Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Λοιπον κοριτσια υπαρχει μια παρα πολυ άχνη γραμμη οσο περναει η ωρα φενετε ελαχιστα περισσότερο ειναι πολυ ποιο αχνη απο τοτε με τη βιοχημική βεβαια τοτε ειχα 2 3 μερες καθυστέρηση τωρα ειμαι 3 4 μερες πριν την αναμενόμενη!! Ρε κοριτσια η τρελάθηκα η δεν ξερω!??? Να ρωτησω καπάκι και μια μ@λ@κεια υπαρχει περιπτωση απο τη βιοχημική και μετα να μην ειχε πεσει η χοριακη εντελώς???

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 14 λεπτά , ada32 είπε:

μου κανει εντυπωση που σε δημοσιο , δουλευουν οι γιατροι σε αργιες!! πληρωνεις επισκεψη?

Κι ο δικός μου ο γιατρουλης με βλέπει κυριακες. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω @alina80 μετα οτν πονο της εμφυτευσης ,ειχα πολλα αερια αλλα ελεγα οτι κρυωσα!!! εκτος απο το παραλογο με το κοκκινο χρωμα απο  το παντζαρι !!

Just now, Smile89 είπε:

Κι ο δικός μου ο γιατρουλης με βλέπει κυριακες. 

δωρεαν η με πληρωμη ? με πληρωμη ξερω οτι κ εδω κλεινεις ραντεβου στα δημοσια νοσοκομειο , συνηθως απογευμα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Το ξέρω κοριτσάκι μου. Κι εγώ πλάκα κάνω όταν λέω με αναστατώνεις. Είμαι από μόνη μου άλλωστε! 

@Ungry girl...πετάς βόμβα και φεύγεις;

Χχαχα εδω ειμαι απαντησααα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια υπαρχει μια παρα πολυ άχνη γραμμη οσο περναει η ωρα φενετε ελαχιστα περισσότερο ειναι πολυ ποιο αχνη απο τοτε με τη βιοχημική βεβαια τοτε ειχα 2 3 μερες καθυστέρηση τωρα ειμαι 3 4 μερες πριν την αναμενόμενη!! Ρε κοριτσια η τρελάθηκα η δεν ξερω!??? Να ρωτησω καπάκι και μια μ@λ@κεια υπαρχει περιπτωση απο τη βιοχημική και μετα να μην ειχε πεσει η χοριακη εντελώς???

Βαλτο φωτο προφιλ να το δουμε...και οχι δεν υπαρχει περιπτωση...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια υπαρχει μια παρα πολυ άχνη γραμμη οσο περναει η ωρα φενετε ελαχιστα περισσότερο ειναι πολυ ποιο αχνη απο τοτε με τη βιοχημική βεβαια τοτε ειχα 2 3 μερες καθυστέρηση τωρα ειμαι 3 4 μερες πριν την αναμενόμενη!! Ρε κοριτσια η τρελάθηκα η δεν ξερω!??? Να ρωτησω καπάκι και μια μ@λ@κεια υπαρχει περιπτωση απο τη βιοχημική και μετα να μην ειχε πεσει η χοριακη εντελώς???

Να τα! !!!! Πω πω μακάρι να μην κάνεις λάθος! !! Δεν ξέρω για τη χοριακη. ..Πάρε το γιατρό να τον ρωτήσεις. ...είδες που δεν ήθελες να κάνεις επαναληπτική τότε? ? Αχ. ....


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Βαλτο φωτο προφιλ να το δουμε...και οχι δεν υπαρχει περιπτωση...

Ειναι αχνη γτ ειναι πολυ νωρις αν κανεις κ.μεθαυριο θα δειξει καλυτερα..καλα βρε που το καταλαβες κ εκανες τεστακι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια υπαρχει μια παρα πολυ άχνη γραμμη οσο περναει η ωρα φενετε ελαχιστα περισσότερο ειναι πολυ ποιο αχνη απο τοτε με τη βιοχημική βεβαια τοτε ειχα 2 3 μερες καθυστέρηση τωρα ειμαι 3 4 μερες πριν την αναμενόμενη!! Ρε κοριτσια η τρελάθηκα η δεν ξερω!??? Να ρωτησω καπάκι και μια μ@λ@κεια υπαρχει περιπτωση απο τη βιοχημική και μετα να μην ειχε πεσει η χοριακη εντελώς???

Βάλε τη φωτό στο προφίλ σου. Θα τρελαθώ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια υπαρχει μια παρα πολυ άχνη γραμμη οσο περναει η ωρα φενετε ελαχιστα περισσότερο ειναι πολυ ποιο αχνη απο τοτε με τη βιοχημική βεβαια τοτε ειχα 2 3 μερες καθυστέρηση τωρα ειμαι 3 4 μερες πριν την αναμενόμενη!! Ρε κοριτσια η τρελάθηκα η δεν ξερω!??? Να ρωτησω καπάκι και μια μ@λ@κεια υπαρχει περιπτωση απο τη βιοχημική και μετα να μην ειχε πεσει η χοριακη εντελώς???

