Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

13 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα αγάπη.  Εγώ θα σου έλεγα να.είσαι. γενικά προσεκτικη με τα φάρμακα που παίρνεις.  Ποτέ δε.ξέρεις.  δοκίμασες buscopan?  Εγώ τώρα τα πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αλλά τουλάχιστον επιτρέπεται σε περίπτωση εγκυμοσύνης.  Μην φοβάσαι για τον οδοντίατρο.  Ήταν να μην κάνεις την αρχή.  Πρέπει να το αντέξεις αγάπη. 

Μουτζουρακι μου Καλημέρα. Άντε να ήταν τα τυχερά σου γενέθλια εύχομαι αγάπη μου! !

 

Εγώ κατάφερακαι κοιμήθηκα λίγο τώρα και νιώθω καλύτερα. 

Αχ τι προσεχτικη η άχαρη.. Με έχει καθηλώσει στο κρεβάτι κ δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Πήρα ντεπον αλλά δε περνάει. Η ωορρηξια έχει χτυπήσει κόκκινο κ ο άντρας μου ακομα λείπει...  γκρρρρρ....

 Με τον οδοντοντοκ ήταν να μην κάνω την αρχή όπως λες.. τώρα κομπλέ.. όμως πρέπει να το ακυρώσω για σήμερα.. δε με κόβω να περνάει σε μια ώρα για να πάω.  

Μπράβο αγαπούλα μου που κοιμηθηκες λιγάκι!! Περιμένουμε με λαχτάρα τα νέα σου το βράδυ να ξέρεις...❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα....τονια μου σημερα η μεγαλη μερα...μπορει να δεις κ φυλο.....jane καλη χοριαλη να χεις κοριτσακι!!!'μαρακι πολυ ξυλο επεσε καλα αποτελεσματα ευχομαι.νινακι υπομονη κ ολα για καλο γινονται...ρενα βαρα κ σημερα κ μην τον λυπασαι..χρυσα τι κανε το παληκαρακι σου???μαρτη μου αγαπημενη....

Εμεις καλα αυριο λεω για εξετασεις τον μικρο..πιο πολυ για να μου φυγει το αγχος..κ εγω ελπιζω σημερα να καθαριζω για να αρχισουν τα γλεντια.....χαχα

Καλά κάνεις Σαμμερακι μου.. μόνο κ μόνο για να σου φυγει το αγχος..Να πας!  Αντέ.. έλα στο club του *βαρεματος* χαχαχα..   

Μωρέ εγώ δεν τον λυπάμαι.. εμένα ποιος θα με λυπηθει που ποναωωωω.. :mad:

Τζειν μου αναμένουμε σούπερ χοριακουλα!!!! ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, marakif1990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλη εβδομάδα!!

ελα βρε Ρενακι, τοσο πολυ σε ποναει;; ποσο κρατάει συνήθως ο πόνος;

Καλημέρα μαρακι! Αυτό σπάνια με πιανει!! Έχει κρατήσει κ ολόκληρη μέρα!  Όπως βλέπω κ τώρα έτσι το πάει.. από αργά το βράδυ ξεκίνησε κ ακόμα είναι έντονο  πολύ!   Αχ ας είναι για καλο κ ας ποναω... αν δεν πιάσω με τέτοια ωορρηξια θα κλαίω..Να ξέρετε... 

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Σαμμερ μου είναι το καλό βάρα κι εσύ! !! Δυνατά η ομάδα αυτές τις μέρες! !

Ρένα μου πάντα πονάς τόσο πολύ?

Όχι πάντα αγάπη..  1-2 φορές το χρόνο να με πιάσει τόσο πολύ κ με τοση διάρκεια..   


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα μαρακι! Αυτό σπάνια με πιανει!! Έχει κρατήσει κ ολόκληρη μέρα!  Όπως βλέπω κ τώρα έτσι το πάει.. από αργά το βράδυ ξεκίνησε κ ακόμα είναι έντονο  πολύ!   Αχ ας είναι για καλο κ ας ποναω... αν δεν πιάσω με τέτοια ωορρηξια θα κλαίω..Να ξέρετε... 

Σταμάτα βρε κάθε φορά  θα κλαίω και θα κλαίω!  Γλυκουλι! ! Όλα καλά θα πάνε.  Αφού πονάς ακύρωσε το ραντεβού και άραξε στο κρεβάτι να ξεκουραστείς τουλάχιστον μια και χθες οργωνες τα βουνά. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Σταμάτα βρε κάθε φορά  θα κλαίω και θα κλαίω!  Γλυκουλι! ! Όλα καλά θα πάνε.  Αφού πονάς ακύρωσε το ραντεβού και άραξε στο κρεβάτι να ξεκουραστείς τουλάχιστον μια και χθες οργωνες τα βουνά. 

