Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

οοχι κοριτσακι ξερεις τι εκανες τωρα?πατησες παραθεση που ειναι κατω  απο το δικο μου ποστ και σε εβγαλε απο κατω στο παραθυρο της απαντησης, σωστα μεχρι εδω αλλα οταν το κανεις αυτο θα πρεπει μολις σε παει στην απαντηση να πατησεις με το ποντικι σου εξω απο το κουτι που φαινεται η δικη μου απαντηση και να γραψεις, αλλα για να μην μπερδευεσαι κανε καλυτερα αυτο που εκανες πριν και απαντησες με καρδουλες ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Γειά σας κορίτσια!!!

Πως πάνε οι προσπάθειες??  

Εμένα σήμερα είναι η τελευταία μέρα και από αύριο πάμε δυναμικά! :mad:

Να σας ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε.. έλεγα από αύριο να ξεκινήσω γυμναστήριο αλλά σκέφτομαι μήπως κουράζομαι και μήπως μου σαμποτάρει την προσπάθεια? 

 


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

❤❤

❤❤

6 minutes ago, Μαρθα Κ είπε:

 

12 με 18 φλεβαρη είχα περίοδο ..απο 18 αρχίσαμε μέρα παρά μέρα ❤❤❤σε 8 μέρες περιμένω περίοδο…. 

50 minutes ago, Vila είπε:

Γειά σας κορίτσια!!!

Πως πάνε οι προσπάθειες??  

Εμένα σήμερα είναι η τελευταία μέρα και από αύριο πάμε δυναμικά! :mad:

Να σας ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε.. έλεγα από αύριο να ξεκινήσω γυμναστήριο αλλά σκέφτομαι μήπως κουράζομαι και μήπως μου σαμποτάρει την προσπάθεια? 

 

Εγώ ξέρω ότι κάνει καλό το γυμναστήριο ❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zouzoumama είπε:

@sonia@να σε ρωτήσω με επισκληριδιο ή ολική έκανες καισαρικη?Έχω κάνει δύο με ολική και τώρα το σκέφτομαι για επισκληριδιο αλλά να σου πω την αλήθεια αυτή  τη φορά  φοβαμε πολύ.  

Με επισκληριδιο την εκανα κοπελα μου κοιτά φοβήθηκαν αρκετά πόνο εκείνη την ωρα δεν ένιωσαν αλλά μετα ναι και πολυ ..εκείνη την ωρα ένιωθα μονο οτι κάτι απλα μου κανουν και με τραβανε αλλά αγχωθηκα και φοβήθηκαν γιατί έγιναν όλα ξαφνικα κοπελα μου το θετικό είναι οτι ακούς το κλάμα του μωρού και το βλέπεις όπως στον φυσιολογικό τοκετο

Όντως ατο άλλο κορίτσια μου ημασταν πολύ καλυτερα αλλά δεν κατάλαβα γιατί μας κλείσανε.

Μάρθα έτσι θετική σκέψη και θα έρθει το νινι

  • Μου αρέσει 1

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Zouzoumama και τις δυο καισαρικες τις εκανα με επισκληριδιο....  Στη πρωτη δεν ηταν επιλογη μου και ταλαιπωρήθηκαν σχεδον ενα μηνα με τη μεση μου....  Στη δευτερη παλι δεν ηθελε ο γιατρός μου να κανω ολική αρα παλι επισκληριδιο εκανα αλλα καμια σχεση ουτε πόνους μετα στη μεση ουτε τιποτα,  αφου να φανταστείς την επομενη μερα σηκώθηκα κανονικα και πηγα για καφε στο κυλικείο του νοσοκομείου...  Και στο τριτο επισκληριδιο θα επιλεξω.... 

