Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 18 λεπτά , Alekagala είπε:

Φυσικα!!!!  Που να αντεξω η κακομοίρα!!!!  Αφου το πρωι εχω εγερτήριο για σχολειο!  

Οχι ρε μαμωτο έπαθλο ειναι..... Κριμα....  Ηθελα ασυλία...... 

ξενερα!!! φαι θα ναι...καλα βρε κοριτσια για ασυλια ποτε παιζουν? εγω εχω στο facebook την ομαδα fans survivor και βγαζει παντα προγνωστικα..χαχαχαχα

http://to-gamato.gr/survivor-apokalypsi-stimeno-apopsino-episodio-sto-kolpo-paragogi-ke-pektes-video/#

 ααααα δεν μας τα λενε καλα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , NikolitsaVe87 είπε:

Και εγω...επισης δεν μαρεσει ο Ντανος!!

Στην αρχή μου αρεσε ο Ντανος τώρα μου την σπάει πολύ !!!!αγαπώ είπαμε Κωνσταντίνος και μετά μου αρέσει ο Μαριος ο.κυπριος και γενικά είμαι με μαχητές από την αρχή 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;;;εγω σήμερα ξύπνησα με μία αναγούλα απίστευτη....το έχω βέβαια σαν σύμπτωμα πρίν την περίοδο...είδα στον ύπνο μου οτι γέννησα τον ανηψιό μου με καισαρική και μου τον έβαλε στο στήθος η γιατρός και μου λέει θα στον πάρω όμως πρέπει να τον δώσω στη μαμά του...τι λέτε να σημαίνει αυτό ρε κορίτσια;;;μάλλον δεν είμαι ε;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alekagala είπε:

Καλημερα!  Τα όνειρα ειναι αυτα που θελουμε δηλαδή θέλουμε ενα μωρο στην αγκαλια,  αλλα και το ανάποδο....  Ελα αγαπη μου μη στεναχωριέσαι ακομη 2μέρες μειναν

κανονικά η γιατρός μου μου είπε να κάνω χοριακή σήμερα αλλά δεν θέλω να πάω...δεν θέλω να μου πεί πάλι οτι είναι αρνητική.....θέλω πάααααααααααρα πολύ ένα μωράκι και μάλλον γι αυτό το είδα και στου ύπνο μου.........και ήταν τόσο όμορφο αγοράκι....

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017!!!

8. Melitoula ΠΗΤ  23/11/2017!!!

 

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. alexaeua 27/2/2017!!!

2. gianna81 14/3/2017!!!

3. maria dimitris 23/3/2017!!!

4. Olivia3 12/4/2017!!!

5. caramel_83  16-17/4/2017!!!

6. NikolitsaVe87 26/4/2017!!!

7. aggeliki_l 29/4/2017!!!

8. stalitsa82 30/4/2017!!!

9. Vila 8/5/2017!!!

10. Μαρθα Κ 8/5/2017!!!

11. KarMar84 10/5/2017!!!

12. elenaki22 13/5/2017!!!

13. giota@ 17/5/2017!!!

14. λουπιτα 23/5/2017!!!

15. Wannabemommy....

16. andrianni....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

 

 

 

 

Καλημερα στα ομορφα κοριτσια, τι κανετε?

@stalitsa82 κουκλα μου σε εβαλα στο πινακακι, ευχομαι συντομα να σε ανεβασω πανω

3 ώρες πρίν, aggeliki_l είπε:

κανονικά η γιατρός μου μου είπε να κάνω χοριακή σήμερα αλλά δεν θέλω να πάω...δεν θέλω να μου πεί πάλι οτι είναι αρνητική.....θέλω πάααααααααααρα πολύ ένα μωράκι και μάλλον γι αυτό το είδα και στου ύπνο μου.........και ήταν τόσο όμορφο αγοράκι....

 κι εγω θα σου ελεγα να περιμενες λιγο ακομα πριν την κανεις ;) 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα κοριτσια !!!τι κανετε πως ειστε;;; @aggeliki_l θα συμφωνησω με τα υπολοιπα κοριτσια αγαπη μου..αν αντεχεις περιμενε.. !! Αχ αυτα τα ονειρα να γινουν πραγματικοτητα!! Στο ευχομαι..ισως να το δες επειδη ειναι υποσυνειδητο σου!! Ισως να ναι και ενα φιλινγκ που γινει πραγματικοτητα σε λιγους μηνες και το εζησες για πρωτη φορα ετσι. Για να δουμε!!!Αντε να ακουσουμε θετικα νεακια Αγγελικουλα μου!!!   Εγω και σημερα ξυπνησα καθαρη.. Απο χτες το απογευμα νιωθω λες και μου ρχεται..και οτι εχω λερωθει κιολας ..αλλα τιποτα.σερβιετακι μεχρι στιγμης καθαρο.για να δουμε. Αν ειναι να ερθει η βλαμενη να ρθει σημερα τουλαχιστον.απο προχτες απογευμα την περιμενα (βαση των 4 τελευταιων κυκλων).ειδωμεν. Τα υπολοιπα κοριτσιαααα;;γλυκια @caramel_83;; @stalitsa82 @Μαρθα Κ  @andrianni @Wannabemommy 27 @elenakii22@giota@ @λουπιτα τι κανετε; @Alekagala να σου πω την αληθεια το μονο που δεν θα θελα στην εγκυμοσυνη ειναι η αναγουλα.δεν το πολυ εχω με τον εμετο και με αυτα. Χαρα στην υπομονη σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...