Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

ρε λινα λες????? τωρα ασπουμε εχουν περασει 20 λεπτα εκανα τωρα ενα ακομη 9.30 και τωρα φενεται αχνη γραμμη απλα σε φωτεινο δωματιο αλλα αχνη αρκετα! να ρωτησω και μια βλακεια παιζει να ειναι εξωμητριο η κατι τετοιο??? γι αυτο να μη φενεται?

οχι δεν εχει σχεση στο εξωμητριο ανεβαινει κανονικα η ορμονη. εισαι εγκυος παει τελειωσε δεν εμφανιζονται ετσι γραμμες ειδες με το νερο δεν εμφανιστηκε τιποτα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

οχι δεν εχει σχεση στο εξωμητριο ανεβαινει κανονικα η ορμονη. εισαι εγκυος παει τελειωσε δεν εμφανιζονται ετσι γραμμες ειδες με το νερο δεν εμφανιστηκε τιποτα

δεν μπορω να το πηστεψω αληθεια...μονο με τη χοριακη θα πηστω! δεν το πηστευω αλλιως οχι οτι μετα θα το πηστεψω αλλα λεμε τωρα χαχαχαχαχα! οντως με το νερο δεν εβγαλε τιποτα ουτε μετα απο ωρα τιποταααα!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

δεν μπορω να το πηστεψω αληθεια...μονο με τη χοριακη θα πηστω! δεν το πηστευω αλλιως οχι οτι μετα θα το πηστεψω αλλα λεμε τωρα χαχαχαχαχα! οντως με το νερο δεν εβγαλε τιποτα ουτε μετα απο ωρα τιποταααα!!!!!!!!!!!!

να πιστεις εισαι εγκυος !!!! κανε κ ενα ωορηξιας να δεις τι δειχνει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου καλη Κυριακή!!!!

Εγω δυστυχώς δπυλευω και σήμερα και δεν εχω καμια όρεξη!!!

Τεστ εκανα στις 3:35 εμφανιστικε παλυ μια παρα παρα παρα.πολύ αχνη περιπου.κατα τις 4:00 τωρα 6:30 η γραμμη ειναι πιο εντονη αλλα και παλυ αχνη πολυ! Λοιπών μου φενετε πως κατι αλλο εχω πάθει δεν ξερω τι μγπως δεν θα.μου ερθει περιοδος μηοως μαζεύεται το αιμα στην κυστη και δεν κατεβαίνει!!!?? Δεν ξέρω αλλα με απογοιτευσαν τα τεστ σημερα παλυ μεχρι στιγμης αιμα δεν εχω αυριο θα παω να κανω.μια χοριακη να τελειωνει φοβαμαι.να παω γιατι αν ειναι αρνητιξη θα τρελαθω! Θα σκασω τουλάχιστον θα ξερω και εγ. Και εσεις ,αχαχαχαχα Φιλάκια!!,!

Καλημερααα κοριτσι μουυυ απ οτι φαίνετε τα καταφέρατε !περιμενουμε και τη χοριακη σου να το σιγουρεψουμε αυριο πρωι πρωι! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

να πιστεις εισαι εγκυος !!!! κανε κ ενα ωορηξιας να δεις τι δειχνει! 

χχααχχα δεν γινετε αληθεια! ωορριξιας ειχα κανει 5 μερες πριν την αναμενονενη ημερομηνια περιοδου και δεν ειχε βγαλει δεν εχω αλλα ωορριξιας τελειωσαν! ισως στην ωρα τους!!!!:-D

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Καλημερααα κοριτσι μουυυ απ οτι φαίνετε τα καταφέρατε !περιμενουμε και τη χοριακη σου να το σιγουρεψουμε αυριο πρωι πρωι! 

καλημερα ετσι φενεται αν και δεν χωραει στο κεφαλι μου! αυριο οτι και να ειναι θα ξερουμε σιγουρα πια!

οχι και τιποτα αλλο μαλλον θα πρεπει να κοψω και το τσιγαρο που καπνιζω σαν αραπης χααχχαχα πρεπει να μαθω συντομα!

εσυ πως εισαι? πως νιωθεις?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

χχααχχα δεν γινετε αληθεια! ωορριξιας ειχα κανει 5 μερες πριν την αναμενονενη ημερομηνια περιοδου και δεν ειχε βγαλει δεν εχω αλλα ωορριξιας τελειωσαν! ισως στην ωρα τους!!!!:-D

καλημερα ετσι φενεται αν και δεν χωραει στο κεφαλι μου! αυριο οτι και να ειναι θα ξερουμε σιγουρα πια!