  • Μου αρέσει 2

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Vila ο βαθμος που θα κανεις εσυ γυμναστικη δεν επηρεαζει!ενταξει αν μεινεις ναι πρεπει να προσεχεις!σσιγουρα ομως η γυμναστικη δεν σε εμποδιζει να μεινεις εγκυος!ττου ανδρα μου ο γιατρος του ειπε να μειωσει τα βαρη κ να κανει 1.3 ωρα το πολυ γυμναστικη,αλλα εμενα έκανε σε αγωνιστικο επιπεδο!και εγω κανω αλλα σε χαμηλότερο βαθμο...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alekagala είπε:

@Zouzoumama και τις δυο καισαρικες τις εκανα με επισκληριδιο....  Στη πρωτη δεν ηταν επιλογη μου και ταλαιπωρήθηκαν σχεδον ενα μηνα με τη μεση μου....  Στη δευτερη παλι δεν ηθελε ο γιατρός μου να κανω ολική αρα παλι επισκληριδιο εκανα αλλα καμια σχεση ουτε πόνους μετα στη μεση ουτε τιποτα,  αφου να φανταστείς την επομενη μερα σηκώθηκα κανονικα και πηγα για καφε στο κυλικείο του νοσοκομείου...  Και στο τριτο επισκληριδιο θα επιλεξω.... 

Μουδιάζουν τα πόδια σου έτσι δεν είναι??Πόση ώρα κρατάει η επίδραση?Είμαι γενικά φοβιτσιαρα και τρέμω την ιδέα του να είναι ξύπνια....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Zouzoumama είπε:

Κοίτα ακόμα δεν έχω ζήσει αυτή την έμπειρα αλλά εύχομαι να το ζησω ❤❤ οι αδερφές μου όλες με επισκληρίδιο γέννησαν και μετά από κάποιες ώρες ήταν μια χαρά ❤❤

@caramel_83σου εδωσα ημερομηνίες ποιο πάνω ❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! Δεν μπηκα αυτη την βδομάδα γιατι ειχα φυγει εκτος αθηνων για κατι κληρονομικά και απο το κινητο κοριτσια μου δε μπορω να γραφω!!!μπερδευομαι!!!

@caramel_83 ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΑΜΩΤΟΟΟΟ!!!μου ρθε η ρημαδα την Καθαρα Δευτερα!!! νωριτερα δλδ 4 μερες... οφ!!!

Τωρα παμε για αλλο κυκλο...βάλε με στο πινακακι της αναμονης 29 Μαρτιου!!!! @Alekagala πως ειναι το μωρακι σου??? 

@sonia@ κοριτσαρα μου τι κανει η πριγκιπισα σου???οι πρωτες μερουλες σπιτι πως ειναι??? @Μαρθα Κ σου ευχομαι σε 8 μερες να δεις μην δεις την περιοδο!!!!!:-D 

Τωρα διαβαζω νεακια σας κοριτσια μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


24 minutes ago, NikolitsaVe87 είπε:

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! Δεν μπηκα αυτη την βδομάδα γιατι ειχα φυγει εκτος αθηνων για κατι κληρονομικά και απο το κινητο κοριτσια μου δε μπορω να γραφω!!!μπερδευομαι!!!

@caramel_83 ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΑΜΩΤΟΟΟΟ!!!μου ρθε η ρημαδα την Καθαρα Δευτερα!!! νωριτερα δλδ 4 μερες... οφ!!!

Τωρα παμε για αλλο κυκλο...βάλε με στο πινακακι της αναμονης 29 Μαρτιου!!!! @Alekagala πως ειναι το μωρακι σου??? 

@sonia@ κοριτσαρα μου τι κανει η πριγκιπισα σου???οι πρωτες μερουλες σπιτι πως ειναι??? @Μαρθα Κ σου ευχομαι σε 8 μερες να δεις μην δεις την περιοδο!!!!!:-D 

Τωρα διαβαζω νεακια σας κοριτσια μου!!!!