Βάλε φώτο στο προφίλ σου να δούμε.  

Αν δεν είχε πέσει η χόριακη δεν θα σου ερχόταν περίοδο 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια υπαρχει μια παρα πολυ άχνη γραμμη οσο περναει η ωρα φενετε ελαχιστα περισσότερο ειναι πολυ ποιο αχνη απο τοτε με τη βιοχημική βεβαια τοτε ειχα 2 3 μερες καθυστέρηση τωρα ειμαι 3 4 μερες πριν την αναμενόμενη!! Ρε κοριτσια η τρελάθηκα η δεν ξερω!??? Να ρωτησω καπάκι και μια μ@λ@κεια υπαρχει περιπτωση απο τη βιοχημική και μετα να μην ειχε πεσει η χοριακη εντελώς???

Αχ θα σε φάμε έτσι και είσαι!!! Επανάληψη αύριο! Ήθελες και να διακόψεις μην τα θυμάμαι παλι!! Και στείλε μας τη φωτογραφία! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Τονι@ είπε:

Είχα πρησμένο στήθος από σημάδια περιόδου.  Τα υπόλοιπα που είχα πριν την καθυστέρηση ήταν συχνοουρια δυσκοιλιοτητα φούσκωμα λαχανιασμα υπνηλία βάρος στο στομάχι και αναγουλα 

Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια υπαρχει μια παρα πολυ άχνη γραμμη οσο περναει η ωρα φενετε ελαχιστα περισσότερο ειναι πολυ ποιο αχνη απο τοτε με τη βιοχημική βεβαια τοτε ειχα 2 3 μερες καθυστέρηση τωρα ειμαι 3 4 μερες πριν την αναμενόμενη!! Ρε κοριτσια η τρελάθηκα η δεν ξερω!??? Να ρωτησω καπάκι και μια μ@λ@κεια υπαρχει περιπτωση απο τη βιοχημική και μετα να μην ειχε πεσει η χοριακη εντελώς???

οχι βεβαια !! καμια σχεση με την βιοχημικη! ξεχνα την ! αννουλα μαλλον εισαι ! εμενα 6 μερες πριν μια πολυ αχνη γραμμη που δεν φαινοταν παρα μονο στο φως .. 

να προτεινω κατι ?  εκτος οτι θα κανεις κ αυριο ενα τεστακι που μαλον θα σκουρινει η γραμμη , ριξε χλωρινη στα ουρα να δουμε τι θα δειξει !!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια ! χθες δεν μπορουσα να απαντησω γτ ημουν στην παθολογο. τελικα ηρεμησα με την χοριακη γτ απο οτι μου ειπατε ειχατε κ καποιες απο σας μεγαλη οποτε μια χαρα!  οι εξετασεις αιματος μου μια χαρα κ θυρεοειδης 2,75 δεν χρειαζεται κατι απλα να το παρακολουθησω, σε ενα 2μηνο ξανα εξετασεις.

@Smile89, @alina80 @Vila  @dimitr@17@marillia @elenaki  @ntemiii @zina777 @kido @μαντη κ ολες οι υπολοιπες κοπελες ( δεν με αφηνει να κανω tag ) ευχαριστω πολυ για την στηριξη!! 

αυριο θα εχω νεα κ κ εστω θα μου φυγει λιγακι το αγχος!!!

Εκανα πλακα στον αντγρα μου για διδυμα κ χαρηκε!!! :P:P αν κ  ειναι σε αλλον κοσμο ρε κοριτσια !! μου ειπε χθες οτι τον αλλον μηνα ποτε θα παμε να το δουμε?  

νομιζε οτι αυριο απλα θα παμε ετσι για εξετασεις!! 

κοριτσια περιμενουμε απο σας αυριο τα τεστακια. καποια εγραψε για το στηθος , να ξερετε οτι εμενα με ποναει ελαχιστα στο πλαι , τιποτα αλλο .ενω στην βιοχημικη δν μπορουσα να το ακουμπησω..

 

ποτε θα πας στον γιατρο?

ευχαριστω πολυ!  ναι σε μας ηταν λιγο μεγαλες οι τιμες.. περαστικα σας!!

Συγχαρητηρια κοριτσι μου! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nati85 είπε:

Δεν ξέρω η κομπαρα τα κανονισε;.νομιζω είναι αρκετά χιλιόμετρα από το Άστρος αλλά αυτό θυμόμουν τωρα.θα μιλήσω μαζί της να μάθω που είναι και θα σου πω για να με πεις!!

Αναμένω!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...