κοιτα στο τελος του μνμ...... ακου μια μερα μετα!!!???? τσ τσ τσ

τονακι αυριο η συναντηση με το σπορακι σου!!!!!!! οοοοολα καλα ευχομαι!!!!!!! πηγες για ψωνια????? εισαι καλυτερα?????

σαμμερακι δυναμη!!!!! τι κανεις  my editor????? ο γιοκας σου?????

μαμα η μελινα πωςηταν το σκ?????

βικουλα ξεκουραστηκες το σκ??? ο αντρουλης αναρρωσε???? η κορουλα βοηθησε???? ο μπεμπης καλα?????

ρενακο μου τι γινεται με το βαρος???? τσουξιμο ειχε???? εκλεισες ραντεβου με τον ντοκ??? μηπως να ξαναεκανες παπ????

μαρακι ασε τον εαυτο σου ελευθερο εαν θεςπαιδακι μια ειναι η συνταγη σεχ!!!!!!!! μερα παρα μερα ελευθερο!!!!! τις αλλες δουλειες τις προσαρμοζεις στις αναγκες σου!!!!!

τζειν!!!!!! ολα καλα?????? αυριο η χοριακη!!!!!! με το καλο!!!!! να ντυθειςκαλα για το σχολειο..... οδηγεις????

αμπτακι πως νιωθεις?????

ζαμιακουλι μου!!!!!! σαγρε μου!!!! σε ευχαριστω..... για το τηλ..... σορυ δεν προλαβα να σου μιλησω....θα σε παρω εγω... μια απο τις επομενες μερες!!!!!ειρηνακι!!!!!! τζο μου ολα καλα?????εβελινακι..... εισαι καλυτερα με τις αναγουλες????? χαρουμενη μαμα!!!!! μαρινακι τι γινεσαι?????

εμεις καλα.... βγηκαμε και εχτες γα φαι... γκρινα ο ενας!!!!! ξυπνησαν απο δυο φορες ο καθενας ωσπου να ξημερωσει!!!!!! και σημερα πηγαμε  για καφε.... ηταν καλυτερα και οι δυο!!!! κοιμηθηκαν σχετικα νωρις πριν τις 23,00

νινακι μουκαλη επιτυχια!!!!! υπομονη και ψυχραιμια!!!! ποια μερα θα πας για αιματολογικες και μαγνητικη?????

μουτζουρακι μου!!!!!!!!!!  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ με το μπεμπακι σου......... του χρονου να γιορταζεις αγκαλια!!!!!!!!!! ετσι εξηγειται υδροχοηνα μου η γλυκα σου!!!!!! χαχαχαχα!!!!!!

Μαρτουλινι ομορφο γεματο σ/κ περασατε!μπραβο μανα δυναμη!!!

σε ευχαριστωωωω πολυ υδροχοακι μου!!!δωρο θεου θα ναι!αμην!

τωρα ξερω κ εγω που την αντλεις τοση ενεργεια και καλοσυνη!ειμαστε αεικινητες παιδι μουυυυ οι υδροχοινες!!!

εγω ναι ξεκινησα σημερα ειμαι στην 3 η μερα της θεραπειας...Τεταρτη βραδυ τα σταματαω...και θα παω να με δει Παρασκευη μαλλον η Δευτερα θα μιλησω μαζι του...ο αντρουλης την πεμπτη που ερχεται ...δεν γινοταν νωριτερα γιατι επρεπε να συντονισουμε τις επαφες...να μην ειναι πανω απο πεντε μερες χωρις(κ εγω ημουν αδιαθετη) αλλα οχι λιγοτερο απο τρεις!οποτε χθες το γιορτασαμε δεοντως και τωρα Πεμπτη θα δωσει δειγμα!:)

φιλια στα διδυμομπουτακια!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα Τονακι μου!!  Είναι επειδή ξέρεις ότι θα πας σήμερα κ σε έχει πιάσει αγωνία καλό μου!! Μη μου αγχώνεσαι...    εγω όπως βλέπεις..και πολύ αργά κοιμήθηκα κ έχω ξυπνήσει από χαράματα.  Έχω πολύ έντονο πονο από το βράδυ χαμηλά στην κοιλιά αριστερά..  είτε είναι η ωορρηξια... που η δεύτερη γραμμουλα είναι ακόμα πιο έντονη κ από την πρώτη στο τεστακι... η είναι κολικος εντέρου..     που μάλλον όμως το πρώτο αλλά είναι τόσο ίδια.  Ένα είναι το σίγουρο..  ακόμα δεν έχει περάσει κ στις 11 έχω οδοντιατροοοο...  ΤΙ χαπι να πάρω ρε κορτσια για πονο ωορρηξιας;  γιατί πήρα το βράδυ για το εντέρο αλλά δεν με κάλυψε.. 