οχι και τιποτα αλλο μαλλον θα πρεπει να κοψω και το τσιγαρο που καπνιζω σαν αραπης χααχχαχα πρεπει να μαθω συντομα!

εσυ πως εισαι? πως νιωθεις?

Τσιγαροοο;;;;; κοψτω εισαι δεν εισαι εγκυος (ασε που εισαι) κανει κακο οτςν προσπαθείς για μωρο και ειδικά στις κυστες! 

Εγω περιεργα πραγματα συμβαίνουν χθες βγηκα για φαγητο με τον καλο μου και μολις γυρισαμε ηθελα να κανω εμετο χαλια με δυο μαξιλαρια κοιμήθηκα και σημερα ακομα ανακατεύομαι (παμε καθε εβδομαδα σχεδόν στο συγκεκριμένο μαγαζι και ποτε δεν εχω παθει κατι παρόμοιο) ... Άρχισε και λιγο να με ενοχλη η κοιλια μ σαν πονος περιοδου αλλα πολυ λιγο... Μαλλον θα ερθει η ακατονόμαστη....


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Τσιγαροοο;;;;; κοψτω εισαι  εισαι εγκυος (ασε που εισαι) κανει κακο οτςν προσπαθείς για μωρο και ειδικά στις κυστες! 

Εγω περιεργα πραγματα συμβαίνουν χθες βγηκα για φαγητο με τον καλο μου και μολις γυρισαμε ηθελα να κανω εμετο χαλια με δυο μαξιλαρια κοιμήθηκα και σημερα ακομα ανακατεύομαι (παμε καθε εβδομαδα σχεδόν στο συγκεκριμένο μαγαζι και ποτε δεν εχω παθει κατι παρόμοιο) ... Άρχισε και λιγο να με ενοχλη η κοιλια μ σαν πονος περιοδου αλλα πολυ λιγο... Μαλλον θα ερθει η ακατονόμαστη....

αστα αστα και καπνιζω πολυ...οταν αρχισαμε πρωσπαθειες για μωρο σταματησα τη δουλεια το γυμναστηριο για να προσεχω και να μη κουραζομαι αυτο που καταλαβα ασο δεν επιανα ειναι πως δεν θα αλλαξω τη ζωη μου περιμενοντας το γιατι θα τρελενομουν και ετσι τα αρχισα παλυ! τωρα ναι κανει κακο το τσιγαρο αλλα ευχομαι να μου δωθει η ευκερια να το ξερω ελπιζω σημερα να ειναι η τελευταια μερα τσιγαρου!

να τα και εμενα το στομαχι μου 6 μερες τωρα δηλαδη τρις μερες πριν την περιοδο με εχει πιασει...!οσο για την κοιλια εμενα ασχετα αν ειμαι η δεν ειμαι εγκυος η κοιλια μου ποναει μια βδομαδα τωρα και ακοαμα δεν μου εχει ερθει οπωτε δεν μπορουμε να ξερουμε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

αστα αστα και καπνιζω πολυ...οταν αρχισαμε πρωσπαθειες για μωρο σταματησα τη δουλεια το γυμναστηριο για να προσεχω και να μη κουραζομαι αυτο που καταλαβα ασο δεν επιανα ειναι πως δεν θα αλλαξω τη ζωη μου περιμενοντας το γιατι θα τρελενομουν και ετσι τα αρχισα παλυ! τωρα ναι κανει κακο το τσιγαρο αλλα ευχομαι να μου δωθει η ευκερια να το ξερω ελπιζω σημερα να ειναι η τελευταια μερα τσιγαρου!

να τα και εμενα το στομαχι μου 6 μερες τωρα δηλαδη τρις μερες πριν την περιοδο με εχει πιασει...!οσο για την κοιλια εμενα ασχετα αν ειμαι η δεν ειμαι εγκυος η κοιλια μου ποναει μια βδομαδα τωρα και ακοαμα δεν μου εχει ερθει οπωτε δεν μπορουμε να ξερουμε!

Μακαρι να μην ερθειιιιιι δεν θελωωωωω.... Εχω αρχίσει να εχω ελπιδες... Εγω εβαλα κι τον αντρουλη μου να το κόψει γιατι διαβασα οτι κανει κακο στο σπερμααα


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Μακαρι να μην ερθειιιιιι δεν θελωωωωω.... Εχω αρχίσει να εχω ελπιδες... Εγω εβαλα κι τον αντρουλη μου να το κόψει γιατι διαβασα οτι κανει κακο στο σπερμααα

σε νιωθω ουτε εγω θελωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!  να μην ερεθι να μην ερει να ερθει δηλαδη σε κανα 9 μηνο χααχχαχχα:)

 

σιγουρα το καπνισμα μιωνει τη γονιμοτιτα αλλα ολλα την εμποδιζουν το τσιγαρο το ποτο το φαι γι αυτο λεω δεν μπορουμε να ζουμε κι ετσι εγω ειχα διαβασει πως δεν κανει και η ζεστη και επιδη εμεις εχουμε και λιγο σπερμα και εχουμε υποστρωμα μου το αναβει καθε βραδυ στο 3 και τον παρακαλαω να το κληνει!

