Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

 

Καλημέρααα δεν ξερω αν θα ειναι κατι καλο παντος το σιγουρο είναι πως αν δεν ειμαι θα ειμαι για ξυλο με τοσο πριξημο που σας εχω κανει!

Ουτε να το ξανα πεις νομιζω πως ολες οι κοπελες εδω νιωθουμε και καταλαβαίνουμε την αγωνια σου...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

Ουτε να το ξανα πεις νομιζω πως ολες οι κοπελες εδω νιωθουμε και καταλαβαίνουμε την αγωνια σου...

το ξερω γι αυτο δεν θελω να πεσω εξω τελεικα γιατι σας εκανα να εχετε αγωνεια μαζι με εμενα χαχαχα!

και δεν θα απογοητευτω μονο εγω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

το ξερω γι αυτο δεν θελω να πεσω εξω τελεικα γιατι σας εκανα να εχετε αγωνεια μαζι με εμενα χαχαχα!

και δεν θα απογοητευτω μονο εγω!

ολες για μια και μια για ολες!!! παντα ελπιζουμε και ευχομαστε για θετικο τεστακι!!!! αν ομως δεν ερθει δε τα βαφουμε μαυρα προχωραμε μεχρι να τα καταγερουμε!

στη δικη σου περιπτωση πιστευω θα αναιβεις στο πανω πινακακι και τρελενομαιιιιι!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

το ξερω γι αυτο δεν θελω να πεσω εξω τελεικα γιατι σας εκανα να εχετε αγωνεια μαζι με εμενα χαχαχα!

και δεν θα απογοητευτω μονο εγω!

Αυτο  ναι! Ολες πιστευουμε οτι εισαιιι!!! Και εγω σκέφτομαι να κανω τεστ αλλα νομιζω ειναι νωρις...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , caramel_83 είπε:

@elenakii22 βολευει πολυ το στεγνωτηριο, εχω κι εγω και εδω και 6 χρονια δεν απλωνω καν ;) 

ετσι λενε!!ειδικα οσοι δεν έχουν που να απλωνουν σιγουρα λυνει τα χερια!!ασχετο εχεις παρατηρησει αν καποιο προγραμμα σου κοντενει τα ρουχα?

πρίν από 24 λεπτά , Ungry girl είπε:

ελενακι δεν δεχχονται τετοια ωρα μεχρι τις 10το πρωι περνουν αιμα!

θα περιμενω τη δευτερα!

κριμα!δε πειράζει!ευχομαστε μα συνεχιστει η καθυστέρηση κ να παε δευτερα!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

ολες για μια και μια για ολες!!! παντα ελπιζουμε και ευχομαστε για θετικο τεστακι!!!! αν ομως δεν ερθει δε τα βαφουμε μαυρα προχωραμε μεχρι να τα καταγερουμε!

στη δικη σου περιπτωση πιστευω θα αναιβεις στο πανω πινακακι και τρελενομαιιιιι!!!!!

χαχαχαχα αυτο πρεπει να σκευτω και εγω για να μην απογοητευτω οτι θα τα καταφερουμε καποια στιγμη και ας μην ειναι τωρα!

μου φενεται αδιανοητο απλα!

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Αυτο  ναι! Ολες πιστευουμε οτι εισαιιι!!! Και εγω σκέφτομαι να κανω τεστ αλλα νομιζω ειναι νωρις...

εε σε καπιες διχνει και απο νορις αλλα αμα μπορεις να περιμενεις και εσυ τη δευτερα νομιζω θα ειναι καλυτερα! για πιο σιγουρα δηλαδη!

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

ετσι λενε!!ειδικα οσοι δεν έχουν που να απλωνουν σιγουρα λυνει τα χερια!!ασχετο εχεις παρατηρησει αν καποιο προγραμμα σου κοντενει τα ρουχα?

κριμα!δε πειράζει!ευχομαστε μα συνεχιστει η καθυστέρηση κ να παε δευτερα!!

σε ευχαριστω αυτο ειναι το μονο που θελω! παρακαλαω καθε φορα που παω τουαλετα να μη δω τιποτα κλεινω τα ματια μου αχαχχαα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

χαχαχαχα αυτο πρεπει να σκευτω και εγω για να μην απογοητευτω οτι θα τα καταφερουμε καποια στιγμη και ας μην ειναι τωρα!

μου φενεται αδιανοητο απλα!

εε σε καπιες διχνει και απο νορις αλλα αμα μπορεις να περιμενεις και εσυ τη δευτερα νομιζω θα ειναι καλυτερα! για πιο σιγουρα δηλαδη!

