Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Νινακι μου κ εσυ μου λειψες πολυ.εμεις βαραμε κ  αυριο παμε στους γονεις θα βαρεσω κ εκει....χαχα.τι κανετε??τζειν που χαθηκες??περιμενουμε να μας πεις φυλο.τονακι παλι αρρωστη???περαστικα.οι εγκυουλες καλα??συγχαρητηρια κ στην ιωαννα μας....εγω αυγα δεν εβαψα.εβαψε η πεθερα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σαμμερακι μου!!! Βάρα βάρα!!! Με το καλό!!! Άντε τον αλλο μηνα να εχουμε παλι εγκυουλες!!! Εγω απο δευτερα ξεκιναω!!! 

Τζειν!!! Με το καλο να δειτε το φυλο και θα περιμενουμε τα νεα σου!!! Ολα να σου πανε καλα!!! 

Καλημερα και σε ολα τα κοριτσια!!! 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδες η ΑΝΑΣΤΑΣΗ του Χριστου μας..... να μας φερει ανασταση οπου την χρειαζομαστε......ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ με υγεια σε ολες σας και στιςοικογενειες σας επισης!!!! φιλακια στα μπουμπουκια σας!!!!!!!!

τονια μου περαστικουλια!!!!!!!

μυρτουλιτσα να προσεχεις!!!!!!

νινακι μου καλο βαρεμα!!!!!!!!!!!!!!!!

τζειν γρηγορα περασεο καιρος!!!!! σουπερ τα κιλακια σου!!!!!! μπραβο για την αυχενικη!!!!!!! ενημερωσε μας για  το φυλο!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;; ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΚΑΛΟ ΒΑΡΕΜΑ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑ!! ΣΤΑ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου χρόνια πολλά! !! Να είμαστε όλοι καλά και του χρόνου με υγεία.  Ελπίζω να περάσατε όλες όμορφα.  Και για να προλάβω την μελαγχολία της επιστροφής στην καθημερινοτητα σας θυμίζω ότι σε 2 βδομάδες έχουμε το τριήμερο της Πρωτομαγιας. Άντε πολλά φιλάκια σε όλες! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη!!!!!!!!  

αχ τι καλα τονιαμου που μας το θυμισες!!!!! μετα μεχρι τις πανελληνιες χωρις ανασα!!!! οπωςλεω στην κορη μου ενα μεγαλο μακροβουτι εμεινε.... παρε μια βαθεια ανασα και βουρ!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

Χριστος Ανεστη!!!!!!!!  

αχ τι καλα τονιαμου που μας το θυμισες!!!!! μετα μεχρι τις πανελληνιες χωρις ανασα!!!! οπωςλεω στην κορη μου ενα μεγαλο μακροβουτι εμεινε.... παρε μια βαθεια ανασα και βουρ!!!!!!

Ναι Μαρτακι μου!! Κοντεύει κι αυτό! ! Και δεν είναι ανάγκη να το πεις τώρα στην κόρη σου αλλά πολλές φορές οι πανελλήνιες δεν έχουν σχέση με την εξέλιξη της ζωής μας..Οπότε προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Πώς είστε;;; Ξεκινάει πάλι η καθημερινότητά μας!!!

Εμείς περάσαμε καλά την Κυριακή. Πήγαμε στο χωριό μου όλοι μαζί ήταν πολύ ωραια. Τη Δευτέρα δεν κάναμε τίποτα, ξεκουραστήκαμε στο σπίτι, άλλωστε έβρεχε όλη την ημέρα. 

Σας φιλώ όλες!!! 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γλυκααααα χιλια συγνωμη που χαθηκα. Ειχα παρα πολλα τρεξιματα με το ταξιδι και δεν ξεκουραστηκα καθολου. Απο εχθες επεστεεψα στη δουλεια και στις καιημερινες μου υποχρεωσεις!!! Χρονια πολλα και Χριστός Ανέστη κοριτσια μου ομορφα.Ευχομαι οι εγκυουλες μας να εχουν μια υπεροχη εγκυμοσυνη και οσες δεν εζουμε σπορακι μεσα στην κοιλιτσα μας να ερθει συντομα!!! Εγω να σας πω τα νεα μου...χωριακη δεν εκανα γιατι μου ηρθε κυριακη (10 ολοκληρες μερες καθυστερηση) πραγμα το οποιο σε εμενα δεν εγινε ποτε ποτε ποτε ξανα..επισης ενω μου κρατουσε η ακατανομαστη 6 μερες, ειχα ροη μονο της 2 πρωτες μερςς και μετα για τις υπολοιπες 2 ειχα μονο καφε!!!!!!! Αυτα πρωτη φορα με τα κανει....λετε να ειναι απο τις ελευθερες επαφες;?; επισης εχω παρα πολλα πονακια κατω χαμηλα στη κοιλιτσα αλλα να σας πω την αληθεια δεν το πολυ δινω σημασια λογο των τεστ και της θποτιθεμενης περιοδου μου...Εχουμε εδω και 4 μερες ξεκινησει ξανα βουοουουρ ατο ψητο...Το μονο που με στεναχωρει ρε κοριτσια μου ειναι οτι πρωτη φορα στη ζωη μου δεν ξερω ουτε ποτε θα μου ερθει αλλα ουτε τις γονιμες μερες ετσι πως με τα εκανε!!! Στγνωμη αν σας κουρασα με το μηνυμα μου,ηθελα να καλυψω το κενο των ημερων!!!!!! :mad:

Σας φιλω γλυκα γλυκα ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...