Καλημέρα αγάπη.  Εγώ θα σου έλεγα να.είσαι. γενικά προσεκτικη με τα φάρμακα που παίρνεις.  Ποτέ δε.ξέρεις.  δοκίμασες buscopan?  Εγώ τώρα τα πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αλλά τουλάχιστον επιτρέπεται σε περίπτωση εγκυμοσύνης.  Μην φοβάσαι για τον οδοντίατρο.  Ήταν να μην κάνεις την αρχή.  Πρέπει να το αντέξεις αγάπη. 

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα Χρυσακι μου!!!τι κανετε?ο μικρουλης σου καλα?οσον αφορα τα αντισυλλιπτικα νομιζω απλα ειναι τα χαπακια που βαζουν τη σκονη κατω απο το χαλακι...και εννοω φυσικα πως οσο τα περνεις ολα μελι -γαλα(ας πουμε δλδ γιατι εχουν παρενεργειες!)και μετα τα σταματας και βρισκεσαι στα ιδια!

οσον αφορα εμενα τα συμπτωματα ηταν συμπτωματα περιοδου η οποια ηρθε 17/1 και αυτο το μηνα ξεκινησα προσπαθεια με χαπια προκλησης ωορρηξιας υποστηριξη ενδομητριου και μαλλον αφου δουμε τα αυγουλακια θα κανουμε κ ενεση για ελεγχο της ωορρηξιας!ο αντρας μου θα κανει ενα σπερμο γιατι πρεπει εφοσον προχωραμε σε υποβοηθουμενη προσπαθεια και προχωραμε!:)

εσυ σε τι φαση εισαι?

καλημερα μανουλααααα ομορφη!!!εεεε ειναι το ραντεβου ντε!αλλα οχι αγχος!λαχταρα ναι!αντε θα τα πειτε μαμα και μπεμπακι και θα δεις ολα θα ναι απλα υπεροχα το βραδυ!!!!:)

ωωω ναι το καψαμε!!!οποτε κοριτσια ξεκινησαμε το βαρεμα και εμεις!το νου σας!χαχαχα!βεβαια τωρα θα κανουμε 3 μερες αποχη για το σπερμο!

καλημερα θεραρα μου!!!!!ειναι τοσο αφορητος που θελει χαπι εε?δεν ξερω κανενα παυσιπονο σαν αυτα που παιρνετε στην περιοδο ισως βοηθησει!ειμαι ασχετη με αυτα γιατι δεν ποναω ποτε!ουτε ωορρηξια ουτε περιοδο!

μαρακιιιιιιιι με το καλο καρδουλα!τελειες επαφες!τωρα με την ησυχια σας!χαχαχα!

Μαρτουλινι ομορφο γεματο σ/κ περασατε!μπραβο μανα δυναμη!!!

σε ευχαριστωωωω πολυ υδροχοακι μου!!!δωρο θεου θα ναι!αμην!

τωρα ξερω κ εγω που την αντλεις τοση ενεργεια και καλοσυνη!ειμαστε αεικινητες παιδι μουυυυ οι υδροχοινες!!!

εγω ναι ξεκινησα σημερα ειμαι στην 3 η μερα της θεραπειας...Τεταρτη βραδυ τα σταματαω...και θα παω να με δει Παρασκευη μαλλον η Δευτερα θα μιλησω μαζι του...ο αντρουλης την πεμπτη που ερχεται ...δεν γινοταν νωριτερα γιατι επρεπε να συντονισουμε τις επαφες...να μην ειναι πανω απο πεντε μερες χωρις(κ εγω ημουν αδιαθετη) αλλα οχι λιγοτερο απο τρεις!οποτε χθες το γιορτασαμε δεοντως και τωρα Πεμπτη θα δωσει δειγμα!:)

φιλια στα διδυμομπουτακια!!!

Μουτζουρακι μου Καλημέρα. Άντε να ήταν τα τυχερά σου γενέθλια εύχομαι αγάπη μου! !

 

Εγώ κατάφερακαι κοιμήθηκα λίγο τώρα και νιώθω καλύτερα. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....τονια μου σημερα η μεγαλη μερα...μπορει να δεις κ φυλο.....jane καλη χοριαλη να χεις κοριτσακι!!!'μαρακι πολυ ξυλο επεσε καλα αποτελεσματα ευχομαι.νινακι υπομονη κ ολα για καλο γινονται...ρενα βαρα κ σημερα κ μην τον λυπασαι..χρυσα τι κανε το παληκαρακι σου???μαρτη μου αγαπημενη....

Εμεις καλα αυριο λεω για εξετασεις τον μικρο..πιο πολυ για να μου φυγει το αγχος..κ εγω ελπιζω σημερα να καθαριζω για να αρχισουν τα γλεντια.....χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

αγαπουλες ειναι μια τρελη εβδομαδα λογω deadlines στο γραφειο γι αυτο ειμαι συντομη!σας καλημεριζω ολες...μαμαδες ...μπουμπουκακια...μελλουσες μανουλες με ομορφες κοιλιτσες και τις wannabe μανουλες!ενα ζεστο φιλι!:)

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...