Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα!  τρίτη εχω ραντεβού 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Αχχχχχχ,μακαρι κοριτσαρες μου να μας δωσετε καλα νεα....ποσο χαρα θα ειναι για ολες μας και ποση δυναμη θα δωσετε στις υπολοιπες που προσπαθουμε...πως και πως περιμενω να ακουσω ενα μονο καλο νεο να μου δωσει κουραγιο σε αυτη τη φαση που βρισκομαι....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, stalitsa82 είπε:

Ούτε εγώ είχα αίμα εμφύτευσης, μόνο πόνους περιόδου από την 20η μέρα, πόνο στη μέση και υγρά έτσι  κι έτσι... Τι σημαίνει αυτό; Αισιοδοξία θέλω! Όλες θα γίνουμε μανουλες το 2018.!.!

Εννοείται κοριτσάκι μου ότι όλες θα γίνουμε μανούλες το 2018...απλα επειδή και οι δύο αδερφές μου και δύο φίλες μου είχαν δεν ξέρω το έχω κάπως σαν δεδομένο το αίμα εμφύτευσης...μακάρι εμείς να είμαστε η εξαίρεση 

πρίν από 5 λεπτά , Wannabemommy 27 είπε:

Αχχχχχχ,μακαρι κοριτσαρες μου να μας δωσετε καλα νεα....ποσο χαρα θα ειναι για ολες μας και ποση δυναμη θα δωσετε στις υπολοιπες που προσπαθουμε...πως και πως περιμενω να ακουσω ενα μονο καλο νεο να μου δωσει κουραγιο σε αυτη τη φαση που βρισκομαι....

Θα σου δώσουμε θα σου δώσουμε τι στο καλό τρεις είμαστε γι αυτό το μήνα και θα κάνουμε την αρχή να γεμίσουμε μωράκια εδώ μέσα...τον Ιούνιο εμένα έρχεται στον κόσμο και το 6 παρακαλώ ανηψακι μου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , aggeliki_l είπε:

Εννοείται κοριτσάκι μου ότι όλες θα γίνουμε μανούλες το 2018...απλα επειδή και οι δύο αδερφές μου και δύο φίλες μου είχαν δεν ξέρω το έχω κάπως σαν δεδομένο το αίμα εμφύτευσης...μακάρι εμείς να είμαστε η εξαίρεση 

Θα σου δώσουμε θα σου δώσουμε τι στο καλό τρεις είμαστε γι αυτό το μήνα και θα κάνουμε την αρχή να γεμίσουμε μωράκια εδώ μέσα...τον Ιούνιο εμένα έρχεται στον κόσμο και το 6 παρακαλώ ανηψακι μου...

Αντεεεεεε με το καλοοοοο....να σου φερει γουριιιιι....

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω δεν ειχα σε καμια μου εγκυμοσύνη η και παλινδρομη αιμα εμφύτευσης....  Το διαβαζω αρκετα συχνα αλλα εμενα τετοιο δεν συνέβει.... 

 

6 ώρες πρίν, NikolitsaVe87 είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πεντακαθαρη και σημερα ξυπνησα..για ποσο ακομα δεν ξερω!!! Εγω εχω παει 100φορες να παραγγειλω τεστακια αλλα αγχωνομαι και μονο στην διαδικασια.σκεφτομαι δλδ πως αν δω θετικο στην οωρηξια,ντε και καλα θα ρθω σε επαφη για τον λογο αυτο και δεν θα το ευχαριστηθω.θα μαι με τος αγχος. Ασε που θα αγχωσω και τον σατραπη αντρα. Ντε και καλα τωρα κτλ. Να μου πεις ομως να πηγαινεις στα τυφλα;;; ειναι κ αυτο ενα ερωτημα. ; αντε @caramel_83

Την ημέρα που περιμενα περιοδο απο το πρωι ειχα κομαρες το σωμα μου δεν με υπακουγε και ημουν κουρασμένη λες και εσκαβα.... Φαντασου το Σάββατο πηρα σερβιέτες γιατι ημουν 100% σιγουρη λογω των συπτωματων της περιόδου και τη δευτερα που περιμενα κανονικα δεν ηρθε ποτε και ετσι εκανα και τεστ και χοριακη μαζι για να σιγουρευτώ οτι ημουν έγκυος γιατί δεν το πιστευα

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια ειναι πως παιρνει καμποσο να να συνηδητοποιησεις πως πια εισαι και μανουλα και εχεις σπορι στην κοιλιτσα.!!! απο ολες αυτο ακουω...μεχρι δλδ και την αυχενικη και ακομα παρακατω. εισαι ακομα στο ειμαι δεν ειμαι!!και μετα ερχεται η απολαυση της κοιλουμπιτσαςςςςς!!!! Αλέκα μου για ποσα λες μωρακια ακομα?? σε χαιρομαι να ξερεις γιατι οι περισοοτερες και λογω οικονομικων μενουν στο ενα. 

Εγω την εριμενω σημερα. κοριτσια δεν μπορω να πιεσω ουτε λιγο το στηθος..χτες βραδυ ηταν μια χαρα και σημερα δεν αγγιζεται σχεδον. βρε βρε που θα μου κανει επισκεψη η περιοδος πριν καν ξεκινησει σαρβαιβορ.κατσε να δεις. :mad:

 

@Wannabemommy 27 κοριτσι μου ολες το 2018 η θα χουμε μωρακι ηδη..η θα ναιστην κοιλιτσα και θα ετοιμαζεται να βγει!!! Δυναμη και πίστη!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το τελευταιο μου λογω ενος προβλήματος υγειας που με ταλαιπωρεί...  Και επειδη ισως να επιρεασει αυτην την εγκυμοσύνη δεν το ριψοκινδυνευω και για αλλες ακομη....  Συζητήσαμε με το γιατρό και ειναι και αυτος σύμφωνος για δέσιμο σαλπιγγων

Κατσε βρε να δούμε το σαρβαιβορ πρωτα και ειναι δύσκολα σημερα τα πραγματα!!! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Alekagala είπε:

Το τελευταιο μου λογω ενος προβλήματος υγειας που με ταλαιπωρεί...  Και επειδη ισως να επιρεασει αυτην την εγκυμοσύνη δεν το ριψοκινδυνευω και για αλλες ακομη....  Συζητήσαμε με το γιατρό και ειναι και αυτος σύμφωνος για δέσιμο σαλπιγγων

Κατσε βρε να δούμε το σαρβαιβορ πρωτα και ειναι δύσκολα σημερα τα πραγματα!!! 

μπράβο ρε Αλέκα μου... καλά θα κανεις και εφοσον εχεις ενα γιατρο που σε συμβουλει άψογα είναι η καλυτερη λύση...τα παιδακια σου τα κανες και πια θα ευχαριστηθεις τα ζουζουνισματα!!!ότι καλύτερο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν δε περασει και ο εκτος να σιγουρευτώ οτι είναι ολα πανε καλα δε πρόκειτε να ηρεμήσω....  Γιαυτο μην ψάχνεται συμπτώματα ειναι ακριβως τα ιδια με της περιόδου....  Εκτος αν εχεις εμετούς..... Τα συμπτώματα σε αγχώνουν και τιποτα αλλο

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , NikolitsaVe87 είπε:

η αλήθεια ειναι πως παιρνει καμποσο να να συνηδητοποιησεις πως πια εισαι και μανουλα και εχεις σπορι στην κοιλιτσα.!!! απο ολες αυτο ακουω...μεχρι δλδ και την αυχενικη και ακομα παρακατω. εισαι ακομα στο ειμαι δεν ειμαι!!και μετα ερχεται η απολαυση της κοιλουμπιτσαςςςςς!!!! Αλέκα μου για ποσα λες μωρακια ακομα?? σε χαιρομαι να ξερεις γιατι οι περισοοτερες και λογω οικονομικων μενουν στο ενα. 

Εγω την εριμενω σημερα. κοριτσια δεν μπορω να πιεσω ουτε λιγο το στηθος..χτες βραδυ ηταν μια χαρα και σημερα δεν αγγιζεται σχεδον. βρε βρε που θα μου κανει επισκεψη η περιοδος πριν καν ξεκινησει σερβαιβορ.κατσε να δεις. :mad:

 

@Wannabemommy 27 κοριτσι μου ολες το 2018 η θα χουμε μωρακι ηδη..η θα ναιστην κοιλιτσα και θα ετοιμαζεται να βγει!!! Δυναμη και πίστη!!!

Χαχαχα, βλέπω όλες φανατικές του Σερβαιβορ είμαστε :-P

Κορίτσι εφόσον δεν υπάρχει αίμα πουθενά ακόμη ελπίζουμε! 

Όπως το ειπες, δύναμη και Πίστη!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο αυτο θα λετε δεν υπαρχει αιμα...!!!! Και να μη ξανάρθει!!!! 

Αλλα και νάρθει αιμα δεν χρειάζεται να πεσετε στα πάτωματα.... Πιο δυνατές και πιο σίγουρες να επανελθετε για πιο πολλες τρελιτσες!!! 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , NikolitsaVe87 είπε:

η αλήθεια ειναι πως παιρνει καμποσο να να συνηδητοποιησεις πως πια εισαι και μανουλα και εχεις σπορι στην κοιλιτσα.!!! απο ολες αυτο ακουω...μεχρι δλδ και την αυχενικη και ακομα παρακατω. εισαι ακομα στο ειμαι δεν ειμαι!!και μετα ερχεται η απολαυση της κοιλουμπιτσαςςςςς!!!! Αλέκα μου για ποσα λες μωρακια ακομα?? σε χαιρομαι να ξερεις γιατι οι περισοοτερες και λογω οικονομικων μενουν στο ενα. 

Εγω την εριμενω σημερα. κοριτσια δεν μπορω να πιεσω ουτε λιγο το στηθος..χτες βραδυ ηταν μια χαρα και σημερα δεν αγγιζεται σχεδον. βρε βρε που θα μου κανει επισκεψη η περιοδος πριν καν ξεκινησει σαρβαιβορ.κατσε να δεις. :mad:

 

@Wannabemommy 27 κοριτσι μου ολες το 2018 η θα χουμε μωρακι ηδη..η θα ναιστην κοιλιτσα και θα ετοιμαζεται να βγει!!! Δυναμη και πίστη!!!

Απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι...μακαρι ολες μας να ανεβουμε στο πανω μερος στο πινακακι...σιγα σιγα ολες μαζι θα τα καταφερουμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, aggeliki_l είπε:

Και οι τρεις και οι τρεις γιατί όχι;αν και εγώ δεν νομίζω να είμαι γιατί δεν είχα αίμα εμφύτευσης....και τώρα το μόνο που έχω είναι λίγα υγρά και πόνο στη μέση...

Έτσι έτσι να είμαστε μανούλες του 2018....

 

4 ώρες πρίν, stalitsa82 είπε:

Ούτε εγώ είχα αίμα εμφύτευσης, μόνο πόνους περιόδου από την 20η μέρα, πόνο στη μέση και υγρά έτσι  κι έτσι... Τι σημαίνει αυτό; Αισιοδοξία θέλω! Όλες θα γίνουμε μανουλες το 2018.!.!

 

πρίν από 16 λεπτά , Alekagala είπε:

Αν δε περασει και ο εκτος να σιγουρευτώ οτι είναι ολα πανε καλα δε πρόκειτε να ηρεμήσω....  Γιαυτο μην ψάχνεται συμπτώματα ειναι ακριβως τα ιδια με της περιόδου....  Εκτος αν εχεις εμετούς..... Τα συμπτώματα σε αγχώνουν και τιποτα αλλο

Συμφωνώ!!δεν είναι απαραιτητο το αίμα..Ούτε Εγώ είχα Κ στην πρώτη κ σε αυτή.. Κ όντως μη κοιτάτε συμπτώματα.. Αλέκα δίκιο έχεις.. Μόνο σε εμετό Κ Αναγούλα...αν δεν ήταν Κ συμπτωμα βέβαια περιόδου στο παρελθόν γτ το εχω ακούσει Κ αυτο ως συμπτώματα περιόδου..άντε κορίτσια κάθε μερΑ διαβάζω με αγωνία!ελπίζω μαζί σας και εύχομαι σε τρία καλά νεακιααα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Melitoula είπε:

 

 

Συμφωνώ!!δεν είναι απαραιτητο το αίμα..Ούτε Εγώ είχα Κ στην πρώτη κ σε αυτή.. Κ όντως μη κοιτάτε συμπτώματα.. Αλέκα δίκιο έχεις.. Μόνο σε εμετό Κ Αναγούλα...αν δεν ήταν Κ συμπτωμα βέβαια περιόδου στο παρελθόν γτ το εχω ακούσει Κ αυτο ως συμπτώματα περιόδου..άντε κορίτσια κάθε μερΑ διαβάζω με αγωνία!ελπίζω μαζί σας και εύχομαι σε τρία καλά νεακιααα                                                                                                                Αμην κοριτσι μου!!! Εσυ πως εισαι @Melitoula;;εχεις καλη εγκυμοσυνη;;; 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alekagala είπε:

Ελατε υμαζευτείτε ξεκινησε το σαρβαιβορ

Ετοιμηηηηη ειμαι εγω..αραχτη καναπε με αντρουλη!!!!Σημερα παιζουν ασυλια ε!!! Σαρβαιβοριτσες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...