Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πεντακαθαρη και σημερα ξυπνησα..για ποσο ακομα δεν ξερω!!! Εγω εχω παει 100φορες να παραγγειλω τεστακια αλλα αγχωνομαι και μονο στην διαδικασια.σκεφτομαι δλδ πως αν δω θετικο στην οωρηξια,ντε και καλα θα ρθω σε επαφη για τον λογο αυτο και δεν θα το ευχαριστηθω.θα μαι με τος αγχος. Ασε που θα αγχωσω και τον σατραπη αντρα. Ντε και καλα τωρα κτλ. Να μου πεις ομως να πηγαινεις στα τυφλα;;; ειναι κ αυτο ενα ερωτημα. ; αντε @caramel_83 μας ελειψες!επιτελους μηνυμα σου! Να σε ρωτησω..τα καφετια αυτα π χες τα χες για πολλε; μερες;; κ ποια μερα του κυκλου ξεκινησαν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , NikolitsaVe87 είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πεντακαθαρη και σημερα ξυπνησα..για ποσο ακομα δεν ξερω!!! Εγω εχω παει 100φορες να παραγγειλω τεστακια αλλα αγχωνομαι και μονο στην διαδικασια.σκεφτομαι δλδ πως αν δω θετικο στην οωρηξια,ντε και καλα θα ρθω σε επαφη για τον λογο αυτο και δεν θα το ευχαριστηθω.θα μαι με τος αγχος. Ασε που θα αγχωσω και τον σατραπη αντρα. Ντε και καλα τωρα κτλ. Να μου πεις ομως να πηγαινεις στα τυφλα;;; ειναι κ αυτο ενα ερωτημα. ; αντε @caramel_83 μας ελειψες!επιτελους μηνυμα σου! Να σε ρωτησω..τα καφετια αυτα π χες τα χες για πολλε; μερες;; κ ποια μερα του κυκλου ξεκινησαν;

εγω κουκλα μου οταν ειχα τα καφετια τα ειχα αναμεσα στις περιοδους και δεν τα ειχα σταθερα καποιες μερες για να σου πως, δηλαδη δεν τα ειχα παραδειγμα για 3 μερες ή 4 μπορει να τα ειχα συνεχεια απο τον ενα κυκλο στον αλλο, μπορει να τα ειχα 2 μερες, δεν ηταν τιποτα σταθερο εκτος απο την τελευταια περιοδο που ειχα για 19 μερες ποοολυ αιμα και γι'αυτο ξαναπηγα στον γιατρο μου και μου ειπε να παω ενδοκρινολογο, εχω κλεισει ραντεβου στις 8 του μηνα να δω τι θα πει, απο το τελος της τελευταιας περιοδου μεχρι σημερα ειμαι πεντακαθαρη, ομως με βαση τους τελευταιους κυκλους επρεπε να εχει ερθει απο την προηγουμενη Δευτερα -Τριτη, τωρα περιμενω...ενω εχω πονακια και ενοχλησεις δεν ερεται η ατιμη

εσυ εχεις καφετια?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , caramel_83 είπε:

εγω κουκλα μου οταν ειχα τα καφετια τα ειχα αναμεσα στις περιοδους και δεν τα ειχα σταθερα καποιες μερες για να σου πως, δηλαδη δεν τα ειχα παραδειγμα για 3 μερες ή 4 μπορει να τα ειχα συνεχεια απο τον ενα κυκλο στον αλλο, μπορει να τα ειχα 2 μερες, δεν ηταν τιποτα σταθερο εκτος απο την τελευταια περιοδο που ειχα για 19 μερες ποοολυ αιμα και γι'αυτο ξαναπηγα στον γιατρο μου και μου ειπε να παω ενδοκρινολογο, εχω κλεισει ραντεβου στις 8 του μηνα να δω τι θα πει, απο το τελος της τελευταιας περιοδου μεχρι σημερα ειμαι πεντακαθαρη, ομως με βαση τους τελευταιους κυκλους επρεπε να εχει ερθει απο την προηγουμενη Δευτερα -Τριτη, τωρα περιμενω...ενω εχω πονακια και ενοχλησεις δεν ερεται η ατιμη

εσυ εχεις καφετια?