Ευχαριστώ πολύ αγάπη μου και εσένα εύχομαι τον άλλον μήνα να μην. Σου έρθει η περίοδος ❤❤

Link to comment
Share on other sites

Νικολίτσα μου οι πρωτες μέρες είναι της προσαρμογής απόψε ηταν δύσκολο το βράδυ γιατί έφαγα σπανσκοπιτα και τελικά την πείραξε το σπανάκι και δεν προλαβαινω να της πλυνω το πόλο της ειμαι αυπνη κσι νυσταζω πολύ να δω ποτε θα της περάσει..αχχ τι της εκανα η κακούργα..εσύ πως είσαι???άντε κοπελα μου να ακούσουμε και τα δικά σου ευχάριστα


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Alekagala είπε:

@Zouzoumama και τις δυο καισαρικες τις εκανα με επισκληριδιο....  Στη πρωτη δεν ηταν επιλογη μου και ταλαιπωρήθηκαν σχεδον ενα μηνα με τη μεση μου....  Στη δευτερη παλι δεν ηθελε ο γιατρός μου να κανω ολική αρα παλι επισκληριδιο εκανα αλλα καμια σχεση ουτε πόνους μετα στη μεση ουτε τιποτα,  αφου να φανταστείς την επομενη μερα σηκώθηκα κανονικα και πηγα για καφε στο κυλικείο του νοσοκομείου...  Και στο τριτο επισκληριδιο θα επιλεξω.... 

Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο.δευτερη καισαρική πόσο εβδομάδων εκανες!??Εμένα με είχε βάλει μέσα 37 εβδομαδων

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλη εβδομαδα κοριτσια, τωρα γυρισα απο ψωνια και εξωτερικες δουλειες

@Μαρθα Κ οποτε δεν την περιμενεις στις 13 του μηνα?

@Garifalia1 κοριτσακι μην σε χανουμε:( να μπαινεις να λεμε τα νεακια μας, τι γινεται με το σπορακι?ποτε πας στον γιατρο?εμαθες ΠΗΤ?

@NikolitsaVe87 δεν απογοητευομαστε κοριτσι μου παμε δυναμικα αυτο τον μηνα, τελικα ο Φεβρουαριος δεν ηταν καλος:unsure:, καμια μας δεν εμεινε εγκυος:( κι εγω χθες ξεκινησα προσπαθειες:wub: και βλεπουμε

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6.Garifalia1 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1127!!!

7. Alekagala ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 7423 !!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. MagicLife 10/2/2017!!!

2. Angie trg 11/2/2017!!!

3. Elenisp 16-18/2/2017 !!!

4. μπουμπού92  18/2/2017 !!!

5. alexaeua 27/2/2017!!!

6. Μαρθα Κ 13/3/2017!!!

7. gianna81 14/3/2017!!!

8. maria dimitris 23/3/2017!!!

9. elenaki22 23/3/2017!!!

10. caramel_83  23/3/2017

11. giota@ 26/3/2017!!!

12. NikolitsaVe87 29/3/2017!!!

13. Vila 3/4/2017!!!

14. Wannabemommy....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Zouzoumama είπε:

Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο.δευτερη καισαρική πόσο εβδομάδων εκανες!??Εμένα με είχε βάλει μέσα 37 εβδομαδων

Την πρωτη την εκανα 39βδομαδων λογω που πηγαίναμε για φτ ενω τη δευτερη πρόγραμματισμενη στις 38βδομαδες.....  Το χειρουργείο στην επισκληριδιο κραταει περιπου 1 με 1:30 ωρα.... Εκτος απο το μούδιασμα νιώθεις μια πίεση την ωρα που βγάζουν το μωρο αλλα οχι πονο καθολου....  Μολις σε ραψουν σε βαζουν σε δωματιο ανάνηψης για κανενα 20λεπτο και μετα σε πανε στο δωματιο....  Η επισκληριδιος κραταει ολο το απόγευμα αν γεννήσεις πρωι δηλαδη το απογευμα θα νιωθεις κανονικα τα ποδια σου απλως δε νιώθεις πονο η τα τραβήγματα απο τα ράμματα....  Την επισκληριδιο αναλογα την βγάζουν απο τη μεση σου η το βραδυ η το αλλο πρωι

Και στο τριτο επισκληριδιο θα επιλεξω

@caramel_83 εσύ ψώνια εγω επλυνα χαλια!!!! 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...