Χαχα... γκρινιαρουλι είμαι..Όχι γλυκουλι!  Αυτό.. έκανα.. μόλις το ακύρωσα... εχω βαλει κ τη θερμαινομενη κουβέντα στα φουλ!  Κ περιμένω...  ο σκυλάκος μου με κοίτα κ με σκουνταει με απορία: τι θα γίνει ρε μανα; θα σηκώσεις να με πας βολτα; θα κατουρηθω πάνω μου...   

Αντέ να του εξηγήσεις τώρα... γκρίνια κ από εκεί... χαχα... απο εμένα πήρε..

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχα... γκρινιαρουλι είμαι..Όχι γλυκουλι!  Αυτό.. έκανα.. μόλις το ακύρωσα... εχω βαλει κ τη θερμαινομενη κουβέντα στα φουλ!  Κ περιμένω...  ο σκυλάκος μου με κοίτα κ με σκουνταει με απορία: τι θα γίνει ρε μανα; θα σηκώσεις να με πας βολτα; θα κατουρηθω πάνω μου...   

Αντέ να του εξηγήσεις τώρα... γκρίνια κ από εκεί... χαχα... απο εμένα πήρε..

Χαχααχα.  Αυτό είναι ένα θεματακι.  :-P

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια και από εμένα! 

Μουτζούρα μου, χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! γρήγορα να έρθει το σπόρι! 

Ρένα, περαστικά! Δεν πτοουμαστε βαράμε σε όλες τις συνθήκες! 

Αχ, πότε θα έρθω στο club κι εγώ! 

Βίκυ,  κι εγώ ιο έλεγα και βγήκε το ψευδώνυμο! 

Φιλάκια σε όοοολα τα μαγουλάκια! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσαρες!

μπραβο σαμμερ!χαιρομαι που θα μπεις στο κλαμπ.μην ανησυχεις για.το μικρο.ολα καλα θα ναι

τι κανεις χρυσα;ο γιοκας σου;σε τι φαση εισαι;

αμποτακι τι κανεις;

ρενακι κατσε χαλαρωσε.η αδερφη μου ειναι ετσι στην περιοδο

πουλακι την πεμπτη β επ;

εβελινα,μικρουλα κ σπορακι καλα;

τονια θα χορτασεις μπεμπακι στην αυχενικη.αναμενομενο κ το αγχος

τζειν καλο υπερδιπλασιασμο!

μουτζουρα καλα αποτελεσματα να εχετε στο σπερμο

ιοιο,τζο,σανγκρε,χαρουμενη μαμα,σιτυ,μαρακι,μαμα,ειρηνη,ζαμιακι φιλακια

μαρτη μου κ μεις βολτουλες τωρα που εχει λιγο ηλιο.η ιωαννα αψογη,πολυ συνεργασιμη.ο μικρος στο καφε ελιωσε στον υπνο στο μαρσιπο κ στην ταβερνα εκατσε ησυχος στο καροτσι να φαω.ο αντρας μου αναρρωσε αλλα δ τον κουραζουμε κ γω τα χω φτυσει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Αντε ρε ιοιο μου.τι το λες κ δεν το κανεις...ξεκινα κ βαρα.φιλια σε ολες.

Προσέχει ο σύζυγος... 

Βικακι,  να τα χαίρεσαι τα ζουζούνια!  τθ γλυκά!  

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου...πωπω πόσα γραψατε πάλι....χθες γυρισα από την εκδρομουλα είχα δύο ώρες που σας διάβαζα ....στι τέλος με πήρε ο ύπνος

Αμποτακι εύχομαι να είναι ή εμφύτευση κι σε λίγες μέρες να έχουμε χαρουλες..

Τζεινακι μία χαρά θα είναι ή χοριακουλα...

Ρενακι μου ο πόνος πόνος....αλλά τι να κάνουμε ή μανα κάνει θυσιες...αχαχαχαχα

Μουτζουρα μου ευχομαι ν πάνε όλα καλά με τη θεραπεία...

Να καλοσωρισω και εγώ τη νέα της παρέας...μου ξεφυγε το όνομα βέβαια..

Σαμμερακι μου εσύ τι κάνεις?

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια που ξεχναω....

Από οτι διάβασα αυτό το σκ είχε πολύ σεξ....

Εγώ δεν αντεχω άλλο του έδωσα και κατάλαβε...ελπίζω να μου βγήκε τυχερη ή εκδρομουλα στο Καιμακτσαλαν.....

Τώρα σταματάω... τον ξεζουμισα τον αντρουλη μου....πάμε πιο χαλαρά...αλλιώς θα με βλέπει κι θα τρέχει....αχαχαχαχα όχι πως τον ειδα ν έχει προβλήμα...άλλο που δεν ήθελε.   

Πείτε μου την νέα σας.......:-D

 

  • Μου αρέσει 3

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...