Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Κοριτσια δεν ξερω να ανεβασω φωτο θα το παλεψω βέβαια  αν και δύσκολο να φανει θα δω τι θα κανω!!! @Τονι@ δεν εχω γιατρο ακομα ειμαι μετέωρη θα περιμενω χωρις ενθουσιασμο πολυ να δω αν θα έρθει και μου γκρεμιστεί παλι το όνειρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια υπαρχει μια παρα πολυ άχνη γραμμη οσο περναει η ωρα φενετε ελαχιστα περισσότερο ειναι πολυ ποιο αχνη απο τοτε με τη βιοχημική βεβαια τοτε ειχα 2 3 μερες καθυστέρηση τωρα ειμαι 3 4 μερες πριν την αναμενόμενη!! Ρε κοριτσια η τρελάθηκα η δεν ξερω!??? Να ρωτησω καπάκι και μια μ@λ@κεια υπαρχει περιπτωση απο τη βιοχημική και μετα να μην ειχε πεσει η χοριακη εντελώς???

Ανναααα τι διαβαζωωωωω?????? Στείλε φωτό τωραααα! Και το δικό μου ήταν αχνό και νόμιζα ότι κάνουν πουλάκια τα μάτια μου!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

οχι βεβαια !! καμια σχεση με την βιοχημικη! ξεχνα την ! αννουλα μαλλον εισαι ! εμενα 6 μερες πριν μια πολυ αχνη γραμμη που δεν φαινοταν παρα μονο στο φως .. 

να προτεινω κατι ?  εκτος οτι θα κανεις κ αυριο ενα τεστακι που μαλον θα σκουρινει η γραμμη , ριξε χλωρινη στα ουρα να δουμε τι θα δειξει !!

Ωραια πως το κανω πες μου ακριβός!! Και εμενα στο φως φενετε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Κοριτσια δεν ξερω να ανεβασω φωτο θα το παλεψω βέβαια  αν και δύσκολο να φανει θα δω τι θα κανω!!! @Τονι@ δεν εχω γιατρο ακομα ειμαι μετέωρη θα περιμενω χωρις ενθουσιασμο πολυ να δω αν θα έρθει και μου γκρεμιστεί παλι το όνειρο

αποκλειεται να εχεις ανεβασμενη χοριακη απο την προηγουμενη φορα! εφοσον ειχες περιοδο .. κανε ενα τεστακι κ αυριο , αναλογα ποσα εχεις!!!  κ προσεχε οχι βαρη .. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Κοριτσια δεν ξερω να ανεβασω φωτο θα το παλεψω βέβαια  αν και δύσκολο να φανει θα δω τι θα κανω!!! @Τονι@ δεν εχω γιατρο ακομα ειμαι μετέωρη θα περιμενω χωρις ενθουσιασμο πολυ να δω αν θα έρθει και μου γκρεμιστεί παλι το όνειρο

Σε μήνυμα ίσως; Αχνή = θετικό!!! Κάνε σίγουρα τεστ και αύριο. Και κατούρα και λίγη χλωρίνη έτσι για την πλάκα! Αχ τι καλά να το πέτυχες!!! Έχω ενθουσιαστεί!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Κοριτσια δεν ξερω να ανεβασω φωτο θα το παλεψω βέβαια  αν και δύσκολο να φανει θα δω τι θα κανω!!! @Τονι@ δεν εχω γιατρο ακομα ειμαι μετέωρη θα περιμενω χωρις ενθουσιασμο πολυ να δω αν θα έρθει και μου γκρεμιστεί παλι το όνειρο

Όλα μια χαρά θα είναι και εγκυουλα θα είσαι! !! Απλά τώρα  θα σε φάει η αγωνία αγάπη μου.  Γιατί δεν πας για χοριακη αύριο? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

@Ungry girl φυσικά θα είναι αχνή αφού περιμένεις σε 4 μερες!! Είχες περίοδο κανονικά οπότε θα είχε πέσει η χοριακη!! Ε ρε γλεντιαααα

Το μονι σιγουρα ειναι πως άσχετα οτι ειναι άχνη κοκκινοφερνει δεν ειναι γκρι!! Παιδια αυτα δε γίνονται!! Ναι βαση υπολογισμο τις @alina80 περιμενω 17 του μηνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ungry girl είπε:

Ωραια πως το κανω πες μου ακριβός!! Και εμενα στο φως φενετε

χαχαχαχα ! κοψε κανενα μπουκαλι νερο τον πατο κ κατουρα  εκει κ ριξε χλωρινη μετα! :P  εγω ειχα ριξει αρκετη παχυρευστη κ εγιναν σκουρο πορτοκαλι προς καφε


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Α είχα και τσιμπήματα πολύ χαμηλά δεξιά και αριστερά.   Εσύ έχεις κανένα σύμπτωμα? ?

Έχω όλα όσα έχω συνήθως πριν την περίοδο. Τσιμπήματακια χαμηλά, λίγο βαρύ στήθος, υγρά, χτες ένιωθα και το γνωστό μπουκωμα χαμηλά (σήμερα λιγότερο) και πονάει πολύ η μέση μου (περισσότερο από συνήθως). 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Ανναααα τι διαβαζωωωωω?????? Στείλε φωτό τωραααα! Και το δικό μου ήταν αχνό και νόμιζα ότι κάνουν πουλάκια τα μάτια μου!!!!

Δεν ειναι σα το δικο σου μαναρι ειναι πολυ πιο αχνο!!! Ισα που φενεται!!! Θα προσπαθήσω να βαλω φωτο

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Έχω όλα όσα έχω συνήθως πριν την περίοδο. Τσιμπήματακια χαμηλά, λίγο βαρύ στήθος, υγρά, χτες ένιωθα και το γνωστό μπουκωμα χαμηλά (σήμερα λιγότερο) και πονάει πολύ η μέση μου (περισσότερο από συνήθως). 

Εε κοντεύουν οι μέρες. . Δεν ακούγονται άσχημα αυτά που έχεις. .. μακάρι να το έχεις πετύχει! !!θα είστε μαζί με την @Ungry girl


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Το μονι σιγουρα ειναι πως άσχετα οτι ειναι άχνη κοκκινοφερνει δεν ειναι γκρι!! Παιδια αυτα δε γίνονται!! Ναι βαση υπολογισμο τις @alina80 περιμενω 17 του μηνα

βρε αν εχει χρωμα δεν ειναι εξατμισης !! κ εγω ετσι ελεγα κ εψαξα στο ιντερνετ κ εγραφε οτι εξατμισης εμφανιζεται μετα απο 15 λεπτα τουλ. κ ειναι χωρις χρωμα!!!

εισαιιιιιιι εγκυος μαλλον!!!!! τι καλαααααα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...