Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Βασικά οπότε πάω στον γυναικολόγο μου φεύγει το άνχος είναι πολύ καλός γιατρός και ξέρει να σε κάνει να ηρεμείς γιαυτό. Μου είπε για υπέρηχο να με ηρεμήσει… οταν μου αργει να ερθει η περίοδος πάω και μου κάνει υπέρηχο και μου λέει πότε θα αδιαφετησω και πέφτει πάντα μέσα !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

16 hours ago, Μαρθα Κ είπε:

@Alekagala και εγω σε διατροφή είμαι 

Εγώ ακόμα δεν έχω παιδακι.. Οκτώβριο παντρεύτηκα και είμαι 33 ετών για να γνωριστουμε κιόλας 

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια

κι εγω 33 στα 34 ειμαι και νομιζα πως ειμαι η μονη σε τετοια ηλικια οι περισσοτερες ειναι 20κατι:P 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια μας πολλά με πολλά πολλά σπυρακια στην κοιλια μας ευχομαι!! Καλωσορίσατε οι καινουργιες κοπέλες!!! Οι υπολοιπες τι κάνετε εγκυουλες και μη ??

2 minutes ago, caramel_83 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια

κι εγω 33 στα 34 ειμαι και νομιζα πως ειμαι η μονη σε τετοια ηλικια οι περισσοτερες ειναι 20κατι:P 

Έλα μωρέ μια χαρά είσαι εγώ 29 .πάνω κάτω τα ίδια είμαστε μια πάνω μια κάτω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, caramel_83 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια

κι εγω 33 στα 34 ειμαι και νομιζα πως ειμαι η μονη σε τετοια ηλικια οι περισσοτερες ειναι 20κατι:P 

Κορίτσια μου και εγώ 30!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alekagala είπε:

Μια χαρα είμαστε ολες!  Εγω ειμαι 34 αλλα βαζω πολλες 20αρες κατω!!!!! :-):-)

ετσι ρε @Alekagala τι να μας πουν οι 20αρες τωρα? θα τις ροκανίσουμε χαχαχαχαχα:lol::lol:

@Alekagala με τον ρευματολογο ειχαμε καποιο νεο?ή κανω λαθος και δεν εισαι εσυ που ηταν να σε δει ρευματολογος?:unsure:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι τελείωσα και με τους δυο ενδοκρινολογο και ρευματολογο....  Ο ενας μου ανέβασε το χάπι του θυροειδη ενω ο ρευματολογος με προειδοποίησε για τυχόν αρρυθμία στο έμβρυο που αν και μικρη πιθανότητα μπορει να εμφανιστεί.... Παντως και οι δυο ηταν μια χαρα σαν αποτελεσματα εξετασεων

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 είμαστε σχεδόν ίσα αγαπημένη μου άντε να γινουμε και μανουλες ..κοριτσια σε έξι. Μέρες περιμένω λοιπον σήμερα έχω πολύ φουσκομα πριξιμο στην κοιλιά λέτε να είναι και αυτό σύμπτωμα και. Κάτι. Μικρά πονάκια στην πλάτη…? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, caramel_83 είπε:

αντε ωραια κοριτσι μου να σου φυγει το αγχος, σε περιπτωση αρρυθμιας του βρεφους τι γινεται?στον γυναικολογο ποτε ειναι να πας?

Ενεση κορτιζόνης γινεται και ολα πανε μια χαρα....  Επειδη στα αλλα δυο μου πααιδακια δεν υπηρχε αυτο το πρόβλημα αρα δεν νομιζω οτι θα υπαρξει σε αυτο το σπίτι! Παρασκευη εχω γυναικολόγο μπας και το ακουσουμε το σκατουλη....  Προσπαθησε ο ενδοκρινολογος με τον υπέρηχο του αλλα δε καταφερε να του πιασει την καρδια! 

Μάρθα μου λες να ξεκινήσουμε να μετράμε αντίστροφα???  Παρε βαθιές αναπνοές και ολα καλα θα πανε!!!  6 μερες ειναι σιγα το πραγμα!!!! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...