Ανωμαλια κυκλου δλδ.κατι τετοιο και εγω.αλλα εμενα μονον στον κυκλο αυτο..ποτε ξανα. Ειχα την 21η μερα δυο καφε βλενουλες..και λιγο 22η μερα. Και 23η βλενα λευκη με λιγο ροζ αχνο αιματακι .απο τοτε τιποτα ομως.ολο κοιτιεμαι.μαλλον μου αλλαξε ο κυκλος μου. Στην αρχη λεω ειναι εμφυτεσυ.αλλα εμφυτευση μια βδομαδα πριν την αναμενομενη;σκουρο. Πφφφφ. 

Link to comment
Share on other sites

και της Γαρυφαλιας νομιζω 1 εβδομαδα πριν την περιοδο ειχε καφετια και ηταν εγκυουλαα, ααααχ μακαρι κοριτσι μου να σπασεις το σερι στους μηνες που δεν εχουμε κανενα θετικο:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , caramel_83 είπε:

και της Γαρυφαλιας νομιζω 1 εβδομαδα πριν την περιοδο ειχε καφετια και ηταν εγκυουλαα, ααααχ μακαρι κοριτσι μου να σπασεις το σερι στους μηνες που δεν εχουμε κανενα θετικο:wub:

Αντε να δουμε!!! Εγω και η @stalitsa82 ειμαστε ακομα μεχρι να τελειωσει ο μηνας... Αλλιως τον αλλον οι εγκυουλες να πολλαπλασιαστουννννν!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , NikolitsaVe87 είπε:

Αντε να δουμε!!! Εγω και η @stalitsa82 ειμαστε ακομα μεχρι να τελειωσει ο μηνας... Αλλιως τον αλλον οι εγκυουλες να πολλαπλασιαστουννννν!!! 

Μακαρι να μου πειτε να σας ανεβασω στο πανω μερος στον πινακα με μεγαλη χοριακουλα;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς σας βρήκα κορίτσια! Χαίρομαι που με υποδεχθηκατε τόσο θερμά και αισιόδοξα! Μακάρι να σας έχω θετικά νέα και να φέρω γούρι ( που μάλλον εσείς θα έχετε φέρει γούρι σε μένα αν είμαι!).  30/4 περιμένω εγώ βάλτε με κι εμενα στο πινακακι, για λίγες μέρες στο κάτω εύχομαι. 

Νικολίτσα για σένα έχω καλό προαίσθημα πάντως! 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, stalitsa82 είπε:

Ουσιαστικα ναι...Και τον προηγουμενο πηγαμε να ξεκινησουμε αλλα ειχαμε μονο μια επαφη σε ασχετη μερα τελειως λογω της δουλειας του αντρα μου ,δεν μπορεσαμε αλλη στιγμη στις επιμαχες μερες!Οπότε ναι...αυτος ειναι ο πρωτος ''καλος'' μηνας.Θα δουμε..Μακαρι να μας κατσει γρηγορα...ευχαριστω!!

Εσεις;;Προσπαθειτε καιρο;

εμεις προσπαθουμε πανω απο ενα χρονο!εχουμε θεματα ομως και ξεκινησαμε φαρμακευτηκη αγωγη για να φτιαξουν!

12 ώρες πρίν, NikolitsaVe87 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοπελα μου!!! Ναι αυριο δεν περιμενω... Αλλα εχω προαισθημα πως μου κατεβαινει.δεν ξερω γιατι αλλα ποναω λιγακι κ ετσι χανω ελπιδες. Αν εχω καθυστερηση θα κανω αρχικα ενα τεστακι κ μετα χοριακη!γιατι το μονο κακο ειναι πως με την χοριακη την κανεις πρωι και μαθαινεις προς βραδυ την απαντηση.Θα πεθανω απο το αγχος μου. Ενω με το τεστ απλα μετα θα περιμενω την τιμη της χοριακης. @elenakii22 καλα εισαι ;;; μακαρι το τοπικ να μετονομαστε για ολες μας σε πρωην συμπτωματα..οπως το πες!!!χαχαχα

καλααα....ξεκινησαμε εντατικα προσπαθειες κ αυτο το μηνα!θα κανουμε κ εξετασεις να δουμε αν βελτιωθηκαν!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, NikolitsaVe87 είπε:

Αντε να δουμε!!! Εγω και η @stalitsa82 ειμαστε ακομα μεχρι να τελειωσει ο μηνας... Αλλιως τον αλλον οι εγκυουλες να πολλαπλασιαστουννννν!!! 

