Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

πρίν από 56 λεπτά , Σαμμερ είπε:

Κοριτσακια οι μερες ανοιξαν κ δεν μαζευομαστε μεσα.νινακι μου ολα καλα???σε δεκα μερες περιμενουμε???το μαρακι μας πως ειναι???σας ειπα οτι ηρθε δασκαλα κ μπορει να παμε σχολειο????!!!!μεγαλωσε το αντρακι μου

Γεια σου Σαμμεράκι μου!! Κάνετε τις βολτίτσες σας ε;;;Πόσο είναι ο έμινεμ σου Σαμμερ μου;;;

Όσο για την αναμονή δεν έχω καθόλου σχεδόν προσδοκίες Σαμμεράκι...Αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας! Ευχαριστώ για τα σχόλια κ τη θετική ενέργεια που τοσο χρειάζομαι κ κυρίως θα χρειαστώ στη συνεχεια! Απ τη μια σκέφτομαι ολα αυτα που είπατε (πως ειμαι μικρή, αν δεν βρεθεί κάποιο γυναικολογικό προβλημα σ εμενα ισως ειναι πιο εύκολα τα πράγματα), αλλα κ ποσα ζευγάρια ακούμε που ταλαιπωρούνται χρονια ολόκληρα για να αποκτήσουν παιδάκι;; δεν με νοιάζει η πιθανή σωματική ταλαιπωρία μου, μονο το ψυχολογικό με νοιάζει, σε περίπτωση επαναλαμβανόμενων αποτυχιών! Αλλα τι να κάνουμε, ολα στο προγραμμα ειναι!! 

Χαιρομαι που είστε όλες καλα!! Τα αλλα κορίτσια τι κάνουν;; η μουτζουριτσα, η Ρενα, κ βεβαια οοοολες οι υπόλοιπες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μαράκι!!! Θεωρώ πως είναι απολύτως φυσιολογικό να περνούν όλες αυτές οι σκέψεις από το μυαλό σου. Νομίζω όλες όσες προσπαθούμε καιρό να αποκτήσουμε έναμωρό έχουμε αυτές τις φοβίες. Όμως προσπάθησε να το αποβάλεις και να σκέφτεσαι θετικά. Χιλιάδες γυναίκες έχουν καταφέρει να κάνουν παιδάκι με εξωσωματική...Αυτό να σκέφτεσαι μόνο!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, marakif1990 είπε:

Καλησπέρα σας! Ευχαριστώ για τα σχόλια κ τη θετική ενέργεια που τοσο χρειάζομαι κ κυρίως θα χρειαστώ στη συνεχεια! Απ τη μια σκέφτομαι ολα αυτα που είπατε (πως ειμαι μικρή, αν δεν βρεθεί κάποιο γυναικολογικό προβλημα σ εμενα ισως ειναι πιο εύκολα τα πράγματα), αλλα κ ποσα ζευγάρια ακούμε που ταλαιπωρούνται χρονια ολόκληρα για να αποκτήσουν παιδάκι;; δεν με νοιάζει η πιθανή σωματική ταλαιπωρία μου, μονο το ψυχολογικό με νοιάζει, σε περίπτωση επαναλαμβανόμενων αποτυχιών! Αλλα τι να κάνουμε, ολα στο προγραμμα ειναι!! 

Χαιρομαι που είστε όλες καλα!! Τα αλλα κορίτσια τι κάνουν;; η μουτζουριτσα, η Ρενα, κ βεβαια οοοολες οι υπόλοιπες!!

Γειά σου Μαρακι μου γλυκό!!! Σκέψου θετικά κορίτσι μου.. σκέψου ότι θα κάνεις κ θα πιασεις με την πρώτη...γιατι όχι άλλωστε...εσύ μια χαρά είσαι...  όλες φοβόμαστε...είτε με έξω είτε όχι όλες έχουνε το άγχος το ψυχολογικό να πάνε όλα καλά. Εσυ να σκέφτεσαι ότι θα πάνε...κ εμείς εδώ είμαστε... αν θες ..έλα μαζί μας στο βαιμπερ...έχουμε ωραίο παρεακι και θα σε βοηθήσει πολύ!! 

Εγώ αγάπη μεθαύριο κλεινω 8 εβδομάδες...  αναγουλα..δυσκοιλιοτητα ..αδυναμία... αλλά ευτυχία!! 

