Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , NikolitsaVe87 είπε:

Καλημερααααα κοριτσια !!!τι κανετε πως ειστε;;; @aggeliki_l θα συμφωνησω με τα υπολοιπα κοριτσια αγαπη μου..αν αντεχεις περιμενε.. !! Αχ αυτα τα ονειρα να γινουν πραγματικοτητα!! Στο ευχομαι..ισως να το δες επειδη ειναι υποσυνειδητο σου!! Ισως να ναι και ενα φιλινγκ που γινει πραγματικοτητα σε λιγους μηνες και το εζησες για πρωτη φορα ετσι. Για να δουμε!!!Αντε να ακουσουμε θετικα νεακια Αγγελικουλα μου!!!   Εγω και σημερα ξυπνησα καθαρη.. Απο χτες το απογευμα νιωθω λες και μου ρχεται..και οτι εχω λερωθει κιολας ..αλλα τιποτα.σερβιετακι μεχρι στιγμης καθαρο.για να δουμε. Αν ειναι να ερθει η βλαμενη να ρθει σημερα τουλαχιστον.απο προχτες απογευμα την περιμενα (βαση των 4 τελευταιων κυκλων).ειδωμεν. Τα υπολοιπα κοριτσιαααα;;γλυκια @caramel_83;; @stalitsa82 @Μαρθα Κ τι κανετε; @Alekagala να σου πω την αληθεια το μονο που δεν θα θελα στην εγκυμοσυνη ειναι η αναγουλα.δεν το πολυ εχω με τον εμετο και με αυτα. Χαρα στην υπομονη σου!

Μακαρι να μην σου ερθει αγαπη μου σκεφτεσαι να κανεις τεστακι?

εγω ειμαι καθαρη με πολλα υγρα ακομα, δεν λεει να ερθει, αν αυτο τον κυκλο δεν το ειχαμε κανει μονο μια φορα θα με ειχαν ζωσει τα φιδια :P 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!

@aggeliki_l κάνε λίγη υπομονή κορίτσι....... αχ εύχομαι ολόψυχα να είναι ευχάριστα τα νέα.......:-P

@NikolitsaVe87 δεν ξέρω αλλά κάτι μου λέει πως θα έχουμε και από εσένα ευχάριστα......... τέλεια......:-P

@stalitsa82 ναι κορίτσι η κόρη μου σε λιγότερο από ένα μήνα κλείνει τα 11....( πω πω κάθε φορά που το λέω δεν το πιστεύω)

@caramel_83 λες τελικά η μία φορά να είναι αρκετή και να είναι και η τυχερή;;;;;;:roll:

Τα υπόλοιπα κορίτσια και οι εγκυούλες μας είναι καλά;;;;;;;:wink:


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , giota@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!

@aggeliki_l κάνε λίγη υπομονή κορίτσι....... αχ εύχομαι ολόψυχα να είναι ευχάριστα τα νέα.......:-P

@NikolitsaVe87 δεν ξέρω αλλά κάτι μου λέει πως θα έχουμε και από εσένα ευχάριστα......... τέλεια......:-P

@stalitsa82 ναι κορίτσι η κόρη μου σε λιγότερο από ένα μήνα κλείνει τα 11....( πω πω κάθε φορά που το λέω δεν το πιστεύω)

@caramel_83 λες τελικά η μία φορά να είναι αρκετή και να είναι και η τυχερή;;;;;;:roll:

Τα υπόλοιπα κορίτσια και οι εγκυούλες μας είναι καλά;;;;;;;:wink:

Μακαρι, αλλα δεν πιστευω γιάυτο και δεν εχω μπει καν στην διαδικασια να το σκεφτομαι και να κανω τεστ, θα περιμενω μεχρι την αλλη Κυριακη και αν δεν εχει ερθει τοτε θα κανω ενα τεστ για σιγουρια γιατι την επομενη θα παω στην ενδοκρινολογο και ενδεχεται να μου κανει υπερηχο για τον θυρεοειδη, οποτε να ειμαι σιγουρη;)