Οσο δεν ειχα τεστ εκανα υπομονή πριν λιγο με πηραν τηλ απο την courier και μου ειπαν οτι.εχω ενα φακελο και μανυεψε τι εχει μεσαααα! Τεστακιαααα! Μονο αυτο σκεφτομαιιι

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Οσο δεν ειχα τεστ εκανα υπομονή πριν λιγο με πηραν τηλ απο την courier και μου ειπαν οτι.εχω ενα φακελο και μανυεψε τι εχει μεσαααα! Τεστακιαααα! Μονο αυτο σκεφτομαιιι

αχχαχαχα ωχχχχ καταλαβα πως να αντισταθεις στον πηρασμο???!!! και εγω γι αυτο τα πλακωσα ειχα 20 σχεδων καταλαβενεις εκανα το ενα μετα το αλλο αχαχχχαχα! το κακο ειναι οτι οχι μονο δεν εβγαλα ακρη αλλα μπερδευτικα παραπανω! οπως σου βγει αλλα μην σε απογοητευσει ενα αποτελεσμα που μπορει να μην ειναι εγκυρο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , elenakii22 είπε:

ετσι λενε!!ειδικα οσοι δεν έχουν που να απλωνουν σιγουρα λυνει τα χερια!!ασχετο εχεις παρατηρησει αν καποιο προγραμμα σου κοντενει τα ρουχα?

κριμα!δε πειράζει!ευχομαστε μα συνεχιστει η καθυστέρηση κ να παε δευτερα!!

μπα οχι, εχει διαφορα προγραμματα και επιλεγεις.. αν ειναι ευαισθητα το βαζεις σε πιο απαλο προγραμμα οπως το πλυντηριο ;) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημερα σε ολες!!!κοριτσια πολυ συγκινήθηκα πρωινιατικα!μας πηραν οι γονεις μου δωρο στεγνωτηριο!μενουμε σε χωριο σε διώροφη κατοικια,εμεις κατω οι γονεις μ πανω,κ δεν εχουμε το χειμωνα που να απλωνουμε ρουχα γτ ειναι ανοιχτα μπροστα και εχουμε 3σκυλια 3 γατια που μας επισκεφτονται!οποτε λεγαμε η να το κλείσουμε η να παρουμε στεγνωτηριο κ τελικα καταληξαμε με τον ανδρα μου οτι θα περιμέναμε την γέννα για να δουμε τι θα μας κοστισει κ μετα θα περναμε!απλα απλωνουμε μεσα κ μαζευει πολυ υγρασια κ θα περναμε σιγουρα για να μην ερχεται το μωρο σε επαφη με τοση υγρασια!

καλα της hometest θελουν ωρα για να φανει!!!γτ δεν κανεις σμρ μια χοριακη?

υπεροχο δωρο και ακομα πιο υπεροχη κινηση των γονιων σου! καλα στεγνωματα!!! χιχι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , caramel_83 είπε:

μπα οχι, εχει διαφορα προγραμματα και επιλεγεις.. αν ειναι ευαισθητα το βαζεις σε πιο απαλο προγραμμα οπως το πλυντηριο ;) 

και εμεις περιμενουμε την μαυρη παρασκευη μηπως βρουμε κατι πιο οικονομικο γιατι απο οτι κοιταξα δεν ειναι και πολυ φθηνα.....

6 χρονια το εχεισ ε?? τι μαρκα εχεις? πρεπει να προσεξω να εχει κατι παραπανω συμβουλεψε με να μη με πιασουν κοροιδο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ungry girl είπε:

αχχαχαχα ωχχχχ καταλαβα πως να αντισταθεις στον πηρασμο???!!! και εγω γι αυτο τα πλακωσα ειχα 20 σχεδων καταλαβενεις εκανα το ενα μετα το αλλο αχαχχχαχα! το κακο ειναι οτι οχι μονο δεν εβγαλα ακρη αλλα μπερδευτικα παραπανω! οπως σου βγει αλλα μην σε απογοητευσει ενα αποτελεσμα που μπορει να μην ειναι εγκυρο!

Χαχααχχαχα σε καταλαβαίνω!!!Σημερα δεν θα κανω θα τι παλέψω... λογικα και αυριο δεν θα κανω γτ θα ειναι σπιτι και ο αντρουλης μου και δεν θελω να τον αγχωνω... οποτε ισως κρατηθώ μεχρι Δευτέρα... εσυ δεν νιωθεις τιποτα συμπτώματα;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

και εμεις περιμενουμε την μαυρη παρασκευη μηπως βρουμε κατι πιο οικονομικο γιατι απο οτι κοιταξα δεν ειναι και πολυ φθηνα.....

6 χρονια το εχεισ ε?? τι μαρκα εχεις? πρεπει να προσεξω να εχει κατι παραπανω συμβουλεψε με να μη με πιασουν κοροιδο

εγω εχω siemens, βασικα να εχει αρκετα προγραμματα για να μπορεις να βαζεις και ευαισθητα και να ειναι ενεργειακης κλασης ;) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ungry girl ολες το εχουμε περασει αυτο!!σου εύχομαι πραγματικα να εισαι!!καλυτερα να μην κανεις αλλα τεστ για να ηρεμησεις!

ελενακι μου σε ευχαριστω ναι θα πρωσπαθησω να κρατηθω στον πειραμο!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...