Νινακι μου γλυκό πως εισαι;;; 

Τονια μου;;;

Ιοιο μου;;;

 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την την Ρένα μας!!! Εμείς καλά είμαστε!!! Αρχισαν όλα Ρενάκι ε;;;Και αναγούλες και δυσκοιλιότητα...Ελπίζω να περάσουν γρήγορα!!!Σε σκεφτομαι συνέχεια να ξέρεις!!! Αντε όταν θα πηγαινεις για υπερήχουσ να μπαίνεις να μας λες!!! Δώσε ενα χαδάκι στο σποράκι σου από μένα;!!!

Καλημέρα και σε όλα τα κορίτσια... Κάνω λίγες δουλιτσες εγώ στο σπίτι..ουφ...

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα Κορίτσια μου :)

Πως είστε? Οι φρεσκοεγκυούλες? Οι μανούλες? Τα κοριτσάκια που προσπαθούν?

Όλα να πάνε καλά σε όλες μας να έχουμε θετική διάθεση και αιασιοδοξία ότι όλα θα έρθουν κάποια στιγμή όπως τα θέλουμε!!!

Έχω μπει και εγώ στην τελική ευθεία και τελειώνω βαψίματα και δωμάτιο Μπέμπη και παρόλη την κούραση το απολαμβάνω!!!

Να έχουμε ένα πανέμορφο Τριήμερο :):):)

Σας φιλώ!!!

  • Μου αρέσει 2

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rena87 είπε:

Γειά σου Μαρακι μου γλυκό!!! Σκέψου θετικά κορίτσι μου.. σκέψου ότι θα κάνεις κ θα πιασεις με την πρώτη...γιατι όχι άλλωστε...εσύ μια χαρά είσαι...  όλες φοβόμαστε...είτε με έξω είτε όχι όλες έχουνε το άγχος το ψυχολογικό να πάνε όλα καλά. Εσυ να σκέφτεσαι ότι θα πάνε...κ εμείς εδώ είμαστε... αν θες ..έλα μαζί μας στο βαιμπερ...έχουμε ωραίο παρεακι και θα σε βοηθήσει πολύ!! 

Εγώ αγάπη μεθαύριο κλεινω 8 εβδομάδες...  αναγουλα..δυσκοιλιοτητα ..αδυναμία... αλλά ευτυχία!! 

Νινακι μου γλυκό πως εισαι;;; 

Τονια μου;;;

Ιοιο μου;;;

 

Ρενα μου!!! Μπράβο, χαίρομαι πολυ για σενα!!! Εύχομαι ολα να πάνε καλα στην πορεία, να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ ενα υγειες μωρο στην αγκαλιά!!! ❤❤ ναι, να μπω στην ομαδα στο βαιμπερ! Πως να στείλω;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Βρηκαμε ταβερνα κ φαι μετα τη βαπτιση κ εκλεισα κομμωτηριο

Αυριο θα παμε ξανθη.εχουμε μια βαπτιση κυριακη.κ πρωτομαγια θα ψησουμε στο χωριο.εχουμε κ επετειο 10χρονια με τον αντρουλη

μαρακι στειλε μου σε πμ το κινητο σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vikib είπε:

Γεια σας

Βρηκαμε ταβερνα κ φαι μετα τη βαπτιση κ εκλεισα κομμωτηριο

Αυριο θα παμε ξανθη.εχουμε μια βαπτιση κυριακη.κ πρωτομαγια θα ψησουμε στο χωριο.εχουμε κ επετειο 10χρονια με τον αντρουλη

μαρακι στειλε μου σε πμ το κινητο σου

Βικακι με το καλο η βαφτιση!! Από Ξανθη εισαι;;;Δεν μενετε εκει;;;


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, vikib είπε:

Γεια σας

Βρηκαμε ταβερνα κ φαι μετα τη βαπτιση κ εκλεισα κομμωτηριο

Αυριο θα παμε ξανθη.εχουμε μια βαπτιση κυριακη.κ πρωτομαγια θα ψησουμε στο χωριο.εχουμε κ επετειο 10χρονια με τον αντρουλη