και τελεικα το εκοψε?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ungry girl είπε:

δεν μπορω με τιποτα..προσπαθησα λοιπων εκανα παλυ αλλο ενα το οποιο βγικε μια γραμμη δευτεη μεσα σε 15 λεπτα αλλα ειναι παρα παρα παρα πολυ αχνη..νταξη θα σκασω απο την αγωνεια μου! αυριο παω για χοριακη το πηρα αποφαση αλλη μια φορα ειχα κανει χωρις να εχω κανει τεστ πριν και βγηκε αρνητικη και μετα απο 2 ωρες αδιαθετησα..ευχομαι τωρα να μη γινει αυτο! αλλα ασε που δεν νομιζω πως θα φενωταν στη φωτο ειναι πολυ αχνη με δυσκολεια τη βλεπεις απο τη φωτογραφια σιγουρα αλλιωνετααι...τωρα τι να κανω να χαρω που βγικε πιο νορις?

καλημεραααααααα!!! καλααααα δε το πιστευωωωωωωωωωω!! κορίτσι μοοοοοοοοοοοου!!!! Έχεις κανει τοσα τεστ και δε μπορεί να είναι όλα λάθος που βγαίνουν με αχνες γραμμούλες!!!!! <3 

16 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Σε ευχαριστώ!!!:) και εσυ συντομα μια και εκανες delete να σου ρθει εκει που δεν το περιμένεις!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! αν και δε προσπαθούμε καθόλου!! επομένως εγώ είμαι εκτος συναγωνισμού!!! :cool:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

καλημεραααααααα!!! καλααααα δε το πιστευωωωωωωωωωω!! κορίτσι μοοοοοοοοοοοου!!!! Έχεις κανει τοσα τεστ και δε μπορεί να είναι όλα λάθος που βγαίνουν με αχνες γραμμούλες!!!!! <3 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! αν και δε προσπαθούμε καθόλου!! επομένως εγώ είμαι εκτος συναγωνισμού!!! :cool:

καλημερααα ουτε εγω το πηστευω μη νομιζεις αυριο θα ειναι σιγουρο μηπως τα τεστ ειναι λιγμενα αχχαχαχα!

γιατι δεν προσπαθειτε? ( αν θες λες) νομιζα προπαθειτε αλλα οχι εντατικα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

καλημερααα ουτε εγω το πηστευω μη νομιζεις αυριο θα ειναι σιγουρο μηπως τα τεστ ειναι λιγμενα αχχαχαχα!

γιατι δεν προσπαθειτε? ( αν θες λες) νομιζα προπαθειτε αλλα οχι εντατικα!

εισαι και είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Είπαμε να μπούμε πρώτα στο σπίτι μας, να παντρευτούμε και μετά!! Βεβαια αμα τυχει φυσικά είναι καλοδεχούμενο και θα μας γεμίσει χαρά, αλλά αυτή η πιθανοτητα είναι μια στο εκατομμύριο!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

εισαι και είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Είπαμε να μπούμε πρώτα στο σπίτι μας, να παντρευτούμε και μετά!! Βεβαια αμα τυχει φυσικά είναι καλοδεχούμενο και θα μας γεμίσει χαρά, αλλά αυτή η πιθανοτητα είναι μια στο εκατομμύριο!!!

Ναι αυτη ειναι καλη σειρά ποτε με το καλο ια παντρευτείτε???

Οσο για τις πιθανοτητες αστο γιατι αμα εχω μείνει εγω εγκυοςπου δεν ειχα πθθανοτιτα ουτε μοα στο εκατομμύριο όλες έχουμε πιθανότητες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Ναι αυτη ειναι καλη σειρά ποτε με το καλο ια παντρευτείτε???

Οσο για τις πιθανοτητες αστο γιατι αμα εχω μείνει εγω εγκυοςπου δεν ειχα πθθανοτιτα ουτε μοα στο εκατομμύριο όλες έχουμε πιθανότητες!

χαχαχαχα!!! Λες;

Λέμε τον Σεπτέμβριο!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...