Καλέ είμαι και εγώ στις 29 με ξεχάσατε;κλάψ κλάψ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , aggeliki_l είπε:

Καλέ είμαι και εγώ στις 29 με ξεχάσατε;κλάψ κλάψ....

κοριτσιιιιιιιιιιιι μουυυυυ ναιιιιιιιι!!!χιλια συγνωμηηηη!!! :-D:-DΑρα ειμαστε τρεις που περιμενουμε..η στατιστικη λεει ένας στους τρεις αν όχι δυο η και οι τρεις...αρα τωρα εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες για θετικα νεακια μεχρι τελους του μηνα!!! ΑΜΗΝ Παναγιτσα μου!!! εγω εχω λιγα πονακια σημερα..και η πλακα ειναι πως σαν σημερα νιωθω το στηθος να εχει πρηστει...παει κοριτσια μου ρχεται η ρημαδα!!!:shock: αυτος ο κυκλος με τρελανε! δεν υπαρχει.οτι να ναι ήταν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , NikolitsaVe87 είπε:

κοριτσιιιιιιιιιιιι μουυυυυ ναιιιιιιιι!!!χιλια συγνωμηηηη!!! :-D:-DΑρα ειμαστε τρεις που περιμενουμε..η στατιστικη λεει ένας στους τρεις αν όχι δυο η και οι τρεις...αρα τωρα εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες για θετικα νεακια μεχρι τελους του μηνα!!! ΑΜΗΝ Παναγιτσα μου!!! εγω εχω λιγα πονακια σημερα..και η πλακα ειναι πως σαν σημερα νιωθω το στηθος να εχει πρηστει...παει κοριτσια μου ρχεται η ρημαδα!!!:shock: αυτος ο κυκλος με τρελανε! δεν υπαρχει.οτι να ναι ήταν

Και οι τρεις και οι τρεις γιατί όχι;αν και εγώ δεν νομίζω να είμαι γιατί δεν είχα αίμα εμφύτευσης....και τώρα το μόνο που έχω είναι λίγα υγρά και πόνο στη μέση...

πρίν από 6 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Λοιπον εγω λεω και οι τρεις τοτε!!!ΟΛΕΣ μαζι να εχουμε να λεμε...

Έτσι έτσι να είμαστε μανούλες του 2018....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , aggeliki_l είπε:

Και οι τρεις και οι τρεις γιατί όχι;αν και εγώ δεν νομίζω να είμαι γιατί δεν είχα αίμα εμφύτευσης....και τώρα το μόνο που έχω είναι λίγα υγρά και πόνο στη μέση...

Έτσι έτσι να είμαστε μανούλες του 2018....

Ούτε εγώ είχα αίμα εμφύτευσης, μόνο πόνους περιόδου από την 20η μέρα, πόνο στη μέση και υγρά έτσι  κι έτσι... Τι σημαίνει αυτό; Αισιοδοξία θέλω! Όλες θα γίνουμε μανουλες το 2018.!.!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, stalitsa82 είπε:

Ούτε εγώ είχα αίμα εμφύτευσης, μόνο πόνους περιόδου από την 20η μέρα, πόνο στη μέση και υγρά έτσι  κι έτσι... Τι σημαίνει αυτό; Αισιοδοξία θέλω! Όλες θα γίνουμε μανουλες το 2018.!.!

Καλε μην δινετε σημασια στο αιμα εμφυτευσης...πολλες κοπελες δεν εχουν..κ εγω οταν ειχα μεινει εγκυος δεν ειχα.και γνωστες μου και φιλες δεν ειχαν και απλα η καθυστερηση τους εδωσε ελπιδες οπου και τελικα ηταν. Καμια σχεση πιστεψτε το!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...