μαρακι στειλε μου σε πμ το κινητο σου

Ααα με το καλο η βάφτιση του μπεμπη σας,  κ να τα εκατοστησετε! Σου στέλνω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;; πηγα και εγω σημερα στο γυναικολογο για ενα γενικο τσεκ .. εκανα τεστ παπ... εκανα και την κολποσκοπιση μια χαρα βλεπει κατι αλλα μου ειπε πως μαλλον ειναι απο αυτο που χρησιμοποιησε στην αποξεση.. μαλλον θα φυγει απο μονο του....πιστευω τον αλλο μηνα να μπορεσουμε να ξεκινησουμε δυναμικα με τον αντρα μου τις προσπαθειες....!!!!!! νινι μου εσυ ποτε δε περιμενεις;;; τονια μου η κοριτσαρα σου ειναι καλα;;; σου δειχνει πλεον ποιο πολυ την παρουσια της;;;;; μυρτουλα εσενα το σπορακι σου πως εινια;;;

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε;;; πηγα και εγω σημερα στο γυναικολογο για ενα γενικο τσεκ .. εκανα τεστ παπ... εκανα και την κολποσκοπιση μια χαρα βλεπει κατι αλλα μου ειπε πως μαλλον ειναι απο αυτο που χρησιμοποιησε στην αποξεση.. μαλλον θα φυγει απο μονο του....πιστευω τον αλλο μηνα να μπορεσουμε να ξεκινησουμε δυναμικα με τον αντρα μου τις προσπαθειες....!!!!!! νινι μου εσυ ποτε δε περιμενεις;;; τονια μου η κοριτσαρα σου ειναι καλα;;; σου δειχνει πλεον ποιο πολυ την παρουσια της;;;;; μυρτουλα εσενα το σπορακι σου πως εινια;;;

Γεια σου χαρούμενη μανούλα!!! Χαίρομαι που είναι όλα καλά! Άντε τον επόμενο να περιμένουμε μαζί!!! Εγώ με βάση τα τεστάκια ωορρηξίας δεν περιμενω γυρω στις 3-4 Μαίου αλλά όπως έγραψα κι αλλη φορά δεν έχω πολλες προσδοκιες...σχεδόν καθόλοθ δηλαδη..

Εσένα σου είπε να ξαναπάς για αυτό που είδε ή δεν χρειάζεται;;


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nini84 είπε:

Γεια σου χαρούμενη μανούλα!!! Χαίρομαι που είναι όλα καλά! Άντε τον επόμενο να περιμένουμε μαζί!!! Εγώ με βάση τα τεστάκια ωορρηξίας δεν περιμενω γυρω στις 3-4 Μαίου αλλά όπως έγραψα κι αλλη φορά δεν έχω πολλες προσδοκιες...σχεδόν καθόλοθ δηλαδη..

Εσένα σου είπε να ξαναπάς για αυτό που είδε ή δεν χρειάζεται;;

εγω περιμενω στις 5 Μαιου  το παρακολουθουμε τεστ παπ η με κολποσκοπιση παλι σε τεσσερης μηνες και αν δεν εχει φυγει θα παρει δειγμα για αναληση  ωστε να κανουμε τη καταλληλη θεραπεια....αλλα μου ειπε αυτα συνηθως φευγουν μονα τους..

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

εγω περιμενω στις 5 Μαιου  το παρακολουθουμε τεστ παπ η με κολποσκοπιση παλι σε τεσσερης μηνες και αν δεν εχει φυγει θα παρει δειγμα για αναληση  ωστε να κανουμε τη καταλληλη θεραπεια....αλλα μου ειπε αυτα συνηθως φευγουν μονα τους..

Άντε μακάρι να υποχωρήσει χαρούμενη μανούλα!! Να μην χρειαστεί τίποτα άλλο...Τα Χανιά τι κάνουν;; Εμένα μένει ο αδερφός μου Ηράκλειο πολλά χρόνια...Πολύ μακριά από εμάς που είμαστε βόρεια. Δύσκολη αυτή η απόσταση..


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι τα χανια εχει ζεστανει αρκετα ο καιρος και εχουν ξεκινησει να ερχοναι και τουριστες.. στο ηρακλειο εχω και εγω να παω πολλα χρονια... στη κρητη οι αποστασεις ειναι γενικα μικρες και για να παμε μια εκδρομη μεχρι πχ το ηρακλειο μας φενεται ολοκληρο ταξιδι...

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...