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 ναι σωστά το αντιμετωπίζεις αλλά λέω μήπως;;;;; Τώρα θα μου πεις τόσες μέρες αίμα είχες αλλά λογικά δεν πρέπει να παίζει ρόλο αυτό. Η αλήθεια είναι πως δεν γνωρίζω και κάτι για αυτό........ αυτός είναι και ο λόγος που σε ρώτησα και το συζητάω. Ίσως λόγο του μεγάλου κύκλου κάπου να χάθηκε η μπάλα της ωορρηξίας και τελικά να πέτυχε........ μια σκέψη μόνο έκανα......... εύχομαι να είσαι γιατί είμαι σίγουρη ότι θα είσαι και γούρι για όλες μας........:wink:

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , giota@ είπε:

@caramel_83 ναι σωστά το αντιμετωπίζεις αλλά λέω μήπως;;;;; Τώρα θα μου πεις τόσες μέρες αίμα είχες αλλά λογικά δεν πρέπει να παίζει ρόλο αυτό. Η αλήθεια είναι πως δεν γνωρίζω και κάτι για αυτό........ αυτός είναι και ο λόγος που σε ρώτησα και το συζητάω. Ίσως λόγο του μεγάλου κύκλου κάπου να χάθηκε η μπάλα της ωορρηξίας και τελικά να πέτυχε........ μια σκέψη μόνο έκανα......... εύχομαι να είσαι γιατί είμαι σίγουρη ότι θα είσαι και γούρι για όλες μας........:wink:

οχι καλα κανεις κοπελα μου και το συζητας, αλλωστε γι'αυτο ειμαστε εδω ;) κοιτα το σκεφτηκα κι εγω αλλα δεν δινω πολλες πιθανοτητες, βεβαια οπως εχω πει και σε αλλες κοπελες εστω και μια φορα να εχει γινει η πραξη υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης, θα δειξει την αλλη εβδομαδα, αν παντως το παρω συμφωνα με τους 4 τελευταιους κυκλους μου εχω 10 μερες καθυστερηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα χα χα........ επειδή αυτό το "10 ημέρες καθυστέρηση" ηχεί πολύ ωραία στα αυτιά μου λέω να το κρατήσω έτσι.....χα χα χα...... :wink::wink:

Ωραία λοιπόν θα περιμένουμε τα νέα από όλα τα κορίτσια μαζί τώρα.......... :cool::wink:


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giota@ είπε:

χα χα χα........ επειδή αυτό το "10 ημέρες καθυστέρηση" ηχεί πολύ ωραία στα αυτιά μου λέω να το κρατήσω έτσι.....χα χα χα...... :wink::wink:

Ωραία λοιπόν θα περιμένουμε τα νέα από όλα τα κορίτσια μαζί τώρα.......... :cool::wink:

:D:D πρεπει να σπασει το σερι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω........ θα ήταν καλύτερα να είναι και παραπάνω από μία κοπέλα ε;;;;;;:wink:

Τέλειο.......:):) (άλλωστε μας το χρωστάει λόγω αδράνειας των προηγούμενων μηνών..... χα χα χα)

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 λεεεες;;; λες να μας πεις θετικα νεακια;  για τις επαφες που λες δεν ηταν πολλες αυτο αγχωνει κ μενα γιατι κ λογω μεγαλης εβδομαδας που τοτε πεσανε οι γονιμες...(απο μεγαλη Δευτερα φαντασου και οωρηξια Μεγαλη Πεμπτη!!!) αντε να χαμε 5-6 σε ακυρες μερες. Αλλα εσυ που χες αυτο το αιματακι μηπως ηταν ψευτοπεριοδος ;;; χμμμ κατι σαν να μου λεει πως ισως εχουμε ενα +++++++!!! @stalitsa82απι συμπτωματα πως πας;;; @aggeliki_l;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikolitsaVe87 είπε:

@caramel_83 λεεεες;;; λες να μας πεις θετικα νεακια;  για τις επαφες που λες δεν ηταν πολλες αυτο αγχωνει κ μενα γιατι κ λογω μεγαλης εβδομαδας που τοτε πεσανε οι γονιμες...(απο μεγαλη Δευτερα φαντασου και οωρηξια Μεγαλη Πεμπτη!!!) αντε να χαμε 5-6 σε ακυρες μερες. Αλλα εσυ που χες αυτο το αιματακι μηπως ηταν ψευτοπεριοδος ;;; χμμμ κατι σαν να μου λεει πως ισως εχουμε ενα +++++++!!!

δεν ειχα λιγο αιματακι αγαπη μου σε αυτο τον κυκλο, μου κρατησε 19 μερες η περιοδος με ποολυυυ αιμα, μια επαφη ειχαμε μονο γι'αυτο δεν δινω πολλες πιθανοτητες σε εμενα, θα δειξει μεχρι την αλλη Κυριακη ;) πιστευω ειναι καθαρα ορμονολογικο το θεμα μου

Αλλα θελω πολυ εστω μια να ειναι εγκυουλα, εχουμε γεμισει τον πινακα με αναμονη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, caramel_83 είπε:

δεν ειχα λιγο αιματακι αγαπη μου σε αυτο τον κυκλο, μου κρατησε 19 μερες η περιοδος με ποολυυυ αιμα, μια επαφη ειχαμε μονο γι'αυτο δεν δινω πολλες πιθανοτητες σε εμενα, θα δειξει μεχρι την αλλη Κυριακη ;) πιστευω ειναι καθαρα ορμονολογικο το θεμα μου

Αλλα θελω πολυ εστω μια να ειναι εγκυουλα, εχουμε γεμισει τον πινακα με αναμονη

Αυτο ξαναπες το!!!τοσους μηνες δεν πανηγυρισαμε μια ανοδο στην κατηγορια.. Το θεμα ειναι να αδειαζει το πινακακι το κατω και να μην χωραν τα ονοματα στο πανω!!Τεσσερις ειμαστε που περιμενουμε!!ε του Χαρου μωρεεεε να σπασει το σερι!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikolitsaVe87 είπε:

Καλημερααααα κοριτσια !!!τι κανετε πως ειστε;;; @aggeliki_l θα συμφωνησω με τα υπολοιπα κοριτσια αγαπη μου..αν αντεχεις περιμενε.. !! Αχ αυτα τα ονειρα να γινουν πραγματικοτητα!! Στο ευχομαι..ισως να το δες επειδη ειναι υποσυνειδητο σου!! Ισως να ναι και ενα φιλινγκ που γινει πραγματικοτητα σε λιγους μηνες και το εζησες για πρωτη φορα ετσι. Για να δουμε!!!Αντε να ακουσουμε θετικα νεακια Αγγελικουλα μου!!!   Εγω και σημερα ξυπνησα καθαρη.. Απο χτες το απογευμα νιωθω λες και μου ρχεται..και οτι εχω λερωθει κιολας ..αλλα τιποτα.σερβιετακι μεχρι στιγμης καθαρο.για να δουμε. Αν ειναι να ερθει η βλαμενη να ρθει σημερα τουλαχιστον.απο προχτες απογευμα την περιμενα (βαση των 4 τελευταιων κυκλων).ειδωμεν. Τα υπολοιπα κοριτσιαααα;;γλυκια @caramel_83;; @stalitsa82 @Μαρθα Κ  @andrianni @Wannabemommy 27 @elenakii22@giota@ @λουπιτα τι κανετε; @Alekagala να σου πω την αληθεια το μονο που δεν θα θελα στην εγκυμοσυνη ειναι η αναγουλα.δεν το πολυ εχω με τον εμετο και με αυτα. Χαρα στην υπομονη σου!

θα περιμένω κορίτσια αν και βλέπω να με προλαβαίνει η ρουφιάνα...ολη μέρα νιώθω οτι κατεβαίνει και άρχισε να με πονάει πολύ η αριστερή μου ωοθήκη και η μέση μου οπότε μέχρι αύριο θα έρθει η σιχαμένη..........πάντως αν δεν έρθει θα πάω δευτέρα για χοριακή να έχω και δύο μέρες καθυστέρηση....μακάρι το όνειρο μου να βγεί και να γίνω και εγώ μανούλα σύντομα.....εσύ πότε λες να κάνεις χοριακή ή τεστάκι;;;αντε να ξεκινήσουν τα καλά νεάκια να πάρουμε και οι υπόλοιπες κουράγιο.....

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγω!!!

Αχ κορίτσια μου μακάριιιιι! Πως και πως το περιμένουμε να ακούσουμε ευχάριστα νεακια! 4 είστε που ΔΕΝ περιμενετε??? Εύχομαι να έχουμε 4 στα 4!

Εγώ δυστυχώς 24η μέρα και ακόμα αρνητικό τεστ ωορρηξίας.. συνήθως έχω κύκλους 36-38 μέρες γι αυτό και ξεκίνησα τα τεστ 15η μερα γιατί συνήθως κάνω γύρω στήν 20η αλλά τελικά τίποτα! Είμαι να σκάσω! 

Αχ θέλω πολύ να δούμε 4 εγκυουλες αυτό το μήνα να αναπτερωθει το ηθικό μας!!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , giota@ είπε:

@aggeliki_l μακάρι να μην είναι και απλά να είσαι έγκυος...... στο εύχομαι ολόψυχα.......:-P

@NikolitsaVe87 εσύ κορίτσι τι κάνεις; Πώς είσαι;;;;;;;:) χα χα χα να σπάσει δε λες τίποτα........

@giota@ λεω να αφησω μεχρι Κυριακη Δευτερα να χω 5 -6 μερες καθυστερηση γιατι παιζει να μου αλλαξε ο κυκλος. Εξου και τα καφετια.. Να κανα δλδ οωρηξια την 21-22η μερα.  Για να δουμε.παντως ρε Γιωτα νιωθω θα μου ρθει γιατι νιωθω σαν καψιμο δεξια και στηθος λιγο πρησμενο και το χειροτερο;;απο χτες απογευμα νιωθω πως αδιεθετω καθε πεντε λεπτα. Αρα ετοιμαζεται η αντε μην πω. Εσυ πως εισαι; το μπουμπουκακι σου το μικιο τι κανει;; θηλαζεις; @aggeliki_l μακαριιιιι!!!! Με τιμες αρχηγου κρατους θα την υποδεχτω παντως!χαχαχα

πρίν από 5 λεπτά , Vila είπε:

Να μαι κι εγω!!!

Αχ κορίτσια μου μακάριιιιι! Πως και πως το περιμένουμε να ακούσουμε ευχάριστα νεακια! 4 είστε που ΔΕΝ περιμενετε??? Εύχομαι να έχουμε 4 στα 4!

Εγώ δυστυχώς 24η μέρα και ακόμα αρνητικό τεστ ωορρηξίας.. συνήθως έχω κύκλους 36-38 μέρες γι αυτό και ξεκίνησα τα τεστ 15η μερα γιατί συνήθως κάνω γύρω στήν 20η αλλά τελικά τίποτα! Είμαι να σκάσω! 

Αχ θέλω πολύ να δούμε 4 εγκυουλες αυτό το μήνα να αναπτερωθει το ηθικό μας!!

@Vila μου μην σκας..καμε επαφουλα με αντρουλη και αστα τα υπολοιπα!!!ρε κοριτσια να ρωτησω κατι χαζο;; δλδ αν αν δεν κανουμε οωρηξια δεν μπορει να γινει συλληψη;;; γιατι ξερω κοριτσια που και στην 4η μερα του κυκλου εγινε συλληψη.. Πως